KLASYFIKACJA
  1 Lewandowski Tomasz
1 LIGA
  2 Undrych Maciej
  3 Poźniak Przemysław
  4 Jamroziak Marcin
  5 Kuśnierz Bartłomiej
  6 Leichert Marek
BARAŻ 2
7 Wawrzyniak Sebastian
BARAŻ 1
8 Zimniak Rafał
SPADEK DO 2 LIGI
9 Sidor Cyrus
10 Wójcik Robert
AWANS DO 1 LIGI
11 Bukowski Fryderyk
2 LIGA
12 Czernicki Jakub
BARAŻ 1
13 Deckert Paweł
BARAŻ 2
14 Dzbanuszek Marcin
  15 Śniegowski Maciej
  16 Apolinarski Tomasz
BARAŻ 1
17 Kozicki Michał
BARAŻ 2 18 Chełminiak Jarosław
SPADEK DO 3 LIGI 19 Małecki Jakub
20 Zok Aleksander
AWANS DO 2 LIGI 21 Górniak Krzysztof
3 LIGA
22 Słodzinka Piotr
BARAŻ 2 23 Pawlak Tytus
BARAŻ 1 24 Słomiński Przemysław
  25 Gruszkiewicz Anna
  26 Semik Przemysław
  27 Kozubski Jakub
  28 Lewandowski Radosław
  29 Adamczak Piotr
  30 Miężalski Hubert
  31 Sobczak Dawid
  32 Jamroziak Łukasz
  33 Bystrzyński Tomasz
  34 Rusin Mateusz
  35 Burzyński Damian
  36 Kasiński Tomasz
  37 Komisarek Adam
  38 Kaczmarek Michał
  39 Paprocki Dariusz
  40 Gmerek Ireneusz
  41 Chojnacki Jakub
  42 Ciemniecki Sławomir
  43 Lennon John
  44 Gajewski Mateusz
  45 Fokt Marceli

 


  ZAWODNIK PKT
M
2:0 2:1 P
WO F+ F-
BF
1
Lewandowski Tomasz
24 9 8 0 1 0 16 2 14
2
Undrych Maciej
19 9 5 2 2 0 14 6 8
3
Poźniak Przemysław
17 9 5 1 3 0 12 7 5
4
Jamroziak Marcin
16 9 4 2 3 0 13 8 5
5
Kuśnierz Bartłomiej
12 9 3 2 3 1 11 10 1
6
Leichert Marek
11 9 3 1 5 0 9 11 -2
7
Wawrzyniak Sebastian
10 9 2 2 5 0 11 12 -1
8
Zimniak Rafał
6 9 0 3 6 0 10 15 -5
9
Sidor Cyrus
2 9 0 1 8 0 6 17 -11
10
Wójcik Robert
-1 9 0 1 5 3 3 17 -14

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, 2:0 i 2:1 - wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 Jamroziak Marcin
  0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
0 : 2
2 : 1
1 : 2
2 : 1
2 : 0
2 Lewandowski Tomasz
2 : 0
  2 : 0
2 : 0
0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
3 Wójcik Robert
0 : 2
0 : 2
  0 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
2 : 1
0 : 2
4 Poźniak Przemysław
0 : 2
0 : 2
2 : 0
  2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 1
2 : 0
0 : 2
5 Kuśnierz Bartłomiej
0 : 2
2 : 0
2 : 0
0 : 2
  0 : 2
2 : 1
2 : 0
2 : 1
1 : 2
6 Undrych Maciej
2 : 0
0 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 0
  2 : 1
2 : 1
2 : 0
2 : 0
7 Zimniak Rafał
1 : 2
0 : 2
2 : 1
0 : 2
1 : 2
1 : 2
  2 : 1
1 : 2
2 : 1
8 Wawrzyniak Sebastian
2 : 1
0 : 2
2 : 0
1 : 2
0 : 2
1 : 2
1 : 2
  2 : 1
2 : 0
9 Sidor Cyrus
1 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
2 : 1
1 : 2
  0 : 2
10 Leichert Marek
0 : 2
0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 1
0 : 2
1 : 2
0 : 2
2 : 0
 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
08-09.10.2011
 
Jamroziak Marcin 2 : 0
Leichert Marek
51 : 38 ( 12 ) | 60 : 23
 
Lewandowski Tomasz 2 : 0
Sidor Cyrus
( 10 , 17 ) 87 : 23 | ( 10 , 14 , 18 ) 79 : 11
 
Wójcik Robert 0 : 2
Wawrzyniak Sebastian
( 12 ) 28 : 48 ( 13 , 11 ) | ( 11 ) 48 : 67 ( 15 )
 
Poźniak Przemysław 2 : 0
Zimniak Rafał
( 16 ) 57 : 25 | 73 : 40 ( 12 )
 
Kuśnierz Bartłomiej 0 : 2
Undrych Maciej
56 : 72 | ( 20 ) 50 : 71 ( 10 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 2
15-16.10.2011
 
Sidor Cyrus 1 : 2
Jamroziak Marcin
18 : 65 | ( 14 ) 60 : 46 | 16 : 31
 
Leichert Marek 0 : 2
Wawrzyniak Sebastian
( 11 ) 18 : 49 | 30 : 75 ( 22 )
 
Lewandowski Tomasz 2 : 0
Zimniak Rafał
( 14 , 12 ) 54 : 27 | ( 10 , 18 ) 75 : 32
 
Wójcik Robert 0 : 2
Undrych Maciej
32 : 91 ( 13 , 13 ) | 21 : 53
 
Poźniak Przemysław 2 : 0
Kuśnierz Bartłomiej
( 24 ) 53 : 45 ( 18 ) | 75 : 57
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 3
22-23.10.2011
 
Jamroziak Marcin 1 : 2
Wawrzyniak Sebastian
26 : 58 ( 10 ) | ( 11 , 11 ) 56 : 26 ( 12 ) | 46 : 65 ( 24 )
 
Sidor Cyrus 2 : 1
Zimniak Rafał
49 : 20 | 31 : 66 | ( 13 ) 55 : 31
 
Leichert Marek 0 : 2
Undrych Maciej
21 : 59 ( 12 ) | 24 : 61 ( 12 )
 
