Kolejka 1

12-13 stycznia 2019

Błaszczyk Michał vs Strugała Jarosław
sobota 16 lutego 2019 godz. 12:00
mecz przełożony
Rusin Mateusz 1:1 Czernecki Kazimierz
1 : 50 ( 14 )
50 : 35 ( 12 )
Chełminiak Jarosław vs Sowińska Justyna
niedziela 27 stycznia 2019 godz. 16:00
mecz przełożony
Blachowski Marcin vs Hańczak Antoni
niedziela 27 stycznia 2019 godz. 20:00
mecz przełożony
Stacherzak Paweł 2:0 Reńska Daria
40 : 37 ( 11 )
60 : 40
Wieliński Jakub - pauzuje

Kolejka 2

19-20 stycznia 2019

Strugała Jarosław vs Wieliński Jakub
sobota 19 stycznia 2019 godz. 14:00
Sowińska Justyna 0:2 Błaszczyk Michał
27 : 46
31 : 70 ( 16 , 15 )
Hańczak Antoni vs Rusin Mateusz
niedziela 27 stycznia 2019 godz. 18:00
mecz przełożony
Reńska Daria vs Chełminiak Jarosław
niedziela 20 stycznia 2019 godz. 20:00
Stacherzak Paweł 0:2 Blachowski Marcin
29 : 39 ( 12 )
23 : 64
Czernecki Kazimierz - pauzuje

Kolejka 3

26-27 stycznia 2019

Wieliński Jakub vs Czernecki Kazimierz
Strugała Jarosław vs Sowińska Justyna
sobota 16 lutego 2019 godz. 18:00
mecz przełożony
Błaszczyk Michał vs Reńska Daria
sobota 09 lutego 2019 godz. 12:00
mecz przełożony
Rusin Mateusz vs Stacherzak Paweł
sobota 26 stycznia 2019 godz. 20:00
Chełminiak Jarosław vs Blachowski Marcin
Hańczak Antoni - pauzuje

Kolejka 4

2-3 lutego 2019

Sowińska Justyna vs Wieliński Jakub
Hańczak Antoni vs Czernecki Kazimierz
Reńska Daria vs Strugała Jarosław
sobota 16 lutego 2019 godz. 16:00
mecz przełożony
Blachowski Marcin vs Błaszczyk Michał
Chełminiak Jarosław vs Rusin Mateusz
Stacherzak Paweł - pauzuje

Kolejka 5

9-10 lutego 2019

Wieliński Jakub vs Hańczak Antoni
Sowińska Justyna vs Reńska Daria
Czernecki Kazimierz vs Stacherzak Paweł
Strugała Jarosław vs Blachowski Marcin
Błaszczyk Michał 1:1 Rusin Mateusz
( 11 ) 43 : 32 ( 17 )
21 : 43
Chełminiak Jarosław - pauzuje

Kolejka 6

16-17 lutego 2019

Reńska Daria vs Wieliński Jakub
Stacherzak Paweł vs Hańczak Antoni
Blachowski Marcin vs Sowińska Justyna
Chełminiak Jarosław vs Czernecki Kazimierz
Rusin Mateusz vs Strugała Jarosław
Błaszczyk Michał vs Wieliński Jakub

Kolejka 7

23-24 lutego 2019

Wieliński Jakub vs Stacherzak Paweł
Reńska Daria vs Blachowski Marcin
Hańczak Antoni vs Chełminiak Jarosław
Sowińska Justyna vs Rusin Mateusz
Czernecki Kazimierz vs Błaszczyk Michał
Strugała Jarosław 1:1 Chełminiak Jarosław
42 : 63
( 11 ) 59 : 25

Kolejka 8

2-3 marca 2019

Blachowski Marcin vs Wieliński Jakub
Chełminiak Jarosław vs Stacherzak Paweł
Rusin Mateusz 2:0 Reńska Daria
48 : 26
58 : 20
Błaszczyk Michał vs Hańczak Antoni
Stacherzak Paweł vs Sowińska Justyna
Strugała Jarosław vs Czernecki Kazimierz
sobota 16 lutego 2019 godz. 14:00
mecz przełożony

Kolejka 9

9-10 marca 2019

Wieliński Jakub vs Chełminiak Jarosław
Blachowski Marcin vs Rusin Mateusz
Stacherzak Paweł vs Błaszczyk Michał
Reńska Daria vs Hańczak Antoni
Hańczak Antoni vs Strugała Jarosław
sobota 19 stycznia 2019 godz. 16:00
mecz przełożony
Sowińska Justyna vs Czernecki Kazimierz

Kolejka 10

16-17 marca 2019

Rusin Mateusz vs Wieliński Jakub
Błaszczyk Michał vs Chełminiak Jarosław
Czernecki Kazimierz vs Blachowski Marcin
Strugała Jarosław vs Stacherzak Paweł
Czernecki Kazimierz vs Reńska Daria
Sowińska Justyna vs Hańczak Antoni