omw

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski

Termin: 11-13 lipca 2014
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

I miejsce: Rafał Jewtuch (Warszawa)
II miejsce: Michał Ebert (Warszawa)
III miejsce: Krzysztof Drążkiewicz (Wrocław), Wiktor Doberschuetz (Poznań)

Podsumowanie: Jewta po raz pierwszy Mistrzem Wielkopolski

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2014 Rafał Jewtuch 3:1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3:0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012  Paweł Rogoza 3:0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011  Bartłomiej Zacniewski 3:2 Karol Szuba-Jabłoński  65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010  Michał Ebert 3:2 Kamil Zubrzycki  55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartek Zacniewski 3:0 Przemo Pietrzykowski  39 - Mateusz Baranowski 45

 


 

teamgp

Team Grand Prix

Termin: 19-20 lipca 2014
Grupy
Drabinka

Lista brejków

Przepisy gry: drużynowe 4Z => (streszczenie)

I miejsce: Hiszpańska Inkwizycja
Wiktor Doberschuetz (Poznań)
Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
Krzysztof Górniak (Licheń Stary)

II miejsce: Nie Ma Problemu
Marcin Smorawski (Poznań)
Paweł Rogoza (Szczecin)
Rafał Zimniak (Poznań)

III miejsce: The Muppet Show
Paweł Flantowicz (Szczecin)
Mariusz Kukułka (Stargard Szczeciński)
Robert Czupryniak (Wrocław)

III miejsce: Sprawa Otwarta
Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)
Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
Michał Białek (Poznań)

Podsumowanie: Drużynowe résumé

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260:134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250:142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243:200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241:145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
 41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 


6red

6red

Termin: 2-3 sierpnia 2014
Grupy
Drabinka

Lista brejków

Przepisy gry: 6 czerwonych

I miejsce: Rafał Zimniak (Poznań)
II miejsce: Marcin Gdula (Poznań)
III miejsce: Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo), Paweł Deckert (Poznań)

Podsumowanie: Nieprzewidywalność w sporcie to jednak nie slogan

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2014 Rafał Zimniak 4:3 Marcin Gdula 49 - Marcin Gdula 16
2013 Kevin Dabrowski
3:0 Tytus Pawlak
27 - Kevin Dabrowski
22
2012 Wiktor Doberschuetz
3:1 Paweł Deckert
27 - Sebastian Wawrzyniak
14
2011 Wiktor Doberschuetz
3:0 Przemysław Poźniak
 31 - Wiktor Doberschuetz 16
2010 Przemysław Poźniak
3:0 Tomasz Apolinarski
 20 - Przemysław Poźniak 22

 


 

12

12ft Cup

Termin: 9-10 sierpnia 2014
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
II miejsce: Szymon Duda (Poznań)
III miejsce: Paweł Deckert (Poznań), Piotr Słodzinka (Poznań)

Podsumowanie: Rogoza pierwszy raz tego lata

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2014 Paweł Rogoza 3:1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2:1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2:0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011  Krzysztof Górniak
2:1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3:2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3:2 Wiktor Doberschuetz
 30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3:0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3:1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 


 

speedsnookerlogo

 

 

 

 

Speed Snooker

Termin: 16-17 sierpnia 2014
Grupy
Drabinka

Przepisy gry: tutaj

I miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
II miejsce: Szymon Duda (Poznań)
III miejsce: Bartłomiej Kuśnierz (Poznań), Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)

Podsumowanie: Snookerowe TeŻeWe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2014 Krzysztof Górniak 3:0 Szymon Duda n.d. 9
2013 Krzysztof Górniak
3:0 Marcin Gdula
n.d. 15

 


 

2vs2

2vs2

Termin: 30-31 sierpnia 2014
Grupy
Drabinka

Lista brejków

Przepisy gry: standardowe ze wskazaniem punktu 3.17

I miejsce: #jestemkoniem
Tytus Pawlak (Poznań)
Wiktor Doberschuetz (Poznań)

II miejsce: Niewolnicy Zielonego Stolika
Paweł Deckert (Poznań)
Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)

III miejsce: Przeciwna Rotacja
Marcin Gdula (Poznań)
Szymon Duda (Poznań)

III miejsce: Nie Ma Problemu:
Marcin Smorawski (Poznań)
Rafał Zimniak (Poznań)


Podsumowanie: W 12ft rumakowanie trwa w najlepsze

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2:1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2:0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2:0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 


 

szutaut

Shoot Out

Termin: 6-7 września 2014
Grupy
Drabinka

Lista brejków

Przepisy gry: shootout - str. 33 [ENG] => (streszczenie)

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
III miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary), Marek Leichert (Wągrowiec)