Lewandowski Tomasz 0 : 2
Kuśnierz Bartłomiej
34 : 51 ( 14 , 12 ) | ( 14 , 15 , 16 ) 59 : 62 ( 18 , 18 )
 
Wójcik Robert 0 : 2
Poźniak Przemysław
( 18 ) 42 : 57 | 26 : 41
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 4
29-30.10.2011
 
Zimniak Rafał 1 : 2
Jamroziak Marcin
( 11 , 12 ) 39 : 48 | ( 13 ) 50 : 47 | 23 : 54
 
Wawrzyniak Sebastian 1 : 2
Undrych Maciej
34 : 60 | 60 : 57 ( 15 , 14 ) | 31 : 65 ( 23 , 13 )
 
Sidor Cyrus 1 : 2
Kuśnierz Bartłomiej
( 13 , 12 ) 48 : 34 | ( 11 ) 58 : 63 ( 15 , 13 , 18 ) | 27 : 68 ( 12 , 14 , 17 )
 
Leichert Marek 2 : 0
Poźniak Przemysław
56 : 28 | 95 : 59 ( 15 , 14 )
 
Lewandowski Tomasz 2 : 0
Wójcik Robert
51 : 27 | 67 : 30
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 5
5-6.11.2011
 
Jamroziak Marcin 0 : 2
Undrych Maciej
20 : 66 ( 37 ) | 41 : 48 ( 11 )
 
Zimniak Rafał 1 : 2
Kuśnierz Bartłomiej
( 22 ) 64 : 45 | ( 16 ) 55 : 60 | ( 12 ) 22 : 47 ( 15 )
 
Wawrzyniak Sebastian 1 : 2
Poźniak Przemysław
( 16 ) 50 : 62 | 66 : 57 | 44 : 61 ( 11 )
 
Sidor Cyrus 1 : 2
Wójcik Robert
16 : 61 | 44 : 43 | 37 : 68 ( 12 , 12 , 11 )
 
Leichert Marek 0 : 2
Lewandowski Tomasz
40 : 54 | ( 17 ) 44 : 52 ( 18 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 6
12-13.11.2011
 
Kuśnierz Bartłomiej 0 : 2
Jamroziak Marcin
0 : w | 0 : w
 
Undrych Maciej 0 : 2
Poźniak Przemysław
( 10 ) 47 : 71 | ( 14 ) 38 : 55
 
Zimniak Rafał 2 : 1
Wójcik Robert
( 16 ) 47 : 46 ( 13 ) | ( 13 ) 28 : 70 ( 24 ) | ( 11 , 15 ) 73 : 33
 
Wawrzyniak Sebastian 0 : 2
Lewandowski Tomasz
43 : 77 ( 14 , 11 ) | 36 : 57 ( 16 , 11 )
 
Sidor Cyrus 0 : 2
Leichert Marek
22 : 47 | 32 : 66
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 7
19-20.11.2011
 
Jamroziak Marcin 2 : 0
Poźniak Przemysław
( 10 ) 40 : 27 ( 13 ) | 42 : 8
 
Kuśnierz Bartłomiej 2 : 0
Wójcik Robert
w : 0 | w : 0
 
Undrych Maciej 0 : 2
Lewandowski Tomasz
( 16 ) 55 : 69 ( 16 ) | 14 : 59 ( 28 , 13 )
 
Zimniak Rafał 2 : 1
Leichert Marek
( 10 , 14 , 14 ) 67 : 10 | 24 : 72 ( 10 ) | 59 : 25
 
Wawrzyniak Sebastian 2 : 1
Sidor Cyrus
45 : 48 ( 18 ) | ( 17 ) 47 : 9 | 70 : 25
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 8
26-27.11.2011
 
Wójcik Robert 0 : 2
Jamroziak Marcin
0 : w | 0 : w
 
Poźniak Przemysław 0 : 2
Lewandowski Tomasz
41 : 48 D | 39 : 57 ( 17 )
 
Kuśnierz Bartłomiej 1 : 2
Leichert Marek
( 16 ) 46 : 58 ( 14 ) | ( 13 , 16 ) 63 : 42 | 40 : 51 ( 13 , 10 )
 
Undrych Maciej 2 : 0
Sidor Cyrus
51 : 33 ( 12 ) | 51 : 42
 
Zimniak Rafał 2 : 1
Wawrzyniak Sebastian
64 : 57 ( 17 , 13 ) | 32 : 64 | D 64 : 57
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 9
03-04.12.2011
 
Jamroziak Marcin 0 : 2
Lewandowski Tomasz
39 : 48 ( 18 ) | 33 : 46 ( 14 , 11 )
 
Wójcik Robert 0 : 2
Leichert Marek
0 : w | 0 : w
 
Poźniak Przemysław 2 : 0
Sidor Cyrus
( 13 ) 53 : 40 ( 12 ) | 63 : 33 ( 10 )
 
Kuśnierz Bartłomiej 2 : 0
Wawrzyniak Sebastian
( 11 , 15 ) 53 : 41 | 49 : 37
 
Undrych Maciej 2 : 1
Zimniak Rafał
0 : w | ( 11 ) 46 : 36 | ( 11 ) 57 : 56
 
 

 

 

  ZAWODNIK PKT
M
2:0 2:1 P
WO F+ F-
BF
1
Bukowski Fryderyk
23 9 5 4 0 0 18 4 14
2
Czernicki Jakub
20 9 6 1 2 0 16 5 11
3
Deckert Paweł
17 9 5 1 3 0 14 7 7
4
Dzbanuszek Marcin
15 9 5 0 4 0 12 8 4
5
Śniegowski Maciej
15 9 3 3 3 0 13 9 4
6
Apolinarski Tomasz
11 9 1 4 4 0 10 12 -2
7
Kozicki Michał
7 9 1 2 6 0 7 14 -7
8
Chełminiak Jarosław
5 9 1 1 7 0 8 15 -7
9
Małecki Jakub
3 9 0 2 6 1 7 16 -9
10
Zok Aleksander
-5 9 0 0 4 5 3 18 -15

