omw
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski

Termin: 6-8 lipca 2012
Drabinka

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
II miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
III miejsce: Patryk Masłowski (Toruń), Piotr Słodzinka (Poznań)

Przepisy gry: standardowe

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··

pot

Pot Black

Termin: 15 lipca 2012
Drabinka

I miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
II miejsce: Damian Tomaszewski (Poznań)
III miejsce: Przemysław Semik (Poznań), Tomasz Kasiński (Poznań)

Przepisy gry: standardowe

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
teamgp

Team Grand Prix
Termin: 21-22 lipca 2012
Drabinka
Grupy

I miejsce: Forfiter
Paweł Rogoza (Szczecin)
Robert Czupryniak (Stargard Szczeciński)
Krzysztof Górniak (Licheń Stary)

II miejsce: Niemampojęcia
Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)
Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
Michał Białek (Poznań)

III miejsce: Witam, powodzenia, chybienie
Marcin Jamroziak (Poznań)
Waldemar Dębski (Poznań)
Krzysztof Duda (Poznań)

Atomówki
Rafał Zimniak (Poznań)
Marcin Smorawski (Poznań)
Jarosław Chełminiak (Poznań)

Przepisy gry: drużynowe 4Z => (zeszłoroczne streszczenie)

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
snoo+

Snooker Plus

Termin: 4-5 sierpnia 2012
Drabinka

I miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
II miejsce: Przemysław Poźniak (Poznań)
III miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań), Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)

Przepisy gry: snooker plus

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
12

12ft Cup

Termin: 11-12 sierpnia 2012
Drabinka

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
I miejsce: Grzegorz Zbijowski (Szczecinek)
III miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary), Piotr Słodzinka (Poznań)

Przepisy gry: standardowe

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··
6red

6red

Termin: 18-19 sierpnia 2012
Drabinka

I miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
II miejsce: Paweł Deckert (Poznań)
III miejsce: Michał Białek (Poznań), Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)

Przepisy gry: 6 czerwonych

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··

2vs2

2vs2

Termin: 25-26 sierpnia 2012
Drabinka
Grupy

I miejsce: Słyszę rżenie
Piotr Słodzinka (Poznań)
Tytus Pawlak (Poznań)

II miejsce: Zielone Pojęcie
Marcin Jamroziak (Poznań)
Waldemar Dębski (Poznań)

III miejsce: Paranienormalni
Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
Marek Leichert (Wągrowiec)

WRC Crew
Hubert Miężalski (Wągrowiec)
Marcin Dzbanuszek (Poznań)

Przepisy gry: standardowe ze wskazaniem punktu 3.17

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··

szutaut

Shoot Out

Termin: 2 września 2012
Drabinka

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
I miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
III miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań), Mateusz Bartuś (Poznań)

Przepisy gry: shootout - str. 33 [ENG] => (zeszłoroczne streszczenie)

·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··

 

     
OMW
2*
Pot
Black
1*
Team
GP
2*
Sno
Plus
1*
12ft
Cup
2*
6red
1*
2vs2
2*
Shoot
Out
1*
suma największe
brejki
1. 0  Paweł Rogoza 110   42   26   6 21 205 43 39 38
2. 0  Krzysztof Górniak 68   42   10   6 5 131 42 40 38
3. 0  Piotr Słodzinka
42       10   26   78 16    
4. 0  Marcin Jamroziak
16 1 16 8 6 1 16 5 69 40 27 25
5. 0  Wiktor Doberschuetz
26 8 10 3   8   8 63 37 29 24
6. 0  Rafał Zimniak 26 1 16 1 2   4 3 53 31 21 18
7. +2  Przemysław Poźniak 26 2   5 6 1 6 5 51 31 30 24
8. -1  Sebastian Wawrzyniak 4 2 26   4 3 10 2 51 27 18 15
9. +5  Tytus Pawlak 10         1 26 13 50 24 18 18
10. -2  Michał Białek 10   26 1 4 3 4 2 50      
11. -1  Marcin Smorawski 16 1 16 2 6   4 3 48 23 22 21
12. -1  Robert Czupryniak     42           42 31 21  
13. -1  Patryk Masłowski 42               42 29 22 21
14. +1  Bartłomiej Kuśnierz     26 3 2   4 5 40 29 26 20
15. -2  Paweł Deckert 10 2 10 2 4 5 6 1 40 20 20 20
16. 0  Anna Gruszkiewicz
16 1 10   6     3 36 18 15  
17. 0  Waldemar Dębski
    16       16 2 34      
18. 0  Tomasz Kasiński
6 3 10     2 6 2 29      
19. +1  Marcin Dzbanuszek 4 1 10 1     10 2 28      
20. +1  Przemysław Semik 6 3 10 1 4 1   2 27 27 20 18
21. -2  Kamil Zubrzycki 26               26 29    
22. 0  Damian Tomaszewski
6 5 10 1         22 18    
23. 0  Marek Leichert
    10   2   10   22      
  +2  Mateusz Rusin 4 1 6   2   6 3 22      
25. -1  Hubert Miężalski     10       10   20      
26. +2  Jakub Kozubski 6   6   4     3 19 16 16 14
27. -1  Jarosław Chełminiak     16     2     18 20 15  
28. -1  Grzegorz Zbijowski         16       16 25 23 22
29. 0  Wiktor Rzeżuchowski
16               16      
  0  Bartłomiej Zacniewski
16               16      
  0  Krzysztof Duda
    16           16      
32. +10  Mateusz Bartuś             6 8 14 24 22 19
33. -1  Maciej Undrych     10   2 2     14 16 16 15
34. +4  Michał Bułatowicz 4 1   1 2 1   2 11 15    
35. +4  Kevin Dabrowski 8             2 10 22    
36. -3  Piotr Kantorski 6       4       10 21 20  
37. -3  Karol Szuba-Jabłoński     10           10 20    
38. -3  Maciej Śniegowski 10               10      
  -3  Paweł Przewłocki 10               10      
  -3  Tadeusz Miężalski     10           10      
41. -1  Michał Kozicki 4     2       2 8 26 18 18
42. -1  Remik Augustyniak 4     1   1     6 16    
43. -1  Mateusz Piechowiak 6               6      
  -1  Marzena Łagowska 6               6      
  -1  Tomasz Bystrzyński     6           6      
  -1  Jan Adamczyk             6   6      
47. +12  Jakub Czernicki       2   1   2 5 18    
48. -1  Tomasz Jaskuła 5               5      
  -1  Casimiro Licciardi 5               5      
  -1  Leszek Brożek 5               5      
51. -1  Paweł Flantowicz 4               4      
  -1  Joanna Krawczyk 4               4      
  -1  Paulina Grzybowska 4               4      
  -1  Mateusz Gajewski 4               4      
  -1  Mariusz Kukułka 4               4      
  -1  Marcin Blachowski 4               4      
  -1  Piotr Drac 4               4      
  -1  Aleksander Brych             4   4      
  --1  Dominik Piechowiak             4   4      
60. 0  Piotr Artymko
        2       2      
61. +1  Aleksander Zok               1 1      


·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ·· ··÷¦÷··· ·· ·· ···÷¦÷··· ··

summer

Finał SummerTime

Termin: 29-30 września 2012
Drabinka

I miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
II miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
III miejsce: Robert Czupryniak (Stargard Szczeciński), Piotr Słodzinka (Poznań)