Podsumowanie: Dwie niebieskie Karola

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2014 Karol Szuba-Jabłoński 132:38 Paweł Rogoza 43 - Karol Szuba-Jabłoński 22
2013 Krzysztof Górniak
70:19 Marcin Gdula
32 - Paweł Rogoza
13
2012  Paweł Rogoza 116:49 Tytus Pawlak
40 - Krzysztof Górniak
26
2011  Krzysztof Górniak
132:86 Paweł Rogoza
 46 - Paweł Rogoza 26

 


 

 

    OMW
2*
Team
GP
2*
6red
1*
12ft
Cup
2*
Speed
Sno
1*
2vs2
2*
Shoot
Out
2*
suma największe
brejki
1. Paweł Rogoza 24 16   24     16 80 50 43 42
2. Wiktor Doberschuetz 34 24       16 6 80 46 30 28
3. Karol Szuba-Jabłoński 24 24   2 3   24 77 43 40 40
4. Marcin Gdula 24 6 5 10 2 6 6 59 49 41 36
5. Rafał Jewtuch 55             55 59 43 42
6. Paweł Deckert 24 6 3 6   10 4 53 23 20  
7. Rafał Zimniak 10 16 8 2   6 6 48 30 22  
8. Krzysztof Górniak 5 24     8   10 47 40 35 25
9. Michał Ebert 44             44 35 30 24
10. Tytus Pawlak 16   2     16 6 40 30 22 22
11. Sebastian Wawrzyniak 6 10 3 6   10 4 39 25    
12. Marcin Smorawski 5 16   2 2 6 4 35      
13. Krzysztof Drążkiewicz 34             34 45 37 28
14. Marcin Jamroziak 16 6 1   2 4 4 33 22    
15. Szymon Duda     2 16 5 6   29 35 32 29
16. Piotr Słodzinka 6     10     4 20      
17. Robert Jachimowski 6   1 4 2 4 2 19 22    
18. Marek Żuchowski 10   1 4     2 17 24 24 22
19. Przemysław Semik 16             16 22    
20. Tomasz Kasiński
4 6   4     2 16 kolejność
wylosowana
21. Maciej Śniegowski 6 6       4   16
22. Przemysław Poźniak
3 6 1 6       16
23. Mariusz Kukułka
  10       4   14 kolejność
wylosowana
24. Paweł Flantowicz
  10       4   14
25. Piotr Gazda 6   2 2     4 14
26. Bartłomiej Kuśnierz   10     3     13      
  Marek Leichert     1 2     10 13      
28. Filip Siudziński 6 6           12 20    
29. Robert Czupryniak   10           10 36    
30. Anna Gruszkiewicz 4     4     2 10 26    
31. Michał Białek   10           10      
32. Michał Kozicki     1 4     4 9      
33. Kevin Dabrowski 8             8 20    
34. Casimiro Licciardi 8             8      
  Grzegorz Hołysz 8             8      
  Bartosz Olchówka 8             8      
  Marcin Żygadło 8             8      
38. Konrad Kubasiewicz 5     2       7      
39. Mateusz Robiński       6       6 35 25  
40. Piotr Adamczak 6             6      
  Fryderyk Bukowski   6           6      
  Oskar Żuchowski   6           6      
  Łukasz Zdeb   6           6      
  Filip Górski   6           6      
  Tadeusz Miężalski   6           6      
  Tomasz Bystrzyński 4     2       6      
  Marcin Blachowski       2   4   6      
  Waldemar Dębski           4 2 6      
49. Dariusz Ryś 5             5      
  Tomasz Leśniak 5             5      
  Jarosław Strugała 5             5      
  Jakub Kozubski         1   4 5      
53. Monika Sułkowska 4             4      
  Jarosław Chełminiak 4             4      
  Aleksander Kowalski 4             4      
  Mateusz Rusin 4             4      
  Marzena Łagowska 4             4      
  Dariusz Paprocki 4             4      
  Małgorzata Kanieska 4             4      
  Karol Siódmiak           4   4      
  Andrzej Kurczewski       2     2 4      
62. Arkadiusz Kaźmierowski     2         2      
  Maciej Luberadzki       2       2      
64. Marcin Dzbanuszek     1         1 22    
65. Tomasz Wojtkowiak     1         1      

 


 

summer

Finał SummerTime

Termin: 27-28 września 2014
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
III miejsce: Tytus Pawlak (Poznań), Marek Żuchowski (Poznań)

Podsumowanie: Lokalnie = lepiej

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4:2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4:3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4:3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011  Bartłomiej Zacniewski 4:2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4:1 Karol Szuba-Jabłoński
 39 - Mateusz Baranowski 16