OSTATNIE / NAJBLIŻSZE WSZYSTKIE SPOTKANIA
  • 4 Stacherzak Paweł 0:2 Blachowski Marcin 29 : 39 (12) | 23 : 64
  • 4 Sowińska Justyna 0:2 Błaszczyk Michał 27 : 46 | 31 : 70 (16,15)
  • 1 Bystrzyński Tomasz 0:3 Karłyk Marcin 27 : 65 (14,13) | 21 : 58 (15) | 56 : 61 (13)
  • 4 Strzeliński Dawid 1:1 Błaszczak Paweł 53 : 65 | 50 : 49
  • 4 Jackowski Stanisław 2:0 Strzeliński Dawid 52 : 27 | 40 : 23
  • 4 Stacherzak Paweł 2:0 Reńska Daria 40 : 37 (11) | 60 : 40
  • 4 Wołoszczuk Marcin 0:2 Trurl Marcin 10 : 47 | 36 : 57 (16)
  • 2 Smorawski Marcin 0:2 Błaszczak Krzysztof 62 : 66 (14,11) | 51 : 65 (18,15)
  • 3 Pietrzak Kinga 2:0 Kaczmarek Miłosz (19) 74 : 43 (17) | (10) 57 : 25
  • 4 Rusin Mateusz 1:1 Czernecki Kazimierz 1 : 50 (14) | 50 : 35 (12)
  • 4 Jendruszak Wiktoria 2:0 Strzeliński Dawid 39 : 20 | 50 : 35
  • 3 Lewandowski Radosław 0:2 Sobczak Tomasz 19 : 56 (15) | 54 : 56
  • 2 Deckert Paweł 0:2 Smorawski Marcin 34 : 43 (15) | (12) 34 : 71 (13,18)
  • 2 Tyszer Karol 2:1 Kantsiaruk Alex (12) 72 : 70 | 20 : 70 | (46) 66 : 42 (22)
  • 1 Bystrzyński Tomasz 0:3 Bartkowiak Łukasz 27 : 57 (12,11) | 29 : 57 (13,12) | 9 : 38
  • 1 Bartkowiak Łukasz 3:0 Dzbanuszek Marcin 51 : 26 (13) | 41 : 13 | (22,10) 53 : 3
  • 4 Rusin Mateusz 2:0 Reńska Daria 48 : 26 | 58 : 20
  • 4 Błaszczyk Michał 1:1 Rusin Mateusz (11) 43 : 32 (17) | 21 : 43
  • 3 Wawrzyniak Sebastian 2:0 Pietrzak Kinga (16) 59 : 13 (10) | 45 : 20
  • 4 Strugała Jarosław 1:1 Chełminiak Jarosław 42 : 63 | (11) 59 : 25
  • 4 Ptak Wojciech 1:1 Donke Bartosz (11) 43 : 42 | 26 : 56 (17)
  • 3 Wawrzyniak Sebastian 1:0 Kozicki Michał (19,17) 57 : 44 (15)
  • 3 Adamczak Piotr vs Grewling Szymon sobota 19 stycznia 2019 godz. 12:00
  • 4 Strugała Jarosław vs Wieliński Jakub sobota 19 stycznia 2019 godz. 14:00
  • 4 Teda Dominik vs Donke Bartosz sobota 19 stycznia 2019 godz. 14:00
  • 4 Hańczak Antoni vs Strugała Jarosław sobota 19 stycznia 2019 godz. 16:00
  • 4 Trurl Marcin vs Teda Dominik sobota 19 stycznia 2019 godz. 16:00
  • 1 Pawlak Tytus vs Śniegowski Maciej sobota 19 stycznia 2019 godz. 18:00
  • 4 Trurl Marcin vs Donke Bartosz sobota 19 stycznia 2019 godz. 18:00
  • 3 Kozicki Michał vs Kasiński Tomasz niedziela 20 stycznia 2019 godz. 10:00
  • 2 Błaszczak Krzysztof vs Gazda Piotr niedziela 20 stycznia 2019 godz. 10:00
  • 3 Kasiński Tomasz vs Lennon John niedziela 20 stycznia 2019 godz. 12:00
  • 2 Zimniak Rafał vs Deckert Paweł niedziela 20 stycznia 2019 godz. 12:00
  • 4 Błaszczak Paweł vs Jachimowski Robert niedziela 20 stycznia 2019 godz. 14:00
  • 1 Śniegowski Maciej vs Leśniak Tomasz niedziela 20 stycznia 2019 godz. 14:00
  • 1 Leśniak Tomasz vs Słodzinka Piotr niedziela 20 stycznia 2019 godz. 16:00
  • 4 Ciemniecki Sławomir vs Ptak Wojciech niedziela 20 stycznia 2019 godz. 18:00
