omw 2018 transparentne white

DRABINKA

LISTA BREJKÓW

DRABINKA

LISTA BREJKÓW

 

9ball9 bil
pool bilard

Termin: 2 lipca 2017

DRABINKA     GRUPY     LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Piotr Słodzinka (Poznań)
II miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
III miejsce: Maciej Szulczewski (Poznań), Tytus Pawlak (Poznań)

Przepisy gry: 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Piotr Słodzinka 7 : 2 Nikodem Jankowiak 12 15
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Tytus Pawlak 11 15
2015 Piotr Ptaszyński 8 : 4 Marcin Jamroziak 9 10

 

 




 

snoplus
Snooker Plus
snooker


Termin: 8-9 lipca 2017

DRABINKA       LISTA BREJKÓW

I miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
II miejsce: Maciej Śniegowski (Poznań)
III miejsce: Tytus Pawlak (Poznań), Tomasz Kasiński (Poznań)

Przepisy gry: snooker plus

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2017 Wiktor Doberschuetz
3 : 0 Maciej Śniegowski
79 - Wiktor Doberschuetz 21
2015 Sebastian Wawrzyniak
3 : 2 Michał Potysz
39 - Michał Potysz
17
2012 Marcin Jamroziak
3 : 1 Przemysław Poźniak
40 - Marcin Jamroziak
15
2011 Tomasz Lewandowski
2 : 1 Maciej Undrych
33 - Tomasz Lewandowski
11
2010 Bartosz Olchówka
3 : 1 Wiktor Doberschuetz 33 - Wiktor Doberschuetz
22

 





OMW2016

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
snooker

Termin: 14-16 lipca 2017

DRABINKA       LISTA BREJKÓW

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
II miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
III miejsce: Ariel Trębocha (Warszawa), Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Paweł Rogoza 3 : 1 Krzysztof Górniak 55 - Paweł Rogoza 54
2016 Kacper Filipiak 3 : 0 Paweł Rogoza 102 - Kacper Filipiak 36
2015 Patryk Masłowski 3 : 1 Robert Czupryniak 122 - Patryk Masłowski 39
2014 Rafał Jewtuch 3 : 1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3 : 0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012 Paweł Rogoza 3 : 0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011 Bartłomiej Zacniewski 3 : 2 Karol Szuba-Jabłoński 65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010 Michał Ebert 3 : 2 Kamil Zubrzycki 55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Przemo Pietrzykowski 39 - Mateusz Baranowski 45

 





  ba

Bilard Angielski
bilard angielski

Termin: 22 lipca 2017

DRABINKA      GRUPY     LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krystian Ćwikła (Poznań)
II miejsce: Mikołaj Stęsik (Poznań)
III miejsce: Kinga Pietrzak (Tomaszów Mazowiecki), Wiktor Doberschuetz (Poznań)

Przepisy gry: bilard angielski => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2017 Krystian Ćwikła 120 : 73 Mikołaj Stęsik 27 - Wiktor Doberschuetz
15

 





10bil

10 bil
pool bilard

Termin: 23 lipca 2017

DRABINKA       GRUPY      LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Karol Wiatrak (Poznań)
II miejsce: Maciej Szulczewski (Poznań)
III miejsce: Tomasz Bystrzyński (Poznań), Krzysztof Borowczyk (Poznań)

Przepisy gry: 10bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Karol Wiatrak
8 : 3 Maciej Szulczewski
1 13
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Piotr Ptaszyński 1 9
2015 Bartłomiej Kuśnierz 8 : 4 Nikodem Jankowiak 5 11

 

 




 

2vs22vs2
snooker

Termin: 29-30 lipca 2017

DRABINKA      GRUPY      LISTA BREJKÓW

I miejsce: ZE SZCZĘŚCIEM NIE WYGRASZ (Karol Szuba-Jabłoński, Marcin Jamroziak - Poznań)
II miejsce: KOŃBEK (Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak - Poznań)
III miejsce: NIEOBLICZALNI Z ZADUPIA (Marcin Karłyk, Waldemar Manyś - Lwówek), BURAK Z CHRZANEM (Krystian Ćwikła, Maciej Szulczewski - Poznań)

Przepisy gry: standardowe ze wskazaniem punktu 3.17

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2017 Ze Szczęściem Nie Wygrasz
(Marcin Jamroziak, Karol Szuba-Jabłoński)
2 : 0 Końbek
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak)
74 - Końbek 15
2016 Szymon Grewling
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
3 : 2 Jachimowscy
(Robert Jachimowski, Dawid Jachimowski)
27 - Do Przodu Gramy Nie Cofamy 10
2015 Łyse Konie
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Dream Team
(Robert Jachimowski, Karol Siódmiak)
39 - Łyse Konie 7
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2 : 0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 

 




 

12ftCup

12ft Cup
snooker

Termin: 5-6 sierpnia 2017

DRABINKA      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
II miejsce: Antoni Kowalski (Zielona Góra)
III miejsce: Mateusz Robiński (Poznań), Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Paweł Rogoza 3 : 2 Antoni Kowalski 75 - Paweł Rogoza 33
2016 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 1 Mateusz Robiński 56 - Mateusz Robiński
20
2015 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 2 Paweł Rogoza 60 - Paweł Rogoza 21
2014 Paweł Rogoza 3 : 1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2 : 1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2 : 0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011 Krzysztof Górniak
2 : 1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3 : 2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3 : 2 Wiktor Doberschuetz
30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3 : 1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 





  14

14/1
pool bilard

Termin: 13 sierpnia 2017

DRABINKA      GRUPY      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Waldemar Dębski (Poznań)
II miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
III miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań), Tytus Pawlak (Poznań)

Przepisy gry: 14/1 => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edyce:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2017 Waldemar Dębski
71 : 53 Marcin Jamroziak
28 - Wiktor Doberschuetz
11



teamgp

Team Grand Prix
snooker

Termin: 19-20 sierpnia 2017

DRABINKA      GRUPY      LISTA BREJKÓW

I miejsce: NIE SZUKAJ DROGI, ZNAJDZIESZ JĄ W SERCU (Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka - Poznań)
II miejsce: KIJOŁAMACZE (Mikołaj Stęsik, Maciej Stęsik, Nikodem Jankowiak - Poznań)
III miejsce: UNIWERSYTET 3. WIEKU (Tomasz Kasiński, Wojciech Ptak - Poznań, Tadeusz Miężalski - Wągrowiec), NIE MA PROBLEMU (Piotr Gazda, Marcin Smorawski, Rafał Zimniak - Poznań)

Przepisy gry: drużynowe 4Z => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2017 Nie Szukaj Drogi, Znajdziesz Ją w Sercu
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
240 : 180 Kijołamacze
(Mikołaj Stęsik, Maciej Stęsik, Nikodem Jankowiak)
25 - Piotr Słodzinka 9
2016 Ze szczęściem nie wygrasz
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
240 : 140 Koniokrady
(Paweł Deckert, Mikołaj Stęsik, Sebastian Wawrzyniak)
33 - Tytus Pawlak
7
2015 Co zrobić
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
244 : 210 Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
(Paweł Rogoza, Rafał Zimniak, Piotr Gazda)
44 - Paweł Rogoza 5
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260 : 134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250 : 142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński)
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243 : 200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241 : 145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 

 




 

handicap

Memoriał Billa Werbeniuka
snooker

Termin: 26 sierpnia 2017

DRABINKA      GRUPY

I miejsce: Mariusz Kukułka (Stargard)
II miejsce: Marcin Smorawski (Poznań)
III miejsce: Tomasz Sobczak (Poznań), Maciej Szulczewski (Poznań)

Przepisy gry: standardowe + pub + blink

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista liczba zawodników techniczne nokauty
liczba browarów
2017 Mariusz Kukułka
2 : 0 Marcin Smorawski 16 2 170 (w tym 29 porterów)
2016 Marcin Jamroziak
2 : 0 Paweł Deckert
12 2 124 (w tym 14 porterów)
2015 Jakub Czernicki
w : 0 Bartłomiej Kuśnierz (TKO)
16 4 136 (w tym 20 porterów)
2014 Jakub Chojnacki
2 : 0 Michał Białek 16 1 104 (w tym 25 porterów)
2013 Paweł Deckert
2 : 1 Waldemar Dębski
16 4 121
2012 Maciej Śniegowski
2 : 1 Jan Adamczyk
16 b.d. b.d.

 

 





8bila

8 bil
pool bilard

Termin: 27 sierpnia 2017

DRABINKA       GRUPY        LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
II miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
III miejsce: Bartłomiej Kuśnierz (Poznań), Wiktor Doberschuetz (Poznań)

Przepisy gry: 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Tytus Pawlak 7 : 6 Nikodem Jankowiak 5 10
2016 Nikodem Jankowiak
7 : 6 Tytus Pawlak
3 18
2015 Marek Leichert 7 : 5 Marcin Jamroziak - 8

 





shootout

ShootOut
snooker

Termin: 3 września 2017

DRABINKA      GRUPY      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krystiań Ćwikła (Poznań)
II miejsce: Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
III miejsce: Tomasz Leśniak (Głogów), Tytus Pawlak (Poznań)

Przepisy gry: shootout - str. 29 [ENG] => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Krystian Ćwikła 150 : 101 Sebastian Wawrzyniak 64 - Krystiań Ćwikła 24
2016 Tytus Pawlak 71 : 45 Michał Kozicki 24 - Emil Mądry, Mikołaj Stęsik
14
2015 Karol Szuba-Jabłoński 144 : 89 Wiktor Doberschuetz 40 - Karol Szuba-Jabłoński 8
2014 Karol Szuba-Jabłoński 132 : 38 Paweł Rogoza 43 - Karol Szuba-Jabłoński 22
2013 Krzysztof Górniak
70 : 19 Marcin Gdula
32 - Paweł Rogoza
13
2012 Paweł Rogoza 116 : 49 Tytus Pawlak
40 - Krzysztof Górniak
26
2011 Krzysztof Górniak
132 : 86 Paweł Rogoza
46 - Paweł Rogoza 26

 




 

handicap

Handicap Poznań Open
snooker

Termin: 9-10 września 2017

DRABINKA      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krystiań Ćwikła [75] (Poznań)
II miejsce: Nikodem Jankowiak [19] (Poznań)
III miejsce: Marcin Karłyk [20] (Lwówek), Ariel Trębocha [75] (Warszawa)

Przepisy gry: standardowe z handicapem punktowym na początku każdego frejma

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2017 Krystian Ćwikła [75] 3 : 2 [19] Nikodem Jankowiak
35 - Krystian Ćwikła 31
2016 Krystian Ćwikła [60]
3 : 1 [14] Wojciech Ptak
36 - Krystian Ćwikła
16

 

 




 

KLASYFIKACJA POOL BILARD

 

    9 bil
10 bil 14 / 1 8 bil SUMA ilość partii z kija
9 bil, 10 bil, 8 bil
najwyższe brejki
14 / 1
1.  Tytus Pawlak 10   10 16 36 2 (1+1) 19 11 10
2.  Nikodem Jankowiak 14 6   14 34 5 (2+3)      
3.  Maciej Szulczewski 10 14 2 6 32 1      
4.  Karol Wiatrak 4 16 6   26 3 15 13 13
5.  Wiktor Doberschuetz 6   10 10 26 2 (1+1) 28 23 14
6.  Waldemar Dębski 6   16   22   26 16 14
7.  Piotr Słodzinka 16 2     18 2      
8.  Piotr Ptaszyński 4 2 6 6 18   13 12 11
9.  Tomasz Bystrzyński 6 10     16        
10.  Emil Mądry 2 6 6   14 2 12    
11.  Marcin Jamroziak     14   14   13 12 11
12.  Krzysztof Borowczyk 1 10 12   13 1      
13.  Szymon Grewling 2 6 4   12 1 15    
14.  Robert Łuczkowski 6 4   2 12        
15.  Daniel Koza 4 6     10        
   Bartłomiej Kuśnierz       10 10        
17.  Krzysztof Dys 2     6 6        
18.  Piotr Kurek     6   6        
   Leszek Antczak       6 6        
20.  Bolesław Krzeszkiewicz 2 2     4        
21.  Mateusz Gajewski       2 2        

