6redTym razem poznaniacy pozamiatali i oddali tylko jedno miejsce na podium. Bezkonkurencyjny okazał się Wiktor Doberschuetz, który przez cały turniej zgubił zaledwie jednego frejma w półfinale z Pawłem Rogozą ze Szczecina.

Kolejny raz z niezłej strony pokazał się Przemysław Poźniak i po raz drugi tego lata zaszedł do finału. Chociaż na więcej już nie starczyło sił Przemkowi to i tak fajnie się patrzy na uśmiechniętego zawodnika po zwycięstwie 3:2 w półfinale z Tomkiem Lewandowskim.

 

A skoro o Lewandowskim mowa, to należy zaznaczyć, że to drugie podium z rzędu po wygranej w Snooker Plus. Na swoim koncie w klasyfikacji Summer Time jest już na 10 pozycji i nadrobił absencję w pierwszych trzech turniejach letniego cyklu.

W grze na 6 czerwonych bilach ciężko jest o wysokie brejki, przynajmniej na poziomie klubowym… Tak więc 31 punktów Doberschuetza uznać możemy za dobre osiągnięcie.

A przed nami ostatni turniej przed wielkim finałem. Nie lada gratka dla sympatyków szybkiej gry. Są i tacy,  którzy zacierają ręce myśląc o „czasowstrzymywaczach”. Zapisy do ShootOut tylko do jutra do 21:00. Zapraszamy!