KLASYFIKACJA
  1 Słodzinka Piotr
1 LIGA
  2 Pawlak Tytus
  3 Kuśnierz Bartłomiej
  4 Ptaszyński Piotr
  5 Czech Dariusz
  6 Jankowiak Nikodem
BARAŻ 2
7 Mądry Emil
BARAŻ 1
8 Grygier Michał
SPADEK DO 2 LIGI
9 Augustyniak Remigiusz
10 Borowczyk Krzysztof
AWANS DO 1 LIGI
11 Leichert Marek
2 LIGA
12 Jamroziak Marcin
BARAŻ 1
13 Małecki Tomasz
BARAŻ 2
14 Rogodziński Maciej
  15 Myszka Mikołaj
  16 Grygier Tomasz
  17 Grewling Szymon
  18 Ptak Wojciech
  19 Jackowski Stanisław
  ZAWODNIK PKT
M
7:0 7:X P
WO P+ P-
BP
1
Słodzinka Piotr
19 9 1 8 0 0 63 28 35
2
Pawlak Tytus
17 9 1 7 1 0 62 30 32
3
Kuśnierz Bartłomiej
14 9 0 7 2 0 56 37 19
4
Ptaszyński Piotr
10 9 0 5 4 0 57 45 12
5
Czech Dariusz
6 9 0 3 6 0 36 55 -19
6
Jankowiak Nikodem
6 9 0 3 6 0 44 50 -6
7
Mądry Emil
6 9 0 3 6 0 46 53 -7
8
Grygier Michał
6 9 0 3 6 0 32 58 -26
9
Augustyniak Remigiusz
6 9 0 3 6 0 46 55 -9
10
Borowczyk Krzysztof
2 9 0 1 8 0 29 60 -31

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, 7:0/7:X - wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, P+ - frejmy partie, P- - przegrane partie, Bp - bilans

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 Pawlak Tytus
  7 : 2
6 : 7
7 : 6
7 : 0
7 : 5
7 : 5
7 : 2
7 : 1
7 : 2
2 Kuśnierz Bartłomiej
2 : 7
  5 : 7
7 : 5
7 : 3
7 : 4
7 : 3
7 : 1
7 : 2
7 : 5
3 Słodzinka Piotr
7 : 6
7 : 5
  7 : 5
7 : 1
7 : 2
7 : 5
7 : 2
7 : 0
7 : 2
4 Ptaszyński Piotr
6 : 7
5 : 7
5 : 7
  7 : 3
6 : 7
7 : 4
7 : 4
7 : 1
7 : 5
5 Borowczyk Krzysztof
0 : 7
3 : 7
1 : 7
3 : 7
  3 : 7
5 : 7
7 : 4
6 : 7
1 : 7
6 Augustyniak Remigiusz
5 : 7
4 : 7
2 : 7
7 : 6
7 : 3
  4 : 7
6 : 7
7 : 4
4 : 7
7 Mądry Emil
5 : 7
3 : 7
5 : 7
4 : 7
7 : 5
7 : 4
  7 : 2
5 : 7
3 : 7
8 Czech Dariusz
2 : 7
1 : 7
2 : 7
4 : 7
4 : 7
7 : 6
2 : 7
  7 : 3
7 : 4
9 Grygier Michał
1 : 7
2 : 7
0 : 7
1 : 7
7 : 6
4 : 7
7 : 5
3 : 7
  7 : 5
10 Jankowiak Nikodem
2 : 7
5 : 7
2 : 7
5 : 7
7 : 1
7 : 4
7 : 3
4 : 7
5 : 7
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
17-18.01.2015
 
Pawlak Tytus 7 : 2
Jankowiak Nikodem
 
Kuśnierz Bartłomiej 7 : 2
Grygier Michał
 
Słodzinka Piotr 7 : 2
Czech Dariusz
 
Ptaszyński Piotr 7 : 4
Mądry Emil
 
Borowczyk Krzysztof 3 : 7
Augustyniak Remigiusz
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 2 24-25.01.2015   Grygier Michał 1 : 7
Pawlak Tytus
  Jankowiak Nikodem 4 : 7
Czech Dariusz
  Kuśnierz Bartłomiej * 7 : 3
Mądry Emil
  Słodzinka Piotr 7 : 2
Augustyniak Remigiusz
  Ptaszyński Piotr 7 : 3
Borowczyk Krzysztof
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 3 31.01-1.02.2015   Pawlak Tytus 7 : 2
Czech Dariusz
  Grygier Michał 7 : 5
Mądry Emil
  Jankowiak Nikodem 7 : 4
Augustyniak Remigiusz
  Kuśnierz Bartłomiej 7 : 3
Borowczyk Krzysztof
  Słodzinka Piotr 7 : 5
* Ptaszyński Piotr
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 4 7-8.02.2015   Mądry Emil 5 : 7
* Pawlak Tytus
  Czech Dariusz 7 : 6
Augustyniak Remigiusz
  Grygier Michał 7 : 6
Borowczyk Krzysztof
  Jankowiak Nikodem 5 : 7
Ptaszyński Piotr
  Kuśnierz Bartłomiej 5 : 7
Słodzinka Piotr
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 5 14-15.02.2015   Pawlak Tytus 7 : 5
Augustyniak Remigiusz
  Mądry Emil 7 : 5
Borowczyk Krzysztof
  Czech Dariusz 4 : 7
Ptaszyński Piotr
  Grygier Michał 0 : 7
Słodzinka Piotr
  Jankowiak Nikodem 5 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 6 21-22.02.2015   Borowczyk Krzysztof 0 : 7
* * Pawlak Tytus
  Augustyniak Remigiusz 7 : 6
Ptaszyński Piotr
  Mądry Emil 5 : 7
Słodzinka Piotr
  Czech Dariusz 1 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
  Grygier Michał 7 : 5
Jankowiak Nikodem
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 7 28.02-1.03.2015   Pawlak Tytus 7 : 6
Ptaszyński Piotr
  Borowczyk Krzysztof 1 : 7
* * Słodzinka Piotr
  Augustyniak Remigiusz 4 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
  Mądry Emil 3 : 7
* Jankowiak Nikodem
  Czech Dariusz 7 : 3
Grygier Michał
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 8 7-8.03.2015   Słodzinka Piotr 7 : 6
Pawlak Tytus
  Ptaszyński Piotr * 5 : 7
Kuśnierz Bartłomiej
  Borowczyk Krzysztof 1 : 7
Jankowiak Nikodem
  Augustyniak Remigiusz 7 : 4
Grygier Michał
  Mądry Emil 7 : 2
Czech Dariusz
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
  KOLEJKA 9 14-15.03.2015   Pawlak Tytus 7 : 2
Kuśnierz Bartłomiej
  Słodzinka Piotr 7 : 2
Jankowiak Nikodem
  Ptaszyński Piotr 7 : 1
Grygier Michał
  Borowczyk Krzysztof 7 : 4
Czech Dariusz
  Augustyniak Remigiusz 4 : 7
Mądry Emil