2vs2

 

2vs2
SNOOKER

 

  Termin : 6-7 lipca 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry : standardowe ze wskazaniem punktu 3.17
  Rozstawienie drużyn : losowe
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30zł od osoby

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019

ZAPISANE DRUŻYNY:

1. CRAZY DIAMONDS 2. THE MUPPET SHOW 3. PO SAME KULE 4. GILE
   Daria Reńska    Mariusz Kukułka    Casimiro Licciardi    Tomasz Leśniak
   Marcin Trurl    Paweł Flantowicz    Grzegorz Hołysz    Jarosław Strugała
5. WARZYWNIAK 6. MAX ALERT 7. STARSI PANOWIE DWAJ 8. NIE PRZELEWAJ WARKI
   Tomasz Bystrzyński    Kamil Przybylski    Wojciech Ptak    Karol Tyszer
   Paweł Deckert    Kacper Rafalski    Tomasz Kasiński    Jakub Wieliński
9. ZIMNE DRANIE 10. FC REKINY  11. KOBRA TEAM 12. OSTATNI W GRUPIE
   Tomasz Sobczak    Krzysztof Błaszczak    Marcin Michałowski    Szymon Grewling
   Maciej Śniegowski    Paweł Błaszczak    Łukasz Tomaszyk    Łukasz Uciechowski

 
 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2019 Po Same Kule
(Casimiro Licciardi, Grzegorz Hołysz)
2 : 0 Gile
(Tomasz Leśniak, Jarosław Strugałą)
27 - The Muppet Show
12
2018 Końśliwy Strzał
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Mikołaj & Nikodem
(Mikołaj Stęsik, Nikodem Jankowiak)
31 - Końśliwy Strzał
31- Mikołaj & Nikodem
17
2017 Ze Szczęściem Nie Wygrasz
(Marcin Jamroziak, Karol Szuba-Jabłoński)
2 : 0 Końbek
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak)
74 - Końbek 15
2016 Szymon Grewling
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
3 : 2 Jachimowscy
(Robert Jachimowski, Dawid Jachimowski)
27 - Do Przodu Gramy Nie Cofamy 10
2015 Łyse Konie
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Dream Team
(Robert Jachimowski, Karol Siódmiak)
39 - Łyse Konie 7
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2 : 0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 

 

 

 


8balldebel
 

 Debel 8 bil
POOL BILARD

 

  Termin : 6-7 lipca 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad) z dodatkową regułą naprzemiennego uderzania
  Rozstawienie drużyn : losowe
  Opłata startowa : 25 zł od osoby

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANE DRUŻYNY:

1. ᛋᛁᛖᛃᛖᛗᛃ ᛉᛚᛟ ᛁ ᚾᛁᛗᛞᛟᛒᚱᛟ 2. THE MUPPET SHOW 3. NIE, NIE, NIE, TAK TO
JA NIE CHCĘ
 4. G-FORCE
   Emil Mądry    Paweł Flantowicz    Łukasz Bartkowiak    Szymon Grewling
   Marcin Jamroziak    Mariusz Kukułka    Piotr Słodzinka    Maciej Górny
5. LUCKY 75 6. PO SAME KULE 7. CHOROBA FILIPIŃSKA
   Hubert Kujawa    Casimiro Licciardi    Krzysztof Borowczyk
   Marta Czerwińska    Grzegorz Hołysz    Oskar Musidlak

 
 

  Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju liczba drużyn
2019 Choroba Filipińska
(Krzysztof Borowczyk, Oskar Musidlak)
6 : 4 G-Force
(Szymon Grewling, Maciej Górny)
1 7
2018 Nikodem & Mikołaj
(Nikodem Jankowiak, Mikołaj Stęsik)
6 : 2 To Ci Jaja
(Karol Szuba-Jabłoński, Wiktor Doberschuetz)
6 8

 

 

  

 

OMW2018

 

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
SNOOKER

 

  Termin : 12 - 14 lipca 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry : standardowe
  Rozstawienie zawodników
: wg rankingu PLS TOP16
: wg rankingu 1LS
: wg rankingu PORS
: wg najwyższego miejsca osiągniętego kiedykolwiek w Lidze Snookera 12ft
: nigdzie niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń

  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa
: 30 zł - kobiety i uczestnicy ostatniej edycji Ligi Snookera 12ft (WIOSNA 2019)
: 40 zł - pozostali



 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Mikołaj Stęsik 3. Nikodem Jankowiak 4. Tomasz Sobczak
5. Waldemar Matuszkiewicz 6. Tomasz Leśniak 7. Tytus Pawlak 8. Jacek Kubacki 
9. Mariusz Kukułka 10. Wojciech Ptak 11. Tomasz Kasiński 12. Paweł Deckert
13. Tomasz Bystrzyński 14. Dominik Teda 15. Mateusz Rusin 16. Ariel Trębocha
17. Szymon Grewling 18. Maksymilian Lenkajtis 19. Kamil Przybylski 20. Krzysztof Górniak
21. Aleksander Kowalski 22. Marcin Dzbanuszek 23. Lech Dąbrowski 24. Robert Jachimowski
25. Krzysztof Błaszczak 26. Paweł Rogoza 27. Sebastian Wawrzyniak 28. Kinga Pietrzak
29. Maciej Śniegowski 30. Alex Kantsiaruk 31. Karol Tyszer 32. Mateusz Piechowiak
33. Przemysław Tic 34. Jarosław Strugała

 
 

  

 Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2019 Paweł Rogoza 3 : 2 Ariel Trębocha
87 - Paweł Rogoza 34
2018 Paweł Rogoza 3 : 1 Maciej Relich 60 - Maciej Relich 45
2017 Paweł Rogoza 3 : 1 Krzysztof Górniak 55 - Paweł Rogoza 54
2016 Kacper Filipiak 3 : 0 Paweł Rogoza 102 - Kacper Filipiak 36
2015 Patryk Masłowski 3 : 1 Robert Czupryniak 122 - Patryk Masłowski 39
2014 Rafał Jewtuch 3 : 1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3 : 0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012 Paweł Rogoza 3 : 0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011 Bartłomiej Zacniewski 3 : 2 Karol Szuba-Jabłoński 65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010 Michał Ebert 3 : 2 Kamil Zubrzycki 55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Przemo Pietrzykowski 39 - Mateusz Baranowski 45

  

 

 

 

snoplus

 

Snooker Plus
SNOOKER

 

  Termin : 20-21 lipca 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry snooker plus
  Rozstawienie zawodników : losowe
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Tomasz Leśniak 2. Tomasz Sobczak 3. Paweł Deckert 4. Tomasz Bystrzyński
5. Jakub Wieliński 6. Wiktor Doberschuetz 7. Wojciech Ptak 8. Marcin Smorawski
9. Paweł Błaszczak 10. Karol Tyszer 11. Marcin Michałowski 12. Piotr Słodzinka
13. Tomasz Kasiński 14. Sebastian Wawrzyniak 15. Szymon Grewling 16. Maciej Śniegowski


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2019 Wiktor Doberschuetz 3 : 1 Marcin Smorawski
49 - Sebastian Wawrzyniak
16
2018 Wiktor Doberschuetz 3 : 0 Kinga Pietrzak 44 - Wiktor Doberschuetz 20
2017 Wiktor Doberschuetz
3 : 0 Maciej Śniegowski
79 - Wiktor Doberschuetz 21
2015 Sebastian Wawrzyniak
3 : 2 Michał Potysz
39 - Michał Potysz
17
2012 Marcin Jamroziak
3 : 1 Przemysław Poźniak
40 - Marcin Jamroziak
15
2011 Tomasz Lewandowski
2 : 1 Maciej Undrych
33 - Tomasz Lewandowski
11
2010 Bartosz Olchówka
3 : 1 Wiktor Doberschuetz 33 - Wiktor Doberschuetz
22

 

 

 

 

ba

 

Bilard Angielski
BILARD ANGIESLKI

 

  Termin : 27 lipca 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry : bilard angielski => (wyciąg najważniejszych zasad)
  Rozstawienie zawodników : losowe
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Krzysztof Borowczyk 3. Marcin Wołoszczuk 4. Tomasz Sobczak
5. Tomasz Bystrzyński 6. Szymon Grewling 7. Wojciech Ptak 8. Tomasz Kasiński
9. Maciej Śniegowski


 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2019 Marcin Jamroziak
121 : 98 Maciej Śniegowski
21 - Tomasz Kasiński
9
2018 Ariel Trębocha 125 : 56 Marcin Jamroziak 38 - Ariel Trębocha 13
2017 Krystian Ćwikła 120 : 73 Mikołaj Stęsik 27 - Wiktor Doberschuetz
15

  

 

 



141 

 14 / 1
POOL BILARD

 

  Termin : 28 lipca 2018
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry 14/1 => (wyciąg najważniejszych zasad)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Opłata startowa : 25 zł

 
 

 

 

 

  WYNIKI 2019:


ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Nikodem Jankowiak 3. Bolesław Krzeszkiewicz 4. Piotr Ptaszyński
5. Krzysztof Borowczyk 6. Emil Mądry 7. Szymon Grewling 8. Maciej Górny
9. Łukasz Bartkowiak 10. Tytus Pawlak 11. Tomasz Sobczak


 


 Poprzednie edycje:


rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2019 Nikodem Jankowiak
70 : 57 Łukasz Bartkowiak
22 - Nikodem Jankowiak
11
2018 Remigiusz Wyrzykiewicz 73 : 29 Mikołaj Stęsik 22 - Remigiusz Wyrzykiewicz 9
2017 Waldemar Dębski
71 : 53 Marcin Jamroziak
28 - Wiktor Doberschuetz
11

 

 

 

 

12ftCup

 

12ft Cup
SNOOKER

 

  Termin : 3-4 sierpnia 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry standardowe
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Wiktor Doberschuetz 2. Paweł Rogoza 3. Paweł Deckert 4. Maksymilian Lenkajtis
5. Krzysztof Błaszczak 6. Ariel Trębocha 7. Paweł Błaszczak 8. Szymon Grewling
9. Tomasz Kasiński 10. Jarosław Strugała 11. Tomasz Bystrzyński 12. Robert Jachimowski
13. Wojciech Ptak 14. Arkadiusz Karbiak 15. Tomasz Leśniak 16. Adam Wrzecian
17. Marcin Smorawski 18. Maciej Śniegowski 19. Karol Tyszer 20. Piotr Gazda
21. Antoni Kowalski 22. Jarosław Chełminiak 23. Sebastian Wawrzyniak 24. Kinga Pietrzak

 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2019 Antoni Kowalski 3 : 0 Marcin Smorawski
76 - Antoni Kowalski
24
2018 Ariel Trębocha 3 : 2 Paweł Rogoza 59 - Paweł Rogoza 27
2017 Paweł Rogoza 3 : 2 Antoni Kowalski 75 - Paweł Rogoza 33
2016 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 1 Mateusz Robiński 56 - Mateusz Robiński
20
2015 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 2 Paweł Rogoza 60 - Paweł Rogoza 21
2014 Paweł Rogoza 3 : 1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2 : 1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2 : 0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011 Krzysztof Górniak
2 : 1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3 : 2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3 : 2 Wiktor Doberschuetz
30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3 : 1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 

 

 

 

handicap

 

Handicap Poznań Open
SNOOKER

 

  Termin : 10-11 sierpnia 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry standardowe z handicapem punktowym na początku każdego frejma
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Bartosz Olchówka [62] 2. Tomasz Sobczak [21] 3. Krzysztof Drążkiewicz [75] 4. Jakub Wieliński [18]
5. Tomasz Kasiński [34] 6. Marcin Jamroziak [56] 7. Dominik Teda [11] 8. Wojciech Ptak [29]
9. Nikodem Jankowiak [40] 10. Karol Tyszer [53] 11. Szymon Grewling [31] 12. Adam Wrzecian [25]
13. Paweł Deckert [54] 14. Arkadiusz Karbiak [40] 15. Jarosław Strugała [30] 16. Tytus Pawlak [67]
17. Robert Jachimowski [55] 18. Mikołaj Stęsik [57] 19. Marcin Smorawski [51] 20. Maciej Śniegowski [44]


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2019 Tomasz Sobczak [21] 3 : 0 [40] Nikodem Jankowiak 49 - Krzysztof Drążkiewicz
20
2018 Kinga Pietrzak [14] 3 : 0 [13] Kazimierz Czernecki 32 - Kinga Pietrzak 22
2017 Krystian Ćwikła [75] 3 : 2 [19] Nikodem Jankowiak
35 - Krystian Ćwikła 31
2016 Krystian Ćwikła [60]
3 : 1 [14] Wojciech Ptak
36 - Krystian Ćwikła
16

 

 

 

 

teamgp

 

 

Team Grand Prix
SNOOKER

 

  Termin : 17-18 sierpnia 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry : drużynowe 4Z => (streszczenie)
  Rozstawienie zawodników : Według uśrednionego rankingu SummerTime. Drużyny niesklasyfikowane - wg kolejności zgłoszeń
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30zł od osoby

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

  • DRABINKA
  • GRUPA
  • LISTA BREJKÓW
  • Zwycięzcy: sepnu pues (Krzysztof Górniak, Ariel Trębocha, Tomasz Bystrzyński - Licheń Stary/Warszawa/Poznań)

ZAPISANE DRUŻYNY:

1. HAŁASTRA 2. sepnu pues  3. GERIATRIA SHOW 4. SHOT OR NOT
  Piotr Adamczak   Krzysztof Górniak   Tomasz Kasiński   Marcin Smorawski
  Kazimierz Czernecki   Ariel Trębocha   Paweł Deckert   Tytus Pawak
  Marcin Jamroziak   Tomasz Bystrzyński   Wojciech Ptak   Szymon Grewling
5. DRUŻYNA MARZEŃ
  Tomasz Sobczak
  Karol Tyszer
  Marcin Wołoszczuk


