Do turniejów można zgłosić się:
- telefonicznie przez numer klubowy 889 712 019
- drogą mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(proszę podać imię, nazwisko oraz numer telefonu)
- poprzez dołącznie do odpowiedniego wydarzenia na facebooku

W przypadku ograniczeń czasowych, proszę je podać przy zgłoszeniu do turnieju.
W miarę możliwości, będą one uwzględniane, przy ustalaniu godzin pojedynków.

 

 

2vs2

 

2vs2
SNOOKER

 

  Termin : 30 czerwca - 1 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry : standardowe ze wskazaniem punktu 3.17
  Rozstawienie drużyn : losowe
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30zł od osoby

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANE DRUŻYNY:

1. KRZYSZTOF IBISZ 2. JEDNO MODŻAJTO
DLA MOJEJ ŚWINI
3. NIEOBLICZANLI Z ZADUPIA 4. MUPPET SHOW
Maciej Szulczewski Mateusz Gajewski Marcin Karłyk Mariusz Kukułka
Karol Tyszer Marcin Jamroziak Waldemar Manyś Paweł Flantowicz
  
5. MIKOŁAJ & NIKODEM 6. NIEŚLUBNE DZIECI
SZYMONA G.
 7.  ZGREDY 8. IDEAŁY SIĘ POSYPAŁY
Mikołaj Stęsik Tomasz Bystrzyński  Wojciech Ptak Szymon Grewling
Nikodem Jankowiak Sebastian Wawrzyniak  Tomasz Kasiński Paweł Deckert
   
9. KOBRA TEAM 10. UBIERAMY FARTUSZKI 11. DIE VERKURVTE KUGEL 12. KOŃŚLIWY STRZAŁ
Łukasz Tomaszyk Miłosz Bąbelek Krzysztof Borowczyk Tytus Pawlak
Marcin Michałowski Filip Ratajczak Piotr Ptaszyński Wiktor Doberschuetz
   
13. BEZ ZNACZENIA 14. PO SAME KULE 15. KOŃKURENCJA 16. SŁOIKI Z PRZEDSZKOLA
Mateusz Rusin Casimiro Licciardi Karol Szuba-Jabłoński Kinga Pietrzak
Maciej Śniegowski Grzegorz Hołysz Piotr Słodzinka Jakub Wieliński
   
17. GILE REAKTYWACJA
Jarosław Strugała
Tomasz Leśniak

 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2018 Końśliwy Strzał
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Mikołaj & Nikodem
(Mikołaj Stęsik, Nikodem Jankowiak)
31 - Końśliwy Strzał
31- Mikołaj & Nikodem
17
2017 Ze Szczęściem Nie Wygrasz
(Marcin Jamroziak, Karol Szuba-Jabłoński)
2 : 0 Końbek
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak)
74 - Końbek 15
2016 Szymon Grewling
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
3 : 2 Jachimowscy
(Robert Jachimowski, Dawid Jachimowski)
27 - Do Przodu Gramy Nie Cofamy 10
2015 Łyse Konie
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Dream Team
(Robert Jachimowski, Karol Siódmiak)
39 - Łyse Konie 7
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2 : 0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 

 

 

 


8balldebel
 

 Debel 8 bil
POOL BILARD

 

  Termin : 30 czerwca - 1 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad) z dodatkową regułą naprzemiennego uderzania
  Rozstawienie drużyn : losowe
  Opłata startowa : 25 zł od osoby

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

 

ZAPISANE DRUŻYNY:

1. TO CI JAJA 2. JEDNO MODŻAJTO
DLA MOJEJ ŚWINI
3. CZARNA Z BIAŁĄ 4. MUPPET SHOW
Wiktor Doberschuetz Mateusz Gajewski Emil Mądry Mariusz Kukułka
Karol Szuba-Jabłoński Marcin Jamroziak Szymon Grewling Paweł Flantowicz
  
