KLASYFIKACJA
  1 Wiktor Doberchuetz
1 LIGA
  2 Filip Siudziński
  3 Piotr Słodzinka
  4 Marcin Jamroziak
  5 Maciej Undrych
  6 Karol Szuba-Jabłoński
BARAŻ 2
7 Hubert Miężalski
BARAŻ 1
8 Jan Adamczyk
SPADEK DO 2 LIGI
9 Robert Wójcik
10 Tomasz Apolinarski
AWANS DO 1 LIGI
11 Jakub Czernicki 2 LIGA
12 Fryderyk Bukowski
BARAŻ 1
13 Tadeusz Miężalski
BARAŻ 2
14 Łukasz Stasiak
  15 Piotr Adamczak
  16 Bartłomiej Kuśnierz
BARAŻ 1
17 Krzysztof Duda
BARAŻ 2 18 Paweł Deckert
SPADEK DO 3 LIGI 19 Mateusz Rusin
20 Marek Leichert
AWANS DO 2 LIGI 21 Jakub Klepczyński
3 LIGA
22 Michał Seidel
BARAŻ 2 23 Marcin Gdula
BARAŻ 1 24 Anna Gruszkiewicz
  25 Marcin Dzbanuszek
  26 Maciej Śniegowski
  27 Robert Zabel
  28 Jarosław Chełminiak
  29 Tomasz Kasiński
  30 Jakub Małecki
  31 Tomasz Bystrzyński
  32 Remigiusz Augustyniak
  33 Piotr Kromer
  34 Michał Kaczmarek
  35 Andrzej Precz
  36 Michał Białek
  37 Dariusz Paprocki

 


ZAWODNIK PKT
M
W P
WO F+ F-
BF
1
Doberschuetz Wiktor
17 9 8 1 0 17 3 14
2
Siudziński Filip
16 9 7 2 0 15 6 9
3
Słodzinka Piotr
16 9 7 2 0 14 5 9
4
Jamroziak Marcin
16 9 7 2 0 14 9 5
5
Undrych Maciej
13 9 4 5 0 11 12 -1
6
Szuba-Jabłoński Karol
13 9 4 5 0 11 12 -1
7
Miężalski Hubert
12 9 3 6 0 6 13 -7
8
Adamczyk Jan
11 9 2 7 0 6 15 -9
9
Wójcik Robert
11 9 2 7 0 7 14 -7
10
Apolinarski Tomasz
10 9 1 8 0 5 17 -12

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, W- wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 Doberschuetz Wiktor
  2 : 0
1 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 1
2 : 0
2 : 0
2 Siudziński Filip
0 : 2
  2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 1
2 : 1
1 : 2
2 : 0
2 : 0
3 Jamroziak Marcin
2 : 1
0 : 2
  2 : 1
0 : 2
2 : 1
2 : 0
2 : 1
2 : 0
2 : 1
4 Undrych Maciej
0 : 2
0 : 2
1 : 2
  1 : 2
1 : 2
2 : 0
2 : 1
2 : 0
2 : 1
5 Słodzinka Piotr
0 : 2
0 : 2
2 : 0
2 : 1
  2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
6 Apolinarski Tomasz
0 : 2
1 : 2
1 : 2
2 : 1
0 : 2
  0 : 2
1 : 2
0 : 2
0 : 2
7 Adamczyk Jan
0 : 2
1 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 0
  0 : 2
1 : 2
2 : 1
8 Szuba-Jabłoński Karol
1 : 2
2 : 1
1 : 2
1 : 2
0 : 2
2 : 1
2 : 0
  2 : 0
0 : 2
9 Miężalski Hubert
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2 0 : 2
2 : 0
2 : 1
0 : 2
  2 : 0
10 Wójcik Robert
0 : 2
0 : 2
1 : 2
1 : 2
0 : 2
2 : 0
1 : 2
2 : 0
0 : 2
 

 

 


 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
18-19.04.2009
 
Doberschuetz Wiktor 2 : 0
Wójcik Robert
54 : 42 | ( 11 , 16 ) 60 : 36
 
Siudziński Filip 2 : 0
Miężalski Hubert
56 : 21 | 67 : 32 ( 11 )
 
Jamroziak Marcin 2 : 1
Szuba-Jabłoński Karol
( 18 ) 53 : 27 | 29 : 64 ( 24 , 12 ) | 47 : 35
 
Undrych Maciej 2 : 0
Adamczyk Jan
( 13 , 13 ) 61 : 38 ( 16 ) | 50 : 37
 
Słodzinka Piotr 2 : 0
Apolinarski Tomasz
( 11 , 12 ) 47 : 35 | ( 11 ) 51 : 23
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 2
25.04. - 26.04.2009
 
Miężalski Hubert 0 : 2
Doberschuetz Wiktor
( 15 ) 28 : 62 | 9 : 62 ( 61 )
 