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2019 sepnu pues
(Krzysztof Górniak, Ariel Trębocha, Tomasz Bystrzyński)
244 : 158 Shot Or Not
(Szymon Grewling, Tytus Pawlak, Marcin Smorawski)
51 - Krzysztof Górniak
5
2018 Forma Not Found
(Krzysztof Górniak, Ariel Trębocha, Marcin Jamroziak)
242 : 122 Końgo
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
37 - Ariel Trębocha 5
2017 Nie Szukaj Drogi, Znajdziesz Ją w Sercu
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
240 : 180 Kijołamacze
(Mikołaj Stęsik, Maciej Stęsik, Nikodem Jankowiak)
25 - Piotr Słodzinka 9
2016 Ze szczęściem nie wygrasz
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
240 : 140 Koniokrady
(Paweł Deckert, Mikołaj Stęsik, Sebastian Wawrzyniak)
33 - Tytus Pawlak
7
2015 Co zrobić
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
244 : 210 Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
(Paweł Rogoza, Rafał Zimniak, Piotr Gazda)
44 - Paweł Rogoza 5
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260 : 134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250 : 142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński)
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243 : 200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241 : 145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 

 

 

 



9 transparentne white 

 

9 bil
POOL BILARD

 

  Termin : 24 sierpnia 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Opłata startowa : 25 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Tomasz Sobczak 2. Arkadiusz Karbiak 3. Krzysztof Borowczyk 4. Szymon Woś
5. Piotr Ptaszyński 6. Maciej Górny 7. Piotr Słodzinka 8. Nikodem Jankowiak
9. Piotr Kurek


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2019 Piotr Ptaszyński 7 : 5 Piotr Kurek
6 11
2018 Remigiusz Wyrzykiewicz 7 : 6 Łukasz Bartkowiak 17 15
2017 Piotr Słodzinka 7 : 2 Nikodem Jankowiak 12 15
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Tytus Pawlak 11 15
2015 Piotr Ptaszyński 8 : 4 Marcin Jamroziak 9 10

 

 

 

 

6red white 100

 

6red
SNOOKER

 

  Termin : 25 sierpnia 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry : 6red => (streszczenie)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20 zł

 
 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Paweł Deckert 2. Tomasz Sobczak 3. Arkadiusz Karbiak 4. Szymon Grewling
5. Wojciech Ptak 6. Tomasz Bystrzyński 7. Karol Tyszer 8. Piotr Słodzinka
9. Paweł Błaszczak 10. Jarosław Strugała 11. Marcin Dzbanuszek 12. Sebastian Wawrzyniak


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2019 Sebastian Wawrzyniak
3 : 0 Tomasz Bystrzyński
22 - Sebastian Wawrzyniak 12
2018 Krzysztof Górniak
3 : 1 Sebastian Wawrzyniak
43 - Krzysztof Górniak
16
2015 Rafał Zimniak
3 : 2 Michał Potysz
29 - Wiktor Doberschuetz 20
2014 Rafał Zimniak
4 : 3 Marcin Gdula
49 - Marcin Gdula
16
2013 Kevin Dabrowski
3 : 0 Tytus Pawlak
27 - Kevin Dabrowski
22
2012 Wiktor Doberschuetz
3 : 1 Paweł Deckert
27 - Sebastian Wawrzyniak
14
2011 Wiktor Doberschuetz 3 : 0 Przemysław Poźniak 31 - Wiktor Doberschuetz
16
2010 Przemysław Poźniak 3 : 0 Tomasz Apolinarski 20 - Przemysław Poźniak 22

 

 

 

 

 


K L A S Y F I K A C J A   P O O L   B I L A R D

 

    debel
8 bil
14 / 1 9 bil SUMA ilość partii z kija
debel 8 bil, 9 bil
najwyższe brejki
14 / 1
1.  Maciej Górny 14 6 10 30   14 11 11
2.  Krzysztof Borowczyk 16 6 6 28   11
3.  Piotr Ptaszyński   10 16 26 4 12 10
4.  Nikodem Jankowiak   16 10 26   22 20 18
5.  Łukasz Bartkowiak 10 14   24 1 17 17 16
6.  Szymon Grewling 14 6   20   15 11 11
7.  Piotr Słodzinka 10   6 16 2 (1+1)
8.  Marcin Jamroziak 10 6   16   17 11 10
9.  Oskar Musidlak 16     16  
10.  Piotr Kurek     14 14 1
11.  Emil Mądry 10 4   14  
12.  Tytus Pawlak   10   10   15 14 10
13.  Tomasz Sobczak   4 6 10        
14.  Paweł Flantowicz
6     6   kolejność
rozlosowana
15.  Mariusz Kukułka
6     6  
16.  Casimiro Licciardi 6     6  
17.  Grzegorz Hołysz 6     6  
18.  Arkadiusz Karbiak     3 3   kolejność
rozlosowana
19.  Marta Czerwińska
3     3  
20.  Hubert Kujawa
3     3  
21.  Bolesław Krzeszkiewicz   2   2   kolejność
rozlosowana
22.  Szymon Woś     2 2  

 

 

summer


 Finał SummerTime
POOL BILARD

 

  Termin : 31 sierpnia 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry
8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
: 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
: 14/1 => (wyciąg najważniejszych zasad)

  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime
  Opłata startowa : 30 zł

 
 

 

 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
najwyższy brejk liczba zawodników
2019 Nikodem Jankowiak 10 : 3 Piotr Ptaszyński
9 13 - Piotr Słodzinka
16
2018 Remigiusz Wyrzykiewicz
8 : 7 Łukasz Bartkowiak
5 19 - Nikodem Jankowiak
14
2017 Nikodem Jankowiak 10 : 5 Leszek Antczak 7 n.d. 13
2016 Waldemar Dębski
10 : 4 Krzysztof Dys
4 n.d. 16
2015 Tytus Pawlak 10 : 7 Marcin Jamroziak 4 n.d. 12

 

 

 

 

 

K L A S Y F I K A C J A   S N O O K E R

 

   
2vs2
2*

OMW

2*
Snooker Plus
1*
Bilard Angielski
1*
12ft
Cup
2*
Handicap
Poznań
Open 2*
Team
GP
2*

6red
1*
  najwyższy brejk
1.  Tomasz Bystrzyński 14 7 2 3 10   16 8 60 21 12 11
2.  Paweł Deckert 14 6 5   10 3 10 5 53 27 21  
3.  Ariel Trębocha   22     14   16   52 56 47 40
4.  Szymon Grewling 14 3 3 3 3 6 14 1 47 23 11 11
5.  Tomasz Sobczak 10 3 1 2   18 10 3 47 20 20 11
6.  Tytus Pawlak   16       14 14   44 46 37 28
7.  Wojciech Ptak 10 7 2 1 10 3 10 1 44 33 22 22
8.  Karol Tyszer 10 4 3   6 6 10 5 44 27 23 20
9.  Marcin Smorawski     8   16 6 14   44 26 25 24
10.  Tomasz Kasiński 10 14 2 2 3 3 10   44 22 21 12
11.  Jarosław Strugała 6 4     2 14   3 39      
12.  Krzysztof Górniak   18         16   34 51 51 22
13.  Nikodem Jankowiak   18       16     34 28 23 20
14.  Robert Jachimowski   16     14 3     33 23 22 22
15.  Paweł Rogoza   25     3       28 87 70 54
16.  Maciej Śniegowski 10 4 1 5 6       26 14 12  
17.  Tomasz Leśniak 16 3 2   3       24 31    
18.  Sebastian Wawrzyniak   6 5   2     10 23 49 45 39
19.  Jakub Wieliński 10   3     10     23 23 22 21
20.  Wiktor Doberschuetz     10   10       20 45 45 40
21.  Antoni Kowalski         18       18 76 61 52
22.  Casimiro Licciardi 18               18 24 kolejność
rozlosowana
23.  Grzegorz Hołysz 18               18 24
24.  Marcin Jamroziak   2   8   2 6   18 23 18 16
25.  Mikołaj Stęsik   7       10     17 29 21 20
26.  Alex Kantsiaruk   16             16 39    
27.  Krzysztof Błaszczak 3 7     6       16 kolejność
rozlosowana
28.  Mateusz Piechowiak   16             16
29.  Marcin Dzbanuszek   14           1 15      
30.  Lech Dąbrowski   14             14 24 21  
31.  Dominik Teda   4       10     14 21    
32.  Łukasz Uciechowski 14               14      
33.  Mariusz Kukułka 10 3             13 27    
34.  Marcin Wołoszczuk       1     10   11      
35.  Paweł Flantowicz 10               10 27    
36.  Bartosz Olchówka           10     10 26 24  
37.  Kinga Pietrzak   7     2       9      
   Arkadiusz Karbiak         6 2   1 9      
   Paweł Błaszczak 3   1   2     3 9      
40.  Kamil Przybylski 3 4             7      
   Marcin Michałowski 6   1           7      
42.  Piotr Słodzinka     3         3 6 24 24 23
43.  Aleksander Kowalski   6             6 22    
44.  Łukasz Tomaszyk 6               6      
   Piotr Adamczak             6   6      
   Kazimierz Czernecki             6   6      
47.  Mateusz Rusin   4             4 20    
48.  Przemysław Tic   4             4      
   Maksymilian Lenkajtis   2     2       4      
   Adam Wrzecian         2 2     4      
51.  Kacper Rafalski 3               3      
   Daria Reńska 3               3      
   Marcin Trurl 3               3      
54.  Krzysztof Drążkiewicz           2     2 49 25 20
55.  Krzysztof Borowczyk       2         2 17 14 10
56.  Jacek Kubacki   2             2      
   Jarosław Chełminiak         2       2      
   Piotr Gazda         2       2      

 

 

summer

 

Finał SummerTime
SNOOKER

 

  Termin : 31 sierpnia - 1 września 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry standardowe
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime.
  Opłata startowa : 30zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

 

 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2019 Ariel Trębocha 4 : 0 Tytus Pawlak 79 - Ariel Trębocha 16
2018 Ariel Trębocha
4 : 0 Kinga Pietrzak
137 - Ariel Trębocha
16
2017 Wiktor Doberschuetz
4 : 1 Tytus Pawlak
35 - Tytus Pawlak 16
2016 Kacper Filipiak
4 : 0 Wiktor Doberschuetz 100 - Kacper Filipiak
16
2015 Paweł Rogoza 4 : 3 Patryk Masłowski 51 - Patryk Masłowski 16
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4 : 2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4 : 3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4 : 3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011 Bartłomiej Zacniewski 4 : 2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4 : 1 Karol Szuba-Jabłoński
39 - Mateusz Baranowski 16

 

 

 

 

2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007
(dodatkowe informacje po najechaniu kursorem na nazwę turnieju)

 

2019

 

 
164 Finał SummerTime Cykl SummerTime
S 31.8-1.9.2019 Drabinka Brejki  
 
163 Finał SummerTime Cykl SummerTime
P 31.08.2019 Drabinka Partie z kija  
 
162 6red Cykl SummerTime
S 25.08.2019 Drabinka Grupy Brejki
 
161 9 bil Cykl SummerTime
9 24.08.2019 Drabinka Grupy Partie z kija
 
160 Team Grand Prix Cykl SummerTime
S 17-18.08.2019 Drabinka Grupa Brejki Artykuł
 
159 Handicap Poznań Open Cykl SummerTime
S 10-11.08.2019 Drabinka Brejki Artykuł
 
158 12ft Cup Cykl SummerTime
S 03-04.08.2019 Drabinka Brejki
 
157 14 / 1 Cykl SummerTime
14 28.07.2019 Drabinka Grupy Brejki
 
156 Bilard Angielski Cykl SummerTime
BA 27.07.2019 Drabinka Grupy Brejki
 
155 Snooker Plus Cykl SummerTime
S 20-21.07.2019 Drabinka Grupy Brejki 
 
154 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Cykl SummerTime
S
12-14.07.2019 Drabinka Brejki Artykuł
 
153 2vs2 Cykl SummerTime
S 06-07.07.2019 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
152 Debel 8 bil Cykl SummerTime
8 06-07.2019 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
151 Puchar Ligi Snookera 12ft  
S 03.05.2019 Drabinka Grupy
 
150 Puchar Ligi Pool Bilarda 12ft  
9 01.05.2019 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
149 Turniej PORS nr 2 - 12ft Poznań PORS
S 04-07.04.2019 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
148 12ft Poznań - turniej noworoczny  
9 05-06.01.2019 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
147 12ft Poznań - turniej noworoczny  
S 05-06.01.2019 Drabinka Brejki Artykuł
 

 

2018

 

146 Finał SummerTime Cykl SummerTime
S 29-30.09.2018 Drabinka Brejki Artykuł
 
145 Finał SummerTime Cykl SummerTime
P 23.09.2018 Drabinka Partie z kija Artykuł
 
144 Spider Snooker Cykl SummerTime
S 15-16.09.2018 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
143 Black Ball (English Pool) Cykl SummerTime
8 09.09.2018 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
142 ShootOut Cykl SummerTime
S 08.09.2018 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
141 Speed Snooker Cykl SummerTime
S 02.09.2018 Drabinka Grupy Artykuł
 
140 6red Cykl SummerTime
S 26.08.2018 Drabinka Grupy Brejki  
 
139 9 bil Cykl SummerTime
9 19.08.2018 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
138 Memoriał Billa Werbeniuka  
S 18.08.2018 Drabinka Grupy    
 
137 Handicap Poznań Open Cykl SummerTime
S 11-12.08.2018 Drabinka Brejki
 
136 12ft Cup Cykl SummerTime
S 04-05.08.2018 Drabinka Brejki Artykuł
 
135 Team Grand Prix Cykl SummerTime
S 28-29.07.2018 Grupa Brejki Artykuł
 
134 14 / 1 Cykl SummerTime
14 22.07.2018 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
133 Bilard Angielski Cykl SummerTime
BA 21.07.2018 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
132 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Cykl SummerTime
S
13-15.07.2018 Drabinka Brejki Artykuł
 
