6red

6red
snooker

Termin: 4-5 lipca 2015

I miejsce: Rafał Zimniak (Poznań)
II miejsce: Michał Potysz (Rokietnica)
III miejsce: Marcin Dzbanuszek (Poznań), Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)

Wyniki 2015:
Grupy
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: 6 czerwonych

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Rafał Zimniak 3:2 Michał Potysz 29 - Wiktor Doberschuetz 20
2014 Rafał Zimniak 4:3 Marcin Gdula 49 - Marcin Gdula 16
2013 Kevin Dabrowski
3:0 Tytus Pawlak
27 - Kevin Dabrowski
22
2012 Wiktor Doberschuetz
3:1 Paweł Deckert
27 - Sebastian Wawrzyniak
14
2011 Wiktor Doberschuetz
3:0 Przemysław Poźniak
 31 - Wiktor Doberschuetz 16
2010 Przemysław Poźniak
3:0 Tomasz Apolinarski
 20 - Przemysław Poźniak 22

 



omw

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
snooker

Termin: 10-12 lipca 2015

I miejsce: Patryk Masłowski (Toruń)
II miejsce: Robert Czupryniak (Szczecin/Wrocław)
III miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary/Wrocław), Robert Jachimowski (Rokietnica)


Wyniki 2015:
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Patryk Masłowski 3:1 Robert Czupryniak 122 - Patryk Masłowski 39
2014 Rafał Jewtuch 3:1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3:0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012  Paweł Rogoza 3:0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011  Bartłomiej Zacniewski 3:2 Karol Szuba-Jabłoński  65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010  Michał Ebert 3:2 Kamil Zubrzycki  55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartek Zacniewski 3:0 Przemo Pietrzykowski  39 - Mateusz Baranowski 45

 


 

teamgp

Team Grand Prix
snooker

Termin: 18-19 lipca 2015

I miejsce: Co zrobić
Wiktor Doberschuetz (Poznań)
Tytus Pawlak (Poznań)
Krzysztof Górniak (Licheń Stary)

II miejsce: Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
Paweł Rogoza (Szczecin)
Rafał Zimniak (Poznań)
Piotr Gazda (Poznań)

III miejsce: Cyngle Białego
Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)
Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
Paweł Deckert (Poznań)

III miejsce: Pojemniki PET
Marcin Jamroziak (Poznań)
Waldemar Dębski (Poznań)
Tomasz Bystrzyński (Poznań)


Wyniki 2015:
Grupa
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: drużynowe 4Z => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2015 Co zrobić
(Wiktor Doberschuetz, Krzysztof Pawlak, Krzysztof Górniak)
244:210 Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
(Paweł Rogoza, Rafał Zimniak, Piotr Gazda)
44 - Paweł Rogoza 5
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260:134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250:142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243:200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241:145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
 41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 



omw

8 ball
pool bilard

Termin: 25-26 lipca 2015

I miejsce: Marek Leichert (Wągrowiec)
II miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
III miejsce: Emil Mądry (Poznań), Piotr Kurek (Poznań)

Wyniki 2015:
Grupy
Drabinka

Przepisy gry: 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2015 Marek Leichert 7:5 Marcin Jamroziak - 8

 


 

12

Snooker Plus
snooker

Termin: 1-2 sierpnia 2015

I miejsce: Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
II miejsce: Michał Potysz (Rokietnica)
III miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań), Robert Jachimowski (Rokietnica)

Wyniki 2015:
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: snooker plus

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Sebastian Wawrzyniak 3:2 Michał Potysz 39 - Michał Potysz 17
2012 Marcin Jamroziak
3:1 Przemysław Poźniak
40 - Marcin Jamroziak
15
2011  Tomasz Lewandowski
2:1 Maciej Undrych
33 - Tomasz Lewandowski 11
2010 Bartosz Olchówka
3:1 Wiktor Doberschuetz
33 - Wiktor Doberschuetz 22

 


 

12

12ft Cup
snooker

Termin: 8-9 sierpnia 2015

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
III miejsce: Tytus Pawlak (Poznań), Piotr Słodzinka (Poznań)