 

summer

Finał SummerTime
pool bilard

Termin: 17 września 2017

DRABINKA      LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
II miejsce: Leszek Antczak (Poznań)
III miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań), Robert Łuczkowski (Poznań)

Przepisy gry:
8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
10bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Nikodem Jankowiak 10 : 5 Leszek Antczak 7 13
2016 Waldemar Dębski
10 : 4 Krzysztof Dys
4 16
2015 Tytus Pawlak 10 : 7 Marcin Jamroziak 4 12



 

KLASYFIKACJA SNOOKER

 

    Snooker Plus
1*

OMW
2*
Bilard Angielski
1*

2vs2
2*
12ft
Cup
2*
Team
GP
2*
Shoot
Out
1*
Handicap
Poznań
Open 2*
  najwyższy brejk
1.  Wiktor Doberschuetz 13 16 5 18 7 22    14 95 79 35 29
2.  Tytus Pawlak 8 10 3 18   22 8  10 79 50 33 26
3.  Krystian Ćwikła     10 16 16   13 22 77 64 37 35
4.  Marcin Karłyk 3 6 3 16 14 7 3 16 68 32 23 21
5.  Tomasz Kasiński 8 10   10 7 16 3 14 68 25 22  
6.  Sebastian Wawrzyniak 1 16 1 14 18   10 4 64 31 28 27
7.  Nikodem Jankowiak   10   10   18 3 18 59 40 23 21
8.  Paweł Deckert 5 6   14 7 14 3 10 59 29 22  
9.  Paweł Rogoza   30     25       55 76 62 55
10.  Ariel Trębocha   22     16     16 54 56 33 33
11.  Wojciech Ptak 1 4   10 3 16 3 14 51      
12.  Marcin Smorawski   10     14 16   10 50 22    
13.  Tomasz Leśniak 5 5   14 7   8 10 49 34 33 28
14.  Piotr Słodzinka 3 2 3   14 22 5   49 25 24 21
15.  Mikołaj Stęsik     8 5 2 18 5 10 48 28 25 21
16.  Maciej Stęsik   6 1 5 6 18   10 46 12 11  
17.  Karol Szuba-Jabłoński   22   22         44 36 29 24
18.  Marcin Jamroziak   5 3 22   14     44 13       12      11       10
19.  Maciej Szulczewski 1 4 1 16 3   5 14 44 13 12 11
20.  Rafał Zimniak   16     3 16 3 4 42 30 30  
21.  Maciej Śniegowski 10 8 2   3 14 1 4 42 25 23 15
22.  Tomasz Bystrzyński   6 2   16 14 1   39      
23.  Marcin Dzbanuszek 3 6   6 14   5 4 38      
24.  Szymon Grewling   4   14 14   1 4 37      
25.  Przemysław Tic   4     4 14 1 10 33      
26.  Tomasz Sobczak 1 6     6 14 1 4 32 22    
27.  Antoni Kowalski   8     22       30 47 39 37
28.  Krzysztof Górniak   25             25 46 37 34
29.  Jarosław Strugała 1 5   14       4 24      
30.  Piotr Gazda   4       16 3   23 22 20  
31.  Jakub Wieliński 3     14     1 4 22      
32.  Robert Jachimowski   18     3       21      
33.  Mariusz Kukułka   6   14         20      
   Marcin Michałowski 2 2   3 4 5   4 20      
35.  Paweł Flantowicz   5   14         19      
36.  Mateusz Robiński         18       18 57 40 31
37.  Maciej Relich   18             18 48 38 21
38.  Robert Czupryniak   18             18 29 24  
39.  Lech Dąbrowski   18             18      
40.  Daniel Koza 5   2 6       4 17 20    
41.  Jacek Mark   16             16 21    
42.  Waldemar Manyś       16         16      
   Andrzej Jachniewicz         2 14     16      
   Tadeusz Miężalski           16     16      
45.  Michał Bartkowiak           14     14 22    
46.  Grzegorz Sroka       10 4       14      
   Łukasz Bartkowiak           14     14      
   Łukasz Lis       10       4 14      
49.  Karol Tyszer 2       6     4 12 25 22  
50.  Łukasz Tomaszyk       3 4 5     12      
51.  Robert Jankowiak       10         10      
   Filip Ratajczak       3   7     10      
   Dominik Teda 2       4     4 10      
   Marcin Szofer               10 10      
55.  Marcin Małyska   8             8      
   Konrad Kubasiewicz   8             8      
   Jarosław Chełminiak   4     4       8      
58.  Dominik Hirsz           7     7      
   Paweł Stacherzak 2           1 4 7      
60.  Jacek Kubacki   6             6      
   Krzysztof Borowczyk   4 2           6      
   Kinga Pietrzak     5       1   6      
63.  Bartłomiej Kuśnierz 5               5 20 20 20
64.  Roman Szymkowiak           5     5      
   Kazimierz Czernecki   2         3   5      
66.  Sebastian Drążela   4             4      
   Michał Kozicki   4             4      
   Anna Gruszkiewicz   4             4      
   Aleksander Kowalski   4             4      
   Andrzej Mikołajski   4             4      
   Paweł Gajda         4       4      
   Waldemar Dębski               4 4      
73.  Miłosz Bąbelek       3         3      
74.  Marek Leichert   2             2      
   Dawid Jachimowski   2             2      
   Marzena Łagowska   2             2      
   Małgorzata Kanieska   2             2      
   Wiktoria Jendruszak   2             2      
   Michał Potysz   2             2      

 

summer

Finał SummerTime
snooker

Termin: 23-24 września 2017

DRABINKA      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
II miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
III miejsce: Sebastian Wawrzyniak (Poznań), Nikodem Jankowiak (Poznań)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Wiktor Doberschuetz
4 : 1 Tytus Pawlak
35 - Tytus Pawlak 16
2016 Kacper Filipiak
4 : 0 Wiktor Doberschuetz 100 - Kacper Filipiak
16
2015 Paweł Rogoza 4 : 3 Patryk Masłowski 51 - Patryk Masłowski 16
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4 : 2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4 : 3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4 : 3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011 Bartłomiej Zacniewski 4 : 2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4 : 1 Karol Szuba-Jabłoński
39 - Mateusz Baranowski 16

 


sinucaSinuca Brasileira
snooker


Termin: 2-3 lipca 2016

DRABINKA     GRUPY    LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
II miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
III miejsce: Andrzej Jachniewicz (Poznań) Paweł Deckert (Poznań)

Przepisy gry: sinuca brasileira

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2016 Krzysztof Górniak 3 : 0 Wiktor Doberschuetz 236 - Krzysztof Górniak
16

 





OMW2016

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
snooker

Termin: 8-10 lipca 2016

DRABINKA    LISTA BREJKÓW

I miejsce: Kacper Filipiak (Warszawa)
II miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
III miejsce: Karol Lelek (Józefosław), Ariel Trębocha (Bobrowniki)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2016 Kacper Filipiak 3 : 0 Paweł Rogoza 102 - Kacper Filipiak 36
2015 Patryk Masłowski 3 : 1 Robert Czupryniak 122 - Patryk Masłowski 39
2014 Rafał Jewtuch 3 : 1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3 : 0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012 Paweł Rogoza 3 : 0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011 Bartłomiej Zacniewski 3 : 2 Karol Szuba-Jabłoński 65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010 Michał Ebert 3 : 2 Kamil Zubrzycki 55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartek Zacniewski 3 : 0 Przemo Pietrzykowski 39 - Mateusz Baranowski 45

 




 

9ball9 bil
pool bilard

Termin: 16-17 lipca 2016

DRABINKA    GRUPY    LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Waldemar Dębski (Poznań)
II miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
III miejsce: Dawid Jachimowski (Poznań), Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)

Przepisy gry: 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Tytus Pawlak 11 15
2015 Piotr Ptaszyński 8 : 4 Marcin Jamroziak 9 10

 

 




 

2vs22vs2
snooker

Termin: 23-24 lipca 2016

DRABINKA    GRUPY

I miejsce: SZYMON GREWLING (Sebastian Wawrzyniak, Paweł Deckert)
II miejsce: JACHIMOWSCY (Robert Jachimowski, Dawid Jachimowski
III miejsce: KONIEC (Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz), DO PRZODU GRAMY NIE COFAMY (Mikołaj Stęsik, Maciej Śniegowski)

Przepisy gry: standardowe ze wskazaniem punktu 3.17

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2016 Szymon Grewling
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
3 : 2 Jachimowscy
(Robert Jachimowski, Dawid Jachimowski)
27 - Do Przodu Gramy Nie Cofamy 10
2015 Łyse Konie
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Dream Team
(Robert Jachimowski, Karol Siódmiak)
39 - Łyse Konie 7
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2 : 0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 

 





shootout

ShootOut
snooker

Termin: 31 lipca 2016

DRABINKA   GRUPY

I miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
II miejsce: Michał Kozicki (Poznań)
III miejsce: Tomasz Leśniak (Głogów), Emil Mądry (Poznań)

Przepisy gry: shootout - str. 33 [ENG] => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2016 Tytus Pawlak 71 : 45 Michał Kozicki 24 - Emil Mądry, Mikołaj Stęsik
14
2015 Karol Szuba-Jabłoński 144 : 89 Wiktor Doberschuetz 40 - Karol Szuba-Jabłoński 8
2014 Karol Szuba-Jabłoński 132 : 38 Paweł Rogoza 43 - Karol Szuba-Jabłoński 22
2013 Krzysztof Górniak
70 : 19 Marcin Gdula
32 - Paweł Rogoza
13
2012 Paweł Rogoza 116 : 49 Tytus Pawlak
40 - Krzysztof Górniak
26
2011 Krzysztof Górniak
132 : 86 Paweł Rogoza
46 - Paweł Rogoza 26

 




 

12ftCup

12ft Cup
snooker

Termin: 6-7 sierpnia 2016

DRABINKA    LISTA BREJKÓW

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce: Mateusz Robiński (Poznań)
III miejsce: Mikołaj Stęsik (Poznań), Ariel Trębocha (Bobrowniki)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2016 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 1 Mateusz Robiński 56 - Mateusz Robiński
20
2015 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 2 Paweł Rogoza 60 - Paweł Rogoza 21
2014 Paweł Rogoza 3 : 1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2 : 1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2 : 0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011 Krzysztof Górniak
2 : 1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3 : 2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3 : 2 Wiktor Doberschuetz
30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3 : 1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 





10bil

10 bil
pool bilard

Termin: 13-14 sierpnia 2016

DRABINKA    GRUPY    LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Waldemar Dębski (Poznań)
II miejsce: Piotr Ptaszyński (Poznań)
III miejsce: Cyrus Sidor (Poznań), Krzysztof Dys (Poznań)

Przepisy gry: 10bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Piotr Ptaszyński 1 9
2015 Bartłomiej Kuśnierz 8 : 4 Nikodem Jankowiak 5 11

 

 




 

handicap

Handicap Poznań Open
snooker

Termin: 20-21 sierpnia 2016

DRABINKA     GRUPY    LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krystian Ćwikła [60] (Poznań)
II miejsce: Wojciech Ptak [14] (Poznań)
III miejsce: Jarosław Strugała [30] (Głogów), Jarosław Chełminiak [29] (Poznań)

Przepisy gry: standardowe z handicapem punktowym na początku każdego frejma

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2016 Krystian Ćwikła [60]
3 : 1 [14] Wojciech Ptak
36 - Krystian Ćwikła
16

 

 




 

handicap

Memoriał Billa Werbeniuka
snooker

Termin: 27 sierpnia 2016

DRABINKA     GRUPY

I miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
II miejsce: Paweł Deckert (Poznań)
III miejsce: Kazimierz Czernecki (Poznań), Tomasz Bystrzyński (Poznań)

Przepisy gry: standardowe + pub + blink

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista liczba zawodników techniczne nokauty
liczba browarów wypitych
2016 Marcin Jamroziak
2 : 0 Paweł Deckert
12 2 124 (w tym 14 porterów)
2015 Jakub Czernicki
w : 0 Bartłomiej Kuśnierz (TKO)
16 4 136 (w tym 20 porterów)
2014 Jakub Chojnacki
2 : 0 Michał Białek 16 1 104 (w tym 25 porterów)
2013 Paweł Deckert
2 : 1 Waldemar Dębski
16 4 121
2012 Maciej Śniegowski
2 : 1 Jan Adamczyk
16 b.d. b.d.

