Kolejka 1 (8 bil)

26-27 października 2019

Bartkowiak Łukasz * 4:0 Krzeszkiewicz Bolesław
Jamroziak Marcin 0:4 Kuśnierz Bartłomiej
Ptaszyński Piotr 2:4 Augustyniak Remigiusz
Grewling Szymon 1:4 Augustyniak Joanna
Pomianowski Michał 2:4 Woś Szymon
Borowczyk Krzysztof 4:0 Grygier Tomasz

Kolejka 1 (9 bil)

26-27 października 2019

Bartkowiak Łukasz 5:0 Krzeszkiewicz Bolesław
Jamroziak Marcin * 4:5 Kuśnierz Bartłomiej
Ptaszyński Piotr 5:3 * Augustyniak Remigiusz
Grewling Szymon * 5:4 Augustyniak Joanna
Pomianowski Michał 5:3 Woś Szymon
Borowczyk Krzysztof 3:5 Grygier Tomasz

Kolejka 2 (8 bil)

2-3 listopada 2019

Kuśnierz Bartłomiej * 1:4 * Bartkowiak Łukasz
Augustyniak Remigiusz 4:3 Krzeszkiewicz Bolesław
Augustyniak Joanna 1:4 Jamroziak Marcin
Woś Szymon 2:4 Ptaszyński Piotr
Grygier Tomasz 3:4 Grewling Szymon
Borowczyk Krzysztof 4:1 Pomianowski Michał

Kolejka 2 (9 bil)

2-3 listopada 2019

Kuśnierz Bartłomiej 1:5 Bartkowiak Łukasz
Augustyniak Remigiusz 5:3 Krzeszkiewicz Bolesław
Augustyniak Joanna 2:5 Jamroziak Marcin
Woś Szymon 4:5 Ptaszyński Piotr
Grygier Tomasz 4:5 * Grewling Szymon
Borowczyk Krzysztof 1:5 Pomianowski Michał

Kolejka 3 (8 bil)

9-10 listopada 2019

Bartkowiak Łukasz 4:1 Augustyniak Remigiusz
Kuśnierz Bartłomiej 4:1 Augustyniak Joanna
Krzeszkiewicz Bolesław 2:4 Woś Szymon
Jamroziak Marcin 4:1 Grygier Tomasz
Ptaszyński Piotr 0:4 Borowczyk Krzysztof
Grewling Szymon 2:4 Pomianowski Michał

Kolejka 3 (9 bil)

9-10 listopada 2019

Bartkowiak Łukasz 5:2 Augustyniak Remigiusz
Kuśnierz Bartłomiej 5:0 Augustyniak Joanna
Krzeszkiewicz Bolesław 1:5 * Woś Szymon
Jamroziak Marcin 5:1 Grygier Tomasz
Ptaszyński Piotr 5:2 Borowczyk Krzysztof
Grewling Szymon 5:3 Pomianowski Michał

Kolejka 4 (8 bil)

16-17 listopada 2019

Augustyniak Joanna 0:4 Bartkowiak Łukasz
Woś Szymon 4:3 Augustyniak Remigiusz
Grygier Tomasz 3:4 Kuśnierz Bartłomiej
Borowczyk Krzysztof 4:0 Krzeszkiewicz Bolesław
Pomianowski Michał 4:0 Jamroziak Marcin
Grewling Szymon 0:4 Ptaszyński Piotr

Kolejka 4 (9 bil)

16-17 listopada 2019

Augustyniak Joanna 3:5 * Bartkowiak Łukasz
Woś Szymon 3:5 Augustyniak Remigiusz
Grygier Tomasz 3:5 Kuśnierz Bartłomiej
Borowczyk Krzysztof 5:1 Krzeszkiewicz Bolesław
Pomianowski Michał 5:3 Jamroziak Marcin
Grewling Szymon 3:5 Ptaszyński Piotr

Kolejka 5 (8 bil)

23-24 listopada 2019

Bartkowiak Łukasz * 4:0 Woś Szymon
Augustyniak Joanna 0:4 Grygier Tomasz
Augustyniak Remigiusz 4:2 Borowczyk Krzysztof
Kuśnierz Bartłomiej 0:W Pomianowski Michał
Krzeszkiewicz Bolesław 1:4 Grewling Szymon
Jamroziak Marcin 1:4 Ptaszyński Piotr

Kolejka 5 (9 bil)

23-24 listopada 2019

Bartkowiak Łukasz * 5:2 Woś Szymon
Augustyniak Joanna 5:3 Grygier Tomasz
Augustyniak Remigiusz 5:4 Borowczyk Krzysztof
Kuśnierz Bartłomiej 0:W Pomianowski Michał
Krzeszkiewicz Bolesław 5:4 Grewling Szymon
Jamroziak Marcin 5:3 Ptaszyński Piotr

Kolejka 6 (8 bil)

30 listopada - 1 grudnia 2019

Grygier Tomasz 1:4 Bartkowiak Łukasz
Borowczyk Krzysztof * 4:2 Woś Szymon
Pomianowski Michał 4:1 Augustyniak Joanna
Grewling Szymon 2:4 Augustyniak Remigiusz
Ptaszyński Piotr 2:4 * Kuśnierz Bartłomiej
Jamroziak Marcin * 4:2 Krzeszkiewicz Bolesław

