Kolejka 1

12-13 stycznia 2019

Doberschuetz Wiktor vs Undrych Maciej
Pawlak Tytus vs Śniegowski Maciej
sobota 19 stycznia 2019 godz. 18:00
mecz przełożony
Leśniak Tomasz vs Słodzinka Piotr
niedziela 20 stycznia 2019 godz. 16:00
mecz przełożony
Bartkowiak Łukasz 3:0 Dzbanuszek Marcin
51 : 26 ( 13 )
41 : 13
( 22 , 10 ) 53 : 3
Bystrzyński Tomasz 0:3 Karłyk Marcin
27 : 65 ( 14 , 13 )
21 : 58 ( 15 )
56 : 61 ( 13 )

Kolejka 2

19-20 stycznia 2019

Śniegowski Maciej vs Doberschuetz Wiktor
Słodzinka Piotr vs Undrych Maciej
niedziela 10 lutego 2019 godz. 10:00
mecz przełożony
Dzbanuszek Marcin vs Pawlak Tytus
niedziela 20 stycznia 2019 godz. 22:00
Karłyk Marcin vs Leśniak Tomasz
niedziela 03 lutego 2019 godz. 12:00
mecz przełożony
Bystrzyński Tomasz 0:3 Bartkowiak Łukasz
27 : 57 ( 12 , 11 )
29 : 57 ( 13 , 12 )
9 : 38

Kolejka 3

26-27 stycznia 2019

Doberschuetz Wiktor vs Słodzinka Piotr
Śniegowski Maciej vs Dzbanuszek Marcin
Undrych Maciej vs Karłyk Marcin
Pawlak Tytus vs Bystrzyński Tomasz
Leśniak Tomasz vs Bartkowiak Łukasz
niedziela 17 lutego 2019 godz. 14:00
mecz przełożony

Kolejka 4

2-3 lutego 2019

Dzbanuszek Marcin vs Doberschuetz Wiktor
Karłyk Marcin vs Słodzinka Piotr
Bystrzyński Tomasz vs Śniegowski Maciej
Bartkowiak Łukasz vs Undrych Maciej
Leśniak Tomasz vs Pawlak Tytus
niedziela 03 lutego 2019 godz. 14:00

Kolejka 5

9-10 lutego 2019

Doberschuetz Wiktor vs Karłyk Marcin
Dzbanuszek Marcin vs Bystrzyński Tomasz
Słodzinka Piotr vs Bartkowiak Łukasz
Śniegowski Maciej vs Leśniak Tomasz
niedziela 20 stycznia 2019 godz. 14:00
mecz przełożony
Undrych Maciej vs Pawlak Tytus

Kolejka 6

16-17 lutego 2019

Bystrzyński Tomasz vs Doberschuetz Wiktor
Bartkowiak Łukasz vs Karłyk Marcin
Leśniak Tomasz vs Dzbanuszek Marcin
niedziela 17 lutego 2019 godz. 12:00
Pawlak Tytus vs Słodzinka Piotr
Undrych Maciej vs Śniegowski Maciej

Kolejka 7

23-24 lutego 2019

Doberschuetz Wiktor vs Bartkowiak Łukasz
Bystrzyński Tomasz vs Leśniak Tomasz
Karłyk Marcin vs Pawlak Tytus
Dzbanuszek Marcin vs Undrych Maciej
Słodzinka Piotr vs Śniegowski Maciej

Kolejka 8

2-3 marca 2019

Leśniak Tomasz vs Doberschuetz Wiktor
Pawlak Tytus vs Bartkowiak Łukasz
Undrych Maciej vs Bystrzyński Tomasz
Śniegowski Maciej vs Karłyk Marcin
Słodzinka Piotr vs Dzbanuszek Marcin

Kolejka 9

9-10 marca 2019

Doberschuetz Wiktor vs Pawlak Tytus
Leśniak Tomasz vs Undrych Maciej
Bartkowiak Łukasz vs Śniegowski Maciej
Bystrzyński Tomasz vs Słodzinka Piotr
Karłyk Marcin vs Dzbanuszek Marcin