 

 




teamgp

Team Grand Prix
snooker

Termin: 3-4 września 2016

 

DRABINKA     GRUPY    LISTA BREJKÓW

 

I miejsce: ZE SZCZĘŚCIEM NIE WYGRASZ (Krzysztof Górniak, Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
II miejsce: KONIOKRADY (Paweł Deckert, Mikołaj Stęsik, Sebastian Wawrzyniak)
III miejsce: NIESZŁA (Tomasz Bystrzyński, Marcin Jamroziak, Przemysław Semik), FROM THE BOTTOM (Maciej Śniegowski, Waldemar Dębski, Piotr Słodzinka)

Przepisy gry: drużynowe 4Z => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2016 Ze szczęściem nie wygrasz
(Wiktor Doberschuetz, Krzysztof Pawlak, Krzysztof Górniak)
240 : 140 Koniokrady
(Paweł Deckert, Mikołaj Stęsik, Sebastian Wawrzyniak)
33 - Tytus Pawlak
7
2015 Co zrobić
(Wiktor Doberschuetz, Krzysztof Pawlak, Krzysztof Górniak)
244 : 210 Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
(Paweł Rogoza, Rafał Zimniak, Piotr Gazda)
44 - Paweł Rogoza 5
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260 : 134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250 : 142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243 : 200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241 : 145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 

 





8bila

8 bil
pool bilard

Termin: 10-11 września 2016

DRABINKA    GRUPY    LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
II miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
III miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań), Waldemar Dębski (Poznań)

Przepisy gry: 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2016 Nikodem Jankowiak
7 : 6 Tytus Pawlak
3 18
2015 Marek Leichert 7 : 5 Marcin Jamroziak - 8

 

KLASYFIKACJA SNOOKER




      Sinuca
Brasileira
1*

OMW
2*

2vs2
2*
Shoot
Out
1*
12ft
Cup
2*
Handicap
Poznań
Open 2*
Team
GP
2*
  najwyższy brejk
1. +1  Tytus Pawlak   10 10 8 6   18 52 39 33 25
2. +1  Paweł Deckert 3 10 18   2   16 49 62 36 21
3. +1  Mikołaj Stęsik 2 6 10 2 10   16 46 48 42 39
4. +2  Sebastian Wawrzyniak     18 2 6 2 16 44 29 25  
5. +4  Krzysztof Górniak 8 16         18 42 236 201 178
6. +9  Wiktor Doberschuetz 5 5 10       18 38 174 115 74
7. -6  Karol Szuba-Jabłoński   16     18     34 42 34 25
8. +3  Tomasz Bystrzyński 2 4 6 2 4 4 10 32 29 24 24
9. +3  Piotr Słodzinka   10   2 6 4 10 32 29    
10. -5  Ariel Trębocha   18     10     28 38 36 33
11. +5  Maciej Śniegowski 1 6 10 1     10 28 36 35 30
12. -5  Robert Jachimowski   10 16   2     28 27 23  
13. +1  Wojciech Ptak 1 2 4 1 4 10 6 28      
14. -6  Kacper Filipiak   25           25 102 84 75
15. -5  Paweł Rogoza   22           22 62 42 38
16. -3  Dawid Jachimowski   6 16         22 20    
17. +6  Szymon Grewling 2 4 4 1   4 6 21 20    
18. +6  Maciej Stęsik 1 2 6 1 4   6 20 22 21 20
19. -2  Karol Lelek   18           18 26 25 23
20. +7  Tomasz Kasiński 1 4   1 4 2 6 18 <-        pozycje
<- rozlosowane
21. -3  Jarosław Strugała   6 6     6   18
22. -3  Mateusz Robiński         16     16 56 42 35
23. -3  Krystian Ćwikła           16   16 36 31 27
24. -3  Bartłomiej Kuśnierz   16           16 22 20  
25. -3  Marcin Bek   16           16 22    
26. +12  Marcin Jamroziak 2         2 10 14 38 37 35
27. -2  Jarosław Chełminiak   6     2 6   14 20    
28. +4  Tomasz Sobczak 1   6       6 13 25    
29. +4  Przemysław Tic 1   6       6 13 24    
30. -4  Tomasz Leśniak   4 6 3       13      
31. -3  Marcin Smorawski   10           10 21 21  
32. -3  Mariusz Kukułka   4 6         10      
  +8  Mateusz Rusin   4         6 10      
  +27  Waldemar Dębski             10 10      
  +27  Przemysław Semik             10 10      
36. -6  Michał Kozicki       5 2 2   9 22    
37. -6  Andrzej Jachniewicz 3 2     2 2   9      
38. +16  Łukasz Uciechowski 1           6 7 21    
39. -5  Paweł Flantowicz     6         6      
  -5  Marcin Dzbanuszek         6     6      
  +20  Tadeusz Miężalski             6 6      
42. -6  Marcin Małyska   5           5 21 21  
43. -6  Konrad Kubasiewicz   5           5      
44. -5  Piotr Gazda           4   4 32    
45. -5  Robert Czupryniak   4           4      
  -5  Jacek Kubacki   4           4      
  -5  Piotr Kurek     4         4      
  -5  Stanisław Jackowski     4         4      
  -5  Nikodem Jankowiak       4       4      
  -5  Krzysztof Borowczyk       4       4      
  -5  Kazimierz Czernecki       2 2     4      
52. -4  Karol Tyszer 1       2     3 35 24 20
53. -4  Emil Mądry       3       3 24    
54. -4  Marek Leichert   3           3      
  -4  Rafał Zimniak   3           3      
56. -4  Wiktoria Jędruszek   2           2      
  -4  Daniel Koza           2   2      
58. -3  Anna Gruszkiewicz       1       1      

summer

Finał SummerTime
snooker

Termin: 17-18 września 2016

DRABINKA    LISTA BREJKÓW

I miejsce: Kacper Filipiak (Warszawa)
II miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
III miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań), Tytus Pawlak (Poznań)

 

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2016 Kacper Filipiak
4 : 0 Wiktor Doberschuetz 100 - Kacper Filipiak
16
2015 Paweł Rogoza 4 : 3 Patryk Masłowski 51 - Patryk Masłowski 16
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4 : 2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4 : 3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4 : 3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011 Bartłomiej Zacniewski 4 : 2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4 : 1 Karol Szuba-Jabłoński
39 - Mateusz Baranowski 16

 

KLASYFIKACJA POOL BILARD




               9 bil
10 bil 8 bil SUMA ilość partii z kija
1.  Waldemar Dębski  16 16 10 42 2
2.  Tytus Pawlak 10   16 26 2
3.  Nikodem Jankowiak 2   18 20 2
4.  Marcin Jamroziak 2 4 10 16 1 + 1
5.  Szymon Grewling 4 4 6 14 1
6.  Piotr Ptaszyński 2 10   12 1
7.  Bartłomiej Kuśnierz 6   6 12  
8.  Piotr Kurek 2 4 4 10 1
9.  Tomasz Bystrzyński 4 4   8  
kolejność
rozlosowana
10.  Cyrus Sidor   6   6 1
11.  Dawid Jachimowski 6     6 1
12.  Krzysztof Borowczyk 2   4 6 1
kolejność
rozlosowana
13.  Mateusz Gajewski     6 6  
14.  Robert Jankowiak 2   4 6  
15.  Maciej Górny     6 6  
16.  Krzysztof Dys   6   6  
17.  Piotr Słodzinka 4     4 1
kolejność
rozlosowana
18.  Maciej Rogodziński     4 4  
19.  Wojciech Bocheński     4 4  
20.  Tomasz Grygier   2 2 4  
21.  Jacek Jaborski     4 4  
22.  Emil Mądry 4     4  
23.  Tomasz Steczyszyn     4 4  
24.  Maciej Stęsik     4 4  
kolejność
rozlosowana
25.  Jakub Kwieciński 2     2  
26.  Jakub Wieliński     2 2  

 

summer

Finał SummerTime
pool bilard

Termin: 24-25 września 2016

DRABINKA    LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Waldemar Dębski (Poznań)
II miejsce: Krzysztof Dys (Poznań)
III miejsce: Emil Mądry (Poznań), Nikodem Jankowiak (Poznań)

Przepisy gry:
8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
10bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2016 Waldemar Dębski
10 : 4 Krzysztof Dys
4 16
2015 Tytus Pawlak 10 : 7 Marcin Jamroziak 4 12
facebook   googleplus   yelp
PRZECZYTAJ
OPINIE
  ZAPOZNAJ SIĘ
Z OCENAMI
  ZOBACZ
RECENZJE

Szczęście, na szczęście, nie było potrzebne. Rozgromili wszystkich i ani przez moment nie byli zagrożeni. Nic dziwnego, że buńczucznie i pysznie, a może asekurancko i przewrotnie nazwali się “Ze szczęściem nie wygrasz”. Niemniej, w pierwszy wrześniowy weekend królowali niepodzielnie na 12-to stopowych stołach i obronili tytuł sprzed roku…, sprzed dówch lat… w 2/3, w sumie to trochę sprzed czterech… i pięciu też.