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, 2:0 i 2:1 - wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 Czernicki Jakub
  1 : 2
1 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 Bukowski Fryderyk
2 : 1
  2 : 1
2 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 0
3 Śniegowski Maciej
2 : 1
1 : 2
  0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 1
2 : 1
0 : 2
4 Deckert Paweł
0 : 2
1 : 2
2 : 0
  1 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 1
5 Apolinarski Tomasz
0 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 1
  2 : 1
2 : 0
2 : 1
2 : 1
0 : 2
6 Kozicki Michał
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 2
  2 : 0
2 : 1
2 : 1
0 : 2
7 Zok Aleksander
1 : 2
1 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
  0 : 2
1 : 2
0 : 2
8 Chełminiak Jarosław
0 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
1 : 2
1 : 2
2 : 0
  1 : 2
2 : 1
9 Małecki Jakub
0 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
1 : 2
1 : 2
2 : 1
2 : 1
  0 : 2
10 Dzbanuszek Marcin
0 : 2
0 : 2
2 : 0
1 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
1 : 2
2 : 0
 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
08-09.10.2011
 
Czernicki Jakub 2 : 0
Dzbanuszek Marcin
( 15 ) 56 : 18 | ( 12 ) 48 : 33
 
Bukowski Fryderyk 2 : 0
Małecki Jakub
( 11 ) 49 : 38 | ( 11 ) 68 : 25
 
Śniegowski Maciej 2 : 1
Chełminiak Jarosław
42 : 37 ( 11 ) | 48 : 81 | 42 : 27
 
Deckert Paweł 2 : 0
Zok Aleksander
52 : 19 | 36 : 23
 
Apolinarski Tomasz 2 : 1
Kozicki Michał
( 13 ) 44 : 53 ( 17 ) | 62 : 15 | ( 11 ) 67 : 25
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 2
15-16.10.2011
 
Małecki Jakub 0 : 2
Czernicki Jakub
0 : w | 0 : w
 
Dzbanuszek Marcin 1 : 2
Chełminiak Jarosław
( 10 , 11 ) 51 : 12 | ( 15 ) 45 : 49 | 7 : 42
 
Bukowski Fryderyk 2 : 1
Zok Aleksander
( 13 ) 70 : 35 | 57 : 66 ( 18 ) | 35 : 27
 
Śniegowski Maciej 2 : 0
Kozicki Michał
59 : 9 | ( 16 ) 55 : 33
 
Deckert Paweł 1 : 2
Apolinarski Tomasz
( 11 ) 54 : 36 | 38 : 59 ( 13 ) | 27 : 41
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 3
22-23.10.2011
 
Czernicki Jakub 2 : 0
Chełminiak Jarosław
61 : 38 | ( 17 ) 46 : 27
 
Małecki Jakub 2 : 1
Zok Aleksander
47 : 8 | 39 : 64 ( 14 , 14 ) | 39 : 19
 
Dzbanuszek Marcin 2 : 0
Kozicki Michał
53 : 32 | 43 : 37
 
Bukowski Fryderyk 2 : 0
Apolinarski Tomasz
( 14 , 12 ) 51 : 9 | 55 : 42 ( 19 )
 
Śniegowski Maciej 0 : 2
Deckert Paweł
45 : 51 ( 13 ) | 42 : 46
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 4
29-30.10.2011
 
Zok Aleksander 1 : 2
Czernicki Jakub
( 13 , 16 ) 56 : 45 | 28 : 60 ( 12 ) | 7 : 33
 
Chełminiak Jarosław 1 : 2
Kozicki Michał
52 : 37 | 25 : 57 | 10 : 56
 
Małecki Jakub 1 : 2
Apolinarski Tomasz
55 : 43 | ( 12 ) 39 : 54 ( 19 ) | ( 16 ) 28 : 37
 
Dzbanuszek Marcin 1 : 2
Deckert Paweł
56 : 33 ( 13 ) | ( 11 ) 33 : 39 | 27 : 41
 
Bukowski Fryderyk 2 : 1
Śniegowski Maciej
30 : 55 ( 10 ) | ( 13 ) 69 : 33 | 57 : 25
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 5
5-6.11.2011
 
Czernicki Jakub 2 : 0
Kozicki Michał
( 11 , 13 ) 46 : 23 | ( 11 ) 59 : 19
 
Zok Aleksander 0 : 2
Apolinarski Tomasz
0 : w | 0 : w
 
Chełminiak Jarosław 0 : 2
Deckert Paweł
19 : 64 ( 14 ) | 21 : 54 ( 12 , 11 )
 
Małecki Jakub 1 : 2
Śniegowski Maciej
( 16 ) 39 : 65 ( 15 , 11 ) | 56 : 46 ( 17 ) | 25 : 41
 
Dzbanuszek Marcin 0 : 2
Bukowski Fryderyk
10 : 39 | 15 : 47 ( 15 , 12 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 6
12-13.11.2011
 
Apolinarski Tomasz 0 : 2
Czernicki Jakub
35 : 48 ( 15 ) | 49 : 57 ( 13 )
 
Kozicki Michał 0 : 2
Deckert Paweł
44 : 45 | 27 : 52
 
Zok Aleksander 0 : 2
Śniegowski Maciej
0 : w | 0 : w
 
Chełminiak Jarosław 0 : 2
Bukowski Fryderyk
22 : 52 | 36 : 57 ( 12 )
 
Małecki Jakub 0 : 2
Dzbanuszek Marcin
29 : 49 | 31 : 59
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 7
19-20.11.2011
 
Czernicki Jakub 2 : 0
Deckert Paweł
( 10 , 14 ) 58 : 47 | ( 16 ) 65 : 60 ( 16 )
 
Apolinarski Tomasz 0 : 2
Śniegowski Maciej
( 10 ) 36 : 38 ( 18 ) | 51 : 72
 
Kozicki Michał 0 : 2
Bukowski Fryderyk
23 : 48 | 15 : 70
 
Zok Aleksander 0 : 2
Dzbanuszek Marcin
0 : w | 0 : w
 
Chełminiak Jarosław 1 : 2
Małecki Jakub
22 : 57 | ( 10 , 11 ) 45 : 27 | 48 : 72
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 8
26-27.11.2011
 
Śniegowski Maciej 2 : 1
Czernicki Jakub
( 11 ) 55 : 29 | 28 : 47 ( 11 ) | 50 : 20 ( 16 )
 