Wójcik Robert 2 : 0
Szuba-Jabłoński Karol
( 14 ) 56 : 43 ( 14 , 12 ) | ( 11 ) 45 : 21 ( 11 )
 
Siudziński Filip 2 : 1
Adamczyk Jan
( 13 ) 33 : 38 | ( 32 ) 57 : 1 | 53 : 33
 
Jamroziak Marcin 2 : 1
Apolinarski Tomasz
44 : 37 | 28 : 67 ( 20 , 11 ) | ( 11 , 22 ) 59 : 18
 
Undrych Maciej 1 : 2
Słodzinka Piotr
36 : 50 ( 15 ) | 35 : 22 | 33 : 66 ( 13 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 3
02.05. - 03.05.2009
 
Doberschuetz Wiktor 2 : 1
Szuba-Jabłoński Karol
( 11 ) 52 : 37 ( 14 ) | ( 15 ) 21 : 59 ( 20 , 14 ) | ( 13 , 14 ) 55 : 49 ( 18 , 11 )
 
Miężalski Hubert 2 : 1
Adamczyk Jan
63 : 43 | 29 : 69 | 53 : 13
 
Wójcik Robert 2 : 0
Apolinarski Tomasz
( 12 ) 57 : 45 | 53 : 31
 
Siudziński Filip 2 : 0
Słodzinka Piotr
( 14 ) 49 : 42 | 51 : 37
 
Jamroziak Marcin 2 : 1
Undrych Maciej
( 13 ) 56 : 47 ( 14 ) | 32 : 58 | 41 : 31
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 4
09.05. - 10.05.2009
 
Adamczyk Jan 0 : 2
Doberschuetz Wiktor
34 : 42 ( 10 ) | 31 : 69 ( 11 , 11 )
 
Szuba-Jabłoński Karol 2 : 1
Apolinarski Tomasz
31 : 51 ( 13 ) | ( 14 ) 51 : 9 | ( 14 ) 56 : 22
 
Miężalski Hubert 0 : 2
Słodzinka Piotr
53 : 81 ( 13 ) | 51 : 59
 
Wójcik Robert 1 : 2
Undrych Maciej
( 21 ) 50 : 71 | 59 : 44 ( 16 ) | 50 : 79 ( 13 )
 
Siudziński Filip 2 : 0
Jamroziak Marcin
( 16 ) 61 : 30 ( 13 ) | ( 12 , 13 ) 66 : 56
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 5
16.05. - 17.05.2009
 
Doberschuetz Wiktor 2 : 0
Apolinarski Tomasz
( 15 ) 51 : 28 | 59 : 28 ( 17 )
 
Adamczyk Jan 0 : 2
Słodzinka Piotr
20 : 51 ( 13 ) | 32 : 47 ( 11 )
 
Szuba-Jabłoński Karol 1 : 2
Undrych Maciej
( 16 ) 59 : 20 | 17 : 53 | 49 : 60
 
Miężalski Hubert 0 : 2
Jamroziak Marcin
31 : 50 ( 13 ) | 48 : 57 ( 13 )
 
Wójcik Robert 0 : 2
Siudziński Filip
28 : 61 | 36 : 70 ( 13 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 6
23.05. - 24.05.2009
 
Słodzinka Piotr 0 : 2
Doberschuetz Wiktor
( 14 ) 38 : 51 ( 16 , 15 ) | 50 : 60 ( 15 )
 
Apolinarski Tomasz 2 : 1
Undrych Maciej
28 : 54 | ( 18 ) 67 : 30 | ( 15 ) 46 : 35
 
Adamczyk Jan 0 : 2
Jamroziak Marcin
( 11 ) 18 : 46 | 20 : 48 ( 15 )
 
Szuba-Jabłoński Karol 2 : 1
Siudziński Filip
35 : 68 ( 11 ) | 46 : 45 | ( 14 ) 63 : 33
 
Miężalski Hubert 2 : 0
Wójcik Robert
39 : 28 | 56 : 33
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 7
30.05. - 31.05.2009
 
Doberschuetz Wiktor 2 : 0
Undrych Maciej
54 : 12 | ( 12 ) 57 : 48
 
Słodzinka Piotr 2 : 0
Jamroziak Marcin
( 18 ) 48 : 47 ( 15 ) | 46 : 13
 
Apolinarski Tomasz 1 : 2
Siudziński Filip
34 : 59 | ( 13 ) 69 : 32 ( 10 ) | 35 : 46
 
Adamczyk Jan 2 : 1
Wójcik Robert
18 : 49 | ( 11 ) 48 : 43 | 62 : 35
 
Szuba-Jabłoński Karol 2 : 0
Miężalski Hubert
( 11 ) 65 : 63 | 53 : 41
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 8
06.06. - 07.06.2009
 