6red

6red
snooker

Termin: 4-5 lipca 2015

I miejsce: Rafał Zimniak (Poznań)
II miejsce: Michał Potysz (Rokietnica)
III miejsce: Marcin Dzbanuszek (Poznań), Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)

Wyniki 2015:
Grupy
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: 6 czerwonych

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Rafał Zimniak 3:2 Michał Potysz 29 - Wiktor Doberschuetz 20
2014 Rafał Zimniak 4:3 Marcin Gdula 49 - Marcin Gdula 16
2013 Kevin Dabrowski
3:0 Tytus Pawlak
27 - Kevin Dabrowski
22
2012 Wiktor Doberschuetz
3:1 Paweł Deckert
27 - Sebastian Wawrzyniak
14
2011 Wiktor Doberschuetz
3:0 Przemysław Poźniak
 31 - Wiktor Doberschuetz 16
2010 Przemysław Poźniak
3:0 Tomasz Apolinarski
 20 - Przemysław Poźniak 22

 



omw

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
snooker

Termin: 10-12 lipca 2015

I miejsce: Patryk Masłowski (Toruń)
II miejsce: Robert Czupryniak (Szczecin/Wrocław)
III miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary/Wrocław), Robert Jachimowski (Rokietnica)


Wyniki 2015:
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Patryk Masłowski 3:1 Robert Czupryniak 122 - Patryk Masłowski 39
2014 Rafał Jewtuch 3:1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3:0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012  Paweł Rogoza 3:0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011  Bartłomiej Zacniewski 3:2 Karol Szuba-Jabłoński  65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010  Michał Ebert 3:2 Kamil Zubrzycki  55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartek Zacniewski 3:0 Przemo Pietrzykowski  39 - Mateusz Baranowski 45

 


 

teamgp

Team Grand Prix
snooker

Termin: 18-19 lipca 2015

I miejsce: Co zrobić
Wiktor Doberschuetz (Poznań)
Tytus Pawlak (Poznań)
Krzysztof Górniak (Licheń Stary)

II miejsce: Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
Paweł Rogoza (Szczecin)
Rafał Zimniak (Poznań)
Piotr Gazda (Poznań)

III miejsce: Cyngle Białego
Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)
Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
Paweł Deckert (Poznań)

III miejsce: Pojemniki PET
Marcin Jamroziak (Poznań)
Waldemar Dębski (Poznań)
Tomasz Bystrzyński (Poznań)


Wyniki 2015:
Grupa
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: drużynowe 4Z => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2015 Co zrobić
(Wiktor Doberschuetz, Krzysztof Pawlak, Krzysztof Górniak)
244:210 Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
(Paweł Rogoza, Rafał Zimniak, Piotr Gazda)
44 - Paweł Rogoza 5
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260:134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250:142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243:200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241:145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
 41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 



omw

8 ball
pool bilard

Termin: 25-26 lipca 2015

I miejsce: Marek Leichert (Wągrowiec)
II miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
III miejsce: Emil Mądry (Poznań), Piotr Kurek (Poznań)

Wyniki 2015:
Grupy
Drabinka

Przepisy gry: 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2015 Marek Leichert 7:5 Marcin Jamroziak - 8

 


 

12

Snooker Plus
snooker

Termin: 1-2 sierpnia 2015

I miejsce: Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
II miejsce: Michał Potysz (Rokietnica)
III miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań), Robert Jachimowski (Rokietnica)

Wyniki 2015:
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: snooker plus

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Sebastian Wawrzyniak 3:2 Michał Potysz 39 - Michał Potysz 17
2012 Marcin Jamroziak
3:1 Przemysław Poźniak
40 - Marcin Jamroziak
15
2011  Tomasz Lewandowski
2:1 Maciej Undrych
33 - Tomasz Lewandowski 11
2010 Bartosz Olchówka
3:1 Wiktor Doberschuetz
33 - Wiktor Doberschuetz 22

 


 

12

12ft Cup
snooker

Termin: 8-9 sierpnia 2015

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
III miejsce: Tytus Pawlak (Poznań), Piotr Słodzinka (Poznań)

Wyniki 2015:
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Karol Szuba-Jabłoński 3:2 Paweł Rogoza 60 - Paweł Rogoza 21
2014 Paweł Rogoza 3:1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2:1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2:0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011  Krzysztof Górniak
2:1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3:2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3:2 Wiktor Doberschuetz
 30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3:0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3:1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 



omw

9 ball
pool bilard

Termin: 15-16 sierpnia 2015

I miejsce: Piotr Ptaszyński (Poznań)
II miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
III miejsce: Mateusz Gajewski (Bydgoszcz), Piotr Kurek (Poznań)

Wyniki 2015:
Grupy
Drabinka
Lista partii z kija

Przepisy gry: 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2015 Piotr Ptaszyński 8:4 Marcin Jamroziak 9 10

 


 

2vs2

2vs2
snooker

Termin: 22-23 sierpnia 2015

I miejsce: Łyse Konie
Wiktor Doberschuetz (Poznań)
Tytus Pawlak (Poznań)

II miejsce: Dream Team
Robert Jachimowski (Rokietnica)
Karol Siódmiak (Rokietnica)

III miejsce: Gile
Jarosław Strugała (Głogów)
Tomasz Leśniak (Głogów)

III miejsce: Nie Ma Problemu
Marcin Smorawski (Poznań)
Rafał Zimniak (Poznań)

Wyniki 2015:
Grupy
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe ze wskazaniem punktu 3.17

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2015 Łyse Konie
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2:0 Dream Team
(Robert Jachimowski, Karol Siódmiak)
39 - Łyse Konie 7
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2:1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2:0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2:0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 


 

szutaut

Shoot Out
snooker

Termin: 5-6 września 2015

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
III miejsce: Piotr Gazda (Poznań), Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)

Wyniki 2015:
Grupa
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: shootout - str. 33 [ENG] => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Karol Szuba-Jabłoński 144:89 Wiktor Doberschuetz 40 - Karol Szuba-Jabłoński 8
2014 Karol Szuba-Jabłoński 132:38 Paweł Rogoza 43 - Karol Szuba-Jabłoński 22
2013 Krzysztof Górniak
70:19 Marcin Gdula
32 - Paweł Rogoza
13
2012  Paweł Rogoza 116:49 Tytus Pawlak
40 - Krzysztof Górniak
26
2011  Krzysztof Górniak
132:86 Paweł Rogoza
 46 - Paweł Rogoza 26

 



dsz

10 ball
pool bilard

Termin: 12-13 września 2015

I miejsce: Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)
II miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
III miejsce: Tytus Pawlak (Poznań), Emil Mądry (Poznań)

Wyniki 2015:
Grupy
Drabinka
Lista partii z kija

Przepisy gry: 10bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2015 Bartłomiej Kuśnierz 8:4 Nikodem Jankowiak 5 11

 


KLASYFIKACJA SUMMERTIME W SNOOKERZE

    6red
1*
OMW
2*
Team
GP
2*
Snoo
Plus
1*
12ft
Cup
2*
2vs2
1*
Shoot
Out
2*
suma największe
brejki
1.  Wiktor Doberschuetz 2 16 16 5   8 6 53 32 31 30
2.  Tytus Pawlak 3 5 16 3 10 8 2 47 25 25 14
3.  Paweł Rogoza   16 10   16     42 60 44 32
4.  Piotr Gazda 1 16 10 3 2 2 4 38 30 20  
5.  Krzysztof Górniak   18 16         34 40 34 32
6.  Sebastian Wawrzyniak 5 2 6 13 2 2 4 34 36 29 28
7.  Michał Potysz 8 10   8 6     32 39 33 32
8.  Rafał Zimniak 13   10   6 3   32 21 20 18
9.  Karol Szuba-Jabłoński         18   10 28 56 40 36
10.  Paweł Deckert 3 10 6 2 2 2 2 27 27 20 15
11.  Robert Jachimowski   18   3   5   26      
12.  Patryk Masłowski   25           25 122 83 68
13.  Robert Czupryniak   22           22 30 24  
14.  Mikołaj Stęsik 2 3 4 2 6 2 2 21 14 13  
15.  Tomasz Kasiński 2 3   3 6   2 16 22 15  
16.  Marzena Łagowska   16           16      
   Marcin Jamroziak   5 6 3   2   16      
18.  Marcin Smorawski   10   2   3   15      
19.  Piotr Słodzinka   3     10     13      
20.  Przemysław Poźniak 3 3   2 2 2   12 20    
21.  Konrad Kubasiewicz 1 5     4     10 27 25 20
22.  Tomasz Bystrzyński   2 6 2       10 21    
23.  Jacek Mark   10           10 20    
24.  Mateusz Rusin   6     4     10      
25.  Michał Kozicki 3 2   2 2     9 21 21  
26.  Bartłomiej Kuśnierz 2   6         8 20 14  
27.  Wojciech Ptak 2 2   2 2     8 20    
28.  Zbigniew Szczepański   6           6      
   Waldemar Dębski     6         6      
30.  Marcin Dzbanuszek 5             5 20    
31.  Tomasz Sobczak 2 2   1       5 11    
32.  Artur Urbaniak 1 4           5      
   Anna Gruszkiewicz   3     2     5      
   Karol Siódmiak           5   5      
35.  Jarosław Chełminiak   2   2       4 30    
36.  Aleksander Kowalski 2 2           4 20 14  
37.  Bartosz Sawka   4           4      
   Maciej Śniegowski     4         4      
   Karol Tyszer     4         4      
   Krzysztof Borowczyk         4     4      
   Jarosław Strugała 1         3   4      
42.  Przemysław Semik   3           3      
   Mariusz Kukułka   3           3      
   Tomasz Leśniak           3   3      
45.  Emil Mądry 2             2 16 13 13
   Małgorzata Kanieska   2           2      
   Kazimierz Czernecki   2           2      
   Daniel Koza   2           2      
   Wiktoria Jendruszak   2           2      
   Jacek Kubacki   2           2      
   Paweł Flantowicz   2           2      
   Andrzej Kurczewski         2     2      
   Marcin Blachowski         2     2      

summer

Finał SummerTime
snooker

Termin: 19-20 września 2015

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
II miejsce: Patryk Masłowski (Toruń)
III miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary), Rafał Zimniak (Poznań)

Wyniki 2015:
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Paweł Rogoza 4:3 Patryk Masłowski 51 - Patryk Masłowski 16
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4:2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4:3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4:3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011  Bartłomiej Zacniewski 4:2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4:1 Karol Szuba-Jabłoński
 39 - Mateusz Baranowski 16

 


KLASYFIKACJA SUMMERTIME W POOL BILARDZIE

 

    8 ball 9 ball 10 ball suma partie z kija  
1.  Marcin Jamroziak 6 10 4 20 4  
2.  Bartłomiej Kuśnierz     16 16 1  
3.  Piotr Ptaszyński   16   16    
4.  Piotr Kurek 4 6 2 12    
5.  Mateusz Gajewski   6 4 10 2  
6.  Emil Mądry 4   6 10 1  
7.  Nikodem Jankowiak     10 10   miejsca rozlosowane
8.  Marek Leichert 10     10  
9.  Tomasz Grygier 2 2 4 8 3  
10.  Dariusz Czech   4 4 8 1  
11.  Krzysztof Borowczyk 2 4 2 8    
12.  Szymon Grewling 2 2 2 6 1 miejsca rozlosowane
13.  Tytus Pawlak     6 6 1
14.  Maciej Rogodziński 2 4   6    
15.  Wiktor Doberschuetz   4   4    

summer

Finał SummerTime
pool bilard

Termin: 26-27 września 2015

I miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
II miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
III miejsce: Mateusz Gajewski (Bydgoszcz), Piotr Ptaszyński (Poznań)

Wyniki 2015:
Drabinka
Lista partii z kija

Przepisy gry: 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2015 Tytus Pawlak 10:7 Marcin Jamroziak 4 12

 

       

KLASYFIKACJA
  1 Słodzinka Piotr
1 LIGA
  2 Pawlak Tytus
  3 Kuśnierz Bartłomiej
  4 Ptaszyński Piotr
  5 Czech Dariusz
  6 Jankowiak Nikodem
BARAŻ 2
7 Mądry Emil
BARAŻ 1
8 Grygier Michał
SPADEK DO 2 LIGI
9 Augustyniak Remigiusz
10 Borowczyk Krzysztof
AWANS DO 1 LIGI
11 Leichert Marek
2 LIGA
12 Jamroziak Marcin
BARAŻ 1
13 Małecki Tomasz
BARAŻ 2
14 Rogodziński Maciej
  15 Myszka Mikołaj
  16 Grygier Tomasz
  17 Grewling Szymon
  18 Ptak Wojciech
  19 Jackowski Stanisław
  ZAWODNIK PKT
M
7:0 7:X P
WO P+ P-
BP
1
Słodzinka Piotr
19 9 1 8 0 0 63 28 35
2
Pawlak Tytus
17 9 1 7 1 0 62 30 32
3
Kuśnierz Bartłomiej
14 9 0 7 2 0 56 37 19
4
Ptaszyński Piotr
10 9 0 5 4 0 57 45 12
5
Czech Dariusz
6 9 0 3 6 0 36 55 -19
6
Jankowiak Nikodem
6 9 0 3 6 0 44 50 -6
7
Mądry Emil
6 9 0 3 6 0 46 53 -7
8
Grygier Michał
6 9 0 3 6 0 32 58 -26
9
Augustyniak Remigiusz
6 9 0 3 6 0 46 55 -9
10
Borowczyk Krzysztof
2 9 0 1 8 0 29 60 -31

