OSTATNIE / NAJBLIŻSZE WSZYSTKIE SPOTKANIA
  • 4 Lewandowski Radosław 2:0 Hańczak Antoni 89 : 26 | (19,14,11) 86 : 13
  • 2 Wójcik Robert 2:1 Tyszer Karol (13,12) 107 : 29 (11) | 33 : 37 (11) | (13) 59 : 55 (14)
  • 2 Wójcik Robert 0:2 Gazda Piotr 59 : 61 | 30 : 75 (14,13)
  • 1 Jamroziak Marcin 2:1 Karłyk Marcin 28 : 62 (16) | (15) 47 : 43 (14,14) | (15,14) 95 : 42
  • 2 Gazda Piotr 2:1 Bartkowiak Michał (13,11) 45 : 48 | 75 : 48 (15,14) | 87 : 62 (16,13)
  • 2 Smorawski Marcin 1:2 Śniegowski Maciej (12) 51 : 45 (15) | (11,10) 30 : 63 (18,15) | 43 : 46
  • 4 Błaszczyk Michał 1:1 Wawrzyniak Sebastian 28 : 44 (18) | (13) 78 : 60
  • 4 Teda Dominik 2:0 Jendruszak Wiktoria (11) 44 : 9 | 59 : 34
  • 3 Lennon John 2:1 Błaszczak Krzysztof (13) 61 : 51 (14) | 54 : 55 | 32 : 18
  • 3 Wieliński Jakub 2:1 Szulczewski Maciej 43 : 70 (16,16,13) | (15) 38 : 27 | 44 : 18
  • 4 Błaszczak Paweł 2:0 Reńska Daria 41 : 31 | (18) 47 : 26
  • 3 Grewling Szymon 1:2 Sobczak Tomasz 47 : 34 | 44 : 58 | 44 : 54 (14,13)
  • 4 Wołoszczuk Marcin 2:0 Strzeliński Dawid 51 : 28 | 52 : 16
  • 3 Ptak Wojciech 2:1 Wieliński Jakub 26 : 66 (13,16) | (13) 65 : 38 | 27 D 20
  • 4 Reńska Daria 0:2 Chełminiak Jarosław 11 : 33 | 42 : 59 (14)
  • 1 Pawlak Tytus 3:0 Dzbanuszek Marcin (16,13) 77 : 71 (16) | (17) 54 : 24 | (15) 60 : 46
  • 4 Blachowski Marcin 2:0 Stacherzak Paweł 63 : 17 | 46 : 26
  • 3 Błaszczak Krzysztof 2:1 Ptak Wojciech 8 : 55 (15,13) | (12) 49 : 45 (13) | (13) 54 : 15
  • 4 Teda Dominik 2:0 Wołoszczuk Marcin (13) 38 : 30 | (12) 78 : 30
  • 4 Kozicki Michał 2:0 Stacherzak Paweł 46 : 17 | 70 : 43
  • 1 Bystrzyński Tomasz 1:2 Słodzinka Piotr 33 : 81 (22) | 29 : 63 (18) | 61 : 52 (13,10)
  • 4 Wawrzyniak Sebastian 2:0 Teda Dominik (16,13) 60 : 21 | (12) 76 : 28
  • 1 Słodzinka Piotr 3:0 Sroka Grzegorz (12,13,14) 85 : 38 (21) | (22) 49 : 15 | 59 : 27
  • 4 Hańczak Antoni 0:2 Kaczmarek Miłosz 32 : 75 | 13 : 94 (13)
  • 1 Sroka Grzegorz 1:2 Leśniak Tomasz (13) 40 : 51 (22,19) | 65 : 21 | 27 : 67 (21)
  • 4 Jackowski Stanisław 1:1 Rusin Mateusz 53 : 37 | 24 : 45
  • 4 Jendruszak Wiktoria 0:2 Kozicki Michał 27 : 60 | 19 : 54 (19)
  • 3 Kasiński Tomasz 2:0 Grewling Szymon (18) 69 : 57 (13) | (16) 70 : 12
  • 3 Sobczak Tomasz 1:2 Pietrzak Kinga 28 : 64 (21) | (13) 55 : 48 | 1 : 32
  • 3 Kantsiaruk Alex 2:0 Kasiński Tomasz (14,25) 85 : 30 | (12) 55 : 10
