GRUPY
DRABINKA

LISTA BREJKÓW

 

Na etapie gier grupowych, w ćwierćfinałach i półfinałach mecze rozgrywamy do dwóch wygranych partii (BO3). Finał rozgrywamy modusem do trzech wygranych frejmów (BO5). O kolejności w grupie decydują po kolei: liczba zwycięstw, bezpośrednie starcie, bilans frejmów, najwyższe brejki, losowanie. Do fazy pucharowej awansują zawodnicy z dwóch pierwszych miejsc z każdej grupy.

WYCIĄG PRZEPISÓW

 

 Przybliżone godziny rozpoczęcia meczów STÓŁ 1 STÓŁ 2
niedziela
10:00
Wojciech PTAK
2 : 0
Grzegorz TOMCZAK
Marcin JAMROZIAK
2 : 0
Marcin DZBANUSZEK
niedziela
10:50
Szymon GREWLING
1 : 2
Marcin JAMROZIAK
Paweł DECKERT
2 : 0
Maciej ŚNIEGOWSKI
niedziela
11:40
Krzysztof GÓRNIAK
2 : 1
Wojciech PTAK
Szymon GREWLING
0 : 2
Marcin DZBANUSZEK
niedziela
12:30
Paweł DECKERT
0 : 2
Jarosław STRUGAŁA
Tomasz BYSTRZYŃSKI
2 : 0
Tomasz LEŚNIAK
niedziela
13:20
Marcin KARŁYK
2 : 1
Marcin JAMROZIAK
Filip RATAJCZAK
2 : 0
Wojciech PTAK
niedziela
14:10
Szymon GREWLING
0 : 2
Marcin KARŁYK
Grzegorz TOMCZAK
1 : 2
Filip RATAJCZAK
niedziela
15:00
Krzysztof GÓRNIAK
2 : 0
Filip RATAJCZAK
Marcin KARŁYK
1 : 2
Marcin DZBANUSZEK
niedziela
15:50
Paweł DECKERT
1 : 2
Mateusz PIECHOWIAK
Tomasz LEŚNIAK
0 : 2
Sebastian WAWRZYNIAK
niedziela
16:40
Krzysztof GÓRNIAK
2 : 0
Grzegorz TOMCZAK
Tomasz BYSTRZYŃSKI
0 : 2
Sebastian WAWRZYNIAK
niedziela
17:30
Tomasz BYSTRZYŃSKI
2 : 0
Tomasz SOBCZAK
Jarosław STRUGAŁA
1 : 2
Mateusz PIECHOWIAK
niedziela
18:20
Tomasz LEŚNIAK
2 : 1
Tomasz SOBCZAK
Jarosław STUGAŁA
0 : 2
Maciej ŚNIEGOWSKI
niedziela
19:10
Maciej ŚNIEGOWSKI
0 : 2
Mateusz PIECHOWIAK
Tomasz SOBCZAK
0 : 2
Sebastian WAWRZYNIAK
niedziela
20:00
ĆWIERĆFINAŁ 1
Krzysztof GÓRNIAK
2 : 0
Tomasz BYSTRZYŃSKI
ĆWIERĆFINAŁ 2
Marcin JAMROZIAK
2 : 1
Jarosław STRUGAŁA
niedziela
20:50
ĆWIERĆFINAŁ 3
Mateusz PIECHOWIAK
1 : 2
Marcin DZBANUSZEK
ĆWIERĆFINAŁ 4
Sebastian WAWRZYNIAK
2 : 1
Filip RATAJCZAK
niedziela
21:40

PÓŁFINAŁ 1
Krzysztof GÓRNIAK
2 : 0
Marcin JAMROZIAK

PÓŁFINAŁ 2
 Marcin DZBANUSZEK
0 : 2
Sebastian WAWRZYNIAK
niedziela
22:30
FINAŁ
Krzysztof GÓRNIAK
3 : 1
Sebastian WAWRZYNIAK