Deckert Paweł 1 : 2
Bukowski Fryderyk
20 : 43 | ( 14 ) 69 : 67 ( 14 , 13 ) | ( 11 ) 21 : 50 ( 14 )
 
Apolinarski Tomasz 0 : 2
Dzbanuszek Marcin
23 : 62 ( 44 ) | 29 : 41
 
Kozicki Michał 2 : 1
Małecki Jakub
22 : 57 ( 13 ) | ( 13 , 11 ) 64 : 33 | ( 13 ) 51 : 24 ( 14 )
 
Zok Aleksander 0 : 2
Chełminiak Jarosław
0 : w | 0 : w
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 9
03-04.12.2011
 
Czernicki Jakub 1 : 2
Bukowski Fryderyk
12 : 49 | ( 16 ) 68 : 21 | 11 : 36
 
Śniegowski Maciej 0 : 2
Dzbanuszek Marcin
36 : 67 ( 12 , 22 , 11 ) | 7 : 35 ( 17 , 14 , 13 )
 
Deckert Paweł 2 : 0
Małecki Jakub
56 : 39 | 58 : 28
 
Apolinarski Tomasz 2 : 1
Chełminiak Jarosław
20 : 55 ( 14 , 12 ) | 60 : 46 | 40 : 16
 
Kozicki Michał 2 : 0
Zok Aleksander
w : 0 | w : 0
 
 

 

 

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
1
Pawlak Tytus
20 8 6 2 0 0 14 2 12
2
Gruszkiewicz Ania
16 8 4 4 0 0 12 4 8
3
Lewandowski Radosław
10 8 2 4 2 0 8 8 0
4
Sobczak Dawid
9 8 2 3 3 0 7 9 -2
5
Rusin Mateusz
8 8 1 5 2 0 7 9 -2
6
Kaczmarek Michał
8 8 2 2 4 0 6 10 -4
7
Paprocki Dariusz
7 8 1 4 3 0 6 10 -4
8
Ciemniecki Sławomir
7 8 1 4 3 0 6 10 -4
9
Fokt Marceli
5 8 1 4 1 2 6 10 -4

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, W- wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

 

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 Gruszkiewicz Ania
  2 : 0
2 : 0
2 : 0
1 : 1
1 : 1
2 : 0
1 : 1
1 : 1
2 Rusin Mateusz
0 : 2
  1 : 1
2 : 0
1 : 1
1 : 1
1 : 1
0 : 2
1 : 1
3 Lewandowski Radosław
0 : 2
1 : 1
  2 : 0
1 : 1
1 : 1
1 : 1
0 : 2
2 : 0
4 Kaczmarek Michał
0 : 2
0 : 2
0 : 2
  2 : 0
1 : 1
2 : 0
1 : 1
0 : 2
5 Paprocki Dariusz
1 : 1
1 : 1
1 : 1
0 : 2
  0 : 2
1 : 1
0 : 2
2 : 0
6 Fokt Marceli
1 : 1
1 : 1
1 : 1
1 : 1
2 : 0
  0 : 2
0 : 2
0 : 2
7 Ciemniecki Sławomir
0 : 2
1 : 1
1 : 1
0 : 2
1 : 1
2 : 0
  0 : 2
1 : 1
8 Pawlak Tytus
1 : 1
2 : 0
2 : 0
1 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 0
  2 : 0
9 Sobczak Dawid
1 : 1
1 : 1
0 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 0
1 : 1
0 : 2
 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8| kolejka 9
KOLEJKA 1
08-09.10.2011
 
Gruszkiewicz Ania
PAUZA
 
 
Rusin Mateusz 1 : 1
Sobczak Dawid
36 : 56 | 61 : 41 ( 13 )
 
Lewandowski Radosław 0 : 2
Pawlak Tytus
42 : 56 ( 13 ) | ( 12 ) 37 : 60
 
Kaczmarek Michał 2 : 0
Ciemniecki Sławomir
36 : 30 | ( 14 ) 45 : 34
 
Paprocki Dariusz 0 : 2
Fokt Marceli
25 : 44 ( 11 ) | 13 : 50
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7| kolejka 8| kolejka 9
KOLEJKA 2
15-16.10.2011
 
Sobczak Dawid 1 : 1
Gruszkiewicz Ania
51 : 38 | 24 : 74 ( 17 )
 
PAUZA
Pawlak Tytus
 
 
Rusin Mateusz 1 : 1
Ciemniecki Sławomir
D 42 : 35 | 24 : 44
 
Lewandowski Radosław 1 : 1
Fokt Marceli
22 : 59 | 57 : 50 ( 10 )
 
Kaczmarek Michał 2 : 0
Paprocki Dariusz
56 : 23 | 47 : 30
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7| kolejka 8| kolejka 9
KOLEJKA 3
22-23.10.2011
 
Gruszkiewicz Ania 1 : 1
Pawlak Tytus
33 : 64 ( 14 , 13 ) | 48 : 23
 
Sobczak Dawid 1 : 1
Ciemniecki Sławomir
51 : 63 | 45 : 39
 
PAUZA
Fokt Marceli
 
 
Rusin Mateusz 1 : 1
Paprocki Dariusz
60 : 4 | ( 12 ) 51 : 52
 
Lewandowski Radosław 2 : 0
Kaczmarek Michał
39 : 10 | ( 14 ) 47 : 10
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7| kolejka 8| kolejka 9
KOLEJKA 4
29-30.10.2011
 
Ciemniecki Sławomir 0 : 2
Gruszkiewicz Ania
27 : 73 | 27 : 53 ( 11 , 13 )
 
Pawlak Tytus 2 : 0
Fokt Marceli
54 : 4 | 43 : 33
 
Sobczak Dawid 0 : 2
Paprocki Dariusz
0 : w | 0 : w
 
PAUZA
Kaczmarek Michał
 
 
Rusin Mateusz 1 : 1
Lewandowski Radosław
( 12 , 15 ) 59 : 13 | 23 : 49 ( 12 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7| kolejka 8| kolejka 9
KOLEJKA 5
5-6.11.2011
 
Gruszkiewicz Ania 1 : 1
Fokt Marceli
( 12 ) 57 : 34 | 41 : 51 ( 11 )
 
