Turniej noworoczny - snooker

Drabinka
Turniej noworoczny - 9 bil

Drabinka
 
Grupy

LISTA BREJKÓW

PARTIE Z KIJA

 

 

Turniej poolbiardowy 9bil - mecze fazy grupowej i pierwszą rundę pucharową rozgrywamy modusem BO11. Fazę pucharową od ćwierćfinałów rozgrywamy modusem BO15. Do fazy pucharowej awansuje dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy. O kolejności w grupie decydują po kolei: liczba zwycięstw, bezpośrednie spotkanie, bilans partii, liczba partii z kija, losowanie. Wbicie bili z numerem 9 z rozbicia liczone jest jako wbicie partii z kija. Wyciąg przepisów z 9bil - KLIK.

Turniej snookerowy - mecze rozgrywane są modusem BO3. Finał rozgrywamy modusem BO5.

Z tytułu tego, że spora grupa zawodników gra w obu turniejach i powstaje zagrożenie zacinania się meczów w sytuacji, gdy zawodnik z opóźnieniem zaczął swoje spotkanie, przez co nie rozpocznie na czas spotkania w drugim turnieju, prosimy zawodników o nieprzychodzenie na spotkanie na dokładną godzine, lecz przynajmniej z kilkunastominutowym wyprzedzeniem. Pomoże to uniknąć opóźnień w turniejach.

 

 Przybliżone godziny rozpoczęcia meczów
turnieju 9 bil
STÓŁ 1 STÓŁ 2 STÓŁ 3
sobota
9:00-9:50
Nikodem JANKOWIAK
6 : 2
Krzysztof BOROWCZYK
Maciej STĘSIK
6 : 3
Szymon GREWLING
Tytus PAWLAK
3 : 6
Maciej GÓRNY
sobota
9
:50-10:40
Piotr LIKOWSKI
6 : 4
Szymon GREWLING
Piotr PTASZYŃSKI
* 2 : 6
Tytus PAWLAK
Nikodem JANKOWIAK
4 : 6
Piotr JUDKOWIAK
sobota
1
0:40-11:30
Piotr LIKOWSKI
6 : 1
Maciej STĘSIK
Krzysztof WIELOCH
1 : 6
Tytus PAWLAK
Krzysztof BOROWCZYK
4 : 6 *
Piotr JUDKOWIAK
sobota
1
1:30-12:20
Grzegorz TOMCZAK
6 : 5
Andrzej BARSKI
Bartek KOWALUK
6 : 3
Tomasz SOBCZAK
Sebastian BRZĘKOWSKI
0 : 6 *
Arkadiusz BRZĘKOWSKI
sobota
1
2:20-13:10
Grzegorz TOMCZAK
6 : 4
Mariusz KUKUŁKA
Bartek KOWALUK
6 : 0
Paweł FLANTOWICZ
Sebastian BRZĘKOWSKI
* 6 : 2 *
Jakub KOPCZYŃSKI
sobota
1
3:10-14:00
Andrzej BARSKI
6 : 1
Mariusz KUKUŁKA
Adam ALBERT
3 : 6
Sebastian BRZĘKOWSKI
Arkadiusz BRZĘKOWSKI
6 : 1
Jakub KOPCZYŃSKI
sobota
1
4:00-14:50
Tomasz SOBCZAK
5 : 6
Paweł FLANTOWICZ
Adam ALBERT
3 : 6 **
Arkadiusz BRZĘKOWSKI
Paweł FARYNOWSKI
0 : w
Maciej RELICH
sobota
14:50-15:40
Paweł FARYNOWSKI
0 : w
Marek LEICHERT
Maciej RELICH
* 6 : 4 *
Łukasz BARTKOWIAK
Mikołaj STĘSIK
* 5 : 6 *
Piotr SŁODZINKA
sobota
15:40-16:30
Paweł FARYNOWSKI
0 : w
Łukasz BARTKOWIAK
Maciej RELICH
w : 0
Marek LEICHERT
Piotr PTASZYŃSKI
2 : 6 *
Maciej GÓRNY
sobota
16:30-17:20
Adam WRZECIAN
0 : 6
Piotr SŁODZINKA
Krzysztof WIELOCH
0 : 6
Maciej GÓRNY
Marek LEICHERT
0 : w
Łukasz BARTKOWIAK
sobota
17:20-18:10
Mikołaj STĘSIK
* 6 : 2
Adam WRZECIAN
Piotr PTASZYŃSKI
6 : 5
Krzysztof WIELOCH
 
