omw

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski

Termin: 8-10 lipca 2011

I miejsce: Bartłomiej Zacniewski (Szczecinek)
II miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
III miejsce: Jacek Walter (Kalisz), Maciej Relich (Szczecin)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : 2*
Ranga SummerTime : 2*
Tryb rozgrywek : drabinka PORS standard - rozstawienie dwóch pierwszych ósemek
Rozstawienie zawodników : wg rankingu PORS, niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
Modus meczowy : Best of 3 (finał Best of 5)










·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
teamgp

Team Grand Prix

Termin: 23-24 lipca 2011

I miejsce: Forfiter
Paweł Rogoza (Szczecin)
Bartłomiej Zacniewski (Szczecinek)
Krzysztof Górniak (Licheń Stary)

II miejsce: Europejska Stolica Kultury
Przemysław Pietrzykowski (Wrocław)
Piotr Olejnik (Wrocław)
Bartosz Olchówka (Wrocław)

III miejsce: Odbezpieczony Granat
Marcin Jamroziak (Poznań)
Filip Siudziński (Poznań)
Mateusz Bartuś (Poznań)

Tercet Piwny
Remigiusz Augustyniak (Poznań)
Michał Białek (Poznań)
Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)

Grupy
Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : -
Ranga SummerTime : 2* (każdy zawodnik zdobywa tyle punktów ile jego drużyna za miejsce, które zajęła)
Tryb rozgrywek : Dwuetapowy - grupowy połączone z systemem pucharowym. Przy bardzo dużej ilości drużyn możliwy jedynie system pucharowy.
Rozstawienie drużyn : wg uśrednionego rankingu PORS, drużyny niesklasyfikowane – wg kolejności zgłoszeń
Modus meczowy : 4x30 (półfinały 4x50, finał 4x60)









 

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··

pot

Pot Black

Termin: 31 lipca 2011

I miejsce: Maciej Śniegowski (Poznań)
II miejsce: Przemysław Poźniak (Poznań)
III miejsce: Tomasz Apolinarski (Poznań), Marcin Jamroziak (Poznań)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : 1*
Ranga SummerTime : 1*
Tryb rozgrywek : drabinka 1KO
Rozstawienie zawodników : losowe
Modus meczowy : Best of 1


·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
12

12ft Cup

Termin: 6-7 sierpnia 2011

I miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
II miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
III miejsce: Patryk Masłowski (Toruń), Przemysław Pietrzykowski (Wrocław)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : 2*
Ranga SummerTime : 2*
Tryb rozgrywek : drabinka PORS standard - rozstawienie dwóch pierwszych ósemek
Rozstawienie zawodników : wg rankingu PORS, niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
Modus meczowy : Best of 3 (finał Best of 5)

 

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
snoo+

Snooker Plus

Termin: 20-21 sierpnia 2011

I miejsce: Tomasz Lewandowski (Poznań)
II miejsce: Maciej Undrych (Poznań)
III miejsce: Maciej Śniegowski (Poznań), Marcin Jamroziak (Poznań)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : -
Ranga SummerTime : 1*
Tryb rozgrywek : drabinka PORS standard - rozstawienie dwóch pierwszych ósemek
Rozstawienie zawodników : wg raningu SummerTime, niesklasyfikowani - wg kolejności zgłoszeń
Modus meczowy : Best od 3



·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
6red

6red

Termin: 27-28 sierpnia 2011

I miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
II miejsce: Przemysław Poźniak (Poznań)
III miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin), Tomasz Lewandowski (Poznań)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : 2*
Ranga SummerTime : 2*
Tryb rozgrywek : drabinka PORS standard - rozstawienie dwóch pierwszych ósemek
Rozstawienie zawodników : wg rankingu PORS, niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
Modus meczowy : Best of 3 (finał Best of 5)




 

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··

szutaut

Shoot Out

Termin: 3-4 września 2011

I miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
II miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
III miejsce: Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo), Maciej Undrych (Poznań)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : -
Ranga SummerTime : 1*
Tryb rozgrywek : drabinka PORS standard - rozstawienie dwóch pierwszych ósemek
Rozstawienie zawodników : wg rankingu SummerTime, niesklasyfikowani wg kolejności zgłoszeń
Modus meczowy : 1 mecz = 30 minut




 

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··

 

