Kolejka 1

6-7 października 2018

Bartkowiak Łukasz 7:1 Kwieciński Krzysztof
Jamroziak Marcin W:0 Szulczewski Maciej
Grewling Szymon 7:3 Pomianowski Michał
Ptaszyński Piotr vs Tomczak Grzegorz
niedziela 21 października 2018 godz. 18:00
mecz przełożony
Grygier Tomasz vs Borowczyk Krzysztof
niedziela 21 października 2018 godz. 12:00
mecz przełożony

Kolejka 2

13-14 października 2018

Szulczewski Maciej * 5:7 Bartkowiak Łukasz
Pomianowski Michał 7:0 Kwieciński Krzysztof
Tomczak Grzegorz 7:3 Jamroziak Marcin
Borowczyk Krzysztof 7:4 Grewling Szymon
Grygier Tomasz vs Ptaszyński Piotr
sobota 20 października 2018 godz. 13:30
mecz przełożony

Kolejka 3

20-21 października 2018

Bartkowiak Łukasz vs Pomianowski Michał
niedziela 21 października 2018 godz. 16:30
Szulczewski Maciej vs Tomczak Grzegorz
sobota 27 października 2018 godz. 12:00
mecz przełożony
Kwieciński Krzysztof vs Borowczyk Krzysztof
sobota 20 października 2018 godz. 12:00
Jamroziak Marcin vs Grygier Tomasz
czwartek 18 października 2018 godz. 21:00
mecz przełożony
Grewling Szymon vs Ptaszyński Piotr
niedziela 21 października 2018 godz. 16:30

Kolejka 4

27-28 października 2018

Tomczak Grzegorz vs Bartkowiak Łukasz
Borowczyk Krzysztof vs Pomianowski Michał
Grygier Tomasz vs Szulczewski Maciej
Ptaszyński Piotr vs Kwieciński Krzysztof
Grewling Szymon vs Jamroziak Marcin

Kolejka 5

3-4 listopada 2018

Bartkowiak Łukasz vs Borowczyk Krzysztof
Tomczak Grzegorz vs Grygier Tomasz
Pomianowski Michał vs Ptaszyński Piotr
Szulczewski Maciej vs Grewling Szymon
Kwieciński Krzysztof vs Jamroziak Marcin

Kolejka 6

10-11 listopada 2018

Grygier Tomasz vs Bartkowiak Łukasz
Ptaszyński Piotr vs Borowczyk Krzysztof
Grewling Szymon vs Tomczak Grzegorz
Jamroziak Marcin vs Pomianowski Michał
Kwieciński Krzysztof vs Szulczewski Maciej

Kolejka 7

17-18 listopada 2018

Bartkowiak Łukasz vs Ptaszyński Piotr
Grygier Tomasz vs Grewling Szymon
Borowczyk Krzysztof vs Jamroziak Marcin
Tomczak Grzegorz vs Kwieciński Krzysztof
Pomianowski Michał vs Szulczewski Maciej

Kolejka 8

24-25 listopada 2018

Grewling Szymon vs Bartkowiak Łukasz
Jamroziak Marcin vs Ptaszyński Piotr
Kwieciński Krzysztof vs Grygier Tomasz
Szulczewski Maciej vs Borowczyk Krzysztof
Pomianowski Michał vs Tomczak Grzegorz

Kolejka 9

1-2 grudnia 2018

Bartkowiak Łukasz vs Jamroziak Marcin
Grewling Szymon vs Kwieciński Krzysztof
Ptaszyński Piotr vs Szulczewski Maciej
Grygier Tomasz vs Pomianowski Michał
Borowczyk Krzysztof vs Tomczak Grzegorz