Turniej noworoczny - snooker

Drabinka
Turniej noworoczny - 9 bil

Drabinka
 
Grupy

LISTA BREJKÓW

PARTIE Z KIJA

 

 

Turniej poolbiardowy 9bil - mecze fazy grupowej i pierwszą rundę pucharową rozgrywamy modusem BO11. Fazę pucharową od ćwierćfinałów rozgrywamy modusem BO15. Do fazy pucharowej awansuje dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy. O kolejności w grupie decydują po kolei: liczba zwycięstw, bezpośrednie spotkanie, bilans partii, liczba partii z kija, losowanie. Wbicie bili z numerem 9 z rozbicia liczone jest jako wbicie partii z kija. Wyciąg przepisów z 9bil - KLIK.

Turniej snookerowy - mecze rozgrywane są modusem BO3. Finał rozgrywamy modusem BO5.

Z tytułu tego, że spora grupa zawodników gra w obu turniejach i powstaje zagrożenie zacinania się meczów w sytuacji, gdy zawodnik z opóźnieniem zaczął swoje spotkanie, przez co nie rozpocznie na czas spotkania w drugim turnieju, prosimy zawodników o nieprzychodzenie na spotkanie na dokładną godzine, lecz z kilkunastominutowym wyprzedzeniem. Pomoże to uniknąć opóźnień w turniejach.

 

 Przybliżone godziny rozpoczęcia meczów
turnieju 9 bil
STÓŁ 1 STÓŁ 2 STÓŁ 3
sobota
10:00-10:50
Mariusz Kukułka
vs
Tomasz Bystrzyński
Adam Wrzecian
vs
Remigiusz Olender
Paweł Farynowski
vs
Daniel Koza
sobota
1
0:50-11:40
Bolesław Krzeszkiewicz
vs
Krzysztof Borowczyk
Mariusz Kukułka
vs
Adam Wrzecian
Nikodem Jankowiak
vs
Szymon Grewling
sobota
1
1:40-12:30
Bolesław Krzeszkiewicz
vs
Maciej Relich
Maciej Szulczewski
vs
Jacek Mark
Dawid Frąckowiak
vs
Marcin Jamroziak
sobota
1
2:30-13:20
Krzysztof Borowczyk
vs
Maciej Relich
Daniel Koza
vs
Paweł Flantowicz
Tomasz Bystrzyński
vs
Remigiusz Olender
sobota
1
3:20-14:10
Maciej Szulczewski
vs
Robert Łuczkowski
Adam Wrzecian
vs
Tomasz Bystrzyński
Dawid Frąckowiak
vs
Artur Urbaniak
sobota
1
4:10-15:00
Marcin Jamroziak
vs
Artur Urbaniak
Michał Bartkowiak
vs
Tomasz Sobczak
Nikodem Jankowiak
vs
Łukasz Bartkowiak
sobota
1
5:00-15:50
Jacek Mark
vs
Robert Łuczkowski
Tytus Pawlak
vs
Piotr Ptaszyński
Mariusz Kukułka
vs
Remigiusz Olender
sobota
15:50-16:40
Rafał Jewtuch
vs
Piotr Ptaszyński
Szymon Grewling
vs
Łukasz Bartkowiak
Tomasz Sobczak
vs
Tomasz Steczyszyn
sobota
16:40-17:30
Rafał Jewtuch
vs
Tytus Pawlak
Michał Bartkowiak
vs
Tomasz Steczyszyn
Paweł Farynowski
vs
Paweł Flantowicz
sobota
17:30-18:20
1/8 FINAŁU
A1 vs H2
1/8 FINAŁU
B1 vs G2
1/8 FINAŁU
C1 vs F2
sobota
18:20-19:10
1/8 FINAŁU
F1 vs C2
1/8 FINAŁU
G1 vs B2
1/8 FINAŁU
H1 vs A2
niedziela
12
:00-13:30
1/8 FINAŁU
D1 vs E2
1/8 FINAŁU
E1 vs D2
ĆWIERĆFINAŁ
A1 / H2 vs B1 / G2
niedziela
13
:30-15:00
ĆWIERĆFINAŁ
C1 / F2 vs D1 / E2
ĆWIERĆFINAŁ
E1 / D2 vs F1 / C2
ĆWIERĆFINAŁ
G1 / B2 vs H1 / A2
sobota
15
:00-16:30
PÓŁFINAŁ
A1 / H2 / B1 / G2
vs
C1 / F2 / D1 / E2
PÓŁFINAŁ
E1 / D2 / F1 / C2
vs
G1 / B2 / H1 / A2
 
niedziela
16:30
FINAŁ
A1 / H2 / B1 / G2 / C1 / F2 / D1 / E2
vs
E1 / D2 / F1 / C2 / G1 / B2 / H1 / A2

 

 

sob 15:00 - godzina meczu grupowego w turnieju 9 bil
nie 12:00 - godzina pierwszego meczu fazy pucharowej turnieju 9 bil, jeśli zawodnik awansuje do niej z grupy. Godziny kolejnych meczów fazy pucharowej dostępne w drabince.
sob 12:30 - godzina meczu w turnieju snookerowych
nie 14:30 - godzina kolejnego meczu w przypadku wygrania pierwszego spotkania w turnieju snookerowym. Godziny kolejnych dostępne w drabince.