  • 2 Deckert Paweł 0:2 Undrych Maciej (12) 39 : 53 | (20) 52 : 86 (13)
  • 1 Bystrzyński Tomasz 2:1 Bartkowiak Łukasz (21) 55 : 31 | (13,14) 55 : 24 | (12) 36 : 43 (11)
  • 1 Leśniak Tomasz 3:0 Ratajczak Filip (15) 56 : 17 | (15,23) 53 : 8 | (15) 53 : 31 (11)
  • 4 Wołoszczuk Marcin 0:2 Błaszczyk Michał 15 : 68 | 20 : 45
  • 2 Zimniak Rafał 2:0 Deckert Paweł (11) 51 : 26 | (12,35) 68 : 39 (12)
  • 4 Chełminiak Jarosław 1:1 Jackowski Stanisław (18) 40 : 48 | 46 : 36 (15)
  • 4 Rusin Mateusz 1:1 Kaczmarek Miłosz 46 : 66 | (11) 59 : 15
  • 4 Jackowski Stanisław 2:0 Reńska Daria 56 : 22 | (19) 61 : 14
  • 2 Undrych Maciej 1:2 Adamczak Piotr 40 : 45 (15) | (22) 69 : 39 (15) | 4 : 50
  • 4 Błaszczak Paweł 0:2 Lewandowski Radosław 25 : 37 | 21 : 69 (13,14)
  • 3 Szulczewski Maciej 1:2 Pietrzak Kinga (18) 52 : 39 | 20 : 52 (25) | 22 : 53 (18)
  • 2 Smorawski Marcin 2:0 Gazda Piotr (10) 41 : 40 (18) | 52 : 40 (14)
  • 4 Rusin Mateusz 2:0 Hańczak Antoni 42 : 39 | (11) 79 : 12
  • 4 Chełminiak Jarosław 0:2 Lewandowski Radosław 41 : 51 (18,11) | 17 : 72 (26,14,11)
  • 2 Wójcik Robert 2:0 Deckert Paweł (13) 53 : 43 | (13,12) 65 : 63 (12)
  • 1 Dzbanuszek Marcin 1:2 Doberschuetz Wiktor (14) 33 : 56 | (18,17) 68 : 46 (20) | 23 : 67 (23,12,10)
  • 4 Wawrzyniak Sebastian 2:0 Kozicki Michał (22) 53 : 36 | 49 : 11
  • 2 Tyszer Karol 2:0 Smorawski Marcin (13) 47 D 40 | (16) 64 : 30
  • 2 Smorawski Marcin 2:1 Bartkowiak Michał (15,14) 51 : 5 | (16) 61 : 73 (13,12) | (15) 51 : 49 (12)
  • 2 Adamczak Piotr 1:2 Tyszer Karol 36 : 57 (17,11) | (15) 65 : 31 | 9 : 56 (15)
  • 3 Grewling Szymon 2:0 Lennon John (13) 63 : 32 | (15) 58 : 54 (11,12)
  • 3 Kasiński Tomasz 2:0 Sobczak Tomasz (11) 54 : 31 | (11) 66 : 23
  • 3 Ptak Wojciech 1:2 Kantsiaruk Alex (11) 49 : 17 | 32 : 60 (14) | 16 : 56
  • 3 Wieliński Jakub 2:1 Błaszczak Krzysztof 40 : 65 (14) | (15) 49 : 24 | (20) 48 : 15
  • 3 Kantsiaruk Alex 2:0 Lennon John (22,13) 68 : 35 (16) | (20,13) 68 : 9
  • 2 Bartkowiak Michał 0:2 Zimniak Rafał 27 : 61 | 43 : 56 (13)
  • 1 Bartkowiak Łukasz 2:1 Jamroziak Marcin (18,16) 50 : 36 (11) | 27 : 59 (12) | (15,11) 53 : 5
  • 4 Kaczmarek Miłosz 2:0 Błaszczak Paweł (15,11) 69 : 7 | (12,10) 49 : 5
  • 2 Śniegowski Maciej 2:1 Adamczak Piotr 51 : 13 | 15 : 50 | 56 : 48 (15)
  • 4 Blachowski Marcin 1:1 Błaszczyk Michał 7 : 54 (13) | 36 : 21