Jamroziak Marcin 2 : 1
Doberschuetz Wiktor
( 13 ) 41 : 49 ( 11 ) | ( 17 ) 54 : 50 |
( 11 ) 56 : 46 ( 12 , 11 )
 
Undrych Maciej 0 : 2
Siudziński Filip
37 : 55 ( 13 , 10 ) | 40 : 64 ( 18 , 12 )
 
Słodzinka Piotr 2 : 0
Wójcik Robert
44 : 34 | ( 12 , 11 ) 54 : 40 ( 13 )
 
Apolinarski Tomasz 0 : 2
Miężalski Hubert
52 : 64 ( 10 , 13 ) | 44 : 59
 
Adamczyk Jan 0 : 2
Szuba-Jabłoński Karol
( 13 ) 45 : 52 D | 14 : 53 ( 13 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 9
20.06. - 21.06.2009
 
Doberschuetz Wiktor 2 : 0
Siudziński Filip
( 18 , 40 ) 77 : 38 | ( 15 ) 63 : 10
 
Jamroziak Marcin 2 : 1
Wójcik Robert
30 : 45 ( 16 ) | 37 : 34 ( 11 ) | 50 : 36
 
Undrych Maciej 2 : 0
Miężalski Hubert
( 18 ) 61 : 32 | 67 : 45 ( 16 )
 
Słodzinka Piotr 2 : 0
Szuba-Jabłoński Karol
67 : 30 ( 15 ) | ( 11 ) 51 : 21
 
Apolinarski Tomasz 0 : 2
Adamczyk Jan
21 : 58 | 30 : 46 ( 22 )
 
 

 

 

 


ZAWODNIK PKT
M
W P
WO F+ F-
BF
1
Czernicki Jakub
16 9 7 2 0 15 7 8
2
Bukowski Fryderyk
16 9 7 2 0 15 7 8
3
Miężalski Tadeusz
14 9 5 4 0 11 9 2
4
Stasiak Łukasz
13 9 4 5 0 10 14 -4
5
Adamczak Piotr
13 9 4 5 0 10 12 -2
6
Kuśnierz Bartłomiej
13 9 5 3 1 12 9 3
7
Duda Krzysztof
13 9 4 5 0 11 11 0
8
Deckert Paweł
12 9 3 6 0 8 15 -7
9
Rusin Mateusz
12 9 3 6 0 8 14 -6
10
Leichert Marek
12 9 3 6 0 11 13 -2

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, W- wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 Adamczak Piotr
  0 : 2
2 : 1
2 : 0
2 : 0
1 : 2
2 : 1
1 : 2
0 : 2
0 : 2
2 Leichert Marek
2 : 0
  2 : 0
1 : 2
0 : 2
2 : 1
1 : 2
1 : 2
1 : 2
1 : 2
3 Miężalski Tadeusz
1 : 2
0 : 2
  2 : 0
2 : 1
0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
0 : 2
4 Deckert Paweł
0 : 2
2 : 1
0 : 2
  1 : 2
0 : 2
2 : 1
2 : 1
1 : 2
0 : 2
5 Kuśnierz Bartłomiej
0 : 2
2 : 0
1 : 2
2 : 1
  2 : 0
2 : 0
2 : 0
0 : 2
1 : 2
6 Duda Krzysztof
2 : 1
1 : 2
2 : 0
2 : 0
0 : 2
  2 : 0
1 : 2
0 : 2
1 : 2
7 Rusin Mateusz
1 : 2
2 : 1
0 : 2
1 : 2
0 : 2
0 : 2
  2 : 1
0 : 2
2 : 0
8 Stasiak Łukasz
2 : 1
2 : 1
0 : 2
1 : 2
0 : 2
2 : 1
1 : 2
  2 : 1
0 : 2
9 Czernicki Jakub
2 : 0
2 : 1
0 : 2
2 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 0
1 : 2
  2 : 1
10 Bukowski Fryderyk
2 : 0
2 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 1
2 : 1
0 : 2
2 : 0
1 : 2
 

 

 


 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
18-19.04.2009
 
Adamczak Piotr 0 : 2
Bukowski Fryderyk
( 11 ) 61 : 65 | ( 14 ) 41 : 54 ( 13 , 10 )
 
Leichert Marek 1 : 2
Czernicki Jakub
( 12 ) 41 : 20 | 51 : 59 ( 13 , 12 ) | 14 : 34
 
Miężalski Tadeusz 2 : 0
Stasiak Łukasz
48 : 44 | ( 14 ) 66 : 46
 
Deckert Paweł 2 : 1
Rusin Mateusz
14 : 52 | 60 : 22 | ( 11 ) 34 : 26
 
Kuśnierz Bartłomiej 2 : 0
Duda Krzysztof
( 20 ) 68 : 61 | ( 13 ) 54 : 39
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 2
25.04. - 26.04.2009
 