131 Snooker Plus Cykl SummerTime
S 07-08.07.2018 Drabinka Brejki Artykuł
 
130 2vs2 Cykl SummerTime
S 30.6-1.7.2018 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
129 Debel 8 bil Cykl SummerTime
8 30.6-1.7.2018 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
128 Puchar Ligi Snookera 12ft
 
S 03.05.2018 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
127 Puchar Ligi Pool Bilarda 12ft
9 01.05.2018 Drabinka Grupa Artykuł
 
126 12ft Poznań - turniej noworoczny
9 06-07.01.2018 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
125 12ft Poznań - turniej noworoczny
S 06-07.01.2018 Drabinka Brejki Artykuł
 

 

2017

 

124 Finał SummerTime Cykl SummerTime
S 23-24.09.2017 Drabinka Brejki Artykuł
 
123 Finał SummerTime Cykl SummerTime
P 17.09.2017 Drabinka Partie z kija Artykuł
 
122 Handicap Poznań Open Cykl SummerTime
S 09-10.09.2017 Drabinka Brejki Artykuł
 
121 ShootOut Cykl SummerTime
S 03.09.2017 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
120 8 ball Cykl SummerTime
8 27.08.2017 Drabinka Grupy Partie z kija  
 
119 Memoriał Billa Werbeniuka  
S 26.08.2017 Drabinka Grupy    
 
118 Team Grand Prix Cykl SummerTime
S 19-20.08.2017 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
117 14 / 1 Cykl SummerTime
14 13.08.2017 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
116 12ft Cup Cykl SummerTime
S 05-06.08.2017 Drabinka Brejki Artykuł
 
115 2vs2 Cykl SummerTime
S 29-30.09.2017 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
114 10 ball Cykl SummerTime
10 23.07.2017 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
113 Bilard Angielski Cykl SummerTime
BA
23.07.2017 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
112 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Cykl SummerTime
S 14-16.07.2017 Drabinka Brejki Artykuł
 
111 Snooker Plus Cykl SummerTime
S 08-09.07.2017 Drabinka Brejki    
 
110 9 ball Cykl SummerTime
9 02.07.2017 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
109 Puchar Ligi Snookera 12ft
 
S 03.05.2017 Drabinka Brejki Artykuł
 
108 Puchar Ligi Pool Bilarda 12ft
9 30.04.2017 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
107 12ft Poznań - turniej noworoczny
9 07-08.01.2017 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
106 12ft Poznań - turniej noworoczny
S 07-08.01.2017 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 

 

2016

 

105 Finał SummerTime Cykl SummerTime
P 25.09.2016 Drabinka Partie z kija Artykuł
 
104 Finał SummerTime Cykl SummerTime
S 17-18.09.2016 Drabinka Brejki Artykuł
 
103 8 bil Cykl SummerTime
8 11.09.2016 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
102 Team Grand Prix Cykl SummerTime
S 03-04.09.2016 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
101 Memoriał Billa Werbeniuka  
S 27.08.2016 Drabinka Grupy
 
100 Handicap Poznań Open Cykl SummerTime
S 20-21.08.2016 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
99 10 bil Cykl SummerTime
10 14.08.2016 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
98 12ft Cup Cykl SummerTime
S 06-07.08.2016 Drabinka Brejki Artykuł
 
97 ShootOut Cykl SummerTime
S 31.07.2016 Drabinka Grupy Artykuł
 
96 2vs2 Cykl SummerTime
S 23-24.07.2016 Drabinka Grupy Artykuł
 
95 9 bil Cykl SummerTime
9 17.07.2016 Drabinka Grupy Partie z kija Artykuł
 
94 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Cykl SummerTime
S 08-10.07.2016 Drabinka Brejki Artykuł
 
93 Sinuca Brasileira Cykl SummerTime
S 02-03.07.2016 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
92 Puchar Ligi Snookera 12ft
 
S 01.05.2016 Drabinka Brejki    
 
91 Puchar Ligi Pool Bilarda 12ft
8 30.04.2016 Drabinka Grupy Partie z kija  
 
90 12ft Poznań - turniej noworoczny
S 02-03.01.2016 Drabinka Brejki Artykuł
 

 

2015

 

89 Finał SummerTime Cykl SummerTime
8 27.09.2015 Drabinka Partie z kija   Artykuł
 
88 Finał SummerTime Cykl SummerTime
S 19-20.09.2015 Drabinka Brejki   Artykuł
 
87 10 ball Cykl SummerTime
10 13.09.2015 Drabinka Grupy Partie z kija  
 
86 Shoot Out Cykl SummerTime
S 06.09.2015 Drabinka Grupa Brejki  
 
85 Memoriał Billa Werbeniuka  
S 23.08.2015 Drabinka Grupy    
 
84 2vs2 Cykl SummerTime
S 23.08.2015 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
83 9 ball Cykl SummerTime
9 15.08.2015 Drabinka Grupy Partie z kija  
 
82 12ft Cup Cykl SummerTime
S 08-09.08.2015 Drabinka Brejki   Artykuł
 
81 Snooker Plus Cykl SummerTime
S 01-02.08.2015 Drabinka Brejki    
 
80 8 ball Cykl SummerTime
8 26.07.2015 Drabinka Grupy   Artykuł
 
79 Team Grand Prix Cykl SummerTime
S 18-19.07.2015 Drabinka Grupa Brejki Artykuł
 
78 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Cykl SummerTime
S 10-12.07.2015 Drabinka Brejki   Artykuł
 
77 6red Cykl SummerTime
S 05.07.2015 Drabinka Grupy Brejki  
 
76 Puchar Ligi Pool Bilarda 12ft
 
8 03.05.2015 Drabinka Partie z kija   Artykuł
 
75 Puchar Ligi Snookera 12ft
S 03.05.2015 Drabinka Brejki   Artykuł
 
74 12ft Poznań - turniej noworoczny
S 03-04.01.2015 Drabinka Brejki   Artykuł
 

 

2014

 

73 Finał SummerTime
Cykl SummerTime
S 27-28.09.2014 Drabinka Brejki   Artykuł
 
72 Memoriał Billa Werbeniuka
S 13.09.2014 Drabinka Grupy    
 
71 Shoot Out
Cykl SummerTime
S 06-07.09.2014 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
70 2vs2
Cykl SummerTime
S 30-31.08.2014 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
69 Speed Snooker
Cykl SummerTime
S 16-17.08.2014 Drabinka Grupy   Artykuł
 
68 12ft Cup
Cykl SummerTime
S 09-10.08.2014 Drabinka Brejki   Artykuł
 
67 6red
Cykl SummerTime
S 02-03.08.2014 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
66 Turniej Bilardowy - 8 bil
8 27.07.2014 Drabinka      
 
65 Team Grand Prix
Cykl SummerTime
S 19-20.07.2014 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
64 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
Cykl SummerTime
S 11-13.07.2014 Drabinka Brejki   Artykuł
 
63 Puchar Ligi Snookera 12ft
S 04.05.2014 Drabinka Brejki   Artykuł
 
62 12ft Poznań**
PORS
S 04-05.01.2014 Drabinka Brejki   Artykuł

 

2013

 

61 Finał SummerTime
Cykl SummerTime
S 21-22.09.2013 Drabinka Brejki   Artykuł
 
60 Shoot Out**
Cykl SummerTime, PORS
S 01.09.2013 Drabinka Brejki   Artykuł
 
59 Memoriał Billa Werbeniuka
S 24.08.2013 Drabinka + Grupy    
 
58 2vs2
Cykl SummerTime
S 17-18.08.2013 Drabinka Grupy   Artykuł
 
57 12ft Cup**
Cykl SummerTime, PORS
S 10-11.08.2013 Drabinka Brejki    
 
56 Speed Snooker
Cykl SummerTime
S 03-04.08.2013 Drabinka Grupy   Artykuł
 
55 Team Grand Prix
Cykl SummerTime
S 20-21.07.2013 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
54 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski**
Cykl SummerTime, PORS
S 12-14.07.2013 Drabinka Brejki   Artykuł
 
53 6red*
Cykl SummerTime, PORS
S 06-07.07.2013 Drabinka Brejki   Artykuł
 
52 Puchar Ligi Snookera 12ft
 
S 05.05.2013 Drabinka      
 
51 PORS Kobiet - 12ft Poznań PORS-K
S 12-13.01.2013 Grupa      
 
50 12ft Poznań** PORS
S 05-06.01.2013 Drabinka Brejki   Artykuł

 

2012

 

49 Finał SummerTime
Cykl SummerTime
S 29-30.09.2012 Drabinka Brejki   Artykuł
 
48 Memoriał Billa Werbeniuka
S 08.09.2012 Drabinka Grupy    
 
47 Shoot Out*
Cykl SummerTime, PORS
S 02.09.2012 Drabinka Brejki   Artykuł
 
46 2vs2
Cykl SummerTime
S 25-26.08.2012 Drabinka Grupy   Artykuł
 
45 6red*
Cykl SummerTime, PORS
S 18-19.08.2012 Drabinka Brejki   Artykuł
 
44 12ft Cup**
Cykl SummerTime, PORS
S 11-12.08.2012 Drabinka Brejki   Artykuł
 
43 Snooker Plus*
Cykl SummerTime, PORS
S 04-05.08.2012 Drabinka Brejki   Artykuł
 
42 Team Grand Prix
Cykl SummerTime
S 21-22.07.2012 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
41 Pot Black* Cykl SummerTime, PORS
S 15.07.2012 Drabinka Brejki   Artykuł
 
40 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski** Cykl SummerTime, PORS
S 06-08.07.2012 Drabinka Brejki   Artykuł
 
39 Puchar Ligi Snookera 12ft
S 01.05.2012 Drabinka Brejki    
 
38 12ft Poznań**
PORS
S 01.04.2012 Drabinka Brejki    
 
37 PORS Kobiet - 12ft Poznań
PORS-K
S 07-08.01.2012 Grupa Brejki   Artykuł

 

2011

 

36 Finał SummerTime
Cykl SummerTime
S 17-18.09.2011 Drabinka Brejki   Artykuł
 
35 Shoot Out
Cykl SummerTime
S 03-04.09.2011 Drabinka Brejki   Artykuł
 
34 6red**
Cykl SummerTime, PORS
S 27-28.08.2011 Drabinka Brejki   Artykuł
 
33 Snooker Plus
Cykl SummerTime
S 20-21.08.2011 Drabinka Brejki   Artykuł
 
32 12ft Cup**
Cykl SummerTime, PORS
S 06-07.08.2011 Drabinka Brejki    
 
31 Pot Black*
Cykl SummerTime, PORS
S 31.07.2011 Drabinka Brejki   Artykuł
 
30 Team Grand Prix
Cykl SummerTime
S 23-24.07.2011 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
29 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski**
Cykl SummerTime, PORS
S 08-10.07.2011 Drabinka Brejki   Artykuł
 
28 Puchar Ligi Snookera 12ft
S 01.05.2011 Drabinka     Artykuł
 
27 PORS Kobiet - 12ft Poznań PORS-K
S 08-09.01.2011 Drabinka     Artykuł
 
26 6RED 12ft Poznań**
PORS
S 02.01.2011 Drabinka Brejki    

 

2010

 

25 Finał SummerTime
Cykl SummerTime
S 11-12.09.2010 Drabinka Brejki   Artykuł
 
24 Mistrzostwa Polski do lat 16
S 04-05.09.2010 Drabinka Grupy Brejki Artykuł
 
23 6red**
Cykl SummerTime, PORS
S 28-29.08.2010 Drabinka Brejki   Artykuł
 
22 Pot Black*
Cykl SummerTime, PORS
S 22.08.2010 Drabinka Brejki   Artykuł
 
21 12ft Cup**
Cykl SummerTime, PORS
S 07-08.08.2010 Drabinka Brejki   Artykuł
 
20 Snooker Plus
Cykl SummerTime
S 24-25.07.2010 Drabinka Brejki   Artykuł
 
19 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski**
Cykl SummerTime, PORS
S 09-11.07.2010 Drabinka Brejki   Artykuł
 
18 Pot Black 2KO 6red*
Cykl SummerTime, PORS
S 04.07.2010 Drabinka Brejki   Artykuł
 
17 Puchar Ligi Snookera 12ft
S 03.05.2010 Drabinka     Artykuł
 
16 Ladies #2 - 12ft Poznań PORS-K
S 09-10.01.2010 Drabinka Grupy Brejki Artykuł

 

2009

 

15 Pot Black Masters Cykl POT BLACK
S 13.09.2009 Drabinka     Artykuł
 
14 Pot Black IV* Cykl POT BLACK, PORS
S 30.08.2009 Drabinka Brejki    
 
13 Pot Black III* Cykl POT BLACK, PORS
S 16.08.2009 Drabinka    
 
12 12ft Cup** PORS
S 07-09.08.2009 Drabinka Brejki    
 
11 Pot Black II* Cykl POT BLACK, PORS
S 02.08.2009 Drabinka Brejki    
 
10 Pot Black I* Cykl POT BLACK, PORS
S 19.07.2009 Drabinka      
 
9 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski** PORS
S 10-12.07.2009 Drabinka Brejki   Artykuł
 
8 Turniej Czarnej Bili  
S 18.01.2009 Drabinka     Artykuł

 

2008

 

7 Pot Black Masters Cykl POT BLACK
S 07.09.2008 Drabinka     Artykuł
 
6 Pot Black IV Cykl POT BLACK
S 24.08.2008 Drabinka      
 
5 12ft Cup** PORS
S 08-10.08.2008 Drabinka Brejki   Artykuł
 
4 Pot Black III Cykl POT BLACK
S 27.07.2008 Drabinka      
 
3 Pot Black II Cykl POT BLACK
S 13.07.2008 Drabinka      
 
2 Pot Black I Cykl POT BLACK
S 29.06.2008 Drabinka      

 

