Do turniejów można zgłosić się:
- telefonicznie przez numer klubowy 889 712 019
- drogą mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(proszę podać imię, nazwisko oraz numer telefonu)
- poprzez dołącznie do odpowiedniego wydarzenia na facebooku

W przypadku ograniczeń czasowych, proszę je podać przy zgłoszeniu do turnieju.
W miarę możliwości, będą one uwzględniane, przy ustalaniu godzin pojedynków.




 

9ball9 bil
pool bilard

Termin: 2 lipca 2017

DRABINKA     GRUPY     LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Piotr Słodzinka (Poznań)
II miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
III miejsce: Maciej Szulczewski (Poznań), Tytus Pawlak (Poznań)

Przepisy gry: 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Piotr Słodzinka 7 : 2 Nikodem Jankowiak 12 15
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Tytus Pawlak 11 15
2015 Piotr Ptaszyński 8 : 4 Marcin Jamroziak 9 10

 

 




 

snoplus
Snooker Plus
snooker


Termin: 8-9 lipca 2017

DRABINKA       LISTA BREJKÓW

I miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
II miejsce: Maciej Śniegowski (Poznań)
III miejsce: Tytus Pawlak (Poznań), Tomasz Kasiński (Poznań)

Przepisy gry: snooker plus

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2017 Wiktor Doberschuetz
3 : 0 Maciej Śniegowski
79 - Wiktor Doberschuetz 21
2015 Sebastian Wawrzyniak
3 : 2 Michał Potysz
39 - Michał Potysz
17
2012 Marcin Jamroziak
3 : 1 Przemysław Poźniak
40 - Marcin Jamroziak
15
2011 Tomasz Lewandowski
2 : 1 Maciej Undrych
33 - Tomasz Lewandowski
11
2010 Bartosz Olchówka
3 : 1 Wiktor Doberschuetz 33 - Wiktor Doberschuetz
22

 





OMW2016

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
snooker

Termin: 14-16 lipca 2017

DRABINKA       LISTA BREJKÓW

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
II miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
III miejsce: Ariel Trębocha (Warszawa), Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Paweł Rogoza 3 : 1 Krzysztof Górniak 55 - Paweł Rogoza 54
2016 Kacper Filipiak 3 : 0 Paweł Rogoza 102 - Kacper Filipiak 36
2015 Patryk Masłowski 3 : 1 Robert Czupryniak 122 - Patryk Masłowski 39
2014 Rafał Jewtuch 3 : 1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3 : 0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012 Paweł Rogoza 3 : 0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011 Bartłomiej Zacniewski 3 : 2 Karol Szuba-Jabłoński 65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010 Michał Ebert 3 : 2 Kamil Zubrzycki 55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Przemo Pietrzykowski 39 - Mateusz Baranowski 45

 





  ba

Bilard Angielski
bilard angielski

Termin: 22 lipca 2017

DRABINKA      GRUPY     LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krystian Ćwikła (Poznań)
II miejsce: Mikołaj Stęsik (Poznań)
III miejsce: Kinga Pietrzak (Tomaszów Mazowiecki), Wiktor Doberschuetz (Poznań)

Przepisy gry: bilard angielski => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2017 Krystian Ćwikła 120 : 73 Mikołaj Stęsik 27 - Wiktor Doberschuetz
15

 





10bil

10 bil
pool bilard

Termin: 23 lipca 2017

DRABINKA       GRUPY      LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Karol Wiatrak (Poznań)
II miejsce: Maciej Szulczewski (Poznań)
III miejsce: Tomasz Bystrzyński (Poznań), Krzysztof Borowczyk (Poznań)

Przepisy gry: 10bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Karol Wiatrak
8 : 3 Maciej Szulczewski
1 13
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Piotr Ptaszyński 1 9
2015 Bartłomiej Kuśnierz 8 : 4 Nikodem Jankowiak 5 11

 

 




 