sobota
18:10-19:00
1/8 FINAŁU
Maciej GÓRNY 
1 : 6
Nikodem JANKOWIAK
1/8 FINAŁU
Maciej RELICH 
6 : 3
Paweł FLANTOWICZ
1/8 FINAŁU
Arkadiusz BRZĘKOWSKI
** 6 : 3
Mikołaj STĘSIK
sobota
19:00-20:00
1/8 FINAŁU
Grzegorz TOMCZAK
6 : 3
Maciej STĘSIK
1/8 FINAŁU
Piotr LIKOWSKI
6 : 3
Andrzej BARSKI

1/8 FINAŁU
Piotr SŁODZINKA
6 : 1
Sebastian BRZĘKOWSKI

niedziela
10
:00-11:00
1/8 FINAŁU
Bartek KOWALUK
* 6 : 2
Łukasz BARTKOWIAK
1/8 FINAŁU
Piotr JUDKOWIAK
4 : 6
Tytus PAWLAK
ĆWIERĆFINAŁ
Arkadiusz BRZĘKOWSKI
8 : 2
  Grzegorz TOMCZAK
niedziela
11
:00-12:30

ĆWIERĆFINAŁ
Nikodem JANKOWIAK
6 : 8
Maciej RELICH

ĆWIERĆFINAŁ
Piotr LIKOWSKI
** 5 : 8
  Piotr SŁODZINKA
ĆWIERĆFINAŁ
Bartek KOWALUK
* 8 : 4
Tytus PAWLAK
sobota
12
:30-14:00
PÓŁFINAŁ
Maciej RELICH
5 : 8 **
Arkadiusz BRZĘKOWSKI
PÓŁFINAŁ
Piotr SŁODZINKA
3 : 8
Bartek KOWALUK
 
niedziela
14:00
FINAŁ
  Arkadiusz BRZĘKOWSKI
8 : 4
Bartek KOWALUK

 

 

sob 15:00 - godzina meczu grupowego w turnieju 9 bil
nie 12:00 - godzina pierwszego meczu fazy pucharowej turnieju 9 bil, jeśli zawodnik awansuje do niej z grupy. Godziny kolejnych meczów fazy pucharowej dostępne w drabince.
sob 12:30 - godzina meczu w turnieju snookerowym
nie 14:30 - godzina kolejnego meczu w przypadku wygrania pierwszego spotkania w turnieju snookerowym. Godziny kolejnych dostępne w drabince.