  • 1 Pawlak Tytus 2:1 Bartkowiak Łukasz (14,15,29) 75 : 10 | (28) 75 : 35 (23) | 29 : 53
  • 4 Strzeliński Dawid 0:2 Blachowski Marcin 19 : 48 | 28 : 40
  • 4 Strzeliński Dawid 1:1 Stacherzak Paweł 31 : 48 | 66 : 56
  • 3 Szulczewski Maciej 2:1 Sobczak Tomasz 50 : 25 | 50 : 63 (10) | 31 : 13
  • 3 Grewling Szymon 2:0 Ptak Wojciech (20) 43 : 34 | (15) 52 : 50 (16)
  • 2 Deckert Paweł 1:2 Bartkowiak Michał (13) 65 : 39 | 36 : 70 (13) | 45 : 54 (11)
  • 3 Pietrzak Kinga 1:2 Kasiński Tomasz 53 : 34 | 22 : 56 | 23 : 39 (18)
  • 1 Karłyk Marcin 1:2 Pawlak Tytus 53 : 23 (10) | 9 : 67 (25,15,12,12) | (12) 42 : 55 (13)
  • 1 Ratajczak Filip 0:3 Bystrzyński Tomasz (18) 41 : 54 (12) | (13) 43 : 57 (11) | 36 : 76 (20,18)
  • 1 Karłyk Marcin 0:3 Doberschuetz Wiktor (11) 17 : 59 (29,14) | (11) 36 : 45 (11) | (22,13) 58 : 73 (37,22)
  • 4 Blachowski Marcin 0:2 Teda Dominik 38 : 58 | 23 : 44
  • 1 Jamroziak Marcin 2:1 Słodzinka Piotr (11) 53 : 35 | (15) 66 : 56 (13) | 18 : 60 (29,13)
  • 3 Kantsiaruk Alex 2:0 Wieliński Jakub (13) 42 : 3 | (17,19) 81 : 24 (13)
  • 2 Gazda Piotr 2:1 Adamczak Piotr (17,14) 64 : 26 | 31 : 64 | 49 : 29
  • 1 Karłyk Marcin 2:1 Leśniak Tomasz 24 : 54 | (15,13) 63 : 37 (12) | (14,10) 72 : 28
  • 1 Doberschuetz Wiktor 3:0 Sroka Grzegorz (31,14) 75 : 32 (25) | (12,18,13) 66 : 35 | (15,25,12,17) 76 : 22 (15)
  • 1 Leśniak Tomasz 2:1 Bystrzyński Tomasz (16) 65 : 40 | 62 : 35 | 27 : 77 (12,21)
  • 1 Doberschuetz Wiktor 3:0 Ratajczak Filip (23,23) 61 : 5 | (14,22,15) 71 : 18 | (32,13,16) 86 : 6
  • 4 Wołoszczuk Marcin 1:1 Jendruszak Wiktoria 56 : 30 | 29 : 42
  • 1 Sroka Grzegorz 2:1 Ratajczak Filip 51 : 65 (13,15) | 55 : 18 | (18,16,10) 50 : 33
  • 4 Chełminiak Jarosław 0:2 Kaczmarek Miłosz 22 : 54 (14,10) | 33 : 70
  • 2 Zimniak Rafał 0:2 Wójcik Robert 41 : 61 (17) | 37 : 48 (11)
  • 4 Jendruszak Wiktoria 0:2 Wawrzyniak Sebastian 15 : 50 (15) | 8 : 45
  • 2 Smorawski Marcin 2:1 Zimniak Rafał (13) 50 : 59 (14) | (13) 46 : 44 | 55 : 25
  • 4 Lewandowski Radosław 1:1 Jackowski Stanisław 33 : 25 | 51 : 52 (13)
  • 1 Bartkowiak Łukasz 3:0 Dzbanuszek Marcin (11) 74 : 47 (14) | (15) 50 : 40 | (20,15) 65 : 5
  • 3 Pietrzak Kinga 0:2 Ptak Wojciech (17) 43 : 52 | 32 : 62 (12,14)
  • 3 Szulczewski Maciej 2:0 Kasiński Tomasz 36 : 35 | (18,13) 63 : 56 (12)
  • 1 Dzbanuszek Marcin 1:2 Karłyk Marcin (12) 25 : 50 | 16 : 48 (12) | 51 : 30