5. NIKODEM & MIKOŁAJ 6. SŁYSZĘ RŻENIE 7. DIE VERKURVTE KUGEL 8. PO SAME KULE
Nikodem Jankowiak Tytus Pawlak Piotr Ptaszyński Casimiro Licciardi
Mikołaj Stęsik Piotr Słodzinka Krzysztof Borowczyk Grzegorz Hołysz


 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju liczba drużyn
2018 Nikodem & Mikołaj
(Nikodem Jankowiak, Mikołaj Stęsik)
6 : 2 To Ci Jaja
(Karol Szuba-Jabłoński, Wiktor Doberschuetz)
6 8

 

 

 

 

 

snoplus

 

Snooker Plus
SNOOKER

 

  Termin : 7-8 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry snooker plus
  Rozstawienie zawodników : losowe
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Paweł Deckert 2. Tomasz Bystrzyński 3. Wojciech Ptak 4. Tomasz Kasiński
5. Tomasz Sobczak 6. Marcin Wołoszczuk 7. Filip Ratajczak 8. Kinga Pietrzak
9. Maciej Szulczewski 10. Piotr Słodzinka 11. Marcin Karłyk 12. Wiktor Doberschuetz
13. Marcin Michałowski 14. Krzysztof Błaszczak 15. Karol Tyszer 16. Jarosław Chełminiak
17. Maciej Śniegowski 18. Jakub Wieliński 19. Jarosław Strugała 20. Tomasz Leśniak


 


 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2018 Wiktor Doberschuetz 3 : 0 Kinga Pietrzak 44 - Wiktor Doberschuetz 20
2017 Wiktor Doberschuetz
3 : 0 Maciej Śniegowski
79 - Wiktor Doberschuetz 21
2015 Sebastian Wawrzyniak
3 : 2 Michał Potysz
39 - Michał Potysz
17
2012 Marcin Jamroziak
3 : 1 Przemysław Poźniak
40 - Marcin Jamroziak
15
2011 Tomasz Lewandowski
2 : 1 Maciej Undrych
33 - Tomasz Lewandowski
11
2010 Bartosz Olchówka
3 : 1 Wiktor Doberschuetz 33 - Wiktor Doberschuetz
22

 

 

 

 

OMW2018

 

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
SNOOKER

 

  Termin : 13 - 15 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry : standardowe
  Rozstawienie zawodników
: wg rankingu TOP16 2017/2018
: wg rankingu PORS 2017/2018
: wg najwyższego miejsca osiągniętego kiedykolwiek w Lidze Snookera 12ft
: nigdzie niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń

  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa
: 30 zł - kobiety i uczestnicy ostatniej edycji Ligi Snookera 12ft (WIOSNA 2018)
: 40 zł - pozostali



 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:
1. Marcin Karłyk 2. Maciej Stęsik 3. Marcin Smorawski 4. Mikołaj Stęsik
5. Wiktor Doberschuetz 6. Kamil Geisler 7. Maciej Szulczewski 8. Marzena Łagowska
9. Małgorzata Kanieska 10. Szymon Grewling 11. Paweł Deckert 12. Maciej Śniegowski
13. Konrad Kubasiewicz 14. Jakub Wieliński 15. Mariusz Kukułka 16. Antoni Kowalski
17. Tomasz Sobczak 18. Bartłomiej Zacniewski 19. Waldemar Manyś 20. Jacek Kubacki
21. Daniel Koza 22. Wiktoria Jendruszek 23. Sebastian Wawrzyniak 24. Tomasz Leśniak
25. Jarosław Strugała 26. Tomasz Kasiński 27. Karol Szuba-Jabłoński 28. Marcin Dzbanuszek
29. Krzysztof Górniak 30. Maciej Relich 31. Ariel Trębocha 32. Tytus Pawlak
33. Filip Ratajczak 34. Mateusz Piechowiak 35. Wojciech Ptak 36. Andrzej Jachniewicz
37. Grzegorz Łoniewski 38. Adrian Walkowiak 39. Paweł Rogoza 40. Karol Tyszer
41. Piotr Gazda 42. Kazimierz Czernecki 43. Jarosław Chełminiak 44. Artur Urbaniak
45. Grzegorz Sroka