Wyniki 2015:
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Karol Szuba-Jabłoński 3:2 Paweł Rogoza 60 - Paweł Rogoza 21
2014 Paweł Rogoza 3:1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2:1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2:0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011  Krzysztof Górniak
2:1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3:2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3:2 Wiktor Doberschuetz
 30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3:0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3:1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 



omw

9 ball
pool bilard

Termin: 15-16 sierpnia 2015

I miejsce: Piotr Ptaszyński (Poznań)
II miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
III miejsce: Mateusz Gajewski (Bydgoszcz), Piotr Kurek (Poznań)

Wyniki 2015:
Grupy
Drabinka
Lista partii z kija

Przepisy gry: 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2015 Piotr Ptaszyński 8:4 Marcin Jamroziak 9 10

 


 

2vs2

2vs2
snooker

Termin: 22-23 sierpnia 2015

I miejsce: Łyse Konie
Wiktor Doberschuetz (Poznań)
Tytus Pawlak (Poznań)

II miejsce: Dream Team
Robert Jachimowski (Rokietnica)
Karol Siódmiak (Rokietnica)

III miejsce: Gile
Jarosław Strugała (Głogów)
Tomasz Leśniak (Głogów)

III miejsce: Nie Ma Problemu
Marcin Smorawski (Poznań)
Rafał Zimniak (Poznań)

Wyniki 2015:
Grupy
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe ze wskazaniem punktu 3.17

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2015 Łyse Konie
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2:0 Dream Team
(Robert Jachimowski, Karol Siódmiak)
39 - Łyse Konie 7
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2:1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2:0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2:0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 


 

szutaut

Shoot Out
snooker

Termin: 5-6 września 2015

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
III miejsce: Piotr Gazda (Poznań), Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)

Wyniki 2015:
Grupa
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: shootout - str. 33 [ENG] => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Karol Szuba-Jabłoński 144:89 Wiktor Doberschuetz 40 - Karol Szuba-Jabłoński 8
2014 Karol Szuba-Jabłoński 132:38 Paweł Rogoza 43 - Karol Szuba-Jabłoński 22
2013 Krzysztof Górniak
70:19 Marcin Gdula
32 - Paweł Rogoza
13
2012  Paweł Rogoza 116:49 Tytus Pawlak
40 - Krzysztof Górniak
26
2011  Krzysztof Górniak
132:86 Paweł Rogoza
 46 - Paweł Rogoza 26

 



dsz

10 ball
pool bilard

Termin: 12-13 września 2015

I miejsce: Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)
II miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
III miejsce: Tytus Pawlak (Poznań), Emil Mądry (Poznań)

Wyniki 2015:
Grupy
Drabinka
Lista partii z kija

Przepisy gry: 10bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2015 Bartłomiej Kuśnierz 8:4 Nikodem Jankowiak 5 11

 