  • 4 Stacherzak Paweł 0:2 Wawrzyniak Sebastian 36 : 69 (13) | 17 : 81 (22)
  • 3 Błaszczak Krzysztof 0:2 Szulczewski Maciej (13) 28 : 56 (18) | 15 : 51 (17)
  • 4 Rusin Mateusz 2:0 Błaszczak Paweł (13) 53 : 48 (12) | 61 : 22
  • 3 Błaszczak Krzysztof 0:2 Kantsiaruk Alex 17 : 71 (29) | 42 : 58
  • 4 Stacherzak Paweł 1:1 Błaszczyk Michał 56 : 37 | 22 : 50 (22)
  • 2 Tyszer Karol 1:2 Śniegowski Maciej (13) 61 : 31 | 40 : 70 | (14,17) 34 : 61 (22,16)
  • 3 Sobczak Tomasz 0:2 Lennon John 32 : 54 | 13 : 59 (12,14)
  • 3 Pietrzak Kinga 2:0 Wieliński Jakub (16) 57 : 27 | (13) 66 : 32
  • 2 Undrych Maciej 0:2 Śniegowski Maciej 19 : 56 (17) | 24 : 60 (20)
  • 3 Wieliński Jakub 2:0 Grewling Szymon (13,14) 67 : 34 (13) | 46 : 32
  • 2 Bartkowiak Michał 2:1 Undrych Maciej 26 : 60 (12,17) | (11,13) 49 : 18 | (23,13) 63 : 21
  • 4 Błaszczak Paweł 2:0 Hańczak Antoni (14) 67 : 16 | (15) 64 : 45
  • 4 Błaszczyk Michał 1:1 Strzeliński Dawid (18) 79 : 24 | (14) 63 : 67
  • 4 Hańczak Antoni 0:2 Chełminiak Jarosław 22 : 70 | 26 : 61 (11)
  • 2 Śniegowski Maciej 2:0 Gazda Piotr (14,14) 63 : 18 (17) | (14) 63 : 54
  • 4 Reńska Daria 0:2 Rusin Mateusz 12 : 63 (16) | 18 : 66
  • 2 Bartkowiak Michał 0:2 Wójcik Robert 27 : 62 | (13) 56 : 57
  • 4 Jackowski Stanisław 0:2 Kaczmarek Miłosz (13) 39 : 47 (10) | 15 : 69 (18)
  • 2 Gazda Piotr 0:2 Tyszer Karol 23 : 60 (11,12) | 37 : 52 (18,15,10)
  • 4 Kozicki Michał 2:0 Teda Dominik 63 : 58 (11) | (11) 51 : 27
  • 3 Lennon John 1:2 Kasiński Tomasz 36 : 57 | 68 : 33 | 34 : 36
  • 4 Kozicki Michał 2:0 Strzeliński Dawid 60 : 39 | 45 : 23
  • 1 Dzbanuszek Marcin 3:0 Słodzinka Piotr 63 : 49 | (14,22) 54 : 44 | (18) 58 : 46 (15)
  • 4 Strzeliński Dawid 0:2 Teda Dominik 27 : 56 | 14 : 55 (14)
  • 1 Słodzinka Piotr 3:0 Pawlak Tytus (15) 68 : 51 | 57 : 30 (15) | (15,14) 51 : 47 (30)
  • 4 Kaczmarek Miłosz 2:0 Reńska Daria (14) 63 : 10 | (13,11,14) 64 : 21
  • 3 Lennon John 0:2 Pietrzak Kinga 11 : 49 (32) | 31 : 57 (12,12)
  • 2 Undrych Maciej 2:1 Tyszer Karol 43 : 54 (11) | (14,17) 64 : 44 (15) | 58 : 41
  • 3 Grewling Szymon 1:2 Błaszczak Krzysztof 50 : 63 (11,11) | (14,15) 37 : 29 | 9 : 48 (27)
  • 4 Jackowski Stanisław 1:1 Hańczak Antoni 31 : 44 (11) | (18,13) 63 : 15
  • 4 Chełminiak Jarosław 1:1 Błaszczak Paweł (11) 55 : 24 | (11) 34 : 45
  • 4 Rusin Mateusz 2:0 Chełminiak Jarosław 79 : 72 | 58 : 18
