Do turniejów można zgłosić się:
- telefonicznie przez numer klubowy 889 712 019
- drogą mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(proszę podać imię, nazwisko oraz numer telefonu)
- poprzez dołącznie do odpowiedniego wydarzenia na facebooku

W przypadku ograniczeń czasowych, proszę je podać przy zgłoszeniu do turnieju.
W miarę możliwości, będą one uwzględniane, przy ustalaniu godzin pojedynków.

 

 

2vs2

 

2vs2
SNOOKER

 

  Termin : 6-7 lipca 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry : standardowe ze wskazaniem punktu 3.17
  Rozstawienie drużyn : losowe
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30zł od osoby

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019

ZAPISANE DRUŻYNY:

1. CRAZY DIAMONDS 2. THE MUPPET SHOW 3. PO SAME KULE 4. GILE
   Daria Reńska    Mariusz Kukułka    Casimiro Licciardi    Tomasz Leśniak
   Marcin Trurl    Paweł Flantowicz    Grzegorz Hołysz    Jarosław Strugała
5. WARZYWNIAK 6. MAX ALERT 7. STARSI PANOWIE DWAJ 8. NIE PRZELEWAJ WARKI
   Tomasz Bystrzyński    Kamil Przybylski    Wojciech Ptak    Karol Tyszer
   Paweł Deckert    Kacper Rafalski    Tomasz Kasiński    Jakub Wieliński
9. ZIMNE DRANIE 10. FC REKINY  11. KOBRA TEAM 12. OSTATNI W GRUPIE
   Tomasz Sobczak    Krzysztof Błaszczak    Marcin Michałowski    Szymon Grewling
   Maciej Śniegowski    Paweł Błaszczak    Łukasz Tomaszyk    Łukasz Uciechowski

 
 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2019 Po Same Kule
(Casimiro Licciardi, Grzegorz Hołysz)
2 : 0 Gile
(Tomasz Leśniak, Jarosław Strugałą)
27 - The Muppet Show
12
2018 Końśliwy Strzał
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Mikołaj & Nikodem
(Mikołaj Stęsik, Nikodem Jankowiak)
31 - Końśliwy Strzał
31- Mikołaj & Nikodem
17
2017 Ze Szczęściem Nie Wygrasz
(Marcin Jamroziak, Karol Szuba-Jabłoński)
2 : 0 Końbek
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak)
74 - Końbek 15
2016 Szymon Grewling
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
3 : 2 Jachimowscy
(Robert Jachimowski, Dawid Jachimowski)
27 - Do Przodu Gramy Nie Cofamy 10
2015 Łyse Konie
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Dream Team
(Robert Jachimowski, Karol Siódmiak)
39 - Łyse Konie 7
2014 #jestemkoniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 1 Niewolnicy Zielonego Stolika
(Paweł Deckert, Sebastian Wawrzyniak)
31 - #jestemkoniem 8
2013 Jestem koniem
(Tytus Pawlak, Wiktor Doberschuetz)
2 : 0 Na malucha???
(Marek Żuchowski, Szymon Duda)
b.d.
9
2012 Słyszę rżenie
(Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
2 : 0 Zielone pojęcie
(Marcin Jamroziak, Waldemar Dębski)
b.d.
12

 

 

 

 


8balldebel
 

 Debel 8 bil
POOL BILARD

 

  Termin : 6-7 lipca 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry 8bil => (wyciąg najważniejszych zasad) z dodatkową regułą naprzemiennego uderzania
  Rozstawienie drużyn : losowe
  Opłata startowa : 25 zł od osoby

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANE DRUŻYNY:

1. ᛋᛁᛖᛃᛖᛗᛃ ᛉᛚᛟ ᛁ ᚾᛁᛗᛞᛟᛒᚱᛟ 2. THE MUPPET SHOW 3. NIE, NIE, NIE, TAK TO
JA NIE CHCĘ
 4. G-FORCE
   Emil Mądry    Paweł Flantowicz    Łukasz Bartkowiak    Szymon Grewling
   Marcin Jamroziak    Mariusz Kukułka    Piotr Słodzinka    Maciej Górny
5. LUCKY 75 6. PO SAME KULE 7. CHOROBA FILIPIŃSKA
   Hubert Kujawa    Casimiro Licciardi    Krzysztof Borowczyk
   Marta Czerwińska    Grzegorz Hołysz    Oskar Musidlak