Czernicki Jakub 2 : 0
Adamczak Piotr
( 10 , 11 ) 43 : 14 | 70 : 63
 
Bukowski Fryderyk 2 : 0
Stasiak Łukasz
62 : 48 ( 14 ) | 54 : 16
 
Leichert Marek 1 : 2
Rusin Mateusz
22 : 30 ( 11 ) | ( 11 ) 36 : 14 | 12 : 35
 
Miężalski Tadeusz 0 : 2
Duda Krzysztof
32 : 38 ( 13 ) | 25 : 38
 
Deckert Paweł 1 : 2
Kuśnierz Bartłomiej
13 : 58 | ( 15 ) 45 : 36 | ( 14 ) 28 : 31 ( 11 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 3
02.05. - 03.05.2009
 
Adamczak Piotr 1 : 2
Stasiak Łukasz
53 : 35 | ( 10 ) 32 : 49 | 18 : 35
 
Czernicki Jakub 2 : 0
Rusin Mateusz
49 : 36 | 52 : 21
 
Bukowski Fryderyk 2 : 1
Duda Krzysztof
32 : 45 | ( 12 ) 46 : 21 | 36 : 15
 
Leichert Marek 0 : 2
Kuśnierz Bartłomiej
( 11 ) 39 : 56 | 31 : 51
 
Miężalski Tadeusz 2 : 0
Deckert Paweł
( 15 ) 52 : 18 | ( 13 ) 52 : 46
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 4
09.05. - 10.05.2009
 
Rusin Mateusz 1 : 2
Adamczak Piotr
47 : 27 | 31 : 60 ( 13 ) | 34 : 40
 
Stasiak Łukasz 2 : 1
Duda Krzysztof
28 : 17 | 35 : 46 ( 15 ) | 35 : 30
 
Czernicki Jakub 2 : 0
Kuśnierz Bartłomiej
44 : 41 | ( 13 ) 50 : 22
 
Bukowski Fryderyk 2 : 0
Deckert Paweł
( 12 , 15 ) 56 : 29 | 45 : 22
 
Leichert Marek 2 : 0
Miężalski Tadeusz
( 12 ) 43 : 26 | 47 : 25
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 5
16.05. - 17.05.2009
 
Adamczak Piotr 1 : 2
Duda Krzysztof
( 18 ) 67 : 43 | 27 : 56 ( 13 ) | 27 : 39
 
Rusin Mateusz 0 : 2
Kuśnierz Bartłomiej
40 : 52 ( 13 ) | 30 : 66 ( 13 , 12 )
 
Stasiak Łukasz 1 : 2
Deckert Paweł
50 : 41 | ( 13 ) 40 : 49 | 5 : 47 ( 13 )
 
Czernicki Jakub 0 : 2
Miężalski Tadeusz
40 : 49 | ( 15 ) 45 : 65
 
Bukowski Fryderyk 2 : 1
Leichert Marek
( 16 ) 50 : 35 | 6 : 52 ( 14 ) | ( 13 ) 39 : 22
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 6
23.05. - 24.05.2009
 
Kuśnierz Bartłomiej 0 : 2
Adamczak Piotr
walkower
0 : w | 0 : w
 
Duda Krzysztof 2 : 0
Deckert Paweł
( 13 ) 62 : 32 | 36 : 24
 
Rusin Mateusz 0 : 2
Miężalski Tadeusz
( 11 ) 32 : 61 | 43 : 54
 
Stasiak Łukasz 2 : 1
Leichert Marek
( 18 ) 44 : 28 | 36 : 84 ( 25 ) | ( 13 ) 30 : 17
 
Czernicki Jakub 2 : 1
Bukowski Fryderyk
23 : 48 | 45 : 31 | 30 : 17
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 7
30.05. - 31.05.2009
 
Adamczak Piotr 2 : 0
Deckert Paweł
( 13 ) 55 : 44 | ( 11 ) 52 : 38
 
Kuśnierz Bartłomiej 1 : 2
Miężalski Tadeusz
( 12 ) 83 : 14 | 32 : 52 | 15 : 57
 
Duda Krzysztof 1 : 2
Leichert Marek
38 : 48 | ( 11 ) 46 : 31 | 27 : 40
 
Rusin Mateusz 2 : 0
Bukowski Fryderyk
53 : 24 ( 12 ) | ( 16 ) 74 : 32
 
Stasiak Łukasz 2 : 1
Czernicki Jakub

mecz przełożony ( 14 ) 55 : 42 | ( 14 ) 39 : 64 ( 13 ) | ( 15 ) 52 : 12
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 8
06.06. - 07.06.2009
 