 

 

 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2018 Paweł Rogoza 3 : 1 Maciej Relich 60 - Maciej Relich 45
2017 Paweł Rogoza 3 : 1 Krzysztof Górniak 55 - Paweł Rogoza 54
2016 Kacper Filipiak 3 : 0 Paweł Rogoza 102 - Kacper Filipiak 36
2015 Patryk Masłowski 3 : 1 Robert Czupryniak 122 - Patryk Masłowski 39
2014 Rafał Jewtuch 3 : 1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3 : 0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012 Paweł Rogoza 3 : 0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011 Bartłomiej Zacniewski 3 : 2 Karol Szuba-Jabłoński 65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010 Michał Ebert 3 : 2 Kamil Zubrzycki 55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Przemo Pietrzykowski 39 - Mateusz Baranowski 45

  

 

 

 

ba

 

Bilard Angielski
BILARD ANGIESLKI

 

  Termin : 21 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry : bilard angielski => (wyciąg najważniejszych zasad)
  Rozstawienie zawodników : losowe
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Krzysztof Borowczyk 3. Filip Ratajczak 4. Remigiusz Wyrzykiewicz
5. Ariel Trębocha 6. Maciej Śniegowski 7. Szymon Grewling 8. Wiktor Doberschuetz
9. Marcin Karłyk 10. Tytus Pawlak 11. Maciej Szulczewski 12. Wiktoria Jendruszek


 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2018 Ariel Trębocha 125 : 56 Marcin Jamroziak 38 - Ariel Trębocha 13
2017 Krystian Ćwikła 120 : 73 Mikołaj Stęsik 27 - Wiktor Doberschuetz
15

  

 

 



141 

 14 / 1
POOL BILARD

 

  Termin : 22 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry 14/1 => (wyciąg najważniejszych zasad)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Opłata startowa : 25 zł

 
 

 

 

 

  WYNIKI:


ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Krzysztof Borowczyk 3 Piotr Ptaszyński 4. Mikołaj Stęsik
5. Szymon Grewling 6. Piotr Słodzinka 7. Remigiusz Wyrzykiewicz 8. Emil Mądry
9. Piotr Kurek


 


 

Poprzednie edycje:


rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2018 Remigiusz Wyrzykiewicz 73 : 29 Mikołaj Stęsik 22 - Remigiusz Wyrzykiewicz 9
2017 Waldemar Dębski
71 : 53 Marcin Jamroziak
28 - Wiktor Doberschuetz
11

 

 

 

 

teamgp

 

 

Team Grand Prix
SNOOKER

 

  Termin : 28 - 29 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry : drużynowe 4Z => (streszczenie)
  Rozstawienie zawodników : Według uśrednionego rankingu SummerTime. Drużyny niesklasyfikowane - wg kolejności zgłoszeń
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30zł od osoby

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

  • DRABINKA
  • GRUPA
  • LISTA BREJKÓW
  • Zwycięzcy: FORMA NOT FOUND (Krzysztof Górniak, Ariel Trębocha, Marcin Jamroziak - Licheń Stary/Warszawa/Poznań)

ZAPISANE DRUŻYNY:

1. DRUŻYNA A 2. FORMA NOT FOUND 3. KOŃGO 4. 17. KIJ POLSKI I RESZTA ŻNIWIARZY
Tomasz Bystrzyński Ariel Trębocha Wiktor Doberschuetz Filip Ratajczak
Maciej Stęsik Krzysztof Górniak Piotr Słodzinka Marcin Karłyk
Paweł Deckert Marcin Jamroziak Tytus Pawlak Miłosz Bąbelek
Dominik Hirsz (R)
5. W OSTATNIEJ CHWILI
Tomasz Sobczak
Przemysław Tic
Piotr Gazda