ALBERT Adam sob 13:10 sob 14:00 sob 17:20 sob 18:10 lub sob 19:00    
BABICA Radosław sob 18:00 nie 16:30        
BARSKI Andrzej sob 11:30 sob 13:10 sob 19:00 sob 21:00 nie 16:30  
BARTKOWIAK Łukasz sob 14:50 sob 15:40 sob 16:30 sob 18:10 lub nie 10:00    
BŁASZCZAK Paweł sob 10:30 sob 12:00        
BŁASZCZAK Krzysztof sob 12:00 sob 21:00        
BOROWCZYK Krzysztof sob 9:00 sob 10:40 sob 13:30 sob 18:10 lub nie 10:00 nie 10:30  
BRZĘKOWSKI Sebastian sob 11:30 sob 12:20 sob 13:10 sob 15:00 sob 18:10 lub sob 19:00 nie 15:00
BRZĘKOWSKI Arkadiusz sob 11:30 sob 13:10 sob 14:00 sob 15:00 sob 18:10 lub sob 19:00 nie 15:00
BYSTRZYŃSKI Tomasz sob 21:00 nie 16:30        
CHEŁMINIAK Jarosław sob 19:30 sob 22:30        
ĆWIKŁA Krystian nie 9:00 nie 10:30        
DECKERT Paweł sob 13:30 nie 10:30        
DONKE Bartosz sob 19:30 nie 12:00        
DZBANUSZEK Marcin sob 16:30 nie 15:00        
FARYNOWSKI Paweł sob 14:00 sob 14:50 sob 15:40 sob 18:10 lub nie 10:00 nie 13:30 nie 16:30
FLANTOWICZ Paweł sob 12:20 sob 14:00 sob 18:10 lub nie 10:00 nie 9:00 nie 10:30  
GAZDA Piotr sob 22:30 nie 10:30        
GÓRNY Maciej sob 9:00 sob 15:40 sob 16:30 sob 18:10 lub nie 10:00    
GREWLING Szymon sob 9:00 sob 9:50 sob 13:30 sob 19:00 nie 15:00  
HAŃCZAK Antoni sob 19:30 nie 12:00        
JANKOWIAK Nikodem sob 9:00 sob 9:50 sob 16:30 nie 11:00 nie 15:00  
JUDKOWIAK Piotr sob 9:50 sob 10:40 sob 15:00 sob 18:10 lub nie 10:00 nie 15:00  
KASIŃSKI Tomasz sob 9:00 nie 13:30        
KOPCZYŃSKI Jakub sob 12:20 sob 13:10 sob 17:20 sob 18:10 lub sob 19:00    
KOWALUK Bartek sob 11:30 sob 12:20 sob 18:10 lub nie 10:00 nie 9:00 nie 12:00  
KRYGIER Henryk sob 10:30 sob 12:00        
KUBACKI Jacek sob 12:00 sob 13:30        
KUKUŁKA Mariusz sob 12:20 sob 13:10 sob 19:00 sob 22:30 nie 13:30  
LEICHERT Marek sob 14:50 sob 15:40 sob 16:30 sob 18:10 lub nie 10:00    
LEŚNIAK Tomasz sob 19:30 sob 22:30        
LIKOWSKI Piotr sob 9:50 sob 10:40 sob 19:00      
PAWLAK Tytus sob 9:00 sob 9:50 sob 10:40 sob 12:00 sob 13:30 sob 18:10 lub nie 10:00
PIETRZAK Kinga sob 22:30 nie 13:30        
PTAK Wojciech nie 10:30 nie 12:00        
PTASZYŃSKI Piotr sob 9:50 sob 15:40 sob 17:20 sob 18:10 lub nie 10:00    
RELICH Maciej sob 14:00 sob 14:50 sob 15:40 sob 16:30 nie 11:00 nie 16:30
ROLA Marcin sob 18:00 sob 21:00        
SŁODZINKA Piotr sob 14:50 sob 16:30 sob 18:00 sob 18:10 lub sob 19:00 sob 21:00  
SMORAWSKI Marcin sob 9:00 sob 16:30        
SOBCZAK Tomasz sob 9:00 sob 11:30 sob 14:00 sob 18:10 lub nie 10:00 nie 13:30  
STĘSIK Mikołaj sob 9:00 sob 14:50 sob 16:30 sob 17:20 sob 18:10 lub sob 19:00  
STĘSIK Maciej sob 9:00 sob 10:40 sob 19:00 nie 12:00 nie 13:30  
STRUGAŁA Jarosław sob 18:00 nie 16:30        
TOMCZAK Grzegorz sob 11:30 sob 12:20 sob 19:00 nie 9:00 nie 12:00  
TRURL Marcin sob 10:30 sob 15:00        
WAWRZYNIAK Sebastian sob 10:30 sob 15:00        
WIELOCH Krzysztof sob 10:40 sob 16:30 sob 17:20 sob 18:10 lub nie 10:00    
WRZECIAN Adam sob 16:30 sob 17:20 sob 18:10 lub sob 19:00