Miężalski Tadeusz 1 : 2
Adamczak Piotr
81 : 27 | 27 : 72 ( 11 ) | 23 : 32
 
Deckert Paweł 2 : 1
Leichert Marek
53 : 39 ( 11 ) | 28 : 62 | 34 : 8
 
Kuśnierz Bartłomiej 1 : 2
Bukowski Fryderyk
52 : 36 | 45 : 51 | 6 : 44 ( 11 )
 
Duda Krzysztof 0 : 2
Czernicki Jakub
8 : 53 ( 16 , 14 , 13 ) | ( 12 , 11 ) 43 : 53 ( 11 )
 
Rusin Mateusz 2 : 1
Stasiak Łukasz
24 : 55 | 48 : 43 | 56 : 25
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 9
20.06. - 21.06.2009
 
Adamczak Piotr 0 : 2
Leichert Marek
43 : 55 ( 13 ) | 20 : 49 ( 12 )
 
Miężalski Tadeusz 0 : 2
Bukowski Fryderyk
38 : 51 | 21 : 45 ( 13 )
 
Deckert Paweł 1 : 2
Czernicki Jakub
35 : 44 ( 12 ) | ( 16 ) 51 : 30 | ( 16 ) 33 : 40
 
Kuśnierz Bartłomiej 2 : 0
Stasiak Łukasz
( 18 ) 42 : 28 | ( 12 , 15 ) 62 : 22
 
Duda Krzysztof 2 : 0
Rusin Mateusz
( 13 ) 50 : 40 | 54 : 23
 
 

 

 

 


ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
1
Klepczyński Jakub
13 7 6 1 0 0 13 1 12
2
Gdula Marcin
11 7 5 1 1 0 11 3 8
3
Dzbanuszek Marcin
8 7 3 2 2 0 8 6 2
4
Zabel Robert
7 7 3 1 3 0 7 7 0
5
Małecki Jakub
6 7 2 2 3 0 6 8 -2
6
Bystrzyński Tomasz
4 7 0 5 1 1 5 9 -4
7
Kaczmarek Michał
3 7 0 3 4 0 3 11 -8
8
Białek Michał
3 7 0 3 4 0 3 11 -8

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, W- wygrane mecze, R- remisy, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
1 Klepczyński Jakub
  2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
1 : 1
2 : 0
2 Dzbanuszek Marcin
0 : 2
  2 : 0
2 : 0
2 : 0
1 : 1
1 : 1
0 : 2
3 Białek Michał
0 : 2
0 : 2
  0 : 2
0 : 2
1 : 1
1 : 1
1 : 1
4 Małecki Jakub
0 : 2
0 : 2
2 : 0
  1 : 1
2 : 0
1 : 1
0 : 2
5 Zabel Robert
0 : 2
0 : 2
2 : 0
1 : 1
  2 : 0
2 : 0
0 : 2
6 Kaczmarek Michał
0 : 2
1 : 1
1 : 1
0 : 2
0 : 2
  1 : 1
0 : 2
7 Bystrzyński Tomasz
1 : 1
1 : 1
1 : 1
1 : 1
0 : 2
1 : 1
  0 : 2
8 Gdula Marcin
0 : 2
2 : 0
1 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
 

 

 


 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
18-19.04.2009
 
Klepczyński Jakub
pauza
 
Gdula Marcin
pauza
 
Dzbanuszek Marcin 1 : 1
Bystrzyński Tomasz
48 : 64 ( 11 ) | 52 : 31
 
Białek Michał 1 : 1
Kaczmarek Michał
( 12 ) 56 : 24 ( 13 ) | 24 : 69 ( 13 )
 
Małecki Jakub 1 : 1
Zabel Robert
( 10 ) 31 : 41 | 57 : 24
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 2
25.04. - 26.04.2009
 
Gdula Marcin 0 : 2
Klepczyński Jakub
( 11 ) 69 : 75 ( 11 ) | 44 : 63
 
Bystrzyński Tomasz
pauza
 
Kaczmarek Michał
pauza
 
Dzbanuszek Marcin 2 : 0
Zabel Robert
( 14 , 14 ) 62 : 14 | 52 : 22
 
Białek Michał 0 : 2
Małecki Jakub
28 : 59 ( 11 ) | 36 : 74 ( 16 , 11 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 3
02.05. - 03.05.2009
 
Klepczyński Jakub 1 : 1
Bystrzyński Tomasz
56 : 76 | 49 : 26
 
Gdula Marcin 2 : 0
Kaczmarek Michał
50 : 18 | ( 12 , 12 ) 70 : 13
 
Zabel Robert
pauza
 
Małecki Jakub
pauza
 
Dzbanuszek Marcin 2 : 0
Białek Michał
54 : 50 | 43 : 33
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 4
09.05. - 10.05.2009
 
Kaczmarek Michał 0 : 2
Klepczyński Jakub
31 : 46 ( 14 ) | 31 : 50 ( 14 )
 
