6red

6red

Termin: 6-7 lipca 2013
Drabinka
Lista brejków

I miejsce: Kevin Dabrowski (Bydgoszcz)
II miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
III miejsce: Szymon Duda (Poznań), Przemysław Semik (Poznań)

Przepisy gry: 6 czerwonych

 


 

omw

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski

Termin: 12-14 lipca 2013
Drabinka
Lista brejków

I miejsce: Jacek Walter (Kalisz)
II miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
III miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary), Wiktor Doberschuetz (Poznań)

Przepisy gry: standardowe

 


 

teamgp

Team Grand Prix

Termin: 20-21 lipca 2013
Grupy
Drabinka

I miejsce: Poolococta dla każdego
Marek Żuchowski (Poznań)
Szymon Duda (Poznań)
Mateusz Śniegocki (Poznań)

II miejsce: Hajs się nie zgadza
Marcin Jamroziak (Poznań)
Wiktor Doberschuetz (Poznań)
Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)

III miejsce: Strzał z dupy
Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)
Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
Michał Białek (Poznań)

III miejsce: Nie wbijamy odstawiamy
Marcin Gdula (Poznań)
Waldemar Dębski (Poznań)
Marek Lasota (Poznań)

Przepisy gry: drużynowe 4Z => (zeszłoroczne streszczenie)

 


 

speedsnookerlogo

 

 

 

 

Speed Snooker

Termin: 3-4 sierpnia 2013
Drabinka
Grupy

I miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
II miejsce: Marcin Gdula (Poznań)
III miejsce: Bartłomiej Kuśnierz (Poznań), Marek Żuchowski (Poznań)

Przepisy gry: tutaj




 

12

12ft Cup

Termin: 10-11 sierpnia 2013
Drabinka
Brejki

Przepisy gry: standardowe

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
II miejsce: Robert Czupryniak (Stargard Szczeciński)
III miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary), Piotr Słodzinka (Poznań)


 

2vs2

2vs2

Termin: 17-18 sierpnia 2013
Drabinka
Grupy

Przepisy gry: standardowe ze wskazaniem punktu 3.17

I miejsce: Jestem koniem
Tytus Pawlak (Poznań)
Wiktor Doberschuetz (Poznań)

II miejsce: Na malucha ???
Marek Żuchowski (Poznań)
Szymon Duda (Poznań)

III miejsce: Forfiter
Paweł Rogoza (Szczecin)
Karol Lelek (Warszawa)

III miejsce: Nie wbijamy odstawiamy
Marcin Gdula (Poznań)
Waldemar Dębski (Poznań)



 

szutaut

Shoot Out

Termin: 1 września 2013
Drabinka 2013
Brejki 2013

Przepisy gry: shootout - str. 33 [ENG] => (zeszłoroczne streszczenie)

I miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
II miejsce: Marcin Gdula (Poznań)
III miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin), Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)



 

 

     
6red
1*
OMW
2*
Team
GP
2*
Speed
Sno
1*
12ft
Cup
2*
2vs2
2*
Shoot
Out
2*
suma największe
brejki
1. 0  Doberschuetz Wiktor
  34 24 2 6 24   90 30 21  
2. 0  Rogoza Paweł
  44     24 10 6 84 39 36 36
3. 0  Żuchowski Marek 3 16 34 3 4 16   76 29 27 19
4. 0  Gdula Marcin 3 24 16 5 6 10 10 74 21 21 18
5. +3  Górniak Krzysztof   34   8 10   16 68 37 24 20
6. -1  Duda Szymon 3 10 34     16   63 24 20 16
7. -1  Pawlak Tytus 8 24     2 24 2 60 25    
8. -1  Walter Jacek   55           55 66 50 35
9. 0  Jamroziak Marcin   8 24 1   6 4 43      
 10. +1  Wawrzyniak Sebastian 1 6 16 2 4   6 35 22 18  
 11. -1  Śniegocki Mateusz     34         34 33 32 28
 12. 0  Kasiński Tomasz 2 16 10       4 32      
 13. -1  Bułatowicz Michał 1 8 10 1 2 6 2 30      
 14. -2  Dębski Waldemar 2   16     10   28      
 15. 0  Kuśnierz Bartłomiej 2   16 3   6   27 20    
 16. +2  Deckert Paweł 1 4 10 1 2 6 2 26      
  +4  Zimniak Rafał 1 5 10   6   4 26      
 18. -2  Rzeżuchowski Wiktor   24           24 23    
 19. -2  Szuba-Jabłoński Karol     24         24 21    
 20. -2  Rudowicz Jacek   24           24      
 21. -1  Białek Michał     16     6   22      
 22. +2  Gruszkiewicz Anna   3 10   6   2 21      
 23. -1  Czernicki Jakub   16     4     20      
  -1  Smorawski Marcin 1 5 10   4     20      
 25. +2  Poźniak Przemysław 3 10   2 2   2 19 22    
 26. -1  Leichert Marek   6 10   2     18 20    
 27. -1  Gazda Piotr     10   2 6   18      
 28. 0  Lasota Marek 1   16         17      
 29. 0  Czupryniak Robert         16     16 29 24 24
 30. 0  Zacniewski Bartłomiej   16           16 27    
 31. 0  Słodzinka Piotr   4   2 10     16 22 18  
 32. 0  Dabrowski Kevin 13       2     15 27 24 20
 33. 0  Miężalski Hubert 3   10         13 16    
 34. 0  Undrych Maciej     10         10 20    
 35. 0  Brych Aleksander     10         10      
  0  Lelek Karol           10   10      
  0  Miężalski Tadeusz     10         10      
  0  Płaziński Andrzej   10           10      
  0  Semik Przemysław 5 5           10      
 40. +2  Kozicki Michał   4   1 2   2 9 23    
 41. -1  Pietrzykowski Przemo   8           8      
  -1  Żygadło Marcin   8           8      
 43. 0  Kozubski Jakub   6   1       7      
  0  Rzepiński Wojciech 1 6           7      
 45. 0  Bera Alicja     6         6      
  0  Bera Dawid     6         6      
  0  Hołysz Grzegorz           6   6      
  0  Koza Daniel     6         6      
  0  Licciardi Casimiro           6   6      
  0  Sroka Grzegorz   6           6      
 51. 0  Chełminiak Jarosław   3     2     5      
  0  Ratajski Robert   5           5      
 53. 0  Burzyński Damian         4     4      
  0  Bystrzyński Tomasz   4           4      
  0  Flantowicz Paweł           4   4      
  0  Kanieska Małgorzata   4           4      
  0  Kukułka Mariusz           4   4      
  0  Łagowska Marzena   4           4      
  0  Raabe Paweł   4           4      
  0  Ratajski Adrian   4           4      
  0  Sieracki Dariusz   4           4      
 62. 0  Kubasiewicz Konrad       1 2     3      
  0  Przewłocki Paweł   3           3      
 64. 0  Dzbanuszek Marcin 2             2 18    
 65. 0  Wojtkowiak Tomasz 2             2      
 66. 0  Gajewski Mateusz 1             1 18    
 67. 0  Kurczewski Andrzej       1       1      

 


 

summer

Finał SummerTime

Termin: 21-22 września 2013
Drabinka 2013
Brejki 2013

Przepisy gry: standardowe

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
III miejsce: Marek Żuchowski (Poznań), Wiktor Doberschuetz (Poznań)