Kolejka 1

12-13 stycznia 2019

Sroka Grzegorz 2:1 Gazda Piotr
( 16 ) 42 : 58 ( 13 )
( 23 , 16 ) 70 : 30
( 20 , 10 ) 71 : 41 ( 14 )
Ratajczak Filip 2:1 Wójcik Robert
0 : W
( 16 , 10 ) 44 : 36
59 : 35
Smorawski Marcin 0:2 Błaszczak Krzysztof
62 : 66 ( 14 , 11 )
51 : 65 ( 18 , 15 )
Tyszer Karol 2:1 Kantsiaruk Alex
( 12 ) 72 : 70
20 : 70
( 46 ) 66 : 42 ( 22 )
Zimniak Rafał 2:0 Deckert Paweł
( 22 , 17 ) 79 : 22 ( 14 )
( 17 ) 57 : 23

Kolejka 2

19-20 stycznia 2019

Wójcik Robert 2:0 Sroka Grzegorz
( 11 ) 49 : 40
( 18 ) 48 : 40
Błaszczak Krzysztof 1:2 Gazda Piotr
59 : 66 ( 13 )
( 18 , 16 ) 75 : 31
35 : 50 ( 12 )
Kantsiaruk Alex 0:2 Ratajczak Filip
0 : W
53 : 62
Deckert Paweł 0:2 Smorawski Marcin
34 : 43 ( 15 )
( 12 ) 34 : 71 ( 13 , 18 )
Zimniak Rafał 0:2 Tyszer Karol
23 : 52 ( 24 )
39 : 42 ( 13 )

Kolejka 3

26-27 stycznia 2019

Sroka Grzegorz 2:0 Błaszczak Krzysztof
( 16 ) 51 : 23
( 29 , 14 ) 77 : 36
Wójcik Robert 2:1 Kantsiaruk Alex
( 18 ) 53 : 37
38 : 57 ( 11 )
( 11 ) 55 : 35
Gazda Piotr 2:1 Deckert Paweł
( 18 ) 87 : 67
35 : 43 ( 11 )
( 21 , 14 ) 70 : 20
Ratajczak Filip 0:2 Zimniak Rafał
26 : 60
22 : 81 ( 18 , 16 )
Smorawski Marcin 2:1 Tyszer Karol
( 11 ) 46 : 57 ( 13 )
( 12 ) 71 : 38 ( 13 )
64 : 54

Kolejka 4

2-3 lutego 2019

Kantsiaruk Alex 1:2 Sroka Grzegorz
( 13 ) 47 D 54 ( 14 )
( 18 , 16 ) 70 : 32 ( 16 )
( 14 ) 50 : 72 ( 24 )
Deckert Paweł 2:0 Błaszczak Krzysztof
( 13 ) 55 : 43
( 11 , 13 ) 77 : 35 ( 12 )
Zimniak Rafał 2:1 Wójcik Robert
( 14 , 15 ) 74 : 26
( 15 ) 44 : 66
( 15 ) 71 : 31
Tyszer Karol 2:1 Gazda Piotr
( 12 ) 25 : 73 ( 13 )
61 : 25
( 15 ) 48 : 3
Smorawski Marcin 2:0 Ratajczak Filip
( 17 , 14 ) 62 : 28
( 18 ) 47 : 28 ( 12 )

Kolejka 5

9-10 lutego 2019

Sroka Grzegorz 2:0 Deckert Paweł
( 21 , 20 , 11 ) 72 : 21
( 20 , 13 , 11 ) 64 : 43
Kantsiaruk Alex 0:2 Zimniak Rafał
22 : 61
42 : 50 ( 11 , 11 , 12 )
Błaszczak Krzysztof 2:0 Tyszer Karol
( 13 , 11 ) 56 : 23
( 11 ) 74 : 42
Wójcik Robert 0:2 Smorawski Marcin
( 11 ) 43 : 55
47 : 50
Gazda Piotr 2:0 Ratajczak Filip
( 21 , 17 ) 69 : 14
( 15 ) 63 : 60

Kolejka 6

16-17 lutego 2019

Zimniak Rafał 0:2 Sroka Grzegorz
48 : 87 ( 25 , 11 )
32 : 56 ( 15 , 15 , 13 )
Tyszer Karol 2:1 Deckert Paweł
34 : 57 ( 13 )
58 : 45
( 25 ) 59 : 26
Smorawski Marcin 1:2 Kantsiaruk Alex
( 11 , 11 ) 52 : 42 ( 11 )
( 12 ) 43 : 65 ( 13 )
29 : 70
Ratajczak Filip W:0 Błaszczak Krzysztof
W : 0
W : 0
Gazda Piotr 2:1 Wójcik Robert
( 14 ) 64 : 41
30 : 46 ( 14 )
W : 0

Kolejka 7

23-24 lutego 2019

Sroka Grzegorz 1:2 Tyszer Karol
( 16 , 13 ) 52 : 39 ( 19 )
44 : 57
( 21 ) 44 : 47 ( 11 )
Zimniak Rafał 1:2 Smorawski Marcin
( 18 ) 58 : 42
9 : 50 ( 11 , 15 )
21 : 42
Deckert Paweł 0:2 Ratajczak Filip
39 : 58
( 18 ) 38 : 70
Kantsiaruk Alex 1:2 Gazda Piotr
( 10 , 18 ) 56 : 24
( 15 ) 42 : 46 ( 11 )
31 : 41
Błaszczak Krzysztof 0:2 Wójcik Robert
( 20 ) 47 : 56
53 : 58 ( 12 , 14 , 15 )

Kolejka 8

2-3 marca 2019

Smorawski Marcin 2:1 Sroka Grzegorz
57 : 26
( 14 ) 37 : 52 ( 11 , 12 )
( 36 , 13 ) 68 : 31
Ratajczak Filip 1:2 Tyszer Karol
19 : 51 ( 11 , 13 )
49 : 8
38 : 44
Gazda Piotr 2:1 Zimniak Rafał
45 : 37 ( 14 )
( 27 ) 53 : 72 ( 15 )
( 15 ) 60 : 47 ( 12 )
Wójcik Robert 1:2 Deckert Paweł
( 12 ) 65 : 38
26 : 49 ( 12 , 11 )
( 11 ) 41 : 44
Błaszczak Krzysztof 2:1 Kantsiaruk Alex
( 15 ) 44 : 37 ( 15 )
42 : 46
45 : 36

Kolejka 9

9-10 marca 2019

Sroka Grzegorz 2:1 Ratajczak Filip
( 16 , 22 ) 77 : 29
32 : 45 ( 11 )
( 11 , 18 , 21 ) 56 : 49
Smorawski Marcin 2:0 Gazda Piotr
64 : 28
( 16 ) 65 : 23
Tyszer Karol 1:2 Wójcik Robert
( 13 ) 63 : 57 ( 11 )
25 : 44
57 : 65 ( 15 )
Zimniak Rafał 2:0 Błaszczak Krzysztof
( 11 ) 65 : 54 ( 11 )
( 11 ) 31 : 20
Deckert Paweł 2:1 Kantsiaruk Alex
72 : 46
27 : 55 ( 32 )
( 10 ) 47 : 46 ( 12 )