Bystrzyński Tomasz 0 : 2
Zabel Robert
walkower
 
Gdula Marcin 2 : 0
Małecki Jakub
58 : 39 | ( 10 ) 49 : 5
 
Białek Michał
pauza
 
Dzbanuszek Marcin
pauza
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 5
16.05. - 17.05.2009
 
Klepczyński Jakub 2 : 0
Zabel Robert
46 : 12 | ( 15 ) 51 : 20
 
Kaczmarek Michał 0 : 2
Małecki Jakub
29 : 50 | 13 : 69 ( 18 )
 
Bystrzyński Tomasz 1 : 1
Białek Michał
61 : 37 | 16 : 60
 
Gdula Marcin 2 : 0
Dzbanuszek Marcin
( 13 ) 56 : 29 | ( 14 , 14 , 14 ) 77 : 4
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 6
23.05. - 24.05.2009
 
Małecki Jakub 0 : 2
Klepczyński Jakub
16 : 78 | 26 : 72
 
Zabel Robert 2 : 0
Białek Michał
( 11 ) 56 : 23 | 58 : 36
 
Kaczmarek Michał 1 : 1
Dzbanuszek Marcin
12 : 55 | 58 : 14
 
Bystrzyński Tomasz
pauza
 
Gdula Marcin
pauza
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 7
30.05. - 31.05.2009
 
Klepczyński Jakub 2 : 0
Białek Michał
57 : 32 | 51 : 33
 
Małecki Jakub 0 : 2
Dzbanuszek Marcin
33 : 45 | 35 : 41
 
Zabel Robert
pauza
 
Kaczmarek Michał
pauza
 
Bystrzyński Tomasz 0 : 2
Gdula Marcin
14 : 39 | 20 : 77 ( 11 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 8
06.06. - 07.06.2009
 
Dzbanuszek Marcin 0 : 2
Klepczyński Jakub
45 : 50 | 39 : 53
 
Białek Michał
pauza
 
Małecki Jakub
pauza
 
Zabel Robert 0 : 2
Gdula Marcin
27 : 53 ( 19 ) | ( 13 ) 31 : 55 ( 11 )
 
Kaczmarek Michał 1 : 1
Bystrzyński Tomasz
69 : 51 | 48 : 59 ( 21 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 9
20.06. - 21.06.2009
 
Klepczyński Jakub
pauza
 
Dzbanuszek Marcin
pauza
 
Białek Michał 1 : 1
Gdula Marcin
3 : 60 ( 15 , 15 , 13 ) | 57 : 32 ( 15 )
 
Małecki Jakub 1 : 1
Bystrzyński Tomasz
63 : 25 | 27 : 36
 
Zabel Robert 2 : 0
Kaczmarek Michał
w : 0 | ( 11 ) 74 : 55
 
 

 

 

 


ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
1
Seidel Michał
12 8 5 2 1 0 12 4 8
2
Gruszkiewicz Anna
11 8 4 3 1 0 11 5 6
3
Śniegowski Maciej
9 8 2 5 1 0 9 7 2
4
Chełminiak Jarosław
8 8 3 2 3 0 8 8 0
5
Kasiński Tomasz
7 8 1 5 2 0 7 9 -2
6
Augustyniak Remigiusz
7 8 3 1 4 0 7 9 -2
7
Kromer Piotr
7 8 1 5 2 0 7 9 -2
8
Precz Andrzej
6 8 1 5 1 1 7 9 -2
9
Paprocki Dariusz
4 8 1 2 5 0 4 12 -8

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, W- wygrane mecze, R- remisy, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 Precz Andrzej
  0 : 2
2 : 0
1 : 1
1 : 1
1 : 1
1 : 1
0 : 2
1 : 1
2 Augustyniak Remigiusz
2 : 0
  0 : 2
2 : 0
1 : 1
2 : 0
0 : 2
0 : 2
0 : 2
3 Paprocki Dariusz
0 : 2
2 : 0
  1 : 1
0 : 2
0 : 2
1 : 1
0 : 2
0 : 2
4 Kromer Piotr
1 : 1
0 : 2
1 : 1
  0 : 2
1 : 1
1 : 1
2 : 0
1 : 1
5 Seidel Michał
1 : 1
1 : 1
2 : 0
2 : 0
  0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
6 Gruszkiewicz Anna
1 : 1
0 : 2
2 : 0
1 : 1
2 : 0
  2 : 0
2 : 0
1 : 1
7 Kasiński Tomasz
1 : 1
2 : 0
1 : 1
1 : 1
0 : 2
0 : 2
  1 : 1
1 : 1
8 Chełminiak Jarosław
2 : 0
2 : 0
2 : 0
0 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 1
  1 : 1
9 Śniegowski Maciej
1 : 1
2 : 0
2 : 0
1 : 1
0 : 2
1 : 1
1 : 1
1 : 1
 