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, 7:0/7:X - wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, P+ - frejmy partie, P- - przegrane partie, Bp - bilans

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 Pawlak Tytus
  7 : 2
6 : 7
7 : 6
7 : 0
7 : 5
7 : 5
7 : 2
7 : 1
7 : 2
2 Kuśnierz Bartłomiej
2 : 7
  5 : 7
7 : 5
7 : 3
7 : 4
7 : 3
7 : 1
7 : 2
7 : 5
3 Słodzinka Piotr
7 : 6
7 : 5
  7 : 5
7 : 1
7 : 2
7 : 5
7 : 2
7 : 0
7 : 2
4 Ptaszyński Piotr
6 : 7
5 : 7
5 : 7
  7 : 3
6 : 7
7 : 4
7 : 4
7 : 1
7 : 5
5 Borowczyk Krzysztof
0 : 7
3 : 7
1 : 7
3 : 7
  3 : 7
5 : 7
7 : 4
6 : 7
1 : 7
6 Augustyniak Remigiusz
5 : 7
4 : 7
2 : 7
7 : 6
7 : 3
  4 : 7
6 : 7
7 : 4
4 : 7
7 Mądry Emil
5 : 7
3 : 7
5 : 7
4 : 7
7 : 5
7 : 4
  7 : 2
5 : 7
3 : 7
8 Czech Dariusz
2 : 7
1 : 7
2 : 7
4 : 7
4 : 7
7 : 6
2 : 7
  7 : 3
7 : 4
9 Grygier Michał
1 : 7
2 : 7
0 : 7
1 : 7
7 : 6
4 : 7
7 : 5
3 : 7
  7 : 5
10 Jankowiak Nikodem
2 : 7
5 : 7
2 : 7
5 : 7
7 : 1
7 : 4
7 : 3
4 : 7
5 : 7
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
17-18.01.2015
 
Pawlak Tytus 7 : 2
Jankowiak Nikodem
 
Kuśnierz Bartłomiej 7 : 2
Grygier Michał
 
Słodzinka Piotr 7 : 2
Czech Dariusz
 
Ptaszyński Piotr 7 : 4
Mądry Emil
 
Borowczyk Krzysztof 3 : 7
Augustyniak Remigiusz
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 2 24-25.01.2015   Grygier Michał 1 : 7
Pawlak Tytus
  Jankowiak Nikodem 4 : 7
Czech Dariusz
  Kuśnierz Bartłomiej * 7 : 3
Mądry Emil
  Słodzinka Piotr 7 : 2
Augustyniak Remigiusz
  Ptaszyński Piotr 7 : 3
Borowczyk Krzysztof
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 3 31.01-1.02.2015   Pawlak Tytus 7 : 2
Czech Dariusz
  Grygier Michał 7 : 5
Mądry Emil
  Jankowiak Nikodem 7 : 4
Augustyniak Remigiusz
  Kuśnierz Bartłomiej 7 : 3
Borowczyk Krzysztof
  Słodzinka Piotr 7 : 5
* Ptaszyński Piotr
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 4 7-8.02.2015   Mądry Emil 5 : 7
* Pawlak Tytus
  Czech Dariusz 7 : 6
Augustyniak Remigiusz
  Grygier Michał 7 : 6
Borowczyk Krzysztof
  Jankowiak Nikodem 5 : 7
Ptaszyński Piotr
  Kuśnierz Bartłomiej 5 : 7
Słodzinka Piotr
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 5 14-15.02.2015   Pawlak Tytus 7 : 5
Augustyniak Remigiusz
  Mądry Emil 7 : 5
Borowczyk Krzysztof
  Czech Dariusz 4 : 7
Ptaszyński Piotr
  Grygier Michał 0 : 7
Słodzinka Piotr
  Jankowiak Nikodem 5 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 6 21-22.02.2015   Borowczyk Krzysztof 0 : 7
* * Pawlak Tytus
  Augustyniak Remigiusz 7 : 6
Ptaszyński Piotr
  Mądry Emil 5 : 7
Słodzinka Piotr
  Czech Dariusz 1 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
  Grygier Michał 7 : 5
Jankowiak Nikodem
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 7 28.02-1.03.2015   Pawlak Tytus 7 : 6
Ptaszyński Piotr
  Borowczyk Krzysztof 1 : 7
* * Słodzinka Piotr
  Augustyniak Remigiusz 4 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
  Mądry Emil 3 : 7
* Jankowiak Nikodem
  Czech Dariusz 7 : 3
Grygier Michał
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 8 7-8.03.2015   Słodzinka Piotr 7 : 6
Pawlak Tytus
  Ptaszyński Piotr * 5 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
  Borowczyk Krzysztof 1 : 7
Jankowiak Nikodem
  Augustyniak Remigiusz 7 : 4
Grygier Michał
  Mądry Emil 7 : 2
Czech Dariusz
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 9 14-15.03.2015   Pawlak Tytus 7 : 2
Kuśnierz Bartłomiej
  Słodzinka Piotr 7 : 2
Jankowiak Nikodem
  Ptaszyński Piotr 7 : 1
Grygier Michał
  Borowczyk Krzysztof 7 : 4
Czech Dariusz
  Augustyniak Remigiusz 4 : 7
Mądry Emil
 
 

 


 

  ZAWODNIK PKT
M
5:0 5:X P
WO P+ P-
BP
1
Leichert Marek
15 8 1 6 1 0 36 18 18
2
Jamroziak Marcin
12 8 0 6 2 0 35 21 14
3
Małecki Tomasz
12 8 0 6 2 0 35 24 11
4
Rogodziński Maciej
11 8 1 4 3 0 35 23 12
5
Myszka Mikołaj
8 8 0 4 4 0 28 33 -5
6
Grygier Tomasz
6 8 0 3 5 0 25 32 -7
7
Grewling Szymon
4 8 0 2 6 0 22 37 -15
8
Ptak Wojciech
4 8 0 2 6 0 23 36 -13
9
Jackowski Stanisław
2 8 0 1 7 0 22 37 -15

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, 7:0/7:X - wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, P+ - frejmy partie, P- - przegrane partie, Bp - bilans

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 Grewling Szymon
  5 : 4
2 : 5
4 : 5
5 : 3
1 : 5
1 : 5
2 : 5
2 : 5
2 Ptak Wojciech
4 : 5
  5 : 4
1 : 5
3 : 5
4 : 5
5 : 2
0 : 5
1 : 5
3 Jackowski Stanisław
5 : 2
4 : 5
  2 : 5
4 : 5
3 : 5
2 : 5
2 : 5
0 : 5
4 Grygier Tomasz
5 : 4
5 : 1
5 : 2
  3 : 5
1 : 5
1 : 5
1 : 5
4 : 5
5 Myszka Mikołaj
3 : 5
5 : 3
5 : 4
5 : 3
  2 : 5
2 : 5
1 : 5
5 : 3
6 Małecki Tomasz
5 : 1
5 : 4
5 : 3
5 : 1
5 : 2
  1 : 5
4 : 5
5 : 3
7 Jamroziak Marcin
5 : 1
2 : 5
5 : 2
5 : 1
5 : 2
5 : 1
  3 : 5
5 : 4
8 Leichert Marek
5 : 2
5 : 0
5 : 2
5 : 1
5 : 1
5 : 4
5 : 3
  1 : 5
9 Rogodziński Maciej
5 : 2
5 : 1
5 : 0
5 : 4
3 : 5
3 : 5
4 : 5
5 : 1
 

 


 

 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
17-18.01.2015
 
Grewling Szymon 2 : 5
Rogodziński Maciej
 
Jackowski Stanisław 2 : 5
Leichert Marek
 
Grygier Tomasz 1 : 5
Jamroziak Marcin
 
Myszka Mikołaj 2 : 5
Małecki Tomasz
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 2
24-25.01.2015
 
Rogodziński Maciej 5 : 1
Leichert Marek
 
Ptak Wojciech 5 : 2
Jamroziak Marcin
 
Jackowski Stanisław 3 : 5
Małecki Tomasz
 
Grygier Tomasz 3 : 5
Myszka Mikołaj
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 3
31.01-1.02.2015
 
Grewling Szymon 2 : 5
Leichert Marek
 
Rogodziński Maciej 3 : 5
Małecki Tomasz
 
Ptak Wojciech 3 : 5
Myszka Mikołaj
 
Jackowski Stanisław 2 : 5
Grygier Tomasz
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 4
7-8.02.2015
 
Jamroziak Marcin 5 : 1
Grewling Szymon
 
Leichert Marek 5 : 4
Małecki Tomasz
 
Rogodziński Maciej 5 : 4
Grygier Tomasz
 
Ptak Wojciech 5 : 4
Jackowski Stanisław
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 5
14-15.02.2015
 
Grewling Szymon 1 : 5
Małecki Tomasz
 
Jamroziak Marcin 5 : 2
Myszka Mikołaj
 
Leichert Marek 5 : 1
Grygier Tomasz
 
Rogodziński Maciej 5 : 1
Ptak Wojciech
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 6
21-22.02.2015
 
Myszka Mikołaj 3 : 5
Grewling Szymon
 
Małecki Tomasz 5 : 1
Grygier Tomasz
 
Jamroziak Marcin 5 : 2
Jackowski Stanisław
 
Leichert Marek 5 : 0
Ptak Wojciech
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 7
28.02-1.03.2015
 
Grewling Szymon 4 : 5
Grygier Tomasz
 
Myszka Mikołaj 5 : 4
Jackowski Stanisław
 
Małecki Tomasz 5 : 4
Ptak Wojciech
 
Jamroziak Marcin 5 : 4
Rogodziński Maciej
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 8
7-8.03.2015
 
Jackowski Stanisław 5 : 2
Grewling Szymon
 
Grygier Tomasz 5 : 1
Ptak Wojciech
 
Myszka Mikołaj 5 : 3
Rogodziński Maciej
 
Jamroziak Marcin 3 : 5
Leichert Marek
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 9
14-15.03.2015
 
Grewling Szymon 5 : 4
Ptak Wojciech
 
Jackowski Stanisław 0 : 5
Rogodziński Maciej
 
Myszka Mikołaj 1 : 5
* Leichert Marek
 
Małecki Tomasz 1 : 5
Jamroziak Marcin
 
 

 

 


 

 
BARAŻE DO 1 LIGI
21-22.03.2015
 
Mądry Emil
5 : 8
Rogodziński Maciej
 
 
Małecki Tomasz
8 : 5 Grygier Michał
 
 
 
mecze barażowe są rozgrywane do ośmiu wygranych partii

 

 

 


 

Tytus Pawlak 3
Piotr Słodzinka 2
Piotr Ptaszyński 2
Bartłomiej Kuśnierz
1
Nikodem Jankowiak 1
Marek Leichert 1



1 LIGA ilość partii z kija
2 LIGA ilość partii z kija

 