  • 4 Reńska Daria vs Chełminiak Jarosław niedziela 20 stycznia 2019 godz. 20:00
  • 4 Jackowski Stanisław vs Ciemniecki Sławomir niedziela 20 stycznia 2019 godz. 20:00
  • 1 Dzbanuszek Marcin vs Pawlak Tytus niedziela 20 stycznia 2019 godz. 22:00
  • 2 Sroka Grzegorz vs Błaszczak Krzysztof sobota 26 stycznia 2019 godz. 10:00
  • 2 Ratajczak Filip vs Wójcik Robert sobota 26 stycznia 2019 godz. 10:00
  • 2 Kantsiaruk Alex vs Ratajczak Filip sobota 26 stycznia 2019 godz. 12:00
  • 2 Wójcik Robert vs Sroka Grzegorz sobota 26 stycznia 2019 godz. 12:00
  • 4 Jachimowski Robert vs Jackowski Stanisław sobota 26 stycznia 2019 godz. 14:00
  • 2 Sroka Grzegorz vs Gazda Piotr sobota 26 stycznia 2019 godz. 14:00
  • 3 Kaczmarek Miłosz vs Adamczak Piotr sobota 26 stycznia 2019 godz. 16:00
  • 4 Ciemniecki Sławomir vs Jachimowski Robert sobota 26 stycznia 2019 godz. 16:00
  • 3 Lennon John vs Sobczak Tomasz sobota 26 stycznia 2019 godz. 18:00
  • 4 Jendruszak Wiktoria vs Wołoszczuk Marcin sobota 26 stycznia 2019 godz. 18:00
  • 3 Sobczak Tomasz vs Kozicki Michał sobota 26 stycznia 2019 godz. 20:00
  • 4 Rusin Mateusz vs Stacherzak Paweł sobota 26 stycznia 2019 godz. 20:00
  • 3 Kasiński Tomasz vs Adamczak Piotr niedziela 27 stycznia 2019 godz. 12:00
  • 2 Zimniak Rafał vs Tyszer Karol niedziela 27 stycznia 2019 godz. 14:00
  • 4 Chełminiak Jarosław vs Sowińska Justyna niedziela 27 stycznia 2019 godz. 16:00
  • 2 Ratajczak Filip vs Zimniak Rafał niedziela 27 stycznia 2019 godz. 16:00
  • 4 Hańczak Antoni vs Rusin Mateusz niedziela 27 stycznia 2019 godz. 18:00
  • 3 Grewling Szymon vs Kaczmarek Miłosz niedziela 27 stycznia 2019 godz. 18:00
  • 3 Grewling Szymon vs Lewandowski Radosław niedziela 27 stycznia 2019 godz. 20:00
  • 4 Blachowski Marcin vs Hańczak Antoni niedziela 27 stycznia 2019 godz. 20:00
  • 4 Donke Bartosz vs Jackowski Stanisław sobota 02 lutego 2019 godz. 10:00
  • 4 Błaszczak Paweł vs Donke Bartosz sobota 02 lutego 2019 godz. 12:00
  • 1 Karłyk Marcin vs Leśniak Tomasz niedziela 03 lutego 2019 godz. 12:00
  • 3 Kasiński Tomasz vs Pietrzak Kinga niedziela 03 lutego 2019 godz. 12:00
  • 1 Leśniak Tomasz vs Pawlak Tytus niedziela 03 lutego 2019 godz. 14:00
  • 4 Błaszczyk Michał vs Reńska Daria sobota 09 lutego 2019 godz. 12:00
  • 1 Słodzinka Piotr vs Undrych Maciej niedziela 10 lutego 2019 godz. 10:00
  • 4 Błaszczyk Michał vs Strugała Jarosław sobota 16 lutego 2019 godz. 12:00
  • 4 Strugała Jarosław vs Czernecki Kazimierz sobota 16 lutego 2019 godz. 14:00
  • 4 Reńska Daria vs Strugała Jarosław sobota 16 lutego 2019 godz. 16:00
  • 4 Strugała Jarosław vs Sowińska Justyna sobota 16 lutego 2019 godz. 18:00
  • 1 Leśniak Tomasz vs Dzbanuszek Marcin niedziela 17 lutego 2019 godz. 12:00
  • 1 Leśniak Tomasz vs Bartkowiak Łukasz niedziela 17 lutego 2019 godz. 14:00