 

 


 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
18-19.04.2009
 
Precz Andrzej
pauza
 
Augustyniak Remigiusz 0 : 2
Śniegowski Maciej
18 : 57 ( 15 ) | ( 14 ) 41 : 43 ( 13 )
 
Paprocki Dariusz 0 : 2
Chełminiak Jarosław
22 : 57 | ( 11 ) 26 : 52 ( 18 )
 
Kromer Piotr 1 : 1
Kasiński Tomasz
51 : 60 | 51 : 20
 
Seidel Michał 0 : 2
Gruszkiewicz Anna
34 : 49 | 35 : 41
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 2
25.04. - 26.04.2009
 
Śniegowski Maciej 1 : 1
Precz Andrzej
31 : 40 | 40 : 32
 
Chełminiak Jarosław
pauza
 
Augustyniak Remigiusz 0 : 2
Kasiński Tomasz
( 10 ) 28 : 52 | 27 : 50
 
Paprocki Dariusz 0 : 2
Gruszkiewicz Anna
16 : 46 ( 14 ) | 47 : 53 ( 13 )
 
Kromer Piotr 0 : 2
Seidel Michał
15 : 58 ( 27 ) | 6 : 40
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 3
02.05. - 03.05.2009
 
Precz Andrzej 0 : 2
Chełminiak Jarosław
0 : w | 0 : w
 
Śniegowski Maciej 1 : 1
Kasiński Tomasz
( 14 ) 30 : 50 ( 13 ) | 58 : 18
 
Gruszkiewicz Anna
pauza
 
Augustyniak Remigiusz 1 : 1
Seidel Michał
( 10 ) 42 : 61 | 48 : 28
 
Paprocki Dariusz 1 : 1
Kromer Piotr
49 : 13 | 13 : 45 ( 18 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 4
09.05. - 10.05.2009
 
Kasiński Tomasz 1 : 1
Precz Andrzej
43 : 36 D | ( 13 ) 35 : 52
 
Chełminiak Jarosław 0 : 2
Gruszkiewicz Anna
31 : 57 ( 11 ) | 18 : 53
 
Śniegowski Maciej 0 : 2
Seidel Michał
16 : 44 ( 12 ) | ( 15 ) 46 : 60
 
Kromer Piotr
pauza
 
Augustyniak Remigiusz 0 : 2
Paprocki Dariusz
30 : 43 | 49 : 61
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 5
16.05. - 17.05.2009
 
Precz Andrzej 1 : 1
Gruszkiewicz Anna
25 : 48 ( 18 ) | ( 13 ) 40 : 39
 
Kasiński Tomasz 0 : 2
Seidel Michał
33 : 46 | 35 : 47 ( 11 )
 
Chełminiak Jarosław 0 : 2
Kromer Piotr
22 : 43 ( 13 ) | 22 : 48 ( 12 )
 
Śniegowski Maciej 2 : 0
Paprocki Dariusz
41 : 25 | 37 : 25
 
Augustyniak Remigiusz
pauza
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 6
23.05. - 24.05.2009
 
Seidel Michał 1 : 1
Precz Andrzej
57 : 17 | ( 11 ) 28 : 41
 
Gruszkiewicz Anna 1 : 1
Kromer Piotr
28 : 35 D | ( 11 ) 37 : 21
 
Kasiński Tomasz 1 : 1
Paprocki Dariusz
56 : 27 | 33 : 34
 
Chełminiak Jarosław 2 : 0
Augustyniak Remigiusz
63 : 55 | 50 : 22
 
Śniegowski Maciej
pauza
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 7
30.05. - 31.05.2009
 
Precz Andrzej 1 : 1
Kromer Piotr
55 : 18 | 36 : 38
 
Seidel Michał 2 : 0
Paprocki Dariusz
( 15 ) 56 : 39 | ( 15 ) 57 : 40
 
Gruszkiewicz Anna 0 : 2
Augustyniak Remigiusz
25 : 46 ( 15 ) | 39 : 44
 
Kasiński Tomasz
pauza
 
Chełminiak Jarosław 1 : 1
Śniegowski Maciej
48 : 24 | 25 : 46
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 8
06.06. - 07.06.2009
 
Paprocki Dariusz 0 : 2
Precz Andrzej
37 : 46 | 33 : 59
 
Kromer Piotr 0 : 2
Augustyniak Remigiusz
37 : 58 | 30 : 57
 
Seidel Michał
pauza
 
Gruszkiewicz Anna 1 : 1
Śniegowski Maciej
49 : 18 | 17 : 31
 
Kasiński Tomasz 1 : 1
Chełminiak Jarosław
17 : 51 ( 13 ) | 78 : 43
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 9
20.06. - 21.06.2009
 