KLASYFIKACJA SUMMERTIME W SNOOKERZE

    6red
1*
OMW
2*
Team
GP
2*
Snoo
Plus
1*
12ft
Cup
2*
2vs2
1*
Shoot
Out
2*
suma największe
brejki
1.  Wiktor Doberschuetz 2 16 16 5   8 6 53 32 31 30
2.  Tytus Pawlak 3 5 16 3 10 8 2 47 25 25 14
3.  Paweł Rogoza   16 10   16     42 60 44 32
4.  Piotr Gazda 1 16 10 3 2 2 4 38 30 20  
5.  Krzysztof Górniak   18 16         34 40 34 32
6.  Sebastian Wawrzyniak 5 2 6 13 2 2 4 34 36 29 28
7.  Michał Potysz 8 10   8 6     32 39 33 32
8.  Rafał Zimniak 13   10   6 3   32 21 20 18
9.  Karol Szuba-Jabłoński         18   10 28 56 40 36
10.  Paweł Deckert 3 10 6 2 2 2 2 27 27 20 15
11.  Robert Jachimowski   18   3   5   26      
12.  Patryk Masłowski   25           25 122 83 68
13.  Robert Czupryniak   22           22 30 24  
14.  Mikołaj Stęsik 2 3 4 2 6 2 2 21 14 13  
15.  Tomasz Kasiński 2 3   3 6   2 16 22 15  
16.  Marzena Łagowska   16           16      
   Marcin Jamroziak   5 6 3   2   16      
18.  Marcin Smorawski   10   2   3   15      
19.  Piotr Słodzinka   3     10     13      
20.  Przemysław Poźniak 3 3   2 2 2   12 20    
21.  Konrad Kubasiewicz 1 5     4     10 27 25 20
22.  Tomasz Bystrzyński   2 6 2       10 21    
23.  Jacek Mark   10           10 20    
24.  Mateusz Rusin   6     4     10      
25.  Michał Kozicki 3 2   2 2     9 21 21  
26.  Bartłomiej Kuśnierz 2   6         8 20 14  
27.  Wojciech Ptak 2 2   2 2     8 20    
28.  Zbigniew Szczepański   6           6      
   Waldemar Dębski     6         6      
30.  Marcin Dzbanuszek 5             5 20    
31.  Tomasz Sobczak 2 2   1       5 11    
32.  Artur Urbaniak 1 4           5      
   Anna Gruszkiewicz   3     2     5      
   Karol Siódmiak           5   5      
35.  Jarosław Chełminiak   2   2       4 30    
36.  Aleksander Kowalski 2 2           4 20 14  
37.  Bartosz Sawka   4           4      
   Maciej Śniegowski     4         4      
   Karol Tyszer     4         4      
   Krzysztof Borowczyk         4     4      
   Jarosław Strugała 1         3   4      
42.  Przemysław Semik   3           3      
   Mariusz Kukułka   3           3      
   Tomasz Leśniak           3   3      
45.  Emil Mądry 2             2 16 13 13
   Małgorzata Kanieska   2           2      
   Kazimierz Czernecki   2           2      
   Daniel Koza   2           2      
   Wiktoria Jendruszak   2           2      
   Jacek Kubacki   2           2      
   Paweł Flantowicz   2           2      
   Andrzej Kurczewski         2     2      
   Marcin Blachowski         2     2      

summer

Finał SummerTime
snooker

Termin: 19-20 września 2015

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
II miejsce: Patryk Masłowski (Toruń)
III miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary), Rafał Zimniak (Poznań)

Wyniki 2015:
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Paweł Rogoza 4:3 Patryk Masłowski 51 - Patryk Masłowski 16
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4:2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4:3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4:3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011  Bartłomiej Zacniewski 4:2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4:1 Karol Szuba-Jabłoński
 39 - Mateusz Baranowski 16

 


KLASYFIKACJA SUMMERTIME W POOL BILARDZIE

 

    8 ball 9 ball 10 ball suma partie z kija  
1.  Marcin Jamroziak 6 10 4 20 4  
2.  Bartłomiej Kuśnierz     16 16 1  
3.  Piotr Ptaszyński   16   16    
4.  Piotr Kurek 4 6 2 12    
5.  Mateusz Gajewski   6 4 10 2  
6.  Emil Mądry 4   6 10 1  
7.  Nikodem Jankowiak     10 10   miejsca rozlosowane
8.  Marek Leichert 10     10  
9.  Tomasz Grygier 2 2 4 8 3  
10.  Dariusz Czech   4 4 8 1  
11.  Krzysztof Borowczyk 2 4 2 8    
12.  Szymon Grewling 2 2 2 6 1 miejsca rozlosowane
13.  Tytus Pawlak     6 6 1
14.  Maciej Rogodziński 2 4   6    
15.  Wiktor Doberschuetz   4   4    

summer

Finał SummerTime
pool bilard

Termin: 26-27 września 2015

I miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
II miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
III miejsce: Mateusz Gajewski (Bydgoszcz), Piotr Ptaszyński (Poznań)

Wyniki 2015:
Drabinka
Lista partii z kija

Przepisy gry: 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2015 Tytus Pawlak 10:7 Marcin Jamroziak 4 12