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2018 Forma Not Found
(Krzysztof Górniak, Ariel Trębocha, Marcin Jamroziak)
242 : 122 Końgo
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
37 - Ariel Trębocha 5
2017 Nie Szukaj Drogi, Znajdziesz Ją w Sercu
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
240 : 180 Kijołamacze
(Mikołaj Stęsik, Maciej Stęsik, Nikodem Jankowiak)
25 - Piotr Słodzinka 9
2016 Ze szczęściem nie wygrasz
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
240 : 140 Koniokrady
(Paweł Deckert, Mikołaj Stęsik, Sebastian Wawrzyniak)
33 - Tytus Pawlak
7
2015 Co zrobić
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
244 : 210 Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
(Paweł Rogoza, Rafał Zimniak, Piotr Gazda)
44 - Paweł Rogoza 5
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260 : 134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250 : 142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński)
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243 : 200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241 : 145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 

 

 

 

 

12ftCup

 

12ft Cup
SNOOKER

 

  Termin : 4 - 5 sierpnia 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry standardowe
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Karłyk 2. Kamil Geisler 3. Wiktor Doberschuetz 4. Marcin Smorawski
5. Daniel Koza 6. Maciej Szulczewski 7. Paweł Deckert 8. Tomasz Bystrzyński
9. Ariel Trębocha 10. Kinga Pietrzak 11. Krzysztof Błaszczak 12. Filip Ratajczak
13. Tomasz Sobczak 14. Tytus Pawlak 15. Tomasz Leśniak 16. Jarosław Strugała
17. Karol Tyszer 18. Tomasz Kasiński 19. Wojciech Ptak 20. Szymon Grewling
21. Paweł Rogoza 22. Grzegorz Tomczak 23. Antoni Kowalski 24. Maciej Stęsik
25. Mikołaj Stęsik 26. Maciej Śniegowski 27. Mateusz Piechowiak

 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2018 Ariel Trębocha 3 : 2 Paweł Rogoza 59 - Paweł Rogoza 27
2017 Paweł Rogoza 3 : 2 Antoni Kowalski 75 - Paweł Rogoza 33
2016 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 1 Mateusz Robiński 56 - Mateusz Robiński
20
2015 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 2 Paweł Rogoza 60 - Paweł Rogoza 21
2014 Paweł Rogoza 3 : 1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2 : 1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2 : 0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011 Krzysztof Górniak
2 : 1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3 : 2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3 : 2 Wiktor Doberschuetz
30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3 : 1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 

 

 

 

handicap

 

Handicap Poznań Open
SNOOKER

 

  Termin : 11 - 12 sierpnia 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry standardowe z handicapem punktowym na początku każdego frejma
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2017:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Jakub Wieliński [16] 2. Daniel Koza [34] 3. Tomasz Bystrzyński [47] 4. Kinga Pietrzak [14]
5. Paweł Deckert [54] 6. Maciej Szulczewski [28] 7. Kamil Geisler [17] 8. Wojciech Ptak [25]
9. Tomasz Kasiński [34] 10. Kazimierz Czernecki [13] 11. Tomasz Sobczak [23] 12. Marcin Dzbanuszek [54]
13. Jarosław Strugała [30] 14. Tomasz Leśniak [49] 15. Mariusz Kukułka [39] 16. Piotr Słodzinka [51]
17. Karol Tyszer [26] 18. Szymon Grewing [34] 19. Grzegorz Tomczak [11] 20. Marcin Smorawski [49]
21. Ariel Trębocha [75] 22. Maciej Śniegowski [44]


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2018 Kinga Pietrzak [14] 3 : 0 [13] Kazimierz Czernecki 32 - Kinga Pietrzak 22
2017 Krystian Ćwikła [75] 3 : 2 [19] Nikodem Jankowiak
35 - Krystian Ćwikła 31
2016 Krystian Ćwikła [60]
3 : 1 [14] Wojciech Ptak
36 - Krystian Ćwikła
16