KLASYFIKACJA
  1 Pawlak Tytus
1 LIGA
  2 Kuśnierz Bartłomiej
  3 Słodzinka Piotr
  4 Wieszczeczyński Damian
  5 Ptaszyński Piotr
  6 Borowczyk Krzysztof
BARAŻ 2
7 Dys Krzysztof
BARAŻ 1
8 Augustyniak Remigiusz
SPADEK DO 2 LIGI
9 Gazda Piotr
10 Grygier Michał
AWANS DO 1 LIGI
11 Mądry Emil
2 LIGA
12 Kurek Piotr
BARAŻ 1
13 Jankowiak Nikodem
BARAŻ 2
14 Czech Dariusz
  15 Grewling Szymon
  16 Ptak Wojciech
  17 Jackowski Stanisław
  18 Grygier Tomasz
  19 Myszka Mikołaj
  20 Bera Piotr
  21 Małecki Tomasz
  22 Augustyniak Joanna
  23 Raczyk Krzysztof

 


 

  ZAWODNIK PKT
M
7:0 7:X P
WO P+ P-
BP
1
Pawlak Tytus
17 9 1 7 1 0 62 35 27
2
Kuśnierz Bartłomiej
17 9 1 7 1 0 61 27 34
3
Słodzinka Piotr
14 9 0 7 2 0 57 41 16
4
Wieszczeczyński Damian
14 9 2 4 3 0 52 40 12
5
Ptaszyński Piotr
12 9 2 3 4 0 49 41 8
6
Borowczyk Krzysztof
8 9 2 1 6 0 38 46 -8
7
Dys Krzysztof
4 9 1 2 3 3 26 51 -25
8
Augustyniak Remigiusz
4 9 0 2 7 0 45 55 -10
9
Gazda Piotr
3 9 0 2 6 1 35 53 -18
10
Grygier Michał
2 9 1 0 7 1 20 56 -36

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, 7:0/7:X - wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, P+ - frejmy partie, P- - przegrane partie, Bp - bilans

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 Słodzinka Piotr
  7 : 6
7 : 4
4 : 7
7 : 1
7 : 6
4 : 7
7 : 1
7 : 3
7 : 6
2 Pawlak Tytus
6 : 7
  7 : 2
7 : 5
7 : 5
7 : 5
7 : 6
7 : 1
7 : 4
7 : 0
3 Wieszczeczyński Damian
4 : 7
2 : 7
  4 : 7
7 : 6
7 : 0
7 : 5
7 : 3
7 : 0
7 : 5
4 Kuśnierz Bartłomiej
7 : 4
5 : 7
7 : 4
  7 : 2
7 : 5
7 : 2
7 : 0
7 : 2
7 : 1
5 Ptaszyński Piotr
1 : 7
5 : 7
6 : 7
2 : 7
  7 : 5
7 : 6
7 : 0
7 : 0
7 : 2
6 Gazda Piotr
6 : 7
5 : 7
0 : 7
5 : 7
5 : 7
  7 : 2
0 : 7
7 : 2
0 : 7
7 Augustyniak Remigiusz
7 : 4
6 : 7
5 : 7
2 : 7
6 : 7
2 : 7
  6 : 7
7 : 2
4 : 7
8 Dys Krzysztof
1 : 7
1 : 7
3 : 7
0 : 7
0 : 7
7 : 0
7 : 6
  0 : 7
7 : 3
9 Grygier Michał
3 : 7
4 : 7
0 : 7
2 : 7
0 : 7
2 : 7
2 : 7
7 : 0
  0 : 7
10 Borowczyk Krzysztof
6 : 7
0 : 7
5 : 7
1 : 7
2 : 7
7 : 0
7 : 4
3 : 7
7 : 0
 

 


 

 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
4-5.10.2014
 
Słodzinka Piotr 7 : 6
Borowczyk Krzysztof
 
Pawlak Tytus 7 : 4
Grygier Michał
 
Wieszczeczyński Damian 7 : 3
Dys Krzysztof
 
Kuśnierz Bartłomiej 7 : 2
Augustyniak Remigiusz
 
Ptaszyński Piotr 7 : 5
Gazda Piotr
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 2
11-12.10.2014
 
Grygier Michał 3 : 7
Słodzinka Piotr
 
Borowczyk Krzysztof 3 : 7
* Dys Krzysztof
 
Pawlak Tytus 7 : 6
Augustyniak Remigiusz
 
Wieszczeczyński Damian 7 : 0
Gazda Piotr
 
Kuśnierz Bartłomiej 7 : 2
Ptaszyński Piotr
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 3
18-19.10.2014
 
Słodzinka Piotr 7 : 1
Dys Krzysztof
 
Grygier Michał 2 : 7
Augustyniak Remigiusz
 
Borowczyk Krzysztof 7 : 0
Gazda Piotr
 
Pawlak Tytus 7 : 5
Ptaszyński Piotr
 
Wieszczeczyński Damian 4 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 4
25-26.10.2014
 
Augustyniak Remigiusz 7 : 4
Słodzinka Piotr
 
Dys Krzysztof 7 : 0
Gazda Piotr
walkower
Grygier Michał 0 : 7
Ptaszyński Piotr
 
Borowczyk Krzysztof 1 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
 
Pawlak Tytus 7 : 2
Wieszczeczyński Damian
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 5
8-9.11.2014
 
Słodzinka Piotr 7 : 6
Gazda Piotr
 
Augustyniak Remigiusz * 6 : 7
Ptaszyński Piotr
 
Dys Krzysztof 0 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
walkower
Grygier Michał 0 : 7
Wieszczeczyński Damian
 
Borowczyk Krzysztof 0 : 7
Pawlak Tytus
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 6
15-16.11.2014
 
Ptaszyński Piotr 1 : 7
Słodzinka Piotr
 
Gazda Piotr 5 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
 
Augustyniak Remigiusz 5 : 7
Wieszczeczyński Damian
 
Dys Krzysztof 1 : 7
Pawlak Tytus
 
Grygier Michał 0 : 7
Borowczyk Krzysztof
walkower
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 7
22-23.11.2014
 
Słodzinka Piotr 4 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
 
Ptaszyński Piotr 6 : 7
Wieszczeczyński Damian
 
Gazda Piotr 5 : 7
Pawlak Tytus
 
Augustyniak Remigiusz 4 : 7
Borowczyk Krzysztof
 
Dys Krzysztof 0 : 7
Grygier Michał
walkower
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 8
29-30.11.2014
 
Wieszczeczyński Damian 4 : 7
Słodzinka Piotr
 
Kuśnierz Bartłomiej 5 : 7
Pawlak Tytus
 
Ptaszyński Piotr 7 : 2
Borowczyk Krzysztof
 
Gazda Piotr 7 : 2
Grygier Michał
 
Augustyniak Remigiusz 6 : 7
Dys Krzysztof
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 9
6-7.12.2014
 
Słodzinka Piotr * 7 : 6
* * Pawlak Tytus
 
Wieszczeczyński Damian 7 : 5
Borowczyk Krzysztof
 
Kuśnierz Bartłomiej 7 : 2
Grygier Michał
 
Ptaszyński Piotr 7 : 0
Dys Krzysztof
walkower
Gazda Piotr 7 : 2
Augustyniak Remigiusz
 
 

 

 


 

  ZAWODNIK PKT
M
5:0 5:X P
WO P+ P-
BP
1
Mądry Emil
26 12 2 10 0 0 60 24 36
2
Kurek Piotr
23 12 3 7 2 0 54 26 28
3
Jankowiak Nikodem
23 12 3 7 2 0 57 32 25
4
Czech Dariusz
19 12 3 5 4 0 50 34 16
5
Grewling Szymon
15 12 1 6 5 0 49 39 10
6
Ptak Wojciech
12 12 2 3 7 0 44 44 0
7
Jackowski Stanisław
12 12 2 3 7 0 39 42 -3
8
Grygier Tomasz
11 12 1 4 7 0 45 48 -3
9
Myszka Mikołaj
9 12 1 3 8 0 35 49 -14
10
Bera Piotr
9 12 1 3 8 0 37 47 -10
11
Małecki Tomasz
9 12 1 3 8 0 43 49 -6
12
Augustyniak Joanna
6 12 1 3 5 3 29 48 -19
13
Raczyk Krzysztof
-12 12 0 0 0 12 0 60 -60

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, 5:0/5:X - wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, P+ - frejmy partie, P- - przegrane partie, Bp - bilans




0
0
0

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1 Grygier Tomasz
  5 : 3
4 : 5
2 : 5
5 : 4
4 : 5
3 : 5
5 : 0
2 : 5
5 : 2
3 : 5
5 : 4
2 : 5
2 Bera Piotr
3 : 5
  2 : 5
3 : 5
3 : 5
1 : 5
2 : 5
5 : 0
0 : 5
5 : 1
3 : 5
5 : 3
5 : 3
3 Myszka Mikołaj
5 : 4
5 : 2
  2 : 5
2 : 5
4 : 5
4 : 5
5 : 0
0 : 5
1 : 5
0 : 5
5 : 3
2 : 5
4 Mądry Emil
5 : 2
5 : 3
5 : 2
  5 : 1
5 : 4
5 : 2
5 : 0
5 : 4
5 : 0
5 : 3
5 : 2
5 : 1
5 Grewling Szymon
4 : 5
5 : 3
5 : 2
1 : 5
  2 : 5
5 : 1
5 : 0
3 : 5
5 : 1
5 : 4
5 : 3
4 : 5
6 Jankowiak Nikodem
5 : 4
5 : 1
5 : 4
4 : 5
5 : 2
  5 : 3
5 : 0
3 : 5
5 : 0
5 : 0
5 : 4
5 : 4
7 Ptak Wojciech
5 : 3
5 : 2
5 : 4
2 : 5
1 : 5
3 : 5
  5 : 0
2 : 5
4 : 5
5 : 0
3 : 5
4 : 5
8 Raczyk Krzysztof
0 : 5
0 : 5
0 : 5
0 : 5
0 : 5
0 : 5
0 : 5
  0 : 5
0 : 5
0 : 5
0 : 5
0 : 5
9 Kurek Piotr
5 : 2
5 : 0
5 : 0
4 : 5
5 : 3
5 : 3
5 : 2
5 : 0
  5 : 1
5 : 2
5 : 3
0 : 5
10 Augustyniak Joanna
2 : 5
1 : 5
5 : 1
0 : 5
1 : 5
0 : 5
5 : 4
5 : 0
1 : 5
  5 : 3
4 : 5
0 : 5
11 Jackowski Stanisław
5 : 3
5 : 3
5 : 0
3 : 5
4 : 5
0 : 5
0 : 5
5 : 0
2 : 5
3 : 5   5 : 1
2 : 5
12 Małecki Tomasz
4 : 5
3 : 5
3 : 5
2 : 5
3 : 5
4 : 5
5 : 3
5 : 0
3 : 5
5 : 4
1 : 5   5 : 2
13 Czech Dariusz
5 : 2
3 : 5
5 : 2
1 : 5
5 : 4
4 : 5
5 : 4
5 : 0
5 : 0
5 : 0
5 : 2
2 : 5  

 

 


 

 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5 | kolejka 6
kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9 | kolejka 10 | kolejka 11 | kolejka 12
KOLEJKA 1
13-14.04.2013
 
Bera Piotr 5 : 3
Czech Dariusz
 
Myszka Mikołaj 5 : 3
Małecki Tomasz
 
Mądry Emil 5 : 3
Jackowski Stanisław
 
Grewling Szymon 5 : 1
Augustyniak Joanna
 
Jankowiak Nikodem 3 : 5
Kurek Piotr
 
Ptak Wojciech 5 : 0
Raczyk Krzysztof
walkower
Grygier Tomasz
pauzuje
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5 | kolejka 6
kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9 | kolejka 10 | kolejka 11 | kolejka 12
 