Precz Andrzej 0 : 2
Augustyniak Remigiusz
41 : 52 | 11 : 41
 
Paprocki Dariusz
pauza
 
Kromer Piotr 1 : 1
Śniegowski Maciej
( 13 ) 62 : 43 | 21 : 53 ( 16 , 10 )
 
Seidel Michał 2 : 0
Chełminiak Jarosław
47 : 44 | 61 : 59 ( 18 )
 
Gruszkiewicz Anna 2 : 0
Kasiński Tomasz
50 : 38 | ( 13 ) 48 : 20
 
 

 

 

 


 

 
 
 
KOLEJKA FINAŁOWA
27.06. - 28.06.2009
 

UWAGA - Wszystkie mecze grane są w module

best of 3 - czyli do dwóch zwycięstw

 
Klepczyński Jakub 2:1
Seidel Michał
51:58 D | 44:33 | 47:37
 
Gruszkiewicz Anna 0:2
Gdula Marcin
(12) 34:54 | 33:47
 
Dzbanuszek Marcin 2:0
Śniegowski Maciej
43:33 | 45:30
 
Chełminiak Jarosław 0:2
Zabel Robert
11:49 | 25:51
 
Małecki Jakub 1:2
Kasiński Tomasz
47:16 | 42:54 | 29:51 (11)
 
Augustyniak Remigiusz 1:2
Bystrzyński Tomasz
w:0 | 8:36 | 20:50
 
Kaczmarek Michał 0:2
Kromer Piotr
49:61 | 31:57(11)
 
Precz Andrzej 2:1
Białek Michał
23:35 | 45:34 | (13) 52:23

 

 

 


 
 
 
BARAŻE DO 1 LIGI
 
 
Hubert Miężalski 1:3
Łukasz Stasiak
42:22 | 52:60 | 39:60 | 37:66
 
Tadeusz Miężalski 3:2
Jan Adamczyk
63:38 | 25:53(19) | 53:42 | 55:72 | (13)49:38
 
 
 
 
BARAŻE DO 2 LIGI
4-5 lipca 2009
 
Krzysztof Duda
3:2
Anna Gruszkiewicz
50:10 | 40:12 | 20:55 | 24:33(11) | 48:8
 
Marcin Gdula
3:0
Paweł Deckert
51:50 | 59:27 | 39:31

 
mecze barażowe są rozgrywane do trzech wygranych frejmów

 

 

Doberschuetz Wiktor 61 40 18 16 16 15 15 15 15 15
  15 14 13 12 12 11 11 11 11 11
  11 10                
Siudziński Filip 32 18 16 14 13 13 13 13 13 12
  12 11 10 10            
Seidel Michał 27 15 15 12 11 11        
Leichert Marek 25 14 13 12 12 12 11 11 11 11
Szuba-Jabłoński Karol 24 20 18 16 15 14 14 14 14 14
  14 14 13 12 12 11 11 11    
Jamroziak Marcin 22 18 17 15 15 13 13 13 13 13
  13 11 11              
Adamczyk Jan 22 16 13 11 11          
Wójcik Robert 21 16 14 13 12 11 11      
Bystrzyński Tomasz 21 11                
Apolinarski Tomasz 20 18 17 15 13 13 11      
Kuśnierz Bartłomiej 20 18 15 13 13 13 12 12 12 12
  11                  
Gdula Marcin 19 15 15 15 14 14 14 13 13 13
  12 12 11 11 11 10        
Chełminiak Jarosław 18 18 13              
Undrych Maciej 18 16 14 13 13 13        
Małecki Jakub 18 16 11 11 10          
Stasiak Łukasz 18 15 14 14 14 13 13      
Słodzinka Piotr 18 15 14 13 13 13 12 12 12 11
  11 11 11 11            
Gruszkiewicz Anna 18 14 13 13 12 11 11      
Adamczak Piotr 18 14 13 13 11 11 11 10 10  
Kromer Piotr 18 13 13 12            
Deckert Paweł 16 16 15 14 13 11        
Śniegowski Maciej 16 15 15 14 13 10        
Czernicki Jakub 16 15 14 13 13 13 13 12 12 12
  11 11 10              
Bukowski Fryderyk 16 15 13 13 13 12 12 12 12 11
  10                  
Miężalski Hubert 16 15 13 11 10          
Rusin Mateusz 16 11 11              
Klepczyński Jakub 15 14 14 11            
Miężalski Tadeusz 15 14 13              
Augustyniak Remigiusz 15 14 10 10            
Duda Krzysztof 15 13 13 13 13 12 11 11 11  
Dzbanuszek Marcin 14 14                
Kaczmarek Michał 13 13 11              
Kasiński Tomasz 13 13 11              
Precz Andrzej 13 13                
Zabel Robert 13 11                
Białek Michał 12                  
Paprocki Dariusz 11                  
1 LIGA brejk
2 LIGA brejk
3 LIGA brejk