Adam Wrzecian sob 10:00 sob 10:50 sob 13:20 sob 17:30 lub 18:20    
Andrzej Jachniewicz sob 9:00 sob 13:30        
Artur Urbaniak sob 12:30 sob 13:20 sob 14:10 sob 17:30 lub 18:20 nie 14:30  
Bolesław Krzeszkiewicz sob 10:50 sob 11:40 sob 17:30 lub 18:20      
Daniel Koza sob 10:00 sob 12:30 sob 17:30 lub 18:20 sob 22:15 nie 16:00  
Dawid Frąckowiak sob 11:40 sob 13:20 sob 17:30 lub 18:20      
Jacek Kubacki sob 13:30 nie 17:30        
Jacek Mark sob 11:40 sob 15:00 nie 10:00 nie 11:30 nie 12:00  
Karol Szuba-Jabłoński nie 9:00 nie 10:00        
Kazimierz Czernecki sob 18:45 sob 20:30        
Konrad Kubasiewicz sob 20:30
sob 22:15        
Krzysztof Borowczyk sob 10:50 sob 12:30 sob 17:30 lub 18:20      
Krzysztof Górniak sob 12:30 nie 14:30        
Łukasz Bartkowiak sob 14:10 sob 15:15 sob 15:50 sob 17:00 sob 17:30 lub 18:20  
Maciej Relich sob 11:40 sob 12:30 sob 14:15 sob 17:00 sob 17:30 lub 18:20  
Maciej Stęsik sob 10:45 sob 17:00        
Maciej Szulczewski sob 11:40 sob 13:20 sob 22:15 nie 9:00 nie 12:00  
Maciej Śniegowski sob 15:15 sob 17:00        
Marcin Dzbanuszek nie 11:30 nie 13:00        
Marcin Jamroziak sob 9:00 sob 11:40 sob 14:10 sob 17:30 lub 18:20 sob 18:45  
Marcin Szofer nie 9:00 nie 10:00        
Marek Leichert nie 13:00 nie 14:30        
Mariusz Kukułka sob 10:00 sob 10:50 sob 15:00 sob 17:30 lub 18:20 sob 18:45 sob 20:30
Michał Bartkowiak sob 14:10 sob 16:40 sob 17:30 lub 18:20 nie 13:00 nie 14:30  
Michał Potysz nie 10:00 nie 11:30        
Mikołaj Stęsik sob 10:45 nie 17:30        
Nikodem Jankowiak sob 10:50 sob 14:10 sob 17:30 lub 18:20      
Paweł Deckert sob 12:30 nie 16:00        
Paweł Farynowski sob 10:00 sob 12:30 sob 16:40 sob 17:30 lub 18:20 nie 16:00  
Paweł Flantowicz sob 12:30 sob 15:15 sob 16:40 sob 17:30 lub 18:20 nie 16:00  
Paweł Gajda sob 15:15 nie 16:00        
Paweł Stacherzak sob 13:00 nie 14:30        
Piotr Gazda sob 10:45 sob 17:00        
Piotr Ptaszyński sob 15:00 sob 15:50 nie 12:00      
Przemysław Tic sob 20:30 nie 14:30        
Radosław Babica nie 11:30 nie 13:00        
Rafał Jewtuch sob 15:50 sob 16:40 nie 9:00 nie 10:00 nie 12:00  
Rafał Zimniak sob 22:15 nie 9:00        
Remigiusz Olender sob 10:00 sob 12:30 sob 15:00 sob 17:30 lub 18:20 sob 20:30 sob 22:15
Robert Łuczkowski sob 13:20 sob 15:00 nie 12:00      
Sebastian Wawrzyniak sob 14:15 sob 17:00        
Szymon Grewling sob 9:00 sob 10:50 sob 15:50 sob 17:30 lub 18:20 sob 18:45  
Tomasz Bystrzyński sob 10:00 sob 12:30 sob 13:20 sob 17:30 lub 18:20 nie 11:30  
Tomasz Sobczak sob 14:10 sob 15:50 sob 17:00 sob 17:30 lub 18:20 sob 18:45  
Tomasz Steczyszyn sob 15:50 sob 16:40 sob 17:30 lub 18:20      
Tytus Pawak sob 10:45 sob 15:00 sob 16:40 nie 12:00 nie 17:30  
Wojciech Ptak sob 9:00 sob 13:30