   
OMW
2*
Team
GP
2*
Pot
Black
1*
12ft
Cup
2*
Sno
Plus
1*
6red
2*
Shoot
Out
1*
SUMA największe
brejki
 1.  Krzysztof Górniak 14 34   34   6 16 104 32 26 25
 2.  Paweł Rogoza 5 34   26 1 10 12 88 46 31 29
 3.  Bartłomiej Zacniewski 34 34           68 65 53 41
 4.  Przemysław Poźniak 10 14 6 14 1 14 6 65 16 15  
 5.  Przemo Pietrzykowski 10 26   18       54 25 15  
 6.  Sebastian Wawrzyniak 6 14 1 10 1 6 8 46 26 25 22
 7.  Marcin Jamroziak 5 18 4 5 4 6 2 44 23 16 15
 8.  Rafał Zimniak 10 14 2 14   1 2 43      
 9.  Wiktor Doberschuetz 10     5   22   37 31 20  
10.  Tomasz Lewandowski       14 10 10 2 36 33 22 22
11.  Bartłomiej Kuśnierz   18 1 10     6 35 18    
12.  Patryk Masłowski 10     18     6 34 30 29 24
13.  Remigiusz Augustyniak 6 18 2 3     2 31 20    
14.  Anna Gruszkiewicz 2 14   10   1 4 31 18 18 17
15.  Maciej Śniegowski 1 14 10   4 1   30 27 15  
16.  Maciej Undrych 6 10     6   8 30 24 24 17
17.  Bartosz Olchówka 3 26           29      
18.  Karol Szuba-Jabłoński 26             26 35 22  
19.  Piotr Olejnik   26           26      
20.  Paweł Deckert 6 14   3 1   1 25 23    
21.  Mateusz Bartuś 1 18 1       4 24 22    
22.  Robert Wójcik 6 14 1       1 22      
23.  Marek Leichert 2 14         4 20 22    
24.  Michał Białek 1 18   1       20      
25.  Jacek Walter 18             18 53    
26.  Maciej Relich 18             18 28 21  
27.  Filip Siudziński   18           18      
28.  Fryderyk Bukowski   14 1 1     1 17 22 20  
   Tomasz Apolinarski 1 10 4     1   16      
30.  Krzysztof Kubicki 14             14 33 33 24
31.  Kevin Dabrowski       14       14 22    
32.  Robert Relich 14             14 21    
33.  Piotr Słodzinka     2 10   1   13 23 15  
34.  Grzegorz Zbijowski 10     3       13 23    
35.  Michał Kozicki 1   1 10     1 13 15    
36.  Marta Marciniak 6 7           13      
37.  Joanna Krawczyk   7   1     4 12 25    
38.  Damian Tomaszewski 2 10           12      
39.  Marcin Dzbanuszek 2   1 6 1     10 18    
40.  Tytus Pawlak       10       10 16    
41.  Jakub Małecki   7   2       9      
   Piotr Artymko 6     3       9      
43.  Tomasz Kasiński 1           6 7 16    
44.  Piotr Dulat           6   6      
45.  Przemysław Semik 1   2 1   1   5 32    
46.  Michał Ebert 5             5      
   Dean Alan     1 3     1 5      
48.  Aleksander Zok       2 1     3 23    
49.  Andrzej Płaziński       3       3      
50.  Jakub Czernicki         2     2 30 26  
51.  Piotr Drac 2             2      
   Jan Adamczyk 2             2      
   Adam Komisarek 1     1       2      
   Andrzej Precz 1     1       2      
   Michał Karpiński             2 2      
   Cyrus Sidor             2 2      
57.  Paweł Przewłocki 1             1      
   Mateusz Rusin 1             1      
   Małgorzata Kanieska 1             1      
   Paulina Grzybowska 1             1      
   Jarosław Chełminiak 1             1      
   Marcin Kroll       1       1      
   Radosław Lewandowski       1       1      
   Mateusz Gajewski       1       1      
   Damian Burzyński             1 1      


·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··

summer

Finał SummerTime

Termin: 17-18 września 2011

I miejsce: Bartłomiej Zacniewski (Szczecinek)
II miejsce: Patryk Masłowski (Toruń)
III miejsce: Maciej Undrych (Poznań), Paweł Rogoza (Szczecin)

Drabinka
Lista brejków

Ranga PORS : -
Ranga SummerTime : -
Tryb rozgrywek : drabinka 1KO
Rozstawienie zawodników : wg rankingu SummerTime
Modus meczowy : Best of 5 (finał Best of 7)