2007

 

1 12ft Cup  
S 18-19.08.2007 Drabinka Grupy Brejki  

 

 

 

2vs2

 

2vs2
SNOOKER

 

  Termin : 30 czerwca - 1 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry : standardowe ze wskazaniem punktu 3.17
  Rozstawienie drużyn : losowe
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30zł od osoby

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANE DRUŻYNY:

1. KRZYSZTOF IBISZ 2. JEDNO MODŻAJTO
DLA MOJEJ ŚWINI
3. NIEOBLICZANLI Z ZADUPIA 4. MUPPET SHOW
Maciej Szulczewski Mateusz Gajewski Marcin Karłyk Mariusz Kukułka
Karol Tyszer Marcin Jamroziak Waldemar Manyś Paweł Flantowicz
  
5. MIKOŁAJ & NIKODEM 6. NIEŚLUBNE DZIECI
SZYMONA G.
 7.  ZGREDY 8. IDEAŁY SIĘ POSYPAŁY
Mikołaj Stęsik Tomasz Bystrzyński  Wojciech Ptak Szymon Grewling
Nikodem Jankowiak Sebastian Wawrzyniak  Tomasz Kasiński Paweł Deckert
   
9. KOBRA TEAM 10. UBIERAMY FARTUSZKI 11. DIE VERKURVTE KUGEL 12. KOŃŚLIWY STRZAŁ
Łukasz Tomaszyk Miłosz Bąbelek Krzysztof Borowczyk Tytus Pawlak
Marcin Michałowski Filip Ratajczak Piotr Ptaszyński Wiktor Doberschuetz
   
13. BEZ ZNACZENIA 14. PO SAME KULE 15. KOŃKURENCJA 16. SŁOIKI Z PRZEDSZKOLA
Mateusz Rusin Casimiro Licciardi Karol Szuba-Jabłoński Kinga Pietrzak
Maciej Śniegowski Grzegorz Hołysz Piotr Słodzinka Jakub Wieliński
   
17. GILE REAKTYWACJA
Jarosław Strugała
Tomasz Leśniak

 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2018 Końśliwy Strzał
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Mikołaj & Nikodem
(Mikołaj Stęsik, Nikodem Jankowiak)
31 - Końśliwy Strzał
31- Mikołaj & Nikodem
17
2017 Ze Szczęściem Nie Wygrasz
(Marcin Jamroziak, Karol Szuba-Jabłoński)
2 : 0 Końbek
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak)
74 - Końbek 15
2016 Szymon Grewling
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
3 : 2 Jachimowscy
(Robert Jachimowski, Dawid Jachimowski)
27 - Do Przodu Gramy Nie Cofamy 10
2015 Łyse Konie
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Dream Team
(Robert Jachimowski, Karol Siódmiak)
39 - Łyse Konie 7
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2 : 0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 

 

 

 


8balldebel
 

 Debel 8 bil
POOL BILARD

 

  Termin : 30 czerwca - 1 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad) z dodatkową regułą naprzemiennego uderzania
  Rozstawienie drużyn : losowe
  Opłata startowa : 25 zł od osoby

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

 

ZAPISANE DRUŻYNY:

1. TO CI JAJA 2. JEDNO MODŻAJTO
DLA MOJEJ ŚWINI
3. CZARNA Z BIAŁĄ 4. MUPPET SHOW
Wiktor Doberschuetz Mateusz Gajewski Emil Mądry Mariusz Kukułka
Karol Szuba-Jabłoński Marcin Jamroziak Szymon Grewling Paweł Flantowicz
  
5. NIKODEM & MIKOŁAJ 6. SŁYSZĘ RŻENIE 7. DIE VERKURVTE KUGEL 8. PO SAME KULE
Nikodem Jankowiak Tytus Pawlak Piotr Ptaszyński Casimiro Licciardi
Mikołaj Stęsik Piotr Słodzinka Krzysztof Borowczyk Grzegorz Hołysz


 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju liczba drużyn
2018 Nikodem & Mikołaj
(Nikodem Jankowiak, Mikołaj Stęsik)
6 : 2 To Ci Jaja
(Karol Szuba-Jabłoński, Wiktor Doberschuetz)
6 8

 

 

 

 

 

snoplus

 

Snooker Plus
SNOOKER

 

  Termin : 7-8 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry snooker plus
  Rozstawienie zawodników : losowe
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Paweł Deckert 2. Tomasz Bystrzyński 3. Wojciech Ptak 4. Tomasz Kasiński
5. Tomasz Sobczak 6. Marcin Wołoszczuk 7. Filip Ratajczak 8. Kinga Pietrzak
9. Maciej Szulczewski 10. Piotr Słodzinka 11. Marcin Karłyk 12. Wiktor Doberschuetz
13. Marcin Michałowski 14. Krzysztof Błaszczak 15. Karol Tyszer 16. Jarosław Chełminiak
17. Maciej Śniegowski 18. Jakub Wieliński 19. Jarosław Strugała 20. Tomasz Leśniak


 


 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2018 Wiktor Doberschuetz 3 : 0 Kinga Pietrzak 44 - Wiktor Doberschuetz 20
2017 Wiktor Doberschuetz
3 : 0 Maciej Śniegowski
79 - Wiktor Doberschuetz 21
2015 Sebastian Wawrzyniak
3 : 2 Michał Potysz
39 - Michał Potysz
17
2012 Marcin Jamroziak
3 : 1 Przemysław Poźniak
40 - Marcin Jamroziak
15
2011 Tomasz Lewandowski
2 : 1 Maciej Undrych
33 - Tomasz Lewandowski
11
2010 Bartosz Olchówka
3 : 1 Wiktor Doberschuetz 33 - Wiktor Doberschuetz
22

 

 

 

 

OMW2018

 

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
SNOOKER

 

  Termin : 13 - 15 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry : standardowe
  Rozstawienie zawodników
: wg rankingu TOP16 2017/2018
: wg rankingu PORS 2017/2018
: wg najwyższego miejsca osiągniętego kiedykolwiek w Lidze Snookera 12ft
: nigdzie niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń

  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa
: 30 zł - kobiety i uczestnicy ostatniej edycji Ligi Snookera 12ft (WIOSNA 2018)
: 40 zł - pozostali



 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:
1. Marcin Karłyk 2. Maciej Stęsik 3. Marcin Smorawski 4. Mikołaj Stęsik
5. Wiktor Doberschuetz 6. Kamil Geisler 7. Maciej Szulczewski 8. Marzena Łagowska
9. Małgorzata Kanieska 10. Szymon Grewling 11. Paweł Deckert 12. Maciej Śniegowski
13. Konrad Kubasiewicz 14. Jakub Wieliński 15. Mariusz Kukułka 16. Antoni Kowalski
17. Tomasz Sobczak 18. Bartłomiej Zacniewski 19. Waldemar Manyś 20. Jacek Kubacki
21. Daniel Koza 22. Wiktoria Jendruszek 23. Sebastian Wawrzyniak 24. Tomasz Leśniak
25. Jarosław Strugała 26. Tomasz Kasiński 27. Karol Szuba-Jabłoński 28. Marcin Dzbanuszek
29. Krzysztof Górniak 30. Maciej Relich 31. Ariel Trębocha 32. Tytus Pawlak
33. Filip Ratajczak 34. Mateusz Piechowiak 35. Wojciech Ptak 36. Andrzej Jachniewicz
37. Grzegorz Łoniewski 38. Adrian Walkowiak 39. Paweł Rogoza 40. Karol Tyszer
41. Piotr Gazda 42. Kazimierz Czernecki 43. Jarosław Chełminiak 44. Artur Urbaniak
45. Grzegorz Sroka

 

 

 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2018 Paweł Rogoza 3 : 1 Maciej Relich 60 - Maciej Relich 45
2017 Paweł Rogoza 3 : 1 Krzysztof Górniak 55 - Paweł Rogoza 54
2016 Kacper Filipiak 3 : 0 Paweł Rogoza 102 - Kacper Filipiak 36
2015 Patryk Masłowski 3 : 1 Robert Czupryniak 122 - Patryk Masłowski 39
2014 Rafał Jewtuch 3 : 1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3 : 0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012 Paweł Rogoza 3 : 0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011 Bartłomiej Zacniewski 3 : 2 Karol Szuba-Jabłoński 65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010 Michał Ebert 3 : 2 Kamil Zubrzycki 55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Przemo Pietrzykowski 39 - Mateusz Baranowski 45

  

 

 

 

ba

 

Bilard Angielski
BILARD ANGIESLKI

 

  Termin : 21 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry : bilard angielski => (wyciąg najważniejszych zasad)
  Rozstawienie zawodników : losowe
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Krzysztof Borowczyk 3. Filip Ratajczak 4. Remigiusz Wyrzykiewicz
5. Ariel Trębocha 6. Maciej Śniegowski 7. Szymon Grewling 8. Wiktor Doberschuetz
9. Marcin Karłyk 10. Tytus Pawlak 11. Maciej Szulczewski 12. Wiktoria Jendruszek


 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2018 Ariel Trębocha 125 : 56 Marcin Jamroziak 38 - Ariel Trębocha 13
2017 Krystian Ćwikła 120 : 73 Mikołaj Stęsik 27 - Wiktor Doberschuetz
15

  

 

 



141 

 14 / 1
POOL BILARD

 

  Termin : 22 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry 14/1 => (wyciąg najważniejszych zasad)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Opłata startowa : 25 zł

 
 

 

 

 

  WYNIKI:


ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Krzysztof Borowczyk 3 Piotr Ptaszyński 4. Mikołaj Stęsik
5. Szymon Grewling 6. Piotr Słodzinka 7. Remigiusz Wyrzykiewicz 8. Emil Mądry
9. Piotr Kurek


 


 

Poprzednie edycje:


rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2018 Remigiusz Wyrzykiewicz 73 : 29 Mikołaj Stęsik 22 - Remigiusz Wyrzykiewicz 9
2017 Waldemar Dębski
71 : 53 Marcin Jamroziak
28 - Wiktor Doberschuetz
11

 

 

 

 

teamgp

 

 

Team Grand Prix
SNOOKER

 

  Termin : 28 - 29 lipca 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry : drużynowe 4Z => (streszczenie)
  Rozstawienie zawodników : Według uśrednionego rankingu SummerTime. Drużyny niesklasyfikowane - wg kolejności zgłoszeń
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30zł od osoby

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

  • DRABINKA
  • GRUPA
  • LISTA BREJKÓW
  • Zwycięzcy: FORMA NOT FOUND (Krzysztof Górniak, Ariel Trębocha, Marcin Jamroziak - Licheń Stary/Warszawa/Poznań)

ZAPISANE DRUŻYNY:

1. DRUŻYNA A 2. FORMA NOT FOUND 3. KOŃGO 4. 17. KIJ POLSKI I RESZTA ŻNIWIARZY
Tomasz Bystrzyński Ariel Trębocha Wiktor Doberschuetz Filip Ratajczak
Maciej Stęsik Krzysztof Górniak Piotr Słodzinka Marcin Karłyk
Paweł Deckert Marcin Jamroziak Tytus Pawlak Miłosz Bąbelek
Dominik Hirsz (R)
5. W OSTATNIEJ CHWILI
Tomasz Sobczak
Przemysław Tic
Piotr Gazda


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2018 Forma Not Found
(Krzysztof Górniak, Ariel Trębocha, Marcin Jamroziak)
242 : 122 Końgo
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
37 - Ariel Trębocha 5
2017 Nie Szukaj Drogi, Znajdziesz Ją w Sercu
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
240 : 180 Kijołamacze
(Mikołaj Stęsik, Maciej Stęsik, Nikodem Jankowiak)
25 - Piotr Słodzinka 9
2016 Ze szczęściem nie wygrasz
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
240 : 140 Koniokrady
(Paweł Deckert, Mikołaj Stęsik, Sebastian Wawrzyniak)
33 - Tytus Pawlak
7
2015 Co zrobić
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
244 : 210 Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
(Paweł Rogoza, Rafał Zimniak, Piotr Gazda)
44 - Paweł Rogoza 5
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260 : 134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250 : 142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński)
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243 : 200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241 : 145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 

 

 

 

 

12ftCup

 

12ft Cup
SNOOKER

 

  Termin : 4 - 5 sierpnia 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry standardowe
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Karłyk 2. Kamil Geisler 3. Wiktor Doberschuetz 4. Marcin Smorawski
5. Daniel Koza 6. Maciej Szulczewski 7. Paweł Deckert 8. Tomasz Bystrzyński
9. Ariel Trębocha 10. Kinga Pietrzak 11. Krzysztof Błaszczak 12. Filip Ratajczak
13. Tomasz Sobczak 14. Tytus Pawlak 15. Tomasz Leśniak 16. Jarosław Strugała
17. Karol Tyszer 18. Tomasz Kasiński 19. Wojciech Ptak 20. Szymon Grewling
21. Paweł Rogoza 22. Grzegorz Tomczak 23. Antoni Kowalski 24. Maciej Stęsik
25. Mikołaj Stęsik 26. Maciej Śniegowski 27. Mateusz Piechowiak

 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2018 Ariel Trębocha 3 : 2 Paweł Rogoza 59 - Paweł Rogoza 27
2017 Paweł Rogoza 3 : 2 Antoni Kowalski 75 - Paweł Rogoza 33
2016 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 1 Mateusz Robiński 56 - Mateusz Robiński
20
2015 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 2 Paweł Rogoza 60 - Paweł Rogoza 21
2014 Paweł Rogoza 3 : 1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2 : 1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2 : 0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011 Krzysztof Górniak
2 : 1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3 : 2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3 : 2 Wiktor Doberschuetz
30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3 : 1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 