Ciemniecki Sławomir 1 : 1
Paprocki Dariusz
47 : 13 | 18 : 79
 
Pawlak Tytus 1 : 1
Kaczmarek Michał
31 : 55 | ( 24 ) 66 : 4
 
Sobczak Dawid 0 : 2
Lewandowski Radosław
( 11 ) 19 : 55 | 41 : 57
 
PAUZA vs
Rusin Mateusz
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7| kolejka 8| kolejka 9
KOLEJKA 6
12-13.11.2011
 
Paprocki Dariusz 1 : 1
Gruszkiewicz Ania
( 13 ) D 47 : 40 | ( 10 ) 36 : 50 ( 14 , 11 )
 
Fokt Marceli 1 : 1
Kaczmarek Michał
( 12 ) 69 : 19 | 40 : 51
 
Ciemniecki Sławomir 1 : 1
Lewandowski Radosław
52 : 22 | 26 : 36
 
Pawlak Tytus 2 : 0
Rusin Mateusz
51 : 22 | 39 : 30
 
Sobczak Dawid
PAUZA
 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7| kolejka 8| kolejka 9
KOLEJKA 7
19-20.11.2011
 
Gruszkiewicz Ania 2 : 0
Kaczmarek Michał
( 12 ) 50 : 30 | ( 13 ) 68 : 38 ( 11 )
 
Paprocki Dariusz 1 : 1
Lewandowski Radosław
( 13 ) 52 : 30 | ( 12 ) 33 : 52
 
Fokt Marceli 1 : 1
Rusin Mateusz
30 : 62 ( 11 ) | 53 : 52 ( 12 )
 
Ciemniecki Sławomir
PAUZA
 
 
Pawlak Tytus 2 : 0
Sobczak Dawid
( 11 ) 56 : 24 | ( 12 , 12 ) 47 : 16
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7| kolejka 8| kolejka 9
KOLEJKA 8
26-27.11.2011
 
Lewandowski Radosław 0 : 2
Gruszkiewicz Ania
29 : 59 | 32 : 54
 
Kaczmarek Michał 0 : 2
Rusin Mateusz
32 : 68 ( 13 ) | 38 : 45 D
 
Fokt Marceli 0 : 2
Sobczak Dawid
0 : w | 0 : w
 
Ciemniecki Sławomir 0 : 2
Pawlak Tytus
17 : 46 ( 12 ) | 28 : 69 ( 19 )
 
 
Gruszkiewicz Ania 2 : 0
Rusin Mateusz
46 : 39 | 45 : 27
 
Kaczmarek Michał 0 : 2
Sobczak Dawid
36 : 45 ( 13 ) | 26 : 44
 
Paprocki Dariusz 0 : 2
Pawlak Tytus
25 : 59 ( 16 , 12 ) | 32 : 58 ( 24 , 12 )
 
Fokt Marceli 0 : 2
Ciemniecki Sławomir
0 : w | 0 : w
 
 

 

 

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
1
Słodzinka Piotr
17 7 5 2 0 0 12 2 10
2
Słomiński Przemysław
15 7 4 3 0 0 11 3 8
3
Adamczak Piotr
12 7 3 3 1 0 9 5 4
4
Miężalski Hubert
11 7 3 2 2 0 8 6 2
5
Bystrzyński Tomasz
8 7 3 0 3 1 6 8 -2
6
Kasiński Tomasz
7 7 2 1 4 0 5 9 -4
7
Gmerek Ireneusz
4 7 1 2 3 1 4 10 -6
8
Gajewski Mateusz
1 7 0 1 6 0 1 13 -12

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, W- wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

 

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
1 Adamczak Piotr
  1 : 1
1 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 0
1 : 1
0 : 2
2 Kasiński Tomasz
1 : 1
  0 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 0
0 : 2
0 : 2
3 Słomiński Przemysław
1 : 1
2 : 0
  2 : 0
2 : 0
2 : 0
1 : 1
1 : 1
4 Bystrzyński Tomasz
0 : 2
0 : 2
0 : 2
  2 : 0
2 : 0
2 : 0
0 : 2
5 Gmerek Ireneusz
0 : 2
2 : 0
0 : 2
0 : 2
  1 : 1
0 : 2
1 : 1
6 Gajewski Mateusz
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 1
  0 : 2
0 : 2
7 Miężalski Hubert
1 : 1
2 : 0
1 : 1
0 : 2
2 : 0
2 : 0
  0 : 2
8 Słodzinka Piotr
2 : 0
2 : 0
1 : 1
2 : 0
1 : 1
2 : 0
2 : 0
 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 1
08-09.10.2011
 
Adamczak Piotr 0 : 2
Słodzinka Piotr
20 : 48 | 11 : 54 ( 12 )
 
Kasiński Tomasz 0 : 2
Miężalski Hubert
27 : 57 ( 10 ) | 38 : 68 ( 12 )
 
Słomiński Przemysław 2 : 0
Gajewski Mateusz
( 20 ) 59 : 14 | 64 : 24
 
Bystrzyński Tomasz 2 : 0
Gmerek Ireneusz
55 : 29 | 47 : 10
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 2
15-16.10.2011
 
Miężalski Hubert 1 : 1
Adamczak Piotr
25 : 67 ( 18 ) | ( 21 ) 63 : 30
 
Słodzinka Piotr 2 : 0
Gajewski Mateusz
( 12 ) 55 : 30 | 67 : 26
 
Kasiński Tomasz 0 : 2
Gmerek Ireneusz
19 : 44 | 45 : 55
 
Słomiński Przemysław 2 : 0
Bystrzyński Tomasz
w : 0 | 64 : 34
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 3
22-23.10.2011
 
Adamczak Piotr 2 : 0
Gajewski Mateusz
78 : 45 | 52 : 19
 
Miężalski Hubert 2 : 0
Gmerek Ireneusz
63 : 46 | 46 : 7
 
Słodzinka Piotr 2 : 0
Bystrzyński Tomasz
43 : 34 | ( 34 ) 69 : 27
 
Kasiński Tomasz 0 : 2
Słomiński Przemysław
25 : 47 | 29 : 59 ( 14 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 4
29-30.10.2011
 