KOLEJKA 2
11-12.10.2014
 
Czech Dariusz 5 : 2
Grygier Tomasz
 
Bera Piotr 3 : 5
Jackowski Stanisław
 
Myszka Mikołaj 1 : 5
Augustyniak Joanna
 
Mądry Emil 5 : 4
Kurek Piotr
 
Grewling Szymon 5 : 0
Raczyk Krzysztof
walkower
Jankowiak Nikodem 5 : 3
Ptak Wojciech
 
Małecki Tomasz
pauzuje
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5 | kolejka 6
kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9 | kolejka 10 | kolejka 11 | kolejka 12
 
KOLEJKA 3
18-19.10.2014
 
Grygier Tomasz 5 : 4
Małecki Tomasz
 
Czech Dariusz 5 : 2
Jackowski Stanisław
 
Bera Piotr 0 : 5
Kurek Piotr
 
Myszka Mikołaj 5 : 0
Raczyk Krzysztof
walkower
Mądry Emil 5 : 2
Ptak Wojciech
 
Grewling Szymon 2 : 5
Jankowiak Nikodem
 
Augustyniak Joanna
pauzuje
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5 | kolejka 6
kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9 | kolejka 10 | kolejka 11 | kolejka 12
 
KOLEJKA 4
25-26.10.2014
 
Jackowski Stanisław 5 : 3
Grygier Tomasz
 
Małecki Tomasz 5 : 4
Augustyniak Joanna
 
Czech Dariusz 5 : 0
Kurek Piotr
 
Bera Piotr 2 : 5
Ptak Wojciech
 
Myszka Mikołaj 4 : 5
Jankowiak Nikodem
 
Mądry Emil 5 : 1
Grewling Szymon
 
Raczyk Krzysztof
pauzuje
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5 | kolejka 6
kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9 | kolejka 10 | kolejka 11 | kolejka 12
 
KOLEJKA 5
2.11.2014
 
Grygier Tomasz 5 : 2
Augustyniak Joanna
 
Jackowski Stanisław 2 : 5
Kurek Piotr
 
Małecki Tomasz 5 : 0
Raczyk Krzysztof
walkower
Czech Dariusz 5 : 4
Ptak Wojciech
 
Bera Piotr 3 : 5
Grewling Szymon
 
Myszka Mikołaj 2 : 5
Mądry Emil
 
Jankowiak Nikodem
pauzuje
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5 | kolejka 6
kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9 | kolejka 10 | kolejka 11 | kolejka 12
 
KOLEJKA 6
8-9.11.2014
 
Kurek Piotr 5 : 2
Grygier Tomasz
 
Augustyniak Joanna 5 : 0
Raczyk Krzysztof
walkower
Jackowski Stanisław 0 : 5
Ptak Wojciech
 
Małecki Tomasz 4 : 5
Jankowiak Nikodem
 
Czech Dariusz 5 : 4
Grewling Szymon
 
Bera Piotr 2 : 5
Myszka Mikołaj
 
Mądry Emil
pauzuje
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5 | kolejka 6
kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9 | kolejka 10 | kolejka 11 | kolejka 12
 
KOLEJKA 7
15-16.11.2014
 
Grygier Tomasz 5 : 0
Raczyk Krzysztof
walkower
Kurek Piotr 5 : 2
Ptak Wojciech
 
Augustyniak Joanna 0 : 5
Jankowiak Nikodem
walkower
Jackowski Stanisław 4 : 5
Grewling Szymon
 
Małecki Tomasz 2 : 5
Mądry Emil
 
Czech Dariusz 5 : 2
Myszka Mikołaj
 
Grygier Tomasz 5 : 3
Bera Piotr
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5 | kolejka 6
kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9 | kolejka 10 | kolejka 11 | kolejka 12
 
KOLEJKA 8
22-23.11.2014
 
Ptak Wojciech 5 : 3
Grygier Tomasz
 
Raczyk Krzysztof 0 : 5
Jankowiak Nikodem
walkower
Kurek Piotr 5 : 3
Grewling Szymon
 
Augustyniak Joanna 0 : 5
Mądry Emil
walkower
Jackowski Stanisław 5 : 0
Myszka Mikołaj
 
Małecki Tomasz 3 : 5
Bera Piotr
 
Mądry Emil 5 : 1
Czech Dariusz
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5 | kolejka 6
kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9 | kolejka 10 | kolejka 11 | kolejka 12
 
KOLEJKA 9
29-30.11.2014
 
Grygier Tomasz 4 : 5
Jankowiak Nikodem
 
Ptak Wojciech 1 : 5
Grewling Szymon
 
Raczyk Krzysztof 0 : 5
Mądry Emil
walkower
Kurek Piotr 5 : 0
Myszka Mikołaj
 
Augustyniak Joanna 1 : 5
Bera Piotr
 
Jankowiak Nikodem 5 : 0
Jackowski Stanisław
 
Małecki Tomasz 5 : 2
Czech Dariusz
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5 | kolejka 6
kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9 | kolejka 10 | kolejka 11 | kolejka 12
 
KOLEJKA 10
6-7.12.2014
 
Grewling Szymon 4 : 5
Grygier Tomasz
 
Jankowiak Nikodem 4 : 5
Mądry Emil
 
Ptak Wojciech 5 : 4
Myszka Mikołaj
 
Raczyk Krzysztof 0 : 5
Bera Piotr
walkower
Raczyk Krzysztof 0 : 5
Kurek Piotr
walkower
Augustyniak Joanna 0 : 5
Czech Dariusz
walkower
Jackowski Stanisław 5 : 1
Małecki Tomasz
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5 | kolejka 6
kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9 | kolejka 10 | kolejka 11 | kolejka 12
 
KOLEJKA 11
13-14.12.2014
 
Grygier Tomasz 2 : 5
Mądry Emil
 
Grewling Szymon 5 : 2
Myszka Mikołaj
 
Jankowiak Nikodem 5 : 1
Bera Piotr
 
Ptak Wojciech 4 : 5
Augustyniak Joanna
 
Raczyk Krzysztof 0 : 5
Czech Dariusz
walkower
Kurek Piotr 5 : 3
Małecki Tomasz
 
Augustyniak Joanna 5 : 3
Jackowski Stanisław
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5 | kolejka 6
kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9 | kolejka 10 | kolejka 11 | kolejka 12
 
KOLEJKA 12
20-21.12.2014
 
Myszka Mikołaj 5 : 4
Grygier Tomasz
 
Mądry Emil 5 : 3
Bera Piotr
 
Grewling Szymon 5 : 3
Małecki Tomasz
 
Jankowiak Nikodem 5 : 4
Czech Dariusz
 
Ptak Wojciech 3 : 5
Małecki Tomasz
 
Raczyk Krzysztof 0 : 5
Jackowski Stanisław
walkower
Kurek Piotr 5 : 1
Augustyniak Joanna
 

 

Krzysztof Raczyk po rozegraniu 6-ciu pojedynków wycofał się z gry w Lidze Poola z powodu kontuzji pleców. Wszystkie wyniki tego zawodnika zostały anulowane, a dla porządku w tabeli przyznano zwycięstwa walkowerem dla przeciwników.

 


 

 
BARAŻE DO 1 LIGI
27-28.12.2014
 
Krzysztof Dys
7 : 8
Dariusz Czech
 
 
Nikodem Jankowiak
4 : 8 Remigiusz Augustyniak
 
 
 
mecze barażowe są rozgrywane do ośmiu wygranych partii

 

 

 

72 : 59 ( 20 ) | tgfdg

 


 

Tytus Pawlak
2
Piotr Słodzinka
1
Krzysztof Dys
1
Augustyniak Remigiusz 1



1 LIGA ilość partii z kija
2 LIGA ilość partii z kija

omw

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski

Termin: 11-13 lipca 2014
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

I miejsce: Rafał Jewtuch (Warszawa)
II miejsce: Michał Ebert (Warszawa)
III miejsce: Krzysztof Drążkiewicz (Wrocław), Wiktor Doberschuetz (Poznań)

Podsumowanie: Jewta po raz pierwszy Mistrzem Wielkopolski

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2014 Rafał Jewtuch 3:1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3:0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012  Paweł Rogoza 3:0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011  Bartłomiej Zacniewski 3:2 Karol Szuba-Jabłoński  65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010  Michał Ebert 3:2 Kamil Zubrzycki  55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartek Zacniewski 3:0 Przemo Pietrzykowski  39 - Mateusz Baranowski 45

 


 

teamgp

Team Grand Prix

Termin: 19-20 lipca 2014
Grupy
Drabinka

Lista brejków

Przepisy gry: drużynowe 4Z => (streszczenie)

I miejsce: Hiszpańska Inkwizycja
Wiktor Doberschuetz (Poznań)
Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
Krzysztof Górniak (Licheń Stary)

II miejsce: Nie Ma Problemu
Marcin Smorawski (Poznań)
Paweł Rogoza (Szczecin)
Rafał Zimniak (Poznań)

III miejsce: The Muppet Show
Paweł Flantowicz (Szczecin)
Mariusz Kukułka (Stargard Szczeciński)
Robert Czupryniak (Wrocław)

III miejsce: Sprawa Otwarta
Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)
Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
Michał Białek (Poznań)

Podsumowanie: Drużynowe résumé

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260:134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250:142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243:200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241:145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
 41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 


6red

6red

Termin: 2-3 sierpnia 2014
Grupy
Drabinka

Lista brejków

Przepisy gry: 6 czerwonych

I miejsce: Rafał Zimniak (Poznań)
II miejsce: Marcin Gdula (Poznań)
III miejsce: Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo), Paweł Deckert (Poznań)

Podsumowanie: Nieprzewidywalność w sporcie to jednak nie slogan

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2014 Rafał Zimniak 4:3 Marcin Gdula 49 - Marcin Gdula 16
2013 Kevin Dabrowski
3:0 Tytus Pawlak
27 - Kevin Dabrowski
22
2012 Wiktor Doberschuetz
3:1 Paweł Deckert
27 - Sebastian Wawrzyniak
14
2011 Wiktor Doberschuetz
3:0 Przemysław Poźniak
 31 - Wiktor Doberschuetz 16
2010 Przemysław Poźniak
3:0 Tomasz Apolinarski
 20 - Przemysław Poźniak 22

 


 

12

12ft Cup

Termin: 9-10 sierpnia 2014
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
II miejsce: Szymon Duda (Poznań)
III miejsce: Paweł Deckert (Poznań), Piotr Słodzinka (Poznań)

Podsumowanie: Rogoza pierwszy raz tego lata

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2014 Paweł Rogoza 3:1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2:1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2:0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011  Krzysztof Górniak
2:1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3:2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3:2 Wiktor Doberschuetz
 30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3:0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3:1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 


 

speedsnookerlogo

 

 

 

 

Speed Snooker

Termin: 16-17 sierpnia 2014
Grupy
Drabinka

Przepisy gry: tutaj

I miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
II miejsce: Szymon Duda (Poznań)
III miejsce: Bartłomiej Kuśnierz (Poznań), Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)

Podsumowanie: Snookerowe TeŻeWe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2014 Krzysztof Górniak 3:0 Szymon Duda n.d. 9
2013 Krzysztof Górniak
3:0 Marcin Gdula
n.d. 15

 


 

2vs2

2vs2

Termin: 30-31 sierpnia 2014
Grupy
Drabinka

Lista brejków

Przepisy gry: standardowe ze wskazaniem punktu 3.17

I miejsce: #jestemkoniem
Tytus Pawlak (Poznań)
Wiktor Doberschuetz (Poznań)

II miejsce: Niewolnicy Zielonego Stolika
Paweł Deckert (Poznań)
Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)

III miejsce: Przeciwna Rotacja
Marcin Gdula (Poznań)
Szymon Duda (Poznań)