 

 

 

handicap

 

Handicap Poznań Open
SNOOKER

 

  Termin : 11 - 12 sierpnia 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry standardowe z handicapem punktowym na początku każdego frejma
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2017:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Jakub Wieliński [16] 2. Daniel Koza [34] 3. Tomasz Bystrzyński [47] 4. Kinga Pietrzak [14]
5. Paweł Deckert [54] 6. Maciej Szulczewski [28] 7. Kamil Geisler [17] 8. Wojciech Ptak [25]
9. Tomasz Kasiński [34] 10. Kazimierz Czernecki [13] 11. Tomasz Sobczak [23] 12. Marcin Dzbanuszek [54]
13. Jarosław Strugała [30] 14. Tomasz Leśniak [49] 15. Mariusz Kukułka [39] 16. Piotr Słodzinka [51]
17. Karol Tyszer [26] 18. Szymon Grewing [34] 19. Grzegorz Tomczak [11] 20. Marcin Smorawski [49]
21. Ariel Trębocha [75] 22. Maciej Śniegowski [44]


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2018 Kinga Pietrzak [14] 3 : 0 [13] Kazimierz Czernecki 32 - Kinga Pietrzak 22
2017 Krystian Ćwikła [75] 3 : 2 [19] Nikodem Jankowiak
35 - Krystian Ćwikła 31
2016 Krystian Ćwikła [60]
3 : 1 [14] Wojciech Ptak
36 - Krystian Ćwikła
16

 

 

 

 

 

handicap

 

Memoriał Billa Werbeniuka
SNOOKER

 

  Termin : 18 sierpnia 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry standardowe + pub + blink
  Rozstawienie zawodników : losowe
  Opłata startowa : 21 zł (do wykorzystania na barze)

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Karłyk 2. Piotr Gazda 3. Daniel Koza 4. Jakub Wieliński
5. Piotr Ptaszyński 6. Marcin Smorawski 7. Miłosz Bąbelek 8. Mariusz Kukułka
9. Marcin Blachowski 10. Patrycja Gromadzińska 11. Tomasz Sobczak 12. Maciej Szulczewski
13. Paweł Deckert 14. Kinga Pietrzak 15. Filip Ratajczak 16. Bartłomiej Kuśnierz
17. Tomasz Bystrzyński 18. Remigiusz Augustyniak


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista liczba zawodników TKO
2018 Maciej Szuczewski 2 : 0 Piotr Gazda 18 2
2017 Mariusz Kukułka
2 : 0 Marcin Smorawski 16 2
2016 Marcin Jamroziak
2 : 0 Paweł Deckert
12 2
2015 Jakub Czernicki
w : 0 Bartłomiej Kuśnierz (TKO)
16 4
2014 Jakub Chojnacki
2 : 0 Michał Białek 16 1
2013 Paweł Deckert
2 : 1 Waldemar Dębski
16 4
2012 Maciej Śniegowski
2 : 1 Jan Adamczyk
16 b.d.

 

 

 

 



9 transparentne white 

 

9 bil
POOL BILARD

 

  Termin : 19 sierpnia 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Opłata startowa : 25 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Mariusz Kukułka 3. Damian Roszczyk 4. Krzysztof Wieloch
5. Kinga Pietrzak 6. Szymon Grewling 7. Krzysztof Borowczyk 8. Grzegorz Tomczak
9. Remigiusz Wyrzykiewicz 10. Piotr Ptaszyński 11. Łukasz Bartkowiak 12. Krzysztof Dys
13. Bolesław Krzeszkiewicz 14. Tytus Pawlak 15. Maciej Szulczewski


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2018 Remigiusz Wyrzykiewicz 7 : 6 Łukasz Bartkowiak 17 15
2017 Piotr Słodzinka 7 : 2 Nikodem Jankowiak 12 15
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Tytus Pawlak 11 15
2015 Piotr Ptaszyński 8 : 4 Marcin Jamroziak 9 10

 

 

 

 

6red white 100

 

6red
SNOOKER

 

  Termin : 26 sierpnia 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry : 6red => (streszczenie)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20 zł

 
 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Tomasz Sobczak 3. Paweł Deckert 4. Filip Ratajczak
5. Tomasz Bystrzyński 6. Wojciech Ptak 7. Grzegorz Tomczak 8. Tomasz Leśniak
9. Jarosław Strugała 10. Szymon Grewling 11 Marcin Karłyk 12. Marcin Dzbanuszek
13. Sebastian Wawrzyniak 14. Maciej Śniegowski 15. Mateusz Piechowiak 16. Krzysztof Górniak


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2018 Krzysztof Górniak
3 : 1 Sebastian Wawrzyniak
43 - Krzysztof Górniak
16
2015 Rafał Zimniak
3 : 2 Michał Potysz
29 - Wiktor Doberschuetz 20
2014 Rafał Zimniak
4 : 3 Marcin Gdula
49 - Marcin Gdula
16
2013 Kevin Dabrowski
3 : 0 Tytus Pawlak
27 - Kevin Dabrowski
22
2012 Wiktor Doberschuetz
3 : 1 Paweł Deckert
27 - Sebastian Wawrzyniak
14
2011 Wiktor Doberschuetz 3 : 0 Przemysław Poźniak 31 - Wiktor Doberschuetz
16
2010 Przemysław Poźniak 3 : 0 Tomasz Apolinarski 20 - Przemysław Poźniak 22

 

 

 

 

 

 

 

speedsno

 

Speed Snooker
SNOOKER

 

  Termin : 2 września 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry : speed snooker
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Jakub Wieliński 3. Marcin Trurl 4. Maciej Stęsik
5. Filip Ratajczak 6. Mikołaj Stęsik 7. Maciej Szulczewski 8. Tomasz Bystrzyński
9. Karol Tyszer 10. Sebastian Wawrzyniak 11. Krzysztof Górniak 12. Tomasz Sobczak
13. Mateusz Piechowiak


 


Poprzednie edycje:

  
rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2018 Krzysztof Górniak 4 : 0 Tomasz Bystrzyński n.d. 13
2014 Krzysztof Górniak
3 : 0 Szymon Duda
n.d.
9
2013 Krzysztof Górniak 3 : 0 Marcin Gdula
n.d.
15

 

 

 

 

 

 

shootout

 

ShootOut
SNOOKER

 

  Termin : 8 września 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry shootout - str. 29 [ENG] => (streszczenie)
  Rozstawienie zawodników : losowe
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Kinga Pietrzak 2. Paweł Deckert 3. Tomasz Sobczak 4. Filip Ratajczak
5. Tomasz Kasiński 6. Wojciech Ptak 7. Karol Tyszer 8. Wiktor Doberschuetz
9. Karol Szuba-Jabłoński 10. Marcin Wołoszczuk 11. Tomasz Leśniak 12. Jarosław Strugała
13. Marcin Karłyk 14. Maciej Śniegowski

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2018 Wiktor Doberschuetz
82 : 38 Karol Szuba-Jabłoński
38 - Karol Szuba-Jabłoński
14
2017 Krystian Ćwikła 150 : 101 Sebastian Wawrzyniak 64 - Krystiań Ćwikła 24
2016 Tytus Pawlak 71 : 45 Michał Kozicki 24 - Emil Mądry, Mikołaj Stęsik
14
2015 Karol Szuba-Jabłoński 144 : 89 Wiktor Doberschuetz 40 - Karol Szuba-Jabłoński 8
2014 Karol Szuba-Jabłoński 132 : 38 Paweł Rogoza 43 - Karol Szuba-Jabłoński 22
2013 Krzysztof Górniak
70 : 19 Marcin Gdula
32 - Paweł Rogoza
13
2012 Paweł Rogoza 116 : 49 Tytus Pawlak
40 - Krzysztof Górniak
26
2011 Krzysztof Górniak
132 : 86 Paweł Rogoza
46 - Paweł Rogoza 26

  

 

 

 

 


8uk przezroczyste bw 

 Black Ball (English Pool)
POOL BILARD

 

  Termin : 9 września 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry : Black Ball => (streszczenie)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
  Opłata startowa : 25 zł

 
 

 

 

 

 

 WYNIKI:

 

 

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Krzysztof Czerwiński 2. Grzegorz Tomczak 3. Piotr Ptaszyński 4. Nikodem Jankowiak
5. Remigiusz Wyrzykiewicz 6. Maciej Stęsik 7. Eryk Wadyl 8. Łukasz Bartkowiak
9. Krzysztof Borowczyk 10. Sebastian Przeniczka 11. Tytus Pawlak 12. Szymon Grewling

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2018 Remigiusz Wyrzykiewicz
7 : 2 Łukasz Bartkowiak
7
12

 

 

 

 

 

spider snooker transparentny white

 

Spider Snooker
SNOOKER

 

  Termin : 15 - 16 września 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry : spider snooker
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Krzysztof Błaszczak 3. Maciej Szulczewski 4. Karol Tyszer
5. Tomasz Kasiński 6. Wojciech Ptak 7. Marcin Smorawski 8. Tomasz Bystrzyński
9. Jarosław Strugała 10. Tomasz Leśniak 11. Marcin Dzbanuszek 12. Maciej Śniegowski

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2018 Karol Tyszer
3 : 2 Tomasz Bystrzyński
29 - Tomasz Bystrzyński
12

 

 

 

 


K L A S Y F I K A C J A   P O O L   B I L A R D

 

    debel
8 bil
14 / 1 9 bil Black Ball
(English Pool)
SUMA ilość partii z kija
8 bil, 9 bil, BB EP
najwyższe brejki
14 / 1
1.  Remigiusz Wyrzykiewicz   16 16 16 48 8 (5+3) 22 18 18
2.  Mikołaj Stęsik 16 14     30 4 20 14 11
3.  Łukasz Bartkowiak     14 14 28 5 (4+1)      
4.  Nikodem Jankowiak 16     10 26 7 (4+3)      
5.  Tytus Pawlak 10   6 10 26 2      
6.  Szymon Grewling 6 6 2 6 20 1 14    
7.  Piotr Słodzinka 10 10     20   13    
8.  Piotr Ptaszyński 3 6 6 2 17 2 (1+1)      
9.  Grzegorz Tomczak     10 6 16 1      
10.  Emil Mądry 6 10     16   11 11 10
11.  Wiktor Doberschuetz 14       14 1 kolejność
rozlosowana
12.  Karol Szuba-Jabłoński 14       14 1
13.  Krzysztof Borowczyk 3 2 6 2 13 2 (1+1)      
14.  Mariusz Kukułka 6   4   10 1      
15.  Marcin Jamroziak 3 3 4   10   12 12  
16.  Casimiro Licciardi 10       10   kolejność
rozlosowana
17.  Grzegorz Hołysz 10       10  
18.  Maciej Szulczewski     10   10  
19.  Piotr Kurek
  6     6   kolejność
rozlosowana
20.  Sebastian Przeniczka       6 6  
21.  Maciej Stęsik
      6 6  
22.  Paweł Flantowicz
6       6  
23.  Krzysztof Wieloch
    6   6  
24.  Kinga Pietrzak     4   4        
25.  Mateusz Gajewski 3       3        
26.  Krzysztof Czerwiński       2 2   kolejność
rozlosowana
27.  Damian Roszczyk
    2   2  
28.  Eryk Wadyl       2 2  
29.  Krzysztof Dys     1   1 1      
30.  Bolesław Krzeszkiewicz     1   1        

 

 

summer


 Finał SummerTime
POOL BILARD

 

  Termin : 23 września 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry
8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
: 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
: 14/1 => (wyciąg najważniejszych zasad)

  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime
  Opłata startowa : 30 zł

 
 

 

 

 

 

 

 

  WYNIKI 2018:

 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
najwyższy brejk liczba zawodników
2018 Remigiusz Wyrzykiewicz
8 : 7 Łukasz Bartkowiak
5 19 14
2017 Nikodem Jankowiak 10 : 5 Leszek Antczak 7 n.d. 13
2016 Waldemar Dębski
10 : 4 Krzysztof Dys
4 n.d. 16
2015 Tytus Pawlak 10 : 7 Marcin Jamroziak 4 n.d. 12

 

 

 

 

 

K L A S Y F I K A C J A   S N O O K E R

 