 

 

 

 

 

handicap

 

Memoriał Billa Werbeniuka
SNOOKER

 

  Termin : 18 sierpnia 2018
  Zapisy : Do czwartku 16 sierpnia 2018 godz. 21:00
  Przepisy gry standardowe + pub + blink
  Rozstawienie zawodników : losowe
  Opłata startowa : 21 zł (do wykorzystania na barze)

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2017:

  • DRABINKA
  • GRUPY
  • Obrońca tytułu: Mariusz Kukułka (Stargard)
  • Podsumowanie - brak

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Karłyk 2. Piotr Gazda 3. Daniel Koza 4. Jakub Wieliński
5. Piotr Ptaszyński 6. Marcin Smorawski 7. Miłosz Bąbelek 8. Mariusz Kukułka
9. Marcin Blachowski 10. Patrycja Gromadzińska 11. Tomasz Sobczak 12. Maciej Szulczewski
13. Paweł Deckert 14. Kinga Pietrzak 15. Filip Ratajczak 16. Bartłomiej Kuśnierz
17. Tomasz Bystrzyński 18. Remigiusz Augustyniak        

 
 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista liczba zawodników TKO
2017 Mariusz Kukułka
2 : 0 Marcin Smorawski 16 2
2016 Marcin Jamroziak
2 : 0 Paweł Deckert
12 2
2015 Jakub Czernicki
w : 0 Bartłomiej Kuśnierz (TKO)
16 4
2014 Jakub Chojnacki
2 : 0 Michał Białek 16 1
2013 Paweł Deckert
2 : 1 Waldemar Dębski
16 4
2012 Maciej Śniegowski
2 : 1 Jan Adamczyk
16 b.d.

 

 

 

 



9 transparentne white 

 

9 bil
POOL BILARD

 

  Termin : 19 sierpnia 2018
  Zapisy : Do piątku 17 sierpnia 2018 godz. 21:00
  Przepisy gry 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Opłata startowa : 25 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2017:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Mariusz Kukułka 3. Damian Roszczyk 4. Krzysztof Wieloch
5. Kinga Pietrzak 6. Szymon Grewling 7. Krzysztof Borowczyk 8. Grzegorz Tomczak
9. Remigiusz Wyrzykiewicz 10. Piotr Ptaszyński 11. Łukasz Bartkowiak    

 
 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Piotr Słodzinka 7 : 2 Nikodem Jankowiak 12 15
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Tytus Pawlak 11 15
2015 Piotr Ptaszyński 8 : 4 Marcin Jamroziak 9 10

 

 

 

 

6red white 100

 

6red
SNOOKER

 

  Termin : 26 sierpnia 2018
  Zapisy : Do piątku 24 sierpnia 2018 godz. 21:00
  Przepisy gry : 6red => (streszczenie)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20 zł

 
 

 

 

 

  WYNIKI 2015:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Tomasz Sobczak 3. Paweł Deckert    

 
 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2015 Rafał Zimniak
3 : 2 Michał Potysz
29 - Wiktor Doberschuetz 20
2014 Rafał Zimniak
4 : 3 Marcin Gdula
49 - Marcin Gdula
16
2013 Kevin Dabrowski
3 : 0 Tytus Pawlak
27 - Kevin Dabrowski
22
2012 Wiktor Doberschuetz
3 : 1 Paweł Deckert
27 - Sebastian Wawrzyniak
14
2011 Wiktor Doberschuetz 3 : 0 Przemysław Poźniak 31 - Wiktor Doberschuetz
16
2010 Przemysław Poźniak 3 : 0 Tomasz Apolinarski 20 - Przemysław Poźniak 22

 

 

 

 

 

 

 

speedsno

 

Speed Snooker
SNOOKER

 

  Termin : 2 września 2018
  Zapisy : Do piątku 31 sierpnia 2018 godz. 21:00
  Przepisy gry : speed snooker
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2014:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2.          

