Kolejka 1

6-7 października 2018

Pawlak Tytus 3:0 Dzbanuszek Marcin
( 16 , 13 ) 77 : 71 ( 16 )
( 17 ) 54 : 24
( 15 ) 60 : 46
Leśniak Tomasz 3:0 Ratajczak Filip
( 15 ) 56 : 17
( 15 , 23 ) 53 : 8
( 15 ) 53 : 31 ( 11 )
Jamroziak Marcin 2:1 Karłyk Marcin
28 : 62 ( 16 )
( 15 ) 47 : 43 ( 14 , 14 )
( 15 , 14 ) 95 : 42
Słodzinka Piotr 3:0 Sroka Grzegorz
( 12 , 13 , 14 ) 85 : 38 ( 21 )
( 22 ) 49 : 15
59 : 27
Bystrzyński Tomasz 2:1 Bartkowiak Łukasz
( 21 ) 55 : 31
( 13 , 14 ) 55 : 24
( 12 ) 36 : 43 ( 11 )
Doberschuetz Wiktor - pauzuje

Kolejka 2

13-14 października 2018

Dzbanuszek Marcin vs Doberschuetz Wiktor
sobota 20 października 2018 godz. 12:00
mecz przełożony
Karłyk Marcin vs Pawlak Tytus
sobota 27 października 2018 godz. 12:00
mecz przełożony
Sroka Grzegorz 1:2 Leśniak Tomasz
( 13 ) 40 : 51 ( 22 , 19 )
65 : 21
27 : 67 ( 21 )
Bartkowiak Łukasz vs Jamroziak Marcin
niedziela 21 października 2018 godz. 14:00
mecz przełożony
Bystrzyński Tomasz 1:2 Słodzinka Piotr
33 : 81 ( 22 )
29 : 63 ( 18 )
61 : 52 ( 13 , 10 )
Ratajczak Filip - pauzuje

Kolejka 3

20-21 października 2018

Doberschuetz Wiktor vs Ratajczak Filip
niedziela 28 października 2018 godz. 14:00
mecz przełożony
Dzbanuszek Marcin vs Karłyk Marcin
Pawlak Tytus vs Bartkowiak Łukasz
niedziela 21 października 2018 godz. 18:00
Leśniak Tomasz vs Bystrzyński Tomasz
niedziela 28 października 2018 godz. 12:00
mecz przełożony
Jamroziak Marcin vs Słodzinka Piotr
Sroka Grzegorz - pauzuje

Kolejka 4

27-28 października 2018

Karłyk Marcin vs Doberschuetz Wiktor
sobota 27 października 2018 godz. 14:00
Sroka Grzegorz vs Ratajczak Filip
niedziela 28 października 2018 godz. 16:00
Bartkowiak Łukasz vs Dzbanuszek Marcin
Słodzinka Piotr vs Pawlak Tytus
Jamroziak Marcin vs Leśniak Tomasz
niedziela 28 października 2018 godz. 14:00
Bystrzyński Tomasz - pauzuje

Kolejka 5

3-4 listopada 2018

Doberschuetz Wiktor vs Sroka Grzegorz
niedziela 28 października 2018 godz. 12:00
mecz przełożony
Karłyk Marcin vs Bartkowiak Łukasz
Ratajczak Filip vs Bystrzyński Tomasz
sobota 27 października 2018 godz. 14:00
mecz przełożony
Dzbanuszek Marcin vs Słodzinka Piotr
Pawlak Tytus vs Leśniak Tomasz
Jamroziak Marcin - pauzuje

Kolejka 6

10-11 listopada 2018

Bartkowiak Łukasz vs Doberschuetz Wiktor
Bystrzyński Tomasz vs Sroka Grzegorz
Słodzinka Piotr vs Karłyk Marcin
Jamroziak Marcin vs Ratajczak Filip
Leśniak Tomasz vs Dzbanuszek Marcin
Pawlak Tytus - pauzuje

Kolejka 7

17-18 listopada 2018

Doberschuetz Wiktor vs Bystrzyński Tomasz
Bartkowiak Łukasz vs Słodzinka Piotr
Sroka Grzegorz vs Jamroziak Marcin
Karłyk Marcin vs Leśniak Tomasz
Ratajczak Filip vs Pawlak Tytus
Dzbanuszek Marcin - pauzuje

Kolejka 8

24-25 listopada 2018

Słodzinka Piotr vs Doberschuetz Wiktor
Jamroziak Marcin vs Bystrzyński Tomasz
Leśniak Tomasz vs Bartkowiak Łukasz
Pawlak Tytus vs Sroka Grzegorz
Dzbanuszek Marcin vs Ratajczak Filip
Karłyk Marcin - pauzuje

Kolejka 9

1-2 grudnia 2018

Doberschuetz Wiktor vs Jamroziak Marcin
Słodzinka Piotr vs Leśniak Tomasz
Bystrzyński Tomasz vs Pawlak Tytus
Sroka Grzegorz vs Dzbanuszek Marcin
Karłyk Marcin vs Ratajczak Filip
Bartkowiak Łukasz - pauzuje

Kolejka 10

8-9 grudnia 2018

Leśniak Tomasz vs Doberschuetz Wiktor
Pawlak Tytus vs Jamroziak Marcin
Dzbanuszek Marcin vs Bystrzyński Tomasz
Ratajczak Filip vs Bartkowiak Łukasz
Karłyk Marcin vs Sroka Grzegorz
Słodzinka Piotr - pauzuje

Kolejka 11

15-16 grudnia 2018

Doberschuetz Wiktor vs Pawlak Tytus
Jamroziak Marcin vs Dzbanuszek Marcin
Słodzinka Piotr vs Ratajczak Filip
Bystrzyński Tomasz vs Karłyk Marcin
Bartkowiak Łukasz vs Sroka Grzegorz
Leśniak Tomasz - pauzuje