   
2vs2
2*
Snooker Plus
1*

OMW
2*
Bilard Angielski
1*
Team
GP
2*
12ft
Cup
2*
Handicap
Poznań
Open 2*

6red
1*
Speed
Snooker
1*
Shoot
Out
1*
Spider
Snooker
 2*
  najwyższy brejk
1.  Wiktor Doberschuetz 25 13 18 3 14 14       10   97 50 43 33
2.  Tomasz Bystrzyński 16 1     6 14 10 3 8   14 72 29 25 22
3.  Filip Ratajczak 16 5 16 1 10 14   3 5 1   71 24 22 20
4.  Ariel Trębocha     7 10 16 22 10         65 38 38 37
5.  Karol Tyszer 18 1 6     2 14   3 3 16 63 25 24 22
6.  Tytus Pawlak 25   2 5 14 16           62 31 31 31
7.  Paweł Deckert 16 1 14   6 14 3 2   3   59 29 25 25
8.  Marcin Karłyk 10 8 18 1 10 5   1   2   55 27 26 25
9.  Krzysztof Górniak     16   16     10 10     52 43 43 40
10.  Tomasz Leśniak 14 8 2     4 10 2   5 6 51 27 25 23
11.  Mikołaj Stęsik 22   7     16     5     50 31 24 22
12.  Kinga Pietrzak 14 10       2 18     2   46 32 28 25
13.  Jarosław Strugała 14 3 4     10 3 3   1 6 44 25 23  
14.  Paweł Rogoza     25     18           43 59 49 48
15.  Maciej Szulczewski 18 2 4 1   2 3   3   10 43 30 21 20
16.  Marcin Jamroziak 5     8 16     5 3   4 41 23 21 19
17.  Maciej Śniegowski 14 5 2 3   4 3 1   5 2 39 18 16 16
18.  Karol Szuba-Jabłoński 16   14             8   38 38 35 34
19.  Szymon Grewling 16   2 3   10 3 2       36 29 11 11
20.  Wojciech Ptak 6 3 2     10 10 2   1 2 36 23    
21.  Piotr Słodzinka 16 2     14   3         35 23 21  
22.  Sebastian Wawrzyniak 16   6         8 3     33 30 27 25
23.  Marcin Dzbanuszek     14       2 5     10 31 23    
24.  Tomasz Sobczak   5 2   10 4 2 1 2 3   29 28 26  
25.  Mariusz Kukułka 10   4       14         28 22    
26.  Waldemar Manyś 10   16                 26 24 22 21
27.  Miłosz Bąbelek 16       10             26 24    
28.  Tomasz Kasiński 6 3 2     4 6     3 2 26 23    
29.  Marcin Smorawski     14     4 2       6 26 22    
30.  Jakub Wieliński 14 3 4       2   1     24      
31.  Maciej Relich     22                 22 60 41 41
32.  Nikodem Jankowiak 22                     22 31 24
33.  Kazimierz Czernecki     4       16         20 20    
34.  Maciej Stęsik     3   6 10     1     20      
35.  Kamil Geisler     3     10 6         19      
36.  Casimiro Licciardi 18                     18 22
   Grzegorz Hołysz 18                     18 22
38.  Antoni Kowalski     7     10           17 49 25  
39.  Mateusz Piechowiak     3     10   3       16 44    
40.  Grzegorz Sroka     16                 16 24
41.  Krzysztof Borowczyk 14     2               16      
   Piotr Gazda     6   10             16      
43.  Mateusz Rusin 14                     14
   Piotr Ptaszyński 14                     14
45.  Dominik Hirsz       3 10             13      
   Krzysztof Błaszczak   5       2         6 13      
47.  Paweł Flantowicz 10                     10
   Przemysław Tic         10             10      
49.  Daniel Koza     4     2 2         8      
50.  Grzegorz Łoniewski     7                 7
51.  Marcin Michałowski 5 1                   6
52.  Remigiusz Wyrzykiewicz       5               5 30 18 12
53.  Łukasz Tomaszyk 5                     5      
   Mateusz Gajewski 5                     5      
   Jarosław Chełminiak   3 2                 5      
   Grzegorz Tomczak           2 2 1       5      
57.  Artur Urbaniak     4                 4      
58.  Konrad Kubasiewicz     3                 3      
59.  Małgorzata Kanieska     2                 2      
   Marzena Łagowska     2                 2      
   Jacek Kubacki     2                 2      
   Andrzej Jachniewicz     2                 2      
   Marcin Trurl                 2     2      
64.  Wiktoria Jendruszek       1               1      
   Marcin Wołoszczuk                   1   1      

 

 

summer

 

Finał SummerTime
SNOOKER

 

  Termin : 29 - 30 września 2018
  Zapisy : Zakończone
  Przepisy gry standardowe
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime.
  Opłata startowa : 30zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2018:

 

 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2018 Ariel Trębocha
4 : 0 Kinga Pietrzak
137 - Ariel Trębocha
16
2017 Wiktor Doberschuetz
4 : 1 Tytus Pawlak
35 - Tytus Pawlak 16
2016 Kacper Filipiak
4 : 0 Wiktor Doberschuetz 100 - Kacper Filipiak
16
2015 Paweł Rogoza 4 : 3 Patryk Masłowski 51 - Patryk Masłowski 16
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4 : 2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4 : 3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4 : 3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011 Bartłomiej Zacniewski 4 : 2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4 : 1 Karol Szuba-Jabłoński
39 - Mateusz Baranowski 16

 

 

 

 

 

9ball9 bil
pool bilard

Termin: 2 lipca 2017

DRABINKA     GRUPY     LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Piotr Słodzinka (Poznań)
II miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
III miejsce: Maciej Szulczewski (Poznań), Tytus Pawlak (Poznań)

Przepisy gry: 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Piotr Słodzinka 7 : 2 Nikodem Jankowiak 12 15
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Tytus Pawlak 11 15
2015 Piotr Ptaszyński 8 : 4 Marcin Jamroziak 9 10

 

 




 

snoplus
Snooker Plus
snooker


Termin: 8-9 lipca 2017

DRABINKA       LISTA BREJKÓW

I miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
II miejsce: Maciej Śniegowski (Poznań)
III miejsce: Tytus Pawlak (Poznań), Tomasz Kasiński (Poznań)

Przepisy gry: snooker plus

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2017 Wiktor Doberschuetz
3 : 0 Maciej Śniegowski
79 - Wiktor Doberschuetz 21
2015 Sebastian Wawrzyniak
3 : 2 Michał Potysz
39 - Michał Potysz
17
2012 Marcin Jamroziak
3 : 1 Przemysław Poźniak
40 - Marcin Jamroziak
15
2011 Tomasz Lewandowski
2 : 1 Maciej Undrych
33 - Tomasz Lewandowski
11
2010 Bartosz Olchówka
3 : 1 Wiktor Doberschuetz 33 - Wiktor Doberschuetz
22

 





OMW2016

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
snooker

Termin: 14-16 lipca 2017

DRABINKA       LISTA BREJKÓW

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
II miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
III miejsce: Ariel Trębocha (Warszawa), Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Paweł Rogoza 3 : 1 Krzysztof Górniak 55 - Paweł Rogoza 54
2016 Kacper Filipiak 3 : 0 Paweł Rogoza 102 - Kacper Filipiak 36
2015 Patryk Masłowski 3 : 1 Robert Czupryniak 122 - Patryk Masłowski 39
2014 Rafał Jewtuch 3 : 1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3 : 0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012 Paweł Rogoza 3 : 0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011 Bartłomiej Zacniewski 3 : 2 Karol Szuba-Jabłoński 65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010 Michał Ebert 3 : 2 Kamil Zubrzycki 55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Przemo Pietrzykowski 39 - Mateusz Baranowski 45

 





  ba

Bilard Angielski
bilard angielski

Termin: 22 lipca 2017

DRABINKA      GRUPY     LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krystian Ćwikła (Poznań)
II miejsce: Mikołaj Stęsik (Poznań)
III miejsce: Kinga Pietrzak (Tomaszów Mazowiecki), Wiktor Doberschuetz (Poznań)

Przepisy gry: bilard angielski => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2017 Krystian Ćwikła 120 : 73 Mikołaj Stęsik 27 - Wiktor Doberschuetz
15

 





10bil

10 bil
pool bilard

Termin: 23 lipca 2017

DRABINKA       GRUPY      LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Karol Wiatrak (Poznań)
II miejsce: Maciej Szulczewski (Poznań)
III miejsce: Tomasz Bystrzyński (Poznań), Krzysztof Borowczyk (Poznań)

Przepisy gry: 10bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Karol Wiatrak
8 : 3 Maciej Szulczewski
1 13
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Piotr Ptaszyński 1 9
2015 Bartłomiej Kuśnierz 8 : 4 Nikodem Jankowiak 5 11

 

 




 

2vs22vs2
snooker

Termin: 29-30 lipca 2017

DRABINKA      GRUPY      LISTA BREJKÓW

I miejsce: ZE SZCZĘŚCIEM NIE WYGRASZ (Karol Szuba-Jabłoński, Marcin Jamroziak - Poznań)
II miejsce: KOŃBEK (Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak - Poznań)
III miejsce: NIEOBLICZALNI Z ZADUPIA (Marcin Karłyk, Waldemar Manyś - Lwówek), BURAK Z CHRZANEM (Krystian Ćwikła, Maciej Szulczewski - Poznań)

Przepisy gry: standardowe ze wskazaniem punktu 3.17

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2017 Ze Szczęściem Nie Wygrasz
(Marcin Jamroziak, Karol Szuba-Jabłoński)
2 : 0 Końbek
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak)
74 - Końbek 15
2016 Szymon Grewling
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
3 : 2 Jachimowscy
(Robert Jachimowski, Dawid Jachimowski)
27 - Do Przodu Gramy Nie Cofamy 10
2015 Łyse Konie
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Dream Team
(Robert Jachimowski, Karol Siódmiak)
39 - Łyse Konie 7
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2 : 0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 

 




 

12ftCup

12ft Cup
snooker

Termin: 5-6 sierpnia 2017

DRABINKA      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
II miejsce: Antoni Kowalski (Zielona Góra)
III miejsce: Mateusz Robiński (Poznań), Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Paweł Rogoza 3 : 2 Antoni Kowalski 75 - Paweł Rogoza 33
2016 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 1 Mateusz Robiński 56 - Mateusz Robiński
20
2015 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 2 Paweł Rogoza 60 - Paweł Rogoza 21
2014 Paweł Rogoza 3 : 1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2 : 1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2 : 0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011 Krzysztof Górniak
2 : 1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3 : 2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3 : 2 Wiktor Doberschuetz
30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3 : 1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 





  14

14/1
pool bilard

Termin: 13 sierpnia 2017

DRABINKA      GRUPY      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Waldemar Dębski (Poznań)
II miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
III miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań), Tytus Pawlak (Poznań)

Przepisy gry: 14/1 => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edyce:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2017 Waldemar Dębski
71 : 53 Marcin Jamroziak
28 - Wiktor Doberschuetz
11



teamgp

Team Grand Prix
snooker

Termin: 19-20 sierpnia 2017

DRABINKA      GRUPY      LISTA BREJKÓW

I miejsce: NIE SZUKAJ DROGI, ZNAJDZIESZ JĄ W SERCU (Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka - Poznań)
II miejsce: KIJOŁAMACZE (Mikołaj Stęsik, Maciej Stęsik, Nikodem Jankowiak - Poznań)
III miejsce: UNIWERSYTET 3. WIEKU (Tomasz Kasiński, Wojciech Ptak - Poznań, Tadeusz Miężalski - Wągrowiec), NIE MA PROBLEMU (Piotr Gazda, Marcin Smorawski, Rafał Zimniak - Poznań)

Przepisy gry: drużynowe 4Z => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2017 Nie Szukaj Drogi, Znajdziesz Ją w Sercu
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
240 : 180 Kijołamacze
(Mikołaj Stęsik, Maciej Stęsik, Nikodem Jankowiak)
25 - Piotr Słodzinka 9
2016 Ze szczęściem nie wygrasz
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
240 : 140 Koniokrady
(Paweł Deckert, Mikołaj Stęsik, Sebastian Wawrzyniak)
33 - Tytus Pawlak
7
2015 Co zrobić
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
244 : 210 Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
(Paweł Rogoza, Rafał Zimniak, Piotr Gazda)
44 - Paweł Rogoza 5
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260 : 134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250 : 142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński)
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243 : 200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241 : 145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 

 




 

handicap

Memoriał Billa Werbeniuka
snooker

Termin: 26 sierpnia 2017

DRABINKA      GRUPY

I miejsce: Mariusz Kukułka (Stargard)
II miejsce: Marcin Smorawski (Poznań)
III miejsce: Tomasz Sobczak (Poznań), Maciej Szulczewski (Poznań)

Przepisy gry: standardowe + pub + blink

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista liczba zawodników techniczne nokauty
liczba browarów
2017 Mariusz Kukułka
2 : 0 Marcin Smorawski 16 2 170 (w tym 29 porterów)
2016 Marcin Jamroziak
2 : 0 Paweł Deckert
12 2 124 (w tym 14 porterów)
2015 Jakub Czernicki
w : 0 Bartłomiej Kuśnierz (TKO)
16 4 136 (w tym 20 porterów)
2014 Jakub Chojnacki
2 : 0 Michał Białek 16 1 104 (w tym 25 porterów)
2013 Paweł Deckert
2 : 1 Waldemar Dębski
16 4 121
2012 Maciej Śniegowski
2 : 1 Jan Adamczyk
16 b.d. b.d.