Gmerek Ireneusz 0 : 2
Adamczak Piotr
0 : w | 0 : w
 
Gajewski Mateusz 0 : 2
Bystrzyński Tomasz
( 11 ) 23 : 54 ( 10 ) | ( 18 ) 41 : 51
 
Miężalski Hubert 1 : 1
Słomiński Przemysław
( 14 ) 50 : 27 | 14 : 51
 
Słodzinka Piotr 2 : 0
Kasiński Tomasz
( 12 , 16 ) 56 : 17 | 69 : 25
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 5
5-6.11.2011
 
Adamczak Piotr 2 : 0
Bystrzyński Tomasz
( 12 ) 56 : 36 | ( 13 ) 57 : 17
 
Gmerek Ireneusz 0 : 2
Słomiński Przemysław
22 : 37 | 24 : 56
 
Gajewski Mateusz 0 : 2
Kasiński Tomasz
34 : 50 ( 13 ) | 36 : 56 ( 17 )
 
Miężalski Hubert 0 : 2
Słodzinka Piotr
13 : 53 ( 18 ) | ( 12 ) 35 : 51 ( 12 , 11 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 6
12-13.11.2011
 
Słomiński Przemysław 1 : 1
Adamczak Piotr
60 : 22 | 30 : 32
 
Bystrzyński Tomasz 0 : 2
Kasiński Tomasz
0 : w | 0 : w
 
Gmerek Ireneusz 1 : 1
Słodzinka Piotr
6 : 60 ( 15 , 10 ) | ( 10 ) 64 : 50 ( 16 )
 
Gajewski Mateusz 0 : 2
Miężalski Hubert
18 : 59 | 32 : 59 ( 13 , 11 , 10 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 7
19-20.11.2011
 
Adamczak Piotr 1 : 1
Kasiński Tomasz
( 22 ) 52 : 22 ( 12 , 14 ) | ( 12 ) 42 : 53
 
Słomiński Przemysław 1 : 1
Słodzinka Piotr
( 12 ) 50 : 67 ( 12 , 14 ) | 54 : 35
 
Bystrzyński Tomasz 2 : 0
Miężalski Hubert
( 11 , 13 ) 69 : 42 ( 15 , 10 ) | 49 : 48 ( 10 )
 
Gmerek Ireneusz 1 : 1
Gajewski Mateusz
( 15 ) 54 : 57 | ( 12 ) 68 : 29
 
 

 

 

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
1
Górniak Krzysztof
21 7 7 0 0 0 14 0 14
2
Semik Przemysław
14 7 4 2 1 0 10 4 6
3
Kozubski Jakub
11 7 3 2 2 0 8 6 2
4
Jamroziak Łukasz
11 7 3 2 2 0 8 6 2
5
Burzyński Damian
9 7 2 3 2 0 7 7 0
6
Komisarek Adam
5 7 1 2 4 0 4 10 -6
7
Chojnacki Jakub
3 7 1 0 6 0 2 12 -10
8
Lennon John
1 7 0 3 2 2 3 11 -8

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, W- wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
1 Kozubski Jakub
  2 : 0
0 : 2
2 : 0
1 : 1
0 : 2
1 : 1
2 : 0
2 Jamroziak Łukasz
0 : 2
  1 : 1
2 : 0
1 : 1
0 : 2
2 : 0
2 : 0
3 Semik Przemysław
2 : 0
1 : 1
  2 : 0
2 : 0
0 : 2
1 : 1
2 : 0
4 Komisarek Adam
0 : 2
0 : 2
0 : 2
  1 : 1
0 : 2
1 : 1
2 : 0
5 Lennon John
1 : 1
1 : 1
0 : 2
1 : 1
  0 : 2
0 : 2
0 : 2
6 Górniak Krzysztof
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
  2 : 0
2 : 0
7 Burzyński Damian
1 : 1
0 : 2
1 : 1
1 : 1
2 : 0
0 : 2
  2 : 0
8 Chojnacki Jakub
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 0
0 : 2
0 : 2
 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 1
08-09.10.2011
 
Kozubski Jakub 2 : 0
Chojnacki Jakub
53 : 44 | ( 15 ) 77 : 34
 
Jamroziak Łukasz 2 : 0
Burzyński Damian
39 : 26 | 45 : 38
 
Semik Przemysław 0 : 2
Górniak Krzysztof
15 : 57 ( 13 ) | 17 : 71 ( 11 , 15 , 43 )
 
Komisarek Adam 1 : 1
Lennon John
28 : 73 ( 16 , 12 ) | ( 13 ) 61 : 40
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 2
15-16.10.2011
 
Burzyński Damian 1 : 1
Kozubski Jakub
26 : 38 | 45 : 37
 
Chojnacki Jakub 0 : 2
Górniak Krzysztof
8 : 50 ( 14 , 15 , 10 ) | 22 : 74 ( 10 , 10 , 12 )
 
Jamroziak Łukasz 1 : 1
Lennon John
12 : 47 ( 14 , 10 ) | ( 18 ) 41 : 22
 
Semik Przemysław 2 : 0
Komisarek Adam
49 : 31 | 68 : 59
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 3
22-23.10.2011
 
Kozubski Jakub 0 : 2
Górniak Krzysztof
27 : 76 ( 10 , 13 , 22 ) | ( 18 ) 51 : 58 ( 18 )
 
Burzyński Damian 2 : 0
Lennon John
w : 0 | w : 0
 
Chojnacki Jakub 0 : 2
Komisarek Adam
25 : 52 | 16 : 48 ( 15 )
 
Jamroziak Łukasz 1 : 1
Semik Przemysław
14 : 65 ( 12 , 14 ) | 46 : 31
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 4
29-30.10.2011
 
Lennon John 1 : 1
Kozubski Jakub
23 : 45 ( 13 ) | 43 : 35
 
Górniak Krzysztof 2 : 0
Komisarek Adam
( 35 ) 58 : 1 | ( 36 ) 48 : 6
 
Burzyński Damian 1 : 1
Semik Przemysław
23 : 58 | 62 : 34
 
Chojnacki Jakub 0 : 2
Jamroziak Łukasz
24 : 46 | 22 : 44
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 5
5-6.11.2011
 
Kozubski Jakub 2 : 0
Komisarek Adam
43 : 21 | ( 13 ) 84 : 18
 
Lennon John 0 : 2
Semik Przemysław
36 : 49 | 43 : 50
 
Górniak Krzysztof 2 : 0
Jamroziak Łukasz
( 13 ) 54 : 49 ( 11 ) | ( 15 ) 60 : 34
 
Burzyński Damian 2 : 0
Chojnacki Jakub
56 : 22 | ( 13 ) 51 : 40
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 6
12-13.11.2011
 