 
 

  Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju liczba drużyn
2019 Choroba Filipińska
(Krzysztof Borowczyk, Oskar Musidlak)
6 : 4 G-Force
(Szymon Grewling, Maciej Górny)
1 7
2018 Nikodem & Mikołaj
(Nikodem Jankowiak, Mikołaj Stęsik)
6 : 2 To Ci Jaja
(Karol Szuba-Jabłoński, Wiktor Doberschuetz)
6 8

 

 

  

 

OMW2018

 

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
SNOOKER

 

  Termin : 12 - 14 lipca 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry : standardowe
  Rozstawienie zawodników
: wg rankingu PLS TOP16
: wg rankingu 1LS
: wg rankingu PORS
: wg najwyższego miejsca osiągniętego kiedykolwiek w Lidze Snookera 12ft
: nigdzie niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń

  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa
: 30 zł - kobiety i uczestnicy ostatniej edycji Ligi Snookera 12ft (WIOSNA 2019)
: 40 zł - pozostali



 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Mikołaj Stęsik 3. Nikodem Jankowiak 4. Tomasz Sobczak
5. Waldemar Matuszkiewicz 6. Tomasz Leśniak 7. Tytus Pawlak 8. Jacek Kubacki 
9. Mariusz Kukułka 10. Wojciech Ptak 11. Tomasz Kasiński 12. Paweł Deckert
13. Tomasz Bystrzyński 14. Dominik Teda 15. Mateusz Rusin 16. Ariel Trębocha
17. Szymon Grewling 18. Maksymilian Lenkajtis 19. Kamil Przybylski 20. Krzysztof Górniak
21. Aleksander Kowalski 22. Marcin Dzbanuszek 23. Lech Dąbrowski 24. Robert Jachimowski
25. Krzysztof Błaszczak 26. Paweł Rogoza 27. Sebastian Wawrzyniak 28. Kinga Pietrzak
29. Maciej Śniegowski 30. Alex Kantsiaruk 31. Karol Tyszer 32. Mateusz Piechowiak
33. Przemysław Tic 34. Jarosław Strugała

 
 

  

 Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2019 Paweł Rogoza 3 : 2 Ariel Trębocha
87 - Paweł Rogoza 34
2018 Paweł Rogoza 3 : 1 Maciej Relich 60 - Maciej Relich 45
2017 Paweł Rogoza 3 : 1 Krzysztof Górniak 55 - Paweł Rogoza 54
2016 Kacper Filipiak 3 : 0 Paweł Rogoza 102 - Kacper Filipiak 36
2015 Patryk Masłowski 3 : 1 Robert Czupryniak 122 - Patryk Masłowski 39
2014 Rafał Jewtuch 3 : 1 Michał Ebert 59 - Rafał Jewtuch 42
2013 Jacek Walter 3 : 0 Paweł Rogoza 66 - Jacek Walter 42
2012 Paweł Rogoza 3 : 0 Krzysztof Górniak 38 - Paweł Rogoza 46
2011 Bartłomiej Zacniewski 3 : 2 Karol Szuba-Jabłoński 65 - Bartłomiej Zacniewski 46
2010 Michał Ebert 3 : 2 Kamil Zubrzycki 55 - Bartłomiej Zacniewski 45
2009 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Przemo Pietrzykowski 39 - Mateusz Baranowski 45

  

 

 

 

snoplus

 

Snooker Plus
SNOOKER

 

  Termin : 20-21 lipca 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry snooker plus
  Rozstawienie zawodników : losowe
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Tomasz Leśniak 2. Tomasz Sobczak 3. Paweł Deckert 4. Tomasz Bystrzyński
5. Jakub Wieliński 6. Wiktor Doberschuetz 7. Wojciech Ptak 8. Marcin Smorawski
9. Paweł Błaszczak 10. Karol Tyszer 11. Marcin Michałowski 12. Piotr Słodzinka
13. Tomasz Kasiński 14. Sebastian Wawrzyniak 15. Szymon Grewling 16. Maciej Śniegowski