 

 





8bila

8 bil
pool bilard

Termin: 27 sierpnia 2017

DRABINKA       GRUPY        LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
II miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
III miejsce: Bartłomiej Kuśnierz (Poznań), Wiktor Doberschuetz (Poznań)

Przepisy gry: 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Tytus Pawlak 7 : 6 Nikodem Jankowiak 5 10
2016 Nikodem Jankowiak
7 : 6 Tytus Pawlak
3 18
2015 Marek Leichert 7 : 5 Marcin Jamroziak - 8

 





shootout

ShootOut
snooker

Termin: 3 września 2017

DRABINKA      GRUPY      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krystiań Ćwikła (Poznań)
II miejsce: Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
III miejsce: Tomasz Leśniak (Głogów), Tytus Pawlak (Poznań)

Przepisy gry: shootout - str. 29 [ENG] => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Krystian Ćwikła 150 : 101 Sebastian Wawrzyniak 64 - Krystiań Ćwikła 24
2016 Tytus Pawlak 71 : 45 Michał Kozicki 24 - Emil Mądry, Mikołaj Stęsik
14
2015 Karol Szuba-Jabłoński 144 : 89 Wiktor Doberschuetz 40 - Karol Szuba-Jabłoński 8
2014 Karol Szuba-Jabłoński 132 : 38 Paweł Rogoza 43 - Karol Szuba-Jabłoński 22
2013 Krzysztof Górniak
70 : 19 Marcin Gdula
32 - Paweł Rogoza
13
2012 Paweł Rogoza 116 : 49 Tytus Pawlak
40 - Krzysztof Górniak
26
2011 Krzysztof Górniak
132 : 86 Paweł Rogoza
46 - Paweł Rogoza 26

 




 

handicap

Handicap Poznań Open
snooker

Termin: 9-10 września 2017

DRABINKA      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krystiań Ćwikła [75] (Poznań)
II miejsce: Nikodem Jankowiak [19] (Poznań)
III miejsce: Marcin Karłyk [20] (Lwówek), Ariel Trębocha [75] (Warszawa)

Przepisy gry: standardowe z handicapem punktowym na początku każdego frejma

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2017 Krystian Ćwikła [75] 3 : 2 [19] Nikodem Jankowiak
35 - Krystian Ćwikła 31
2016 Krystian Ćwikła [60]
3 : 1 [14] Wojciech Ptak
36 - Krystian Ćwikła
16

 

 




 

KLASYFIKACJA POOL BILARD

 

    9 bil
10 bil 14 / 1 8 bil SUMA ilość partii z kija
9 bil, 10 bil, 8 bil
najwyższe brejki
14 / 1
1.  Tytus Pawlak 10   10 16 36 2 (1+1) 19 11 10
2.  Nikodem Jankowiak 14 6   14 34 5 (2+3)      
3.  Maciej Szulczewski 10 14 2 6 32 1      
4.  Karol Wiatrak 4 16 6   26 3 15 13 13
5.  Wiktor Doberschuetz 6   10 10 26 2 (1+1) 28 23 14
6.  Waldemar Dębski 6   16   22   26 16 14
7.  Piotr Słodzinka 16 2     18 2      
8.  Piotr Ptaszyński 4 2 6 6 18   13 12 11
9.  Tomasz Bystrzyński 6 10     16        
10.  Emil Mądry 2 6 6   14 2 12    
11.  Marcin Jamroziak     14   14   13 12 11
12.  Krzysztof Borowczyk 1 10 12   13 1      
13.  Szymon Grewling 2 6 4   12 1 15    
14.  Robert Łuczkowski 6 4   2 12        
15.  Daniel Koza 4 6     10        
   Bartłomiej Kuśnierz       10 10        
17.  Krzysztof Dys 2     6 6        
18.  Piotr Kurek     6   6        
   Leszek Antczak       6 6        
20.  Bolesław Krzeszkiewicz 2 2     4        
21.  Mateusz Gajewski       2 2        

 

summer

Finał SummerTime
pool bilard

Termin: 17 września 2017

DRABINKA      LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
II miejsce: Leszek Antczak (Poznań)
III miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań), Robert Łuczkowski (Poznań)

Przepisy gry:
8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
10bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2017 Nikodem Jankowiak 10 : 5 Leszek Antczak 7 13
2016 Waldemar Dębski
10 : 4 Krzysztof Dys
4 16
2015 Tytus Pawlak 10 : 7 Marcin Jamroziak 4 12



 

KLASYFIKACJA SNOOKER

 

    Snooker Plus
1*

OMW
2*
Bilard Angielski
1*

2vs2
2*
12ft
Cup
2*
Team
GP
2*
Shoot
Out
1*
Handicap
Poznań
Open 2*
  najwyższy brejk
1.  Wiktor Doberschuetz 13 16 5 18 7 22    14 95 79 35 29
2.  Tytus Pawlak 8 10 3 18   22 8  10 79 50 33 26
3.  Krystian Ćwikła     10 16 16   13 22 77 64 37 35
4.  Marcin Karłyk 3 6 3 16 14 7 3 16 68 32 23 21
5.  Tomasz Kasiński 8 10   10 7 16 3 14 68 25 22  
6.  Sebastian Wawrzyniak 1 16 1 14 18   10 4 64 31 28 27
7.  Nikodem Jankowiak   10   10   18 3 18 59 40 23 21
8.  Paweł Deckert 5 6   14 7 14 3 10 59 29 22  
9.  Paweł Rogoza   30     25       55 76 62 55
10.  Ariel Trębocha   22     16     16 54 56 33 33
11.  Wojciech Ptak 1 4   10 3 16 3 14 51      
12.  Marcin Smorawski   10     14 16   10 50 22    
13.  Tomasz Leśniak 5 5   14 7   8 10 49 34 33 28
14.  Piotr Słodzinka 3 2 3   14 22 5   49 25 24 21
15.  Mikołaj Stęsik     8 5 2 18 5 10 48 28 25 21
16.  Maciej Stęsik   6 1 5 6 18   10 46 12 11  
17.  Karol Szuba-Jabłoński   22   22         44 36 29 24
18.  Marcin Jamroziak   5 3 22   14     44 13       12      11       10
19.  Maciej Szulczewski 1 4 1 16 3   5 14 44 13 12 11
20.  Rafał Zimniak   16     3 16 3 4 42 30 30  
21.  Maciej Śniegowski 10 8 2   3 14 1 4 42 25 23 15
22.  Tomasz Bystrzyński   6 2   16 14 1   39      
23.  Marcin Dzbanuszek 3 6   6 14   5 4 38      
24.  Szymon Grewling   4   14 14   1 4 37      
25.  Przemysław Tic   4     4 14 1 10 33      
26.  Tomasz Sobczak 1 6     6 14 1 4 32 22    
27.  Antoni Kowalski   8     22       30 47 39 37
28.  Krzysztof Górniak   25             25 46 37 34
29.  Jarosław Strugała 1 5   14       4 24      
30.  Piotr Gazda   4       16 3   23 22 20  
31.  Jakub Wieliński 3     14     1 4 22      
32.  Robert Jachimowski   18     3       21      
33.  Mariusz Kukułka   6   14         20      
   Marcin Michałowski 2 2   3 4 5   4 20      
35.  Paweł Flantowicz   5   14         19      
36.  Mateusz Robiński         18       18 57 40 31
37.  Maciej Relich   18             18 48 38 21
38.  Robert Czupryniak   18             18 29 24  
39.  Lech Dąbrowski   18             18      
40.  Daniel Koza 5   2 6       4 17 20    
41.  Jacek Mark   16             16 21    
42.  Waldemar Manyś       16         16      
   Andrzej Jachniewicz         2 14     16      
   Tadeusz Miężalski           16     16      
45.  Michał Bartkowiak           14     14 22    
46.  Grzegorz Sroka       10 4       14      
   Łukasz Bartkowiak           14     14      
   Łukasz Lis       10       4 14      
49.  Karol Tyszer 2       6     4 12 25 22  
50.  Łukasz Tomaszyk       3 4 5     12      
51.  Robert Jankowiak       10         10      
   Filip Ratajczak       3   7     10      
   Dominik Teda 2       4     4 10      
   Marcin Szofer               10 10      
55.  Marcin Małyska   8             8      
   Konrad Kubasiewicz   8             8      
   Jarosław Chełminiak   4     4       8      
58.  Dominik Hirsz           7     7      
   Paweł Stacherzak 2           1 4 7      
60.  Jacek Kubacki   6             6      
   Krzysztof Borowczyk   4 2           6      
   Kinga Pietrzak     5       1   6      
63.  Bartłomiej Kuśnierz 5               5 20 20 20
64.  Roman Szymkowiak           5     5      
   Kazimierz Czernecki   2         3   5      
66.  Sebastian Drążela   4             4      
   Michał Kozicki   4             4      
   Anna Gruszkiewicz   4             4      
   Aleksander Kowalski   4             4      
   Andrzej Mikołajski   4             4      
   Paweł Gajda         4       4      
   Waldemar Dębski               4 4      
73.  Miłosz Bąbelek       3         3      
74.  Marek Leichert   2             2      
   Dawid Jachimowski   2             2      
   Marzena Łagowska   2             2      
   Małgorzata Kanieska   2             2      
   Wiktoria Jendruszak   2             2      
   Michał Potysz   2             2      

 

summer

Finał SummerTime
snooker

Termin: 23-24 września 2017

DRABINKA      LISTA BREJKÓW

I miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
II miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
III miejsce: Sebastian Wawrzyniak (Poznań), Nikodem Jankowiak (Poznań)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2017 Wiktor Doberschuetz
4 : 1 Tytus Pawlak
35 - Tytus Pawlak 16
2016 Kacper Filipiak
4 : 0 Wiktor Doberschuetz 100 - Kacper Filipiak
16
2015 Paweł Rogoza 4 : 3 Patryk Masłowski 51 - Patryk Masłowski 16
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4 : 2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4 : 3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4 : 3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011 Bartłomiej Zacniewski 4 : 2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4 : 1 Karol Szuba-Jabłoński
39 - Mateusz Baranowski 16

 


sinucaSinuca Brasileira
snooker


Termin: 2-3 lipca 2016

DRABINKA     GRUPY    LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary)
II miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
III miejsce: Andrzej Jachniewicz (Poznań) Paweł Deckert (Poznań)

Przepisy gry: sinuca brasileira

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2016 Krzysztof Górniak 3 : 0 Wiktor Doberschuetz 236 - Krzysztof Górniak
16

 





OMW2016

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
snooker

Termin: 8-10 lipca 2016

DRABINKA    LISTA BREJKÓW

I miejsce: Kacper Filipiak (Warszawa)
II miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
III miejsce: Karol Lelek (Józefosław), Ariel Trębocha (Bobrowniki)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2016 Kacper Filipiak 3 : 0 Paweł Rogoza 102 - Kacper Filipiak 36
2015 Patryk Masłowski 3 : 1 Robert Czupryniak 122 - Patryk Masłowski 39
2014 Rafał Jewtuch 3 : 1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3 : 0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012 Paweł Rogoza 3 : 0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011 Bartłomiej Zacniewski 3 : 2 Karol Szuba-Jabłoński 65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010 Michał Ebert 3 : 2 Kamil Zubrzycki 55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartek Zacniewski 3 : 0 Przemo Pietrzykowski 39 - Mateusz Baranowski 45

 




 

9ball9 bil
pool bilard

Termin: 16-17 lipca 2016

DRABINKA    GRUPY    LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Waldemar Dębski (Poznań)
II miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
III miejsce: Dawid Jachimowski (Poznań), Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)

Przepisy gry: 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Tytus Pawlak 11 15
2015 Piotr Ptaszyński 8 : 4 Marcin Jamroziak 9 10

 

 




 

2vs22vs2
snooker

Termin: 23-24 lipca 2016

DRABINKA    GRUPY

I miejsce: SZYMON GREWLING (Sebastian Wawrzyniak, Paweł Deckert)
II miejsce: JACHIMOWSCY (Robert Jachimowski, Dawid Jachimowski
III miejsce: KONIEC (Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz), DO PRZODU GRAMY NIE COFAMY (Mikołaj Stęsik, Maciej Śniegowski)

Przepisy gry: standardowe ze wskazaniem punktu 3.17

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2016 Szymon Grewling
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
3 : 2 Jachimowscy
(Robert Jachimowski, Dawid Jachimowski)
27 - Do Przodu Gramy Nie Cofamy 10
2015 Łyse Konie
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Dream Team
(Robert Jachimowski, Karol Siódmiak)
39 - Łyse Konie 7
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2 : 0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 

 





shootout

ShootOut
snooker

Termin: 31 lipca 2016

DRABINKA   GRUPY

I miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
II miejsce: Michał Kozicki (Poznań)
III miejsce: Tomasz Leśniak (Głogów), Emil Mądry (Poznań)

Przepisy gry: shootout - str. 33 [ENG] => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2016 Tytus Pawlak 71 : 45 Michał Kozicki 24 - Emil Mądry, Mikołaj Stęsik
14
2015 Karol Szuba-Jabłoński 144 : 89 Wiktor Doberschuetz 40 - Karol Szuba-Jabłoński 8
2014 Karol Szuba-Jabłoński 132 : 38 Paweł Rogoza 43 - Karol Szuba-Jabłoński 22
2013 Krzysztof Górniak
70 : 19 Marcin Gdula
32 - Paweł Rogoza
13
2012 Paweł Rogoza 116 : 49 Tytus Pawlak
40 - Krzysztof Górniak
26
2011 Krzysztof Górniak
132 : 86 Paweł Rogoza
46 - Paweł Rogoza 26

 




 

12ftCup

12ft Cup
snooker

Termin: 6-7 sierpnia 2016

DRABINKA    LISTA BREJKÓW

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce: Mateusz Robiński (Poznań)
III miejsce: Mikołaj Stęsik (Poznań), Ariel Trębocha (Bobrowniki)

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2016 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 1 Mateusz Robiński 56 - Mateusz Robiński
20
2015 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 2 Paweł Rogoza 60 - Paweł Rogoza 21
2014 Paweł Rogoza 3 : 1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2 : 1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2 : 0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011 Krzysztof Górniak
2 : 1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3 : 2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3 : 2 Wiktor Doberschuetz
30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3 : 1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 





10bil

10 bil
pool bilard

Termin: 13-14 sierpnia 2016

DRABINKA    GRUPY    LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Waldemar Dębski (Poznań)
II miejsce: Piotr Ptaszyński (Poznań)
III miejsce: Cyrus Sidor (Poznań), Krzysztof Dys (Poznań)

Przepisy gry: 10bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Piotr Ptaszyński 1 9
2015 Bartłomiej Kuśnierz 8 : 4 Nikodem Jankowiak 5 11

 

 




 

handicap

Handicap Poznań Open
snooker

Termin: 20-21 sierpnia 2016

DRABINKA     GRUPY    LISTA BREJKÓW

I miejsce: Krystian Ćwikła [60] (Poznań)
II miejsce: Wojciech Ptak [14] (Poznań)
III miejsce: Jarosław Strugała [30] (Głogów), Jarosław Chełminiak [29] (Poznań)

Przepisy gry: standardowe z handicapem punktowym na początku każdego frejma

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2016 Krystian Ćwikła [60]
3 : 1 [14] Wojciech Ptak
36 - Krystian Ćwikła
16

 

 




 

handicap

Memoriał Billa Werbeniuka
snooker

Termin: 27 sierpnia 2016

DRABINKA     GRUPY

I miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
II miejsce: Paweł Deckert (Poznań)
III miejsce: Kazimierz Czernecki (Poznań), Tomasz Bystrzyński (Poznań)

Przepisy gry: standardowe + pub + blink

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista liczba zawodników techniczne nokauty
liczba browarów wypitych
2016 Marcin Jamroziak
2 : 0 Paweł Deckert
12 2 124 (w tym 14 porterów)
2015 Jakub Czernicki
w : 0 Bartłomiej Kuśnierz (TKO)
16 4 136 (w tym 20 porterów)
2014 Jakub Chojnacki
2 : 0 Michał Białek 16 1 104 (w tym 25 porterów)
2013 Paweł Deckert
2 : 1 Waldemar Dębski
16 4 121
2012 Maciej Śniegowski
2 : 1 Jan Adamczyk
16 b.d. b.d.