III miejsce: Nie Ma Problemu:
Marcin Smorawski (Poznań)
Rafał Zimniak (Poznań)


Podsumowanie: W 12ft rumakowanie trwa w najlepsze

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2:1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2:0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2:0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 


 

szutaut

Shoot Out

Termin: 6-7 września 2014
Grupy
Drabinka

Lista brejków

Przepisy gry: shootout - str. 33 [ENG] => (streszczenie)

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
III miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary), Marek Leichert (Wągrowiec)

Podsumowanie: Dwie niebieskie Karola

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2014 Karol Szuba-Jabłoński 132:38 Paweł Rogoza 43 - Karol Szuba-Jabłoński 22
2013 Krzysztof Górniak
70:19 Marcin Gdula
32 - Paweł Rogoza
13
2012  Paweł Rogoza 116:49 Tytus Pawlak
40 - Krzysztof Górniak
26
2011  Krzysztof Górniak
132:86 Paweł Rogoza
 46 - Paweł Rogoza 26

 


 

 

    OMW
2*
Team
GP
2*
6red
1*
12ft
Cup
2*
Speed
Sno
1*
2vs2
2*
Shoot
Out
2*
suma największe
brejki
1. Paweł Rogoza 24 16   24     16 80 50 43 42
2. Wiktor Doberschuetz 34 24       16 6 80 46 30 28
3. Karol Szuba-Jabłoński 24 24   2 3   24 77 43 40 40
4. Marcin Gdula 24 6 5 10 2 6 6 59 49 41 36
5. Rafał Jewtuch 55             55 59 43 42
6. Paweł Deckert 24 6 3 6   10 4 53 23 20  
7. Rafał Zimniak 10 16 8 2   6 6 48 30 22  
8. Krzysztof Górniak 5 24     8   10 47 40 35 25
9. Michał Ebert 44             44 35 30 24
10. Tytus Pawlak 16   2     16 6 40 30 22 22
11. Sebastian Wawrzyniak 6 10 3 6   10 4 39 25    
12. Marcin Smorawski 5 16   2 2 6 4 35      
13. Krzysztof Drążkiewicz 34             34 45 37 28
14. Marcin Jamroziak 16 6 1   2 4 4 33 22    
15. Szymon Duda     2 16 5 6   29 35 32 29
16. Piotr Słodzinka 6     10     4 20      
17. Robert Jachimowski 6   1 4 2 4 2 19 22    
18. Marek Żuchowski 10   1 4     2 17 24 24 22
19. Przemysław Semik 16             16 22    
20. Tomasz Kasiński
4 6   4     2 16 kolejność
wylosowana
21. Maciej Śniegowski 6 6       4   16
22. Przemysław Poźniak
3 6 1 6       16
23. Mariusz Kukułka
  10       4   14 kolejność
wylosowana
24. Paweł Flantowicz
  10       4   14
25. Piotr Gazda 6   2 2     4 14
26. Bartłomiej Kuśnierz   10     3     13      
  Marek Leichert     1 2     10 13      
28. Filip Siudziński 6 6           12 20    
29. Robert Czupryniak   10           10 36    
30. Anna Gruszkiewicz 4     4     2 10 26    
31. Michał Białek   10           10      
32. Michał Kozicki     1 4     4 9      
33. Kevin Dabrowski 8             8 20    
34. Casimiro Licciardi 8             8      
  Grzegorz Hołysz 8             8      
  Bartosz Olchówka 8             8      
  Marcin Żygadło 8             8      
38. Konrad Kubasiewicz 5     2       7      
39. Mateusz Robiński       6       6 35 25  
40. Piotr Adamczak 6             6      
  Fryderyk Bukowski   6           6      
  Oskar Żuchowski   6           6      
  Łukasz Zdeb   6           6      
  Filip Górski   6           6      
  Tadeusz Miężalski   6           6      
  Tomasz Bystrzyński 4     2       6      
  Marcin Blachowski       2   4   6      
  Waldemar Dębski           4 2 6      
49. Dariusz Ryś 5             5      
  Tomasz Leśniak 5             5      
  Jarosław Strugała 5             5      
  Jakub Kozubski         1   4 5      
53. Monika Sułkowska 4             4      
  Jarosław Chełminiak 4             4      
  Aleksander Kowalski 4             4      
  Mateusz Rusin 4             4      
  Marzena Łagowska 4             4      
  Dariusz Paprocki 4             4      
  Małgorzata Kanieska 4             4      
  Karol Siódmiak           4   4      
  Andrzej Kurczewski       2     2 4      
62. Arkadiusz Kaźmierowski     2         2      
  Maciej Luberadzki       2       2      
64. Marcin Dzbanuszek     1         1 22    
65. Tomasz Wojtkowiak     1         1      

 


 

summer

Finał SummerTime

Termin: 27-28 września 2014
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
III miejsce: Tytus Pawlak (Poznań), Marek Żuchowski (Poznań)

Podsumowanie: Lokalnie = lepiej

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4:2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4:3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4:3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011  Bartłomiej Zacniewski 4:2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4:1 Karol Szuba-Jabłoński
 39 - Mateusz Baranowski 16

 

KLASYFIKACJA
  1 Słodzinka Piotr
1 LIGA
  2 Pawlak Tytus
  3 Wieszczeczyński Damian
  4 Kuśnierz Bartłomiej
  5 Ptaszyński Piotr
  6 Gazda Piotr
BARAŻ 2
7 Augustyniak Remigiusz
BARAŻ 1
8 Dys Krzysztof
SPADEK DO 2 LIGI
9 Kaźmierowski Arkadiusz
10 Wysocki Michał
AWANS DO 1 LIGI
11 Grygier Michał
2 LIGA
12 Borowczyk Krzysztof
BARAŻ 1
13 Grygier Tomasz
BARAŻ 2
14 Koza Daniel
  15 Bera Piotr
  16 Mazur Kacper
  17 Myszka Mikołaj
  18 Mądry Emil
  19 Kozubski Jakub
  20 Grewling Szymon

 


 

  ZAWODNIK PKT
M
7:0 7:X P
WO P+ P-
BP
1
 Słodzinka Piotr
14 9 0 7 2 0 58 45 13
2
 Pawlak Tytus
14 9 0 7 2 0 57 42 15
3
 Wieszczeczyński Damian
14 9 0 7 2 0 60 42 18
4
Kuśnierz Bartłomiej
11 9 0 6 2 1 52 45 7
5
Ptaszyński Piotr
10 9 0 5 4 0 55 48 7
6
Gazda Piotr
9 9 1 3 5 0 45 47 -2
7
 Augustyniak Remigiusz
8 9 0 4 5 0 45 46 -1
8
 Dys Krzysztof
8 9 0 4 5 0 51 52 -1
9
Kaźmierowski Arek
2 9 0 1 8 0 39 60 -21
10
Wysocki Michał
0 9 0 0 9 0 28 63 -35

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, 7:0/7:X - wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, P+ - frejmy partie, P- - przegrane partie, Bp - bilans

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 Słodzinka Piotr
  6 : 7
7 : 6
7 : 3
3 : 7
7 : 6
7 : 5
7 : 5
7 : 1
7 : 5
2 Kuśnierz Bartłomiej
7 : 6
  4 : 7
7 : 4
7 : 5
0 : 7
6 : 7
7 : 5
7 : 2
7 : 2
3 Pawlak Tytus
6 : 7
7 : 4
  2 : 7
7 : 6
7 : 1
7 : 6
7 : 5
7 : 4
7 : 2
4 Augustyniak Remigiusz
3 : 7
4 : 7
7 : 2
  7 : 3
5 : 7
3 : 7
2 : 7
7 : 3
7 : 3
5 Dys Krzysztof
7 : 3
5 : 7
6 : 7
3 : 7
  7 : 4
3 : 7
6 : 7
7 : 5
7 : 5
6 Gazda Piotr
6 : 7
7 : 0
1 : 7
7 : 5
4 : 7
  2 : 7
4 : 7
7 : 3
7 : 4
7 Wieszczeczyński Damian
5 : 7
7 : 6
6 : 7
7 : 3
7 : 3
7 : 2
  7 : 5
7 : 4
7 : 5
8 Ptaszyński Piotr
5 : 7
5 : 7
5 : 7
7 : 2
7 : 6
7 : 4
5 : 7
  7 : 2
7 : 6
9 Wysocki Michał
1 : 7
2 : 7
4 : 7
3 : 7
5 : 7
3 : 7
4 : 7
2 : 7
  4 : 7
10 Kaźmierowski Arek
5 : 7
2 : 7
2 : 7
3 : 7
5 : 7
4 : 7
5 : 7
6 : 7
7 : 4
 

 


 

 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
12-13.04.2014
 
Słodzinka Piotr 7 : 5
Kaźmierowski Arek
 
Kuśnierz Bartłomiej * 7 : 2
Wysocki Michał
 
Pawlak Tytus 7 : 5
Ptaszyński Piotr
 
Augustyniak Remigiusz 3 : 7
Wieszczeczyński Damian
 
Dys Krzysztof 7 : 4
Gazda Piotr
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 2
26-27.04.2014
 
Wysocki Michał * 1 : 7
Słodzinka Piotr
 
Kaźmierowski Arek 6 : 7
Ptaszyński Piotr
 
Kuśnierz Bartłomiej * 6 : 7
Wieszczeczyński Damian
 
Pawlak Tytus * 7 : 1
Gazda Piotr
 
Augustyniak Remigiusz 7 : 3
Dys Krzysztof
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 3
10-11.05.2014
 
Słodzinka Piotr * 7 : 5
Ptaszyński Piotr
 
Wysocki Michał 4 : 7
Wieszczeczyński Damian
 
Kaźmierowski Arek 4 : 7
Gazda Piotr
 
Kuśnierz Bartłomiej 7 : 5
Dys Krzysztof
 
Pawlak Tytus 2 : 7
Augustyniak Remigiusz
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 4
17-18.05.2014
 
Wieszczeczyński Damian 5 : 7
Słodzinka Piotr
 
Ptaszyński Piotr 7 : 4
Gazda Piotr
 
Wysocki Michał 5 : 7
Dys Krzysztof
 
Kaźmierowski Arek 3 : 7
* Augustyniak Remigiusz
 
Kuśnierz Bartłomiej 4 : 7
* Pawlak Tytus
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 5
24-25.05.2014
 
Słodzinka Piotr 7 : 6
Gazda Piotr
 
Wieszczeczyński Damian 7 : 3
Dys Krzysztof
 
Ptaszyński Piotr 7 : 2
Augustyniak Remigiusz
 
Wysocki Michał 4 : 7
Pawlak Tytus
 
Kaźmierowski Arek 2 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 6
31.05-1.06.2014
 
Dys Krzysztof 7 : 3
Słodzinka Piotr
 
Gazda Piotr 7 : 5
Augustyniak Remigiusz
 
Wieszczeczyński Damian 6 : 7
Pawlak Tytus
 
Ptaszyński Piotr 5 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
 
Wysocki Michał 4 : 7
Kaźmierowski Arek
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 7
7-8.06.2014
 
Słodzinka Piotr 7 : 3
Augustyniak Remigiusz
 
Dys Krzysztof 6 : 7
Pawlak Tytus
 
Gazda Piotr 7 : 0
Kuśnierz Bartłomiej
walkower
Wieszczeczyński Damian 7 : 5
Kaźmierowski Arek
 
Ptaszyński Piotr 7 : 2
Wysocki Michał
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
 
KOLEJKA 8
14-15.06.2014
 
Pawlak Tytus 6 : 7
Słodzinka Piotr
 
Augustyniak Remigiusz 4 : 7