 
 


Poprzednie edycje:

  
rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2014 Krzysztof Górniak
3 : 0 Szymon Duda
n.d.
9
2013 Krzysztof Górniak 3 : 0 Marcin Gdula
n.d.
15

 

 

 

 

 

 

shootout

 

ShootOut
SNOOKER

 

  Termin : 8 września 2018
  Zapisy : Zamknięte
  Przepisy gry shootout - str. 29 [ENG] => (streszczenie)
  Rozstawienie zawodników : losowe
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2017:

ZAPISANI ZAWODNICY:
---brak---

 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Krystian Ćwikła 150 : 101 Sebastian Wawrzyniak 64 - Krystiań Ćwikła 24
2016 Tytus Pawlak 71 : 45 Michał Kozicki 24 - Emil Mądry, Mikołaj Stęsik
14
2015 Karol Szuba-Jabłoński 144 : 89 Wiktor Doberschuetz 40 - Karol Szuba-Jabłoński 8
2014 Karol Szuba-Jabłoński 132 : 38 Paweł Rogoza 43 - Karol Szuba-Jabłoński 22
2013 Krzysztof Górniak
70 : 19 Marcin Gdula
32 - Paweł Rogoza
13
2012 Paweł Rogoza 116 : 49 Tytus Pawlak
40 - Krzysztof Górniak
26
2011 Krzysztof Górniak
132 : 86 Paweł Rogoza
46 - Paweł Rogoza 26

  

 

 

 

 


8uk przezroczyste bw 

 Black Ball (English Pool)
POOL BILARD

 

  Termin : 9 września 2018
  Zapisy : Zamknięte
  Przepisy gry w trakcie przygotowania
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
  Opłata startowa : 25 zł

 
 

 

 

 

 

ZAPISANI ZAWODNICY:
---brak---

 

 

 

 

 

spider snooker transparentny white

 

Spider Snooker
SNOOKER

 

  Termin : 15 - 16 września 2018
  Zapisy : Zamknięte
  Przepisy gry : w trakcie przygotowania
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30 zł

 
 

 

 

 

 

ZAPISANI ZAWODNICY:
---brak---

 

 

 


 

summer


 Finał SummerTime
POOL BILARD

 

  Termin : 23 września 2018
  Zapisy : Zamknięte
  Przepisy gry
8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
: 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
: 14/1 => (wyciąg najważniejszych zasad)
: Black Ball (English Pool) w trakcie przygotowania

  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime
  Opłata startowa : 30 zł

 
 

 

 

 

 

 

 

  WYNIKI 2017:

ZAPISANI ZAWODNICY:
---brak---

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Nikodem Jankowiak 10 : 5 Leszek Antczak 7 13
2016 Waldemar Dębski
10 : 4 Krzysztof Dys
4 16
2015 Tytus Pawlak 10 : 7 Marcin Jamroziak 4 12

 

 

 

 

 

 

summer

 

Finał SummerTime
SNOOKER

 

  Termin : 29 - 30 września 2018
  Zapisy : Zamknięte
  Przepisy gry standardowe
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime.
  Opłata startowa : 30zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2017:

ZAPISANI ZAWODNICY:
---brak---

 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Wiktor Doberschuetz
4 : 1 Tytus Pawlak
35 - Tytus Pawlak 16
2016 Kacper Filipiak
4 : 0 Wiktor Doberschuetz 100 - Kacper Filipiak
16
2015 Paweł Rogoza 4 : 3 Patryk Masłowski 51 - Patryk Masłowski 16
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4 : 2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4 : 3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4 : 3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011 Bartłomiej Zacniewski 4 : 2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4 : 1 Karol Szuba-Jabłoński
39 - Mateusz Baranowski 16