  • 4 Lewandowski Radosław 2:0 Rusin Mateusz 55 : 33 | (14) 46 : 3
  • 3 Ptak Wojciech 0:2 Sobczak Tomasz 16 : 44 (11) | 16 : 43 (11)
  • 4 Reńska Daria 0:2 Lewandowski Radosław 20 : 55 (10) | 18 : 80 (11)
  • 4 Błaszczyk Michał 2:0 Jendruszak Wiktoria 38 : 10 | 48 : 18
  • 4 Stacherzak Paweł 2:0 Jendruszak Wiktoria 47 : 32 | (17) 49 : 32
  • 4 Jendruszak Wiktoria 0:2 Blachowski Marcin 30 : 38 (12) | 5 : 50 (16)
  • 2 Adamczak Piotr 1:2 Deckert Paweł 49 : 35 | (15) 51 : 66 (18) | 13 : 46
  • 4 Blachowski Marcin 0:2 Wawrzyniak Sebastian 14 : 48 (17,23) | 19 : 74 (17,18)
  • 3 Kasiński Tomasz 1:2 Ptak Wojciech 67 : 40 | 44 : 49 | 13 : 30
  • 1 Karłyk Marcin 1:2 Bartkowiak Łukasz 21 : 54 (21,16) | 25 : 56 | (17,13) 65 : 57 (15)
  • 4 Lewandowski Radosław 1:1 Kaczmarek Miłosz 20 : 73 (10,15,22) | (12) 43 : 26
  • 2 Śniegowski Maciej 1:2 Deckert Paweł (13) 53 : 41 (15) | 6 : 46 (25) | 30 : 62 (15)
  • 4 Reńska Daria 2:0 Hańczak Antoni 34 : 28 | 60 : 23
  • 4 Wawrzyniak Sebastian 2:0 Wołoszczuk Marcin (20,13,15) 60 : 28 (13) | (18) 42 : 14
  • 4 Błaszczak Paweł 0:2 Jackowski Stanisław 13 : 55 | (12) 42 : 51 (13)
  • 3 Sobczak Tomasz 1:2 Błaszczak Krzysztof (18,15) 53 : 14 | (12) 30 : 47 (10) | 24 : 29
  • 2 Wójcik Robert 0:2 Undrych Maciej 9 : 49 | 43 : 83 (18)
  • 1 Sroka Grzegorz 2:1 Jamroziak Marcin (18,15,10) 49 : 29 (14) | (19,16) 46 : 85 (22,15) | (17,11) 62 : 6
  • 1 Bystrzyński Tomasz 1:2 Sroka Grzegorz (16,12) 55 : 22 | 39 : 50 (16) | (16) 21 : 68 (17,13,26)
  • 1 Jamroziak Marcin 1:2 Leśniak Tomasz 67 : 54 | (15) 25 : 59 (17,15) | 29 : 53 (18)
  • 2 Zimniak Rafał 2:1 Śniegowski Maciej (13) 45 : 11 | 11 : 62 (24,13,12) | (12,13) 60 : 38
  • 1 Leśniak Tomasz 2:1 Dzbanuszek Marcin 42 : 37 | (22,15) 68 : 28 (13) | (11) 44 : 62
  • 2 Adamczak Piotr 0:2 Zimniak Rafał 1 : 57 (30) | 35 : 50 (14)
  • 1 Jamroziak Marcin 2:1 Ratajczak Filip (21,16) 62 : 28 | 20 : 52 | (24) 74 : 24
  • 3 Sobczak Tomasz 2:1 Wieliński Jakub (15) 54 : 44 | 23 : 77 (27) | 40 : 18
  • 3 Kantsiaruk Alex 0:2 Szulczewski Maciej 9 : 65 (16,16,20) | 17 : 40
  • 4 Wawrzyniak Sebastian 2:0 Strzeliński Dawid (17,17) 63 : 3 | 67 : 17
  • 2 Wójcik Robert 1:2 Smorawski Marcin 65 : 44 | 17 : 58 | 36 : 57
  • 3 Błaszczak Krzysztof vs Pietrzak Kinga sobota 24 listopada 2018 godz. 10:00
  • 3 Ptak Wojciech vs Lennon John sobota 24 listopada 2018 godz. 10:00