Semik Przemysław 2 : 0
Kozubski Jakub
( 22 ) 46 : 37 | 63 : 30
 
Komisarek Adam 0 : 2
Jamroziak Łukasz
19 : 56 | 22 : 63 ( 16 )
 
Lennon John 0 : 2
Chojnacki Jakub
0 : w | 0 : w
 
Górniak Krzysztof 2 : 0
Burzyński Damian
( 11 , 25 ) 75 : 23 | ( 15 ) 53 : 35
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 7
19-20.11.2011
 
Kozubski Jakub 2 : 0
Jamroziak Łukasz
( 15 , 13 ) 79 : 15 ( 11 , 12 ) | ( 18 , 11 , 13 ) 48 : 37
 
Semik Przemysław 2 : 0
Chojnacki Jakub
( 16 , 18 ) 41 : 29 ( 15 ) | 57 : 39
 
Komisarek Adam 1 : 1
Burzyński Damian
33 : 64 | ( 15 ) 67 : 24
 
Lennon John 0 : 2
Górniak Krzysztof
( 12 ) 42 : 65 ( 12 , 12 , 25 ) | 29 : 70 ( 21 , 11 )
 
 

 

 

Miejsca 1-3

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
1 Górniak Krzysztof
4 2 1 1 0 0 3 1 2
2 Słodzinka Piotr
2 2 1 0 0 1 2 2 0
3 Pawlak Tytus
1 2 0 1 1 0 1 3 -2

 

Miejsca 4-6

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
4 Słomiński Michał
2 2 0 2 0 0 2 2 0
5 Gruszkiewicz Anna
2 2 0 2 0 0 2 2 0
6
Semik Przemysław
2 2 0 2 0 0 2 2 0

 

Miejsca 7-9

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
7 Kozubski Jakub 4 2 1 1 0 0 3 1 2
8
Lewandowski Radosław 4 2 1 1 0 0 3 1 2
9 Adamczak Piotr
0 2 0 0 2 0 0 4 -4

 

Miejsca 10-12

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
10
Miężalski Hubert 4 2 1 1 0 0 3 1 2
11
Sobczak Dawid 3 2 1 0 1 0 2 2 0
12 Jamroziak Łukasz
1 2 0 1 1 0 1 3 -2

 

Miejsca 13-15

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
13 Bystrzyński Tomasz
4 2 1 1 0 0 3 1 2
14 Rusin Mateusz
3 2 1 0 1 0 2 2 0
15
Burzyński Damian
0 2 0 1 0 1 1 3 -2

 

Miejsca 16-18

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
16 Kasiński Tomasz
6 2 2 0 0 0 4 0 4
17 Komisarek Adam
3 2 1 0 1 0 2 2 0
18 Kaczmarek Michał
-2 2 0 0 0 2 0 4 -4

 

Miejsca 19-21

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
19 Paprocki Dariusz
6 2 2 0 0 0 4 0 4
20 Gmerek Ireneusz
1 2 0 1 1 0 1 3 -2
 21 Chojnacki Jakub
1
2 0 1 1 0 1 3 -2

 

Miejsca 22-24

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
22 Ciemniecki Sławomir 4 2 1 1 0 0 3 1 2
23 Lennon John
4 2 1 1 0 0 3 1 2
 24 Gajewski Mateusz
-1 2 0 0 1 1 0 4 -4
é

 

Miejsce 25

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
25 Fokt Marceli nd. - - - - - - - -

 

é

 
KOLEJKA 8
26-27.11.2011

GRUPA 1-3
Słodzinka Piotr 0 : 2
Górniak Krzysztof
0 : w | 0 : w
Pawlak Tytus
pauzuje

GRUPA 4-6
Słomiński Przemysław 1 : 1
Semik Przemysław
47 : 52 | ( 12 ) 75 : 51 ( 16 )
Gruszkiewicz Ania
pauzuje

GRUPA 7-9
Adamczak Piotr 0 : 2
Kozubski Jakub
31 : 66 ( 11 ) | 8 : 71 ( 18 )
Lewandowski Radosław
pauzuje

GRUPA 10-12
Miężalski Hubert 1 : 1
Jamroziak Łukasz
42 : 44 | ( 15 ) 49 : 44 ( 11 )
Sobczak Dawid
pauzuje

GRUPA 13-15
Bystrzyński Tomasz 1 : 1
Burzyński Damian
57 : 19 | 41 : 56
Rusin Mateusz
pauzuje

GRUPA 16-18
Kasiński Tomasz 2 : 0
Komisarek Adam
( 12 ) 57 : 28 | ( 14 ) 71 : 24
Kaczmarek Michał
pauzuje

GRUPA 19-21
Gmerek Ireneusz
1 : 1
Chojnacki Jakub
53 : 63 | ( 15 ) 56 : 41
Paprocki Dariusz
pauzuje

GRUPA 22-24
Gajewski Mateusz 0 : 2
Lennon John
45 : 56 | 29 : 39
Ciemniecki Sławomir
pauzuje
 
 
 
KOLEJKA 9
03-04.12.2011
 

GRUPA 1-3
Górniak Krzysztof 1 : 1
Pawlak Tytus
( 16 , 16 , 15 ) 75 : 25 | 28 : 50
Słodzinka Piotr
pauzuje

GRUPA 4-6
Semik Przemysław 1 : 1
Gruszkiewicz Ania
55 : 59 ( 12 ) | ( 18 ) 59 : 27
Słomiński Przemysław
pauzuje

GRUPA 7-9
Kozubski Jakub 1 : 1
Lewandowski Radosław
33 : 53 | ( 11 , 13 ) 65 : 45
Adamczak Piotr
pauzuje

GRUPA 10-12
Jamroziak Łukasz 0 : 2
Sobczak Dawid
( 12 ) 60 : 69 | 41 : 45
Miężalski Hubert
pauzuje

GRUPA 13-15
Burzyński Damian 0 : 2
Rusin Mateusz
0 : w | 0 : w
Bystrzyński Tomasz
pauzuje

