Kolejka 1

12-13 stycznia 2019

Jackowski Stanisław 1:1 Ciemniecki Sławomir
55 : 35
33 : 54 ( 11 )
Teda Dominik 0:2 Donke Bartosz
23 : 51
16 : 23
Błaszczak Paweł 1:1 Jachimowski Robert
( 11 ) 48 : 43 ( 12 )
28 : 60 ( 13 )
Wołoszczuk Marcin 0:2 Trurl Marcin
10 : 47
36 : 57 ( 16 )
Jendruszak Wiktoria 2:0 Strzeliński Dawid
39 : 20
50 : 35
Ptak Wojciech - pauzuje

Kolejka 2

19-20 stycznia 2019

Ciemniecki Sławomir 0:2 Ptak Wojciech
54 : 60
31 : 64 ( 13 )
Jachimowski Robert 2:0 Jackowski Stanisław
( 14 ) 68 : 7
( 18 , 18 , 11 ) 72 : 11
Trurl Marcin 1:1 Teda Dominik
53 : 41
22 : 40
Strzeliński Dawid 1:1 Błaszczak Paweł
53 : 65
50 : 49
Jendruszak Wiktoria 0:W Wołoszczuk Marcin
0 : W
0 : W
Donke Bartosz - pauzuje

Kolejka 3

26-27 stycznia 2019

Ptak Wojciech 1:1 Donke Bartosz
( 11 ) 43 : 42
26 : 56 ( 17 )
Ciemniecki Sławomir 0:2 Jachimowski Robert
16 : 68 ( 16 , 15 , 13 )
( 10 ) 41 : 59 ( 18 , 14 , 13 )
Jackowski Stanisław 2:0 Strzeliński Dawid
52 : 27
40 : 23
Teda Dominik 0:W Jendruszak Wiktoria
0 : W
0 : W
Błaszczak Paweł 1:1 Wołoszczuk Marcin
( 15 , 11 ) 73 : 20
40 : 55
Trurl Marcin - pauzuje

Kolejka 4

2-3 lutego 2019

Jachimowski Robert 1:1 Ptak Wojciech
( 11 ) 69 : 47 ( 29 )
( 15 ) 38 : 66 ( 14 )
Trurl Marcin 0:2 Donke Bartosz
( 12 ) 42 : 54 ( 11 )
22 : 48 ( 12 )
Strzeliński Dawid 1:1 Ciemniecki Sławomir
56 : 44
16 : 45 ( 13 )
Wołoszczuk Marcin 1:1 Jackowski Stanisław
40 : 21
36 : 79 ( 11 )
Błaszczak Paweł 1:1 Teda Dominik
49 : 24
19 : 39 ( 18 )
Jendruszak Wiktoria - pauzuje

Kolejka 5

9-10 lutego 2019

Ptak Wojciech 2:0 Trurl Marcin
55 : 18
46 : 42 ( 12 )
Jachimowski Robert 2:0 Strzeliński Dawid
41 : 8
( 18 , 14 , 13 ) 70 : 12
Donke Bartosz 2:0 Jendruszak Wiktoria
48 : 14
48 : 31
Ciemniecki Sławomir 2:0 Wołoszczuk Marcin
44 : 33
( 13 ) 69 : 41
Jackowski Stanisław 2:0 Teda Dominik
44 : 37
56 : 48
Błaszczak Paweł - pauzuje

Kolejka 6

16-17 lutego 2019

Strzeliński Dawid 0:2 Ptak Wojciech
26 : 50
13 : 68 ( 14 , 11 )
Jendruszak Wiktoria 0:2 Trurl Marcin
7 : 54
37 : 49 ( 18 )
Wołoszczuk Marcin 0:2 Jachimowski Robert
( 12 ) 22 : 65 ( 16 )
29 : 46 ( 11 )
Błaszczak Paweł 0:2 Donke Bartosz
14 : 51 ( 11 )
29 : 47 ( 10 )
Teda Dominik 0:2 Ciemniecki Sławomir
38 : 60 ( 13 )
( 14 ) 30 : 57 ( 13 , 13 )
Jackowski Stanisław 2:0 Ptak Wojciech
( 11 ) 39 : 35
( 15 ) 46 : 25

Kolejka 7

23-24 lutego 2019

Ptak Wojciech 2:0 Jendruszak Wiktoria
( 15 , 10 ) 53 : 22
( 15 ) 47 : 42 ( 13 )
Strzeliński Dawid 1:1 Wołoszczuk Marcin
65 : 28
44 : 48
Trurl Marcin 2:0 Błaszczak Paweł
58 : 19
47 : 18
Jachimowski Robert 2:0 Teda Dominik
( 16 , 13 ) 62 : 40 ( 12 , 11 )
( 15 ) 60 : 23
Donke Bartosz 2:0 Jackowski Stanisław
( 18 ) 42 : 22
57 : 38
Ciemniecki Sławomir 0:2 Błaszczak Paweł
31 : 61 ( 10 )
( 12 ) 50 : 61 ( 11 )

Kolejka 8

2-3 marca 2019

Wołoszczuk Marcin 1:1 Ptak Wojciech
42 : 40
32 : 82 ( 18 , 15 )
Błaszczak Paweł 2:0 Jendruszak Wiktoria
( 15 ) 45 : 34
( 11 ) 47 : 26
Teda Dominik 2:0 Strzeliński Dawid
( 13 ) 66 : 33
57 : 28
Jackowski Stanisław 0:2 Trurl Marcin
24 : 48
26 : 39 ( 13 )
Jendruszak Wiktoria 0:2 Jachimowski Robert
17 : 51 ( 15 )
24 : 51 ( 14 )
Ciemniecki Sławomir 0:2 Donke Bartosz
26 : 54 ( 10 )
37 : 43 ( 10 )

Kolejka 9

9-10 marca 2019

Ptak Wojciech 1:1 Błaszczak Paweł
( 10 ) 43 : 35
43 : 63 ( 11 )
Wołoszczuk Marcin 0:2 Teda Dominik
39 : 52
26 : 47 ( 11 , 14 )
Jendruszak Wiktoria 0:W Jackowski Stanisław
0 : W
0 : W
Strzeliński Dawid 1:1 Trurl Marcin
( 12 ) 46 : 6
24 : 54
Trurl Marcin 1:1 Ciemniecki Sławomir
25 : 36
68 : 48
Jachimowski Robert 2:0 Donke Bartosz
( 17 ) 60 : 40 ( 12 )
( 18 ) 43 : 42 ( 14 )

Kolejka 10

16-17 marca 2019

Teda Dominik 1:1 Ptak Wojciech
27 : 47 ( 11 )
53 : 33 ( 15 )
Jackowski Stanisław 1:1 Błaszczak Paweł
46 : 14
37 : 45 ( 22 )
Donke Bartosz 1:1 Wołoszczuk Marcin
47 : 74 ( 18 )
54 : 17
Ciemniecki Sławomir 2:0 Jendruszak Wiktoria
49 : 9
46 : 37
Donke Bartosz 2:0 Strzeliński Dawid
59 : 31
( 18 , 16 ) 79 : 7
Jachimowski Robert 1:1 Trurl Marcin
( 17 ) 66 : 26
( 10 ) 42 : 46