  • 4 Teda Dominik vs Stacherzak Paweł sobota 24 listopada 2018 godz. 12:00
  • 2 Deckert Paweł vs Smorawski Marcin sobota 24 listopada 2018 godz. 12:00
  • 4 Teda Dominik vs Błaszczyk Michał sobota 24 listopada 2018 godz. 14:00
  • 4 Wołoszczuk Marcin vs Kozicki Michał sobota 24 listopada 2018 godz. 14:00
  • 3 Kantsiaruk Alex vs Grewling Szymon sobota 24 listopada 2018 godz. 16:00
  • 1 Bystrzyński Tomasz vs Pawlak Tytus sobota 24 listopada 2018 godz. 16:00
  • 4 Jendruszak Wiktoria vs Strzeliński Dawid sobota 24 listopada 2018 godz. 18:00
  • 4 Kozicki Michał vs Błaszczyk Michał sobota 24 listopada 2018 godz. 18:00
  • 2 Undrych Maciej vs Gazda Piotr niedziela 25 listopada 2018 godz. 10:00
  • 2 Deckert Paweł vs Tyszer Karol niedziela 25 listopada 2018 godz. 10:00
  • 3 Kasiński Tomasz vs Błaszczak Krzysztof niedziela 25 listopada 2018 godz. 12:00
  • 1 Leśniak Tomasz vs Doberschuetz Wiktor niedziela 25 listopada 2018 godz. 12:00
  • 1 Leśniak Tomasz vs Bartkowiak Łukasz niedziela 25 listopada 2018 godz. 14:00
  • 1 Doberschuetz Wiktor vs Bystrzyński Tomasz niedziela 25 listopada 2018 godz. 14:00
  • 1 Bartkowiak Łukasz vs Doberschuetz Wiktor niedziela 25 listopada 2018 godz. 16:00
  • 3 Szulczewski Maciej vs Lennon John niedziela 25 listopada 2018 godz. 16:00
  • 2 Tyszer Karol vs Zimniak Rafał niedziela 25 listopada 2018 godz. 18:00
  • 3 Szulczewski Maciej vs Ptak Wojciech niedziela 25 listopada 2018 godz. 18:00
  • 3 Grewling Szymon vs Szulczewski Maciej niedziela 25 listopada 2018 godz. 20:00
  • 4 Wołoszczuk Marcin vs Blachowski Marcin niedziela 25 listopada 2018 godz. 20:00
  • 2 Smorawski Marcin vs Undrych Maciej niedziela 25 listopada 2018 godz. 22:00
  • 4 Stacherzak Paweł vs Wołoszczuk Marcin niedziela 25 listopada 2018 godz. 22:00
  • 3 Wieliński Jakub vs Kasiński Tomasz niedziela 02 grudnia 2018 godz. 10:00
  • 1 Słodzinka Piotr vs Leśniak Tomasz niedziela 02 grudnia 2018 godz. 10:00
  • 1 Słodzinka Piotr vs Karłyk Marcin niedziela 02 grudnia 2018 godz. 12:00
  • 1 Pawlak Tytus vs Leśniak Tomasz niedziela 02 grudnia 2018 godz. 12:00
  • 1 Ratajczak Filip vs Pawlak Tytus niedziela 02 grudnia 2018 godz. 14:00
  • 1 Bartkowiak Łukasz vs Słodzinka Piotr niedziela 02 grudnia 2018 godz. 14:00
  • 1 Dzbanuszek Marcin vs Ratajczak Filip niedziela 02 grudnia 2018 godz. 16:00
  • 2 Wójcik Robert vs Śniegowski Maciej niedziela 02 grudnia 2018 godz. 20:00