GRUPA 16-18
Komisarek Adam 2 : 0
Kaczmarek Michał
w : 0 | w : 0
Kasiński Tomasz
pauzuje

GRUPA 19-21
Chojnacki Jakub 0 : 2
Paprocki Dariusz
20 : 58 | ( 15 ) 47 : 58
Gmerek Ireneusz
pauzuje

GRUPA 22-24
Lennon John 1 : 1
Ciemniecki Sławomir
( 12 ) 69 : 27 | 41 : 44
Gajewski Mateusz
pauzuje
 
 
 
KOLEJKA 10
10-11.12.2011
 

GRUPA 1-3
Pawlak Tytus
0 : 2
Słodzinka Piotr
14 : 57 | 23 : 73 ( 14 , 12 )
Górniak Krzysztof
pauzuje

GRUPA 4-6
Gruszkiewicz Ania
1 : 1
Słomiński Przemysław
51 : 57 | ( 11 ) 61 : 26  
Semik Przemysław
pauzuje

GRUPA 7-9
Lewandowski Radosław
2 : 0
Adamczak Piotr
68 : 48 ( 12 ) | 44 : 16
Kozubski Jakub
pauzuje

GRUPA 10-12
Sobczak Dawid
0 : 2
Miężalski Hubert
21 : 54 ( 10 ) | 27 : 65
Jamroziak Łukasz
pauzuje

GRUPA 13-15
Rusin Mateusz 0 : 2
Bystrzyński Tomasz
54 : 63 ( 13 ) | 35 : 50
Burzyński Damian
pauzuje

GRUPA 16-18
Kaczmarek Michał
0 : 2
Kasiński Tomasz
0 : w | 0 : w
Komisarek Adam
pauzuje

GRUPA 19-21
Paprocki Dariusz 2 : 0
Gmerek Ireneusz
57 : 46 | ( 13 ) 49 : 30
Chojnacki Jakub
pauzuje

GRUPA 22-24
Ciemniecki Sławomir 2 : 0
Gajewski Mateusz
w : 0 | w : 0
Lennon John
pauzuje
 
6 miejsce gr. A

 
BARAŻE DO 1 LIGI
10-11.12.2011
 
Wawrzyniak Sebastian
3 : 2
Dzbanuszek Marcin
42 : 28 ( 17 ) | 29 : 52 | ( 14 ) 49 : 50 ( 14 , 11 ) |
41 : 26 | 59 : 24 ( 13 )
 
Deckert Paweł
1 : 3
Zimniak Rafał
40 : 69 ( 16 , 15 , 14 ) | 59 : 47 | 32 : 52 | 39 : 58
     
 
 
 
 
BARAŻE DO 2 LIGI
17-18.12.2011
 
Kozicki Michał
3 : 1
Słomiński Przemysław
48 : 38 | 57 : 49 | 31 : 54 | ( 15 ) 55 : 28
 
Tytus Pawlak
3 : 0
Chełminiak Jarosław
54 : 34 | ( 13 ) 54 : 19 | ( 18 ) 45 : 40
 
 
mecze barażowe są rozgrywane do trzech wygranych frejmów
obowiązuje zasada jednego chybienia

 

 

Dzbanuszek Marcin 44 22 17 15 14 13 12 11 11 11
  10                  
Górniak Krzysztof 43 36 35 25 25 22 21 18 15 15
  15 15 14 13 13 13 12 12 12 11
  11 11 10 10 10 10        
Undrych Maciej 37 23 16 15 14 14 13 13 13 12
  12 11 11 11 10 10        
Słodzinka Piotr 34 18 16 16 15 14 12 12 12 12
  12 11 10              
Lewandowski Tomasz 28 18 18 18 18 17 17 16 16 16
  15 14 14 14 14 14 13 12 11 11
  11 10 10 10            
Pawlak Tytus 24 24 19 16 14 13 13 12 12 12
  12 12 11              
Wawrzyniak Sebastian 24 22 17 17 16 15 14 13 13 12
  11 10                
Wójcik Robert 24 18 13 12 12 12 11 11    
Poźniak Przemysław 24 16 15 15 14 13 11 11    
Semik Przemysław 22 18 16 14 12          
Adamczak Piotr 22 18 13 12 12          
Zimniak Rafał 22 16 16 16 15 15 14 14 14 13
  13 12 12 12 11 11 10      
Miężalski Hubert 21 15 14 13 12 12 11 10 10 10
  10                  
Kuśnierz Bartłomiej 20 18 18 18 18 17 16 16 15 15
  14 14 13 13 13 12 12      
Słomiński Przemysław 20 14 12              
Apolinarski Tomasz 19 19 13 13 11 10        
Kozubski Jakub 18 18 15 15 13 13 13 13 11  
Śniegowski Maciej 18 17 16 15 11 11 10      
Zok Aleksander 18 16 14 14 13          
Jamroziak Łukasz 18 16 12 11 11          
Sidor Cyrus 18 14 13 13 12 12 12 11 10  
Gajewski Mateusz 18 11                
Czernicki Jakub 17 16 16 16 15 15 14 13 13 12
  12 11 11 11 10          
Gruszkiewicz Ania 17 14 13 13 12 12 11 11    
Leichert Marek 17 14 13 12 11 10 10      
Kasiński Tomasz 17 14 13 12            
Kozicki Michał 17 13 13 11            
Małecki Jakub 16 16 14 13 12          
Deckert Paweł 16 14 14 13 13 12 11 11 11  
Lennon John 16 14 12 12 10          
Komisarek Adam 15 15 13              
Bukowski Fryderyk 15 14 14 14 13 13 13 12 12 12
  11 11                
Rusin Mateusz 15 13 12 12 12 11        
Gmerek Ireneusz 15 12 10              
Chojnacki Jakub 15                  
Lewandowski Radosław 14 12 12              
Chełminiak Jarosław 14 12 11 11 10          
Kaczmarek Michał 14 11                
Paprocki Dariusz 13 13 12 10            
Fokt Marceli 13 12 11 11 10          
Bystrzyński Tomasz 13 11 10              
Sobczak Dawid 13 11                
Burzyński Damian 13                  
Jamroziak Marcin 11 11 10              

 

1 LIGA brejk
2 LIGA brejk
3 LIGA brejk