2vs22vs2
snooker

Termin: 29-30 lipca 2017

DRABINKA      GRUPY      LISTA BREJKÓW

I miejsce: ZE SZCZĘŚCIEM NIE WYGRASZ (Karol Szuba-Jabłoński, Marcin Jamroziak - Poznań)
II miejsce: KOŃBEK (Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak - Poznań)
III miejsce: NIEOBLICZALNI Z ZADUPIA (Marcin Karłyk, Waldemar Manyś - Lwówek), BURAK Z CHRZANEM (Krystian Ćwikła, Maciej Szulczewski - Poznań)

Przepisy gry: standardowe ze wskazaniem punktu 3.17

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2017 Ze Szczęściem Nie Wygrasz
(Marcin Jamroziak, Karol Szuba-Jabłoński)
2 : 0 Końbek
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak)
74 - Końbek 15
2016 Szymon Grewling
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
3 : 2 Jachimowscy
(Robert Jachimowski, Dawid Jachimowski)
27 - Do Przodu Gramy Nie Cofamy 10
2015 Łyse Konie
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Dream Team
(Robert Jachimowski, Karol Siódmiak)
39 - Łyse Konie 7
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2 : 0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 

 




 

12ftCup

12ft Cup
snooker

Termin: 5-6 sierpnia 2017

DRABINKA      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
II miejsce: Antoni Kowalski (Zielona Góra)
III miejsce: Mateusz Robiński (Poznań), Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Paweł Rogoza 3 : 2 Antoni Kowalski 75 - Paweł Rogoza 33
2016 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 1 Mateusz Robiński 56 - Mateusz Robiński
20
2015 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 2 Paweł Rogoza 60 - Paweł Rogoza 21
2014 Paweł Rogoza 3 : 1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2 : 1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2 : 0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011 Krzysztof Górniak
2 : 1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3 : 2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3 : 2 Wiktor Doberschuetz
30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3 : 1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 





  14

14/1
pool bilard

Termin: 13 sierpnia 2017

DRABINKA      GRUPY      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Waldemar Dębski (Poznań)
II miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
III miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań), Tytus Pawlak (Poznań)

Przepisy gry: 14/1 => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edyce:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2017 Waldemar Dębski
71 : 53 Marcin Jamroziak
28 - Wiktor Doberschuetz
11



teamgp

Team Grand Prix
snooker

Termin: 19-20 sierpnia 2017

DRABINKA      GRUPY      LISTA BREJKÓW

I miejsce: NIE SZUKAJ DROGI, ZNAJDZIESZ JĄ W SERCU (Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka - Poznań)
II miejsce: KIJOŁAMACZE (Mikołaj Stęsik, Maciej Stęsik, Nikodem Jankowiak - Poznań)
III miejsce: UNIWERSYTET 3. WIEKU (Tomasz Kasiński, Wojciech Ptak - Poznań, Tadeusz Miężalski - Wągrowiec), NIE MA PROBLEMU (Piotr Gazda, Marcin Smorawski, Rafał Zimniak - Poznań)

Przepisy gry: drużynowe 4Z => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2017 Nie Szukaj Drogi, Znajdziesz Ją w Sercu
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
240 : 180 Kijołamacze
(Mikołaj Stęsik, Maciej Stęsik, Nikodem Jankowiak)
25 - Piotr Słodzinka 9
2016 Ze szczęściem nie wygrasz
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
240 : 140 Koniokrady
(Paweł Deckert, Mikołaj Stęsik, Sebastian Wawrzyniak)
33 - Tytus Pawlak
7
2015 Co zrobić
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
244 : 210 Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
(Paweł Rogoza, Rafał Zimniak, Piotr Gazda)
44 - Paweł Rogoza 5
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260 : 134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250 : 142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński)
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243 : 200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241 : 145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 

 




 

handicap

Memoriał Billa Werbeniuka
snooker

Termin: 26 sierpnia 2017

DRABINKA      GRUPY

I miejsce: Mariusz Kukułka (Stargard)
II miejsce: Marcin Smorawski (Poznań)
III miejsce: Tomasz Sobczak (Poznań), Maciej Szulczewski (Poznań)

Przepisy gry: standardowe + pub + blink

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista liczba zawodników techniczne nokauty
liczba browarów wypitych
2017 Mariusz Kukułka
2 : 0 Marcin Smorawski 16 2 170 (w tym 29 porterów)
2016 Marcin Jamroziak
2 : 0 Paweł Deckert
12 2 124 (w tym 14 porterów)
2015 Jakub Czernicki
w : 0 Bartłomiej Kuśnierz (TKO)
16 4 136 (w tym 20 porterów)
2014 Jakub Chojnacki
2 : 0 Michał Białek 16 1 104 (w tym 25 porterów)
2013 Paweł Deckert
2 : 1 Waldemar Dębski
16 4 121
2012 Maciej Śniegowski
2 : 1 Jan Adamczyk
16 b.d. b.d.

