Kolejka 1

19-20 października 2019

Zimniak Rafał 1:2 Sobczak Tomasz
56 : 30
43 : 54 ( 13 )
26 : 50 ( 15 )
Deckert Paweł 0:2 Undrych Maciej
43 : 73
( 16 ) 32 : 56 ( 15 )
Ratajczak Filip 1:2 Błaszczak Krzysztof
42 : 60
45 : 17
18 : 71 ( 15 , 16 , 16 )
Gazda Piotr 2:1 Czernecki Kazimierz
( 11 ) 60 : 37
( 11 ) 37 : 46
55 : 38
Kasiński Tomasz 0:2 Jachimowski Robert
15 : 49
4 : 44 ( 23 )

Kolejka 2

26-27 października 2019

Undrych Maciej 1:2 Zimniak Rafał
45 : 61 ( 30 )
59 : 20
40 : 60
Błaszczak Krzysztof 0:2 Sobczak Tomasz
( 12 , 12 ) 35 : 64
30 : 39
Czernecki Kazimierz 0:2 Deckert Paweł
32 : 57
20 : 61 ( 12 )
Jachimowski Robert 2:0 Ratajczak Filip
( 18 ) 58 : 24
( 11 , 16 ) 58 : 31
Kasiński Tomasz 0:2 Gazda Piotr
( 15 ) 47 : 58 ( 11 )
50 : 55 ( 18 )

Kolejka 3

2-3 listopada 2019

Zimniak Rafał 2:0 Błaszczak Krzysztof
( 11 ) 66 : 30
( 16 , 11 ) 62 : 40
Undrych Maciej 2:0 Czernecki Kazimierz
( 13 ) 64 : 52
( 25 ) 63 : 18
Sobczak Tomasz 1:2 Jachimowski Robert
28 : 53 ( 17 )
( 13 ) 59 : 38
23 : 62 ( 13 )
Deckert Paweł 1:2 Kasiński Tomasz
( 13 ) 33 : 21
( 11 ) 64 : 71
55 : 93 ( 13 , 14 )
Ratajczak Filip 2:1 Gazda Piotr
70 : 43
25 : 57
56 : 44

Kolejka 4

9-10 listopada 2019

Czernecki Kazimierz 2:1 Zimniak Rafał
30 : 59
64 : 24
( 18 ) 53 : 51 ( 15 )
Jachimowski Robert 2:0 Błaszczak Krzysztof
( 13 , 18 ) 76 : 34
47 : 35 ( 20 )
Kasiński Tomasz 2:0 Undrych Maciej
( 15 , 16 ) 47 : 29 ( 13 )
( 13 , 13 ) 47 : 12
Gazda Piotr 2:0 Sobczak Tomasz
73 : 19
( 19 ) 66 : 29
Ratajczak Filip 0:W Deckert Paweł
0 : W
0 : W

Kolejka 5

16-17 listopada 2019

Zimniak Rafał vs Jachimowski Robert
niedziela 15 grudnia 2019 godz. 12:00
mecz przełożony
Czernecki Kazimierz 1:2 Kasiński Tomasz
19 : 40
68 : 23
34 : 61
Błaszczak Krzysztof 0:2 Gazda Piotr
( 10 ) 41 : 57 ( 11 )
30 : 46 ( 11 )
Undrych Maciej 2:0 Ratajczak Filip
65 : 38
( 10 ) 70 : 37
Sobczak Tomasz 0:2 Deckert Paweł
36 : 51 ( 11 )
( 12 ) 32 : 55

Kolejka 6

23-24 listopada 2019

Kasiński Tomasz 0:2 Zimniak Rafał
19 : 51
13 : 68 ( 18 )
Gazda Piotr 2:0 Jachimowski Robert
45 : 36
( 26 ) 69 : 25
Ratajczak Filip 2:0 Czernecki Kazimierz
49 : 40
( 12 , 22 ) 61 : 23
Deckert Paweł 0:2 Błaszczak Krzysztof
( 11 ) 43 : 53 ( 15 )
( 11 ) 33 : 57 ( 14 )
Sobczak Tomasz 0:2 Undrych Maciej
31 : 55 ( 11 , 16 )
( 14 , 22 ) 53 : 61 ( 10 , 20 )

Kolejka 7

30 listopada - 1 grudnia 2019

Zimniak Rafał 0:2 Gazda Piotr
( 12 ) 42 : 48 ( 11 , 13 )
( 12 ) 32 : 38 ( 18 )
Kasiński Tomasz 1:2 Ratajczak Filip
( 15 , 12 ) 50 : 29
51 : 63 ( 20 , 16 )
36 : 44 ( 10 )
Jachimowski Robert 2:0 Deckert Paweł
( 15 ) 57 : 28
( 22 ) 72 : 49
Czernecki Kazimierz 2:0 Sobczak Tomasz
52 : 42
( 12 ) 41 : 27
Błaszczak Krzysztof 2:1 Undrych Maciej
34 : 41 ( 13 , 14 )
( 14 , 18 ) 68 : 57 ( 13 )
( 17 ) 59 : 32 ( 12 )

Kolejka 8

7-8 grudnia 2019

Ratajczak Filip vs Zimniak Rafał
środa 18 grudnia 2019 godz. 17:00
mecz przełożony
Deckert Paweł 1:2 Gazda Piotr
( 22 ) 73 : 27
26 : 63
48 : 50 ( 20 , 13 )
Sobczak Tomasz 0:2 Kasiński Tomasz
14 : 56
14 : 45
Undrych Maciej 1:2 Jachimowski Robert
33 : 46 ( 11 , 11 )
( 21 , 22 ) 76 : 31
( 13 ) 57 : 59 ( 14 )
Błaszczak Krzysztof 2:0 Czernecki Kazimierz
( 24 ) 56 : 18
45 : 32

Kolejka 9

14-15 grudnia 2019

Zimniak Rafał vs Deckert Paweł
niedziela 15 grudnia 2019 godz. 10:00
Ratajczak Filip vs Sobczak Tomasz
Gazda Piotr vs Undrych Maciej
niedziela 15 grudnia 2019 godz. 12:00
Kasiński Tomasz 2:0 Błaszczak Krzysztof
82 : 54
48 : 27
Jachimowski Robert vs Czernecki Kazimierz
niedziela 15 grudnia 2019 godz. 10:00