Kolejka 6 (9 bil)

30 listopada - 1 grudnia 2019

Grygier Tomasz 0:5 Bartkowiak Łukasz
Borowczyk Krzysztof 0:5 Woś Szymon
Pomianowski Michał 2:5 Augustyniak Joanna
Grewling Szymon 5:4 Augustyniak Remigiusz
Ptaszyński Piotr 5:3 Kuśnierz Bartłomiej
Jamroziak Marcin 5:2 Krzeszkiewicz Bolesław

Kolejka 7 (8 bil)

7-8 grudnia 2019

Bartkowiak Łukasz * 4:2 Borowczyk Krzysztof
Grygier Tomasz 1:4 Pomianowski Michał
Woś Szymon 3:4 Grewling Szymon
Augustyniak Joanna 0:4 Ptaszyński Piotr
Augustyniak Remigiusz 4:3 * Jamroziak Marcin
Kuśnierz Bartłomiej 0:W Krzeszkiewicz Bolesław

Kolejka 7 (9 bil)

7-8 grudnia 2019

Bartkowiak Łukasz 5:1 Borowczyk Krzysztof
Grygier Tomasz 5:1 Pomianowski Michał
Woś Szymon 2:5 Grewling Szymon
Augustyniak Joanna 2:5 Ptaszyński Piotr
Augustyniak Remigiusz * 3:5 ** Jamroziak Marcin
Kuśnierz Bartłomiej 0:W Krzeszkiewicz Bolesław

Kolejka 8 (8 bil)

14-15 grudnia 2019

Pomianowski Michał 0:4 Bartkowiak Łukasz
Grewling Szymon 4:0 Borowczyk Krzysztof
Ptaszyński Piotr 4:0 Grygier Tomasz
Jamroziak Marcin 4:2 * Woś Szymon
Krzeszkiewicz Bolesław 3:4 Augustyniak Joanna
Kuśnierz Bartłomiej 4:1 Augustyniak Remigiusz

Kolejka 8 (9 bil)

14-15 grudnia 2019

Pomianowski Michał 4:5 Bartkowiak Łukasz
Grewling Szymon 1:5 Borowczyk Krzysztof
Ptaszyński Piotr 5:1 Grygier Tomasz
Jamroziak Marcin 1:5 Woś Szymon
Krzeszkiewicz Bolesław 5:4 Augustyniak Joanna
Kuśnierz Bartłomiej * 5:3 Augustyniak Remigiusz

Kolejka 9 (8 bil)

21-22 grudnia 2019

Bartkowiak Łukasz 1:4 Grewling Szymon
Pomianowski Michał 1:4 Ptaszyński Piotr
Borowczyk Krzysztof 4:0 Jamroziak Marcin
Grygier Tomasz 1:4 Krzeszkiewicz Bolesław
Woś Szymon 3:4 Kuśnierz Bartłomiej
Augustyniak Joanna 0:4 Augustyniak Remigiusz

Kolejka 9 (9 bil)

21-22 grudnia 2019

Bartkowiak Łukasz * 5:1 * Grewling Szymon
Pomianowski Michał 2:5 Ptaszyński Piotr
Borowczyk Krzysztof 2:5 * Jamroziak Marcin
Grygier Tomasz 2:5 Krzeszkiewicz Bolesław
Woś Szymon 0:5 Kuśnierz Bartłomiej
Augustyniak Joanna 1:5 Augustyniak Remigiusz

Kolejka 10 (8 bil)

28-29 grudnia 2019

Ptaszyński Piotr 4:1 Bartkowiak Łukasz
Jamroziak Marcin 3:4 Grewling Szymon
Krzeszkiewicz Bolesław 4:2 Pomianowski Michał
Kuśnierz Bartłomiej 4:1 Borowczyk Krzysztof
Augustyniak Remigiusz 4:1 Grygier Tomasz
Augustyniak Joanna 1:4 Woś Szymon

Kolejka 10 (9 bil)

28-29 grudnia 2019

Ptaszyński Piotr 3:5 Bartkowiak Łukasz
Jamroziak Marcin 5:3 Grewling Szymon
Krzeszkiewicz Bolesław 1:5 Pomianowski Michał
Kuśnierz Bartłomiej 4:5 Borowczyk Krzysztof
Augustyniak Remigiusz 3:5 Grygier Tomasz
Augustyniak Joanna 1:5 * Woś Szymon

Kolejka 11 (8 bil)

4-5 stycznia 2020

Bartkowiak Łukasz ** 4:3 Jamroziak Marcin
Ptaszyński Piotr 4:2 Krzeszkiewicz Bolesław
Grewling Szymon 4:3 Kuśnierz Bartłomiej
Pomianowski Michał 3:4 * Augustyniak Remigiusz
Borowczyk Krzysztof * 4:0 Augustyniak Joanna
Grygier Tomasz 3:4 Woś Szymon

Kolejka 11 (9 bil)

4-5 stycznia 2020

Bartkowiak Łukasz 5:1 Jamroziak Marcin
Ptaszyński Piotr 5:1 Krzeszkiewicz Bolesław
Grewling Szymon 3:5 Kuśnierz Bartłomiej
Pomianowski Michał 5:2 Augustyniak Remigiusz
Borowczyk Krzysztof 5:3 Augustyniak Joanna
Grygier Tomasz 0:5 Woś Szymon