 

 





8bila

8 bil
pool bilard

Termin: 27 sierpnia 2017

DRABINKA       GRUPY        LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
II miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
III miejsce: Bartłomiej Kuśnierz (Poznań), Wiktor Doberschuetz (Poznań)

Przepisy gry: 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Tytus Pawlak 7 : 6 Nikodem Jankowiak 5 10
2016 Nikodem Jankowiak
7 : 6 Tytus Pawlak
3 18
2015 Marek Leichert 7 : 5 Marcin Jamroziak - 8

 





shootout

ShootOut
snooker

Termin: 3 września 2017

DRABINKA      GRUPY      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krystiań Ćwikła (Poznań)
II miejsce: Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
III miejsce: Tomasz Leśniak (Głogów), Tytus Pawlak (Poznań)

Przepisy gry: shootout - str. 29 [ENG] => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Krystian Ćwikła 150 : 101 Sebastian Wawrzyniak 64 - Krystiań Ćwikła 24
2016 Tytus Pawlak 71 : 45 Michał Kozicki 24 - Emil Mądry, Mikołaj Stęsik
14
2015 Karol Szuba-Jabłoński 144 : 89 Wiktor Doberschuetz 40 - Karol Szuba-Jabłoński 8
2014 Karol Szuba-Jabłoński 132 : 38 Paweł Rogoza 43 - Karol Szuba-Jabłoński 22
2013 Krzysztof Górniak
70 : 19 Marcin Gdula
32 - Paweł Rogoza
13
2012 Paweł Rogoza 116 : 49 Tytus Pawlak
40 - Krzysztof Górniak
26
2011 Krzysztof Górniak
132 : 86 Paweł Rogoza
46 - Paweł Rogoza 26

 




 

handicap

Handicap Poznań Open
snooker

Termin: 9-10 września 2017

DRABINKA      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krystiań Ćwikła [75] (Poznań)
II miejsce: Nikodem Jankowiak [19] (Poznań)
III miejsce: Marcin Karłyk [20] (Lwówek), Ariel Trębocha [75] (Warszawa)

Przepisy gry: standardowe z handicapem punktowym na początku każdego frejma

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2017 Krystian Ćwikła [75] 3 : 2 [19] Nikodem Jankowiak
35 - Krystian Ćwikła 31
2016 Krystian Ćwikła [60]
3 : 1 [14] Wojciech Ptak
36 - Krystian Ćwikła
16

 

 




 

summer

Finał SummerTime
pool bilard

Termin: 17 września 2017

DRABINKA      LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
II miejsce: Leszek Antczak (Poznań)
III miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań), Robert Łuczkowski (Poznań)

Przepisy gry:
8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
10bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Nikodem Jankowiak 10 : 5 Leszek Antczak 7 13
2016 Waldemar Dębski
10 : 4 Krzysztof Dys
4 16
2015 Tytus Pawlak 10 : 7 Marcin Jamroziak 4 12



 

summer

Finał SummerTime
snooker

Termin: 23-24 września 2017

DRABINKA      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
II miejsce: Leszek Antczak (Poznań)
III miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań), Robert Łuczkowski (Poznań)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Wiktor Doberschuetz
4 : 1 Tytus Pawlak
35 - Tytus Pawlak 16
2016 Kacper Filipiak
4 : 0 Wiktor Doberschuetz 100 - Kacper Filipiak
16
2015 Paweł Rogoza 4 : 3 Patryk Masłowski 51 - Patryk Masłowski 16
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4 : 2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4 : 3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4 : 3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011 Bartłomiej Zacniewski 4 : 2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4 : 1 Karol Szuba-Jabłoński
39 - Mateusz Baranowski 16