studenckieStudenckie Poniedziałki to oferta rabatowa skierowana zarówno dla studentów (również ze studiów podyplomowych) jak i dla licealistów czy gimnazjalistów. Każdemu, kto może w barze okazać dokument potwierdzający swój proces nauczania na jakimkolwiek z wyżej wymienionych szczebli edukacji, przysługuje w poniedziałki RABAT 25%.

 

Przez cały dzień zniżką są objęte ceny wynamu stołów do pool bilarda jak i do snookera. Rabat dotyczy również zakupu wszystkich artykułów spożywczych zza baru.
 
 
 
 
 

 oksystem

Posiadacze Multikarnetów OK System również znajdą u nas coś dla siebie. Każdy właściciel multikarnetu może zagrać u nas godzinę w pool bilard zupełnie ZA DARMO. Usługę można wielokrotnie wykorzystać o każdej porze dnia i nocy. Jak wejść w posiadanie takiej wygodnej wejściówki można dowiedzieć się tutaj.
 
 

 

kartyPosiadacze Kart Klubowych to szczególna grupa klientów 12ft. Również ich właścicielom przysługują różne rabaty i promocje, które co jakiś czas mogą się zmieniać. Wszelkie aktualnie obowiązujące zniżki i bonifikaty wymienione są w wykazie, dostępnym po zalogowaniu. Wszyscy, którzy chcą się dowiedzieć jak zdobyć Kartę Klubową i co się z nią wiąże powinni zainteresować jej Regulaminem.