2KOBO1

Termin: 04 lipca 2010

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce:  Wiktor Doberschuetz (Poznań)
III miejsce:  Paweł Deckert (Poznań)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : 1*
Ranga SummerTime : 1*
Tryb rozgrywek : drabinka 2KO, liczba czerwonych zredukowana do sześciu bil
Rozstawienie zawodników : wg rankingu PORS, niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
Modus meczowy : Best of 1
Zapisy : zakończone

 

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
omw

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski

Termin: 9-11 lipca 2010

I miejsce: Michał Ebert (Łódź)
II miejsce:  Kamil Pilarski (Wrocław)
III miejsce:  Bartłomiej Zacniewski (Szczecinek), Michał Owczarek (Wrocław)

Drabinka
Lista brejków
Galeria

 

Ranga PORS : 2*
Ranga SummerTime : 2*
Tryb rozgrywek : drabinka PORS standard - rozstawienie dwóch pierwszych ósemek
Rozstawienie zawodników : wg rankingu PORS, niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
Modus meczowy : Best of 3 (finał Best of 5)
Zapisy : zakończone

 

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
snoo+

Snooker Plus

Termin: 24-25 lipca 2010

I miejsce: Bartosz Olchówka (Wrocław)
II miejsce:  Wiktor Doberschuetz (Poznań)
III miejsce:  Paweł Deckert (Poznań), Jarosław Kalinowski (Wrocław)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : -
Ranga SummerTime : 2*
Tryb rozgrywek : drabinka PORS standard - rozstawienie dwóch pierwszych ósemek
Rozstawienie zawodników : wg rankingu SummerTime, niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
Modus meczowy : Best of 3 (finał Best of 5)
Zapisy : zakończone


·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
12

12ft Cup

Termin: 7-8 sierpnia 2010

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce:  Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
III miejsce:  Paweł Deckert (Poznań), Paweł Rogoza (Szczecin)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : 2*
Ranga SummerTime : 2*
Tryb rozgrywek : drabinka PORS standard - rozstawienie dwóch pierwszych ósemek
Rozstawienie zawodników : wg rankingu PORS, niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
Modus meczowy : Best of 3 (finał Best of 5)
Zapisy : zakończone


·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
pot

Pot Black

Termin: 22 sierpnia 2010

I miejsce: Patryk Masłowski (Toruń)
II miejsce: Filip Siudziński (Poznań)
III miejsce:  Wiktor Doberschuetz (Poznań), Marcin Jamroziak (Poznań)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : 1*
Ranga SummerTime : 1*
Tryb rozgrywek : drabinka 1KO
Rozstawienie zawodników : losowe
Modus meczowy : Best of 1
Zapisy : zakończone

 

 

 

 

 

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
6red

6red

Termin: 28-29 sierpnia 2010

I miejsce: Przemysław Poźniak (Poznań)
II miejsce: Tomasz Apolinarski (Poznań)
III miejsce: Bartłomiej Kuśnierz (Poznań), Marek Leichert (Wągrowiec)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : 2*
Ranga SummerTime : 2*
Tryb rozgrywek : drabinka PORS standard - rozstawienie dwóch pierwszych ósemek
Rozstawienie zawodników : wg rankingu PORS, niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
Modus meczowy : Best of 3 (finał Best of 5)
Zapisy : zakończone





·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··

    2KO
B01
OMW Sno
Plus
12ft
Cup
Pot
Black
6red SUMA największe
brejki
 1.  Przemysław Poźniak
2 10 10 10   28 60
24 20 18
 2.  Karol Szuba-Jabłoński
10 14   28     52
27 21 18
 3.  Paweł Rogoza
1 14 10 14   10 49
35 30 22
 4.  Krzysztof Górniak
2 14 10 20     46
30 27 22
 5.  Wiktor Doberschuetz 6 3 20   4 10 43
33 25 24
 6.  Tomasz Apolinarski
1 10 3 3 1 20 38
20 18 11
 7.  Paweł Deckert
4 1 14 14 2 1 36
22 13 13
 8.  Michał Ebert
  34         34
25 25 24
 9.  Marek Leichert
  10 3 3 1 14 31
18 14 13
 10.  Filip Siudziński
  10 10   6 3 29
18 15 12
 11.  Bartosz Olchówka     28       28
29 29 26
 12.  Kamil Pilarski
  26         26
30 27 20
 13.  Marcin Jamroziak
    6 10 4 3 23
25 22 22
14.  Piotr Słodzinka
1 2 6 10     19
22 20 20
 15.  Marcin Dzbanuszek
2 6   3 2 6 19
11    
16.  Bartłomiej Zacniewski
  18         18
55 29 26
17.  Michał Owczarek
  18         18
20    
 18.  Rafał Zimniak
  3   10   3 16
16    
 19.  Jarosław Kalinowski
    14       14
31 29 28
20.  Mateusz Baranowski
    14       14
29    
21.  Tomasz Sobczak
2 1 3 6 1 1 14
18 18 14
22.  Bartłomiej Kuśnierz
          14 14
18 15 12
23.  Marta Marciniak
1 1 1     10 13
11    
24.  Jakub Czernicki
  6       6 12
16    
25.  Michał Białek
4 1 3     3 11
13    
26.  Piotr Adamczak
  10       1 11
     
   Joanna Krawczyk
  1       10 11
     
28.  Patryk Masłowski
        10   10
21 12 11
29.  Adam Starikiewicz
1 1   1 1 6 10
15    
30.  Maciej Śniegowski
  6     2   8
     
31.  Robert Wójcik
1   6       7
28 11  
32.  Tomasz Kasiński
    6   1   7
21    
33.  Andrzej Precz
    1 6     7
     
34.  Wojciech Sroczyński   6         6
35 24 23
35.  Marek Szramski
  2   3   1 6
15    
36.  Przemo Pietrzykowski
  5         5
     
37.  Remigiusz Augustyniak
  3 1       4
     
   Jan Adamczyk
  2 2       4
     
39.  Cyrus Sidor
1 2         3
     
   Piotr Drac
  3         3
     
   Paweł Przewłocki   3         3
     
   Jarosław Chełminiak
  1 1 1     3
     
   Przemysław Tic
  1     1 1 3
     
   Dean Alan
          3 3      
45.  Remik Wyrzykiewicz
  2         2
     
   Robert Zabel
  2         2
     
   Jakub Kozubski
  1       1 2
     
48.  Małgorzata Kanieska
    1       1
25    
49.  Jakub Małecki
  1         1
     
   Robert Zabłocki
  1         1
     
   Weronika Nowicka
  1         1
     
   Radosław Lewandowski   1         1
     
   Mateusz Rusin
  1         1
     
   Tomasz Bystrzyński
  1         1
     
   André Kasztelan
      1     1
     


·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
summer

Finał SummerTime

Termin: 11-12 września 2010

I miejsce: Mateusz Baranowski (Zielona Góra)
II miejsce:  Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
III miejsce:  Piotr Słodzinka (Poznań), Przemysław Poźniak (Poznań)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : -
Ranga SummerTime : -
Tryb rozgrywek : drabinka 1KO
Rozstawienie zawodników : wg rankingu SummerTime
Modus meczowy : Best of 5