 

 




teamgp

Team Grand Prix
snooker

Termin: 3-4 września 2016

 

DRABINKA     GRUPY    LISTA BREJKÓW

 

I miejsce: ZE SZCZĘŚCIEM NIE WYGRASZ (Krzysztof Górniak, Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
II miejsce: KONIOKRADY (Paweł Deckert, Mikołaj Stęsik, Sebastian Wawrzyniak)
III miejsce: NIESZŁA (Tomasz Bystrzyński, Marcin Jamroziak, Przemysław Semik), FROM THE BOTTOM (Maciej Śniegowski, Waldemar Dębski, Piotr Słodzinka)

Przepisy gry: drużynowe 4Z => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2016 Ze szczęściem nie wygrasz
(Wiktor Doberschuetz, Krzysztof Pawlak, Krzysztof Górniak)
240 : 140 Koniokrady
(Paweł Deckert, Mikołaj Stęsik, Sebastian Wawrzyniak)
33 - Tytus Pawlak
7
2015 Co zrobić
(Wiktor Doberschuetz, Krzysztof Pawlak, Krzysztof Górniak)
244 : 210 Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
(Paweł Rogoza, Rafał Zimniak, Piotr Gazda)
44 - Paweł Rogoza 5
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260 : 134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250 : 142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243 : 200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241 : 145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 

 





8bila

8 bil
pool bilard

Termin: 10-11 września 2016

DRABINKA    GRUPY    LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Nikodem Jankowiak (Poznań)
II miejsce: Tytus Pawlak (Poznań)
III miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań), Waldemar Dębski (Poznań)

Przepisy gry: 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2016 Nikodem Jankowiak
7 : 6 Tytus Pawlak
3 18
2015 Marek Leichert 7 : 5 Marcin Jamroziak - 8

 

KLASYFIKACJA SNOOKER




      Sinuca
Brasileira
1*

OMW
2*

2vs2
2*
Shoot
Out
1*
12ft
Cup
2*
Handicap
Poznań
Open 2*
Team
GP
2*
  najwyższy brejk
1. +1  Tytus Pawlak   10 10 8 6   18 52 39 33 25
2. +1  Paweł Deckert 3 10 18   2   16 49 62 36 21
3. +1  Mikołaj Stęsik 2 6 10 2 10   16 46 48 42 39
4. +2  Sebastian Wawrzyniak     18 2 6 2 16 44 29 25  
5. +4  Krzysztof Górniak 8 16         18 42 236 201 178
6. +9  Wiktor Doberschuetz 5 5 10       18 38 174 115 74
7. -6  Karol Szuba-Jabłoński   16     18     34 42 34 25
8. +3  Tomasz Bystrzyński 2 4 6 2 4 4 10 32 29 24 24
9. +3  Piotr Słodzinka   10   2 6 4 10 32 29    
10. -5  Ariel Trębocha   18     10     28 38 36 33
11. +5  Maciej Śniegowski 1 6 10 1     10 28 36 35 30
12. -5  Robert Jachimowski   10 16   2     28 27 23  
13. +1  Wojciech Ptak 1 2 4 1 4 10 6 28      
14. -6  Kacper Filipiak   25           25 102 84 75
15. -5  Paweł Rogoza   22           22 62 42 38
16. -3  Dawid Jachimowski   6 16         22 20    
17. +6  Szymon Grewling 2 4 4 1   4 6 21 20    
18. +6  Maciej Stęsik 1 2 6 1 4   6 20 22 21 20
19. -2  Karol Lelek   18           18 26 25 23
20. +7  Tomasz Kasiński 1 4   1 4 2 6 18 <-        pozycje
<- rozlosowane
21. -3  Jarosław Strugała   6 6     6   18
22. -3  Mateusz Robiński         16     16 56 42 35
23. -3  Krystian Ćwikła           16   16 36 31 27
24. -3  Bartłomiej Kuśnierz   16           16 22 20  
25. -3  Marcin Bek   16           16 22    
26. +12  Marcin Jamroziak 2         2 10 14 38 37 35
27. -2  Jarosław Chełminiak   6     2 6   14 20    
28. +4  Tomasz Sobczak 1   6       6 13 25    
29. +4  Przemysław Tic 1   6       6 13 24    
30. -4  Tomasz Leśniak   4 6 3       13      
31. -3  Marcin Smorawski   10           10 21 21  
32. -3  Mariusz Kukułka   4 6         10      
  +8  Mateusz Rusin   4         6 10      
  +27  Waldemar Dębski             10 10      
  +27  Przemysław Semik             10 10      
36. -6  Michał Kozicki       5 2 2   9 22    
37. -6  Andrzej Jachniewicz 3 2     2 2   9      
38. +16  Łukasz Uciechowski 1           6 7 21    
39. -5  Paweł Flantowicz     6         6      
  -5  Marcin Dzbanuszek         6     6      
  +20  Tadeusz Miężalski             6 6      
42. -6  Marcin Małyska   5           5 21 21  
43. -6  Konrad Kubasiewicz   5           5      
44. -5  Piotr Gazda           4   4 32    
45. -5  Robert Czupryniak   4           4      
  -5  Jacek Kubacki   4           4      
  -5  Piotr Kurek     4         4      
  -5  Stanisław Jackowski     4         4      
  -5  Nikodem Jankowiak       4       4      
  -5  Krzysztof Borowczyk       4       4      
  -5  Kazimierz Czernecki       2 2     4      
52. -4  Karol Tyszer 1       2     3 35 24 20
53. -4  Emil Mądry       3       3 24    
54. -4  Marek Leichert   3           3      
  -4  Rafał Zimniak   3           3      
56. -4  Wiktoria Jędruszek   2           2      
  -4  Daniel Koza           2   2      
58. -3  Anna Gruszkiewicz       1       1      

summer

Finał SummerTime
snooker

Termin: 17-18 września 2016

DRABINKA    LISTA BREJKÓW

I miejsce: Kacper Filipiak (Warszawa)
II miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań)
III miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań), Tytus Pawlak (Poznań)

 

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2016 Kacper Filipiak
4 : 0 Wiktor Doberschuetz 100 - Kacper Filipiak
16
2015 Paweł Rogoza 4 : 3 Patryk Masłowski 51 - Patryk Masłowski 16
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4 : 2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4 : 3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4 : 3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011 Bartłomiej Zacniewski 4 : 2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4 : 1 Karol Szuba-Jabłoński
39 - Mateusz Baranowski 16

 

KLASYFIKACJA POOL BILARD




               9 bil
10 bil 8 bil SUMA ilość partii z kija
1.  Waldemar Dębski  16 16 10 42 2
2.  Tytus Pawlak 10   16 26 2
3.  Nikodem Jankowiak 2   18 20 2
4.  Marcin Jamroziak 2 4 10 16 1 + 1
5.  Szymon Grewling 4 4 6 14 1
6.  Piotr Ptaszyński 2 10   12 1
7.  Bartłomiej Kuśnierz 6   6 12  
8.  Piotr Kurek 2 4 4 10 1
9.  Tomasz Bystrzyński 4 4   8  
kolejność
rozlosowana
10.  Cyrus Sidor   6   6 1
11.  Dawid Jachimowski 6     6 1
12.  Krzysztof Borowczyk 2   4 6 1
kolejność
rozlosowana
13.  Mateusz Gajewski     6 6  
14.  Robert Jankowiak 2   4 6  
15.  Maciej Górny     6 6  
16.  Krzysztof Dys   6   6  
17.  Piotr Słodzinka 4     4 1
kolejność
rozlosowana
18.  Maciej Rogodziński     4 4  
19.  Wojciech Bocheński     4 4  
20.  Tomasz Grygier   2 2 4  
21.  Jacek Jaborski     4 4  
22.  Emil Mądry 4     4  
23.  Tomasz Steczyszyn     4 4  
24.  Maciej Stęsik     4 4  
kolejność
rozlosowana
25.  Jakub Kwieciński 2     2  
26.  Jakub Wieliński     2 2  

 

summer

Finał SummerTime
pool bilard

Termin: 24-25 września 2016

DRABINKA    LISTA PARTII Z KIJA

I miejsce: Waldemar Dębski (Poznań)
II miejsce: Krzysztof Dys (Poznań)
III miejsce: Emil Mądry (Poznań), Nikodem Jankowiak (Poznań)

Przepisy gry:
8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
10bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2016 Waldemar Dębski
10 : 4 Krzysztof Dys
4 16
2015 Tytus Pawlak 10 : 7 Marcin Jamroziak 4 12

6red

6red
snooker

Termin: 4-5 lipca 2015

I miejsce: Rafał Zimniak (Poznań)
II miejsce: Michał Potysz (Rokietnica)
III miejsce: Marcin Dzbanuszek (Poznań), Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)

Wyniki 2015:
Grupy
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: 6 czerwonych

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Rafał Zimniak 3:2 Michał Potysz 29 - Wiktor Doberschuetz 20
2014 Rafał Zimniak 4:3 Marcin Gdula 49 - Marcin Gdula 16
2013 Kevin Dabrowski
3:0 Tytus Pawlak
27 - Kevin Dabrowski
22
2012 Wiktor Doberschuetz
3:1 Paweł Deckert
27 - Sebastian Wawrzyniak
14
2011 Wiktor Doberschuetz
3:0 Przemysław Poźniak
 31 - Wiktor Doberschuetz 16
2010 Przemysław Poźniak
3:0 Tomasz Apolinarski
 20 - Przemysław Poźniak 22

 



omw

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
snooker

Termin: 10-12 lipca 2015

I miejsce: Patryk Masłowski (Toruń)
II miejsce: Robert Czupryniak (Szczecin/Wrocław)
III miejsce: Krzysztof Górniak (Licheń Stary/Wrocław), Robert Jachimowski (Rokietnica)


Wyniki 2015:
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Patryk Masłowski 3:1 Robert Czupryniak 122 - Patryk Masłowski 39
2014 Rafał Jewtuch 3:1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3:0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012  Paweł Rogoza 3:0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011  Bartłomiej Zacniewski 3:2 Karol Szuba-Jabłoński  65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010  Michał Ebert 3:2 Kamil Zubrzycki  55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartek Zacniewski 3:0 Przemo Pietrzykowski  39 - Mateusz Baranowski 45

 


 

teamgp

Team Grand Prix
snooker

Termin: 18-19 lipca 2015

I miejsce: Co zrobić
Wiktor Doberschuetz (Poznań)
Tytus Pawlak (Poznań)
Krzysztof Górniak (Licheń Stary)

II miejsce: Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
Paweł Rogoza (Szczecin)
Rafał Zimniak (Poznań)
Piotr Gazda (Poznań)

III miejsce: Cyngle Białego
Bartłomiej Kuśnierz (Poznań)
Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
Paweł Deckert (Poznań)

III miejsce: Pojemniki PET
Marcin Jamroziak (Poznań)
Waldemar Dębski (Poznań)
Tomasz Bystrzyński (Poznań)


Wyniki 2015:
Grupa
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: drużynowe 4Z => (streszczenie)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2015 Co zrobić
(Wiktor Doberschuetz, Krzysztof Pawlak, Krzysztof Górniak)
244:210 Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
(Paweł Rogoza, Rafał Zimniak, Piotr Gazda)
44 - Paweł Rogoza 5
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260:134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250:142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243:200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241:145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
 41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 



omw

8 ball
pool bilard

Termin: 25-26 lipca 2015

I miejsce: Marek Leichert (Wągrowiec)
II miejsce: Marcin Jamroziak (Poznań)
III miejsce: Emil Mądry (Poznań), Piotr Kurek (Poznań)

Wyniki 2015:
Grupy
Drabinka

Przepisy gry: 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2015 Marek Leichert 7:5 Marcin Jamroziak - 8

 


 

12

Snooker Plus
snooker

Termin: 1-2 sierpnia 2015

I miejsce: Sebastian Wawrzyniak (Skórzewo)
II miejsce: Michał Potysz (Rokietnica)
III miejsce: Wiktor Doberschuetz (Poznań), Robert Jachimowski (Rokietnica)

Wyniki 2015:
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: snooker plus

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Sebastian Wawrzyniak 3:2 Michał Potysz 39 - Michał Potysz 17
2012 Marcin Jamroziak
3:1 Przemysław Poźniak
40 - Marcin Jamroziak
15
2011  Tomasz Lewandowski
2:1 Maciej Undrych
33 - Tomasz Lewandowski 11
2010 Bartosz Olchówka
3:1 Wiktor Doberschuetz
33 - Wiktor Doberschuetz 22

 


 

12

12ft Cup
snooker

Termin: 8-9 sierpnia 2015

I miejsce: Karol Szuba-Jabłoński (Poznań)
II miejsce: Paweł Rogoza (Szczecin)
III miejsce: Tytus Pawlak (Poznań), Piotr Słodzinka (Poznań)

Wyniki 2015:
Drabinka
Lista brejków

Przepisy gry: standardowe

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2015 Karol Szuba-Jabłoński 3:2 Paweł Rogoza 60 - Paweł Rogoza 21