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2019 Wiktor Doberschuetz 3 : 1 Marcin Smorawski
49 - Sebastian Wawrzyniak
16
2018 Wiktor Doberschuetz 3 : 0 Kinga Pietrzak 44 - Wiktor Doberschuetz 20
2017 Wiktor Doberschuetz
3 : 0 Maciej Śniegowski
79 - Wiktor Doberschuetz 21
2015 Sebastian Wawrzyniak
3 : 2 Michał Potysz
39 - Michał Potysz
17
2012 Marcin Jamroziak
3 : 1 Przemysław Poźniak
40 - Marcin Jamroziak
15
2011 Tomasz Lewandowski
2 : 1 Maciej Undrych
33 - Tomasz Lewandowski
11
2010 Bartosz Olchówka
3 : 1 Wiktor Doberschuetz 33 - Wiktor Doberschuetz
22

 

 

 

 

ba

 

Bilard Angielski
BILARD ANGIESLKI

 

  Termin : 27 lipca 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry : bilard angielski => (wyciąg najważniejszych zasad)
  Rozstawienie zawodników : losowe
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Krzysztof Borowczyk 3. Marcin Wołoszczuk 4. Tomasz Sobczak
5. Tomasz Bystrzyński 6. Szymon Grewling 7. Wojciech Ptak 8. Tomasz Kasiński
9. Maciej Śniegowski


 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2019 Marcin Jamroziak
121 : 98 Maciej Śniegowski
21 - Tomasz Kasiński
9
2018 Ariel Trębocha 125 : 56 Marcin Jamroziak 38 - Ariel Trębocha 13
2017 Krystian Ćwikła 120 : 73 Mikołaj Stęsik 27 - Wiktor Doberschuetz
15

  

 

 



141 

 14 / 1
POOL BILARD

 

  Termin : 28 lipca 2018
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry 14/1 => (wyciąg najważniejszych zasad)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Opłata startowa : 25 zł

 
 

 

 

 

  WYNIKI 2019:


ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Marcin Jamroziak 2. Nikodem Jankowiak 3. Bolesław Krzeszkiewicz 4. Piotr Ptaszyński
5. Krzysztof Borowczyk 6. Emil Mądry 7. Szymon Grewling 8. Maciej Górny
9. Łukasz Bartkowiak 10. Tytus Pawlak 11. Tomasz Sobczak


 


 Poprzednie edycje:


rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2019 Nikodem Jankowiak
70 : 57 Łukasz Bartkowiak
22 - Nikodem Jankowiak
11
2018 Remigiusz Wyrzykiewicz 73 : 29 Mikołaj Stęsik 22 - Remigiusz Wyrzykiewicz 9
2017 Waldemar Dębski
71 : 53 Marcin Jamroziak
28 - Wiktor Doberschuetz
11

 

 

 

 

12ftCup

 

12ft Cup
SNOOKER

 

  Termin : 3-4 sierpnia 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry standardowe
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Wiktor Doberschuetz 2. Paweł Rogoza 3. Paweł Deckert 4. Maksymilian Lenkajtis
5. Krzysztof Błaszczak 6. Ariel Trębocha 7. Paweł Błaszczak 8. Szymon Grewling
9. Tomasz Kasiński 10. Jarosław Strugała 11. Tomasz Bystrzyński 12. Robert Jachimowski
13. Wojciech Ptak 14. Arkadiusz Karbiak 15. Tomasz Leśniak 16. Adam Wrzecian
17. Marcin Smorawski 18. Maciej Śniegowski 19. Karol Tyszer 20. Piotr Gazda
21. Antoni Kowalski 22. Jarosław Chełminiak 23. Sebastian Wawrzyniak 24. Kinga Pietrzak

 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2019 Antoni Kowalski 3 : 0 Marcin Smorawski
76 - Antoni Kowalski
24
2018 Ariel Trębocha 3 : 2 Paweł Rogoza 59 - Paweł Rogoza 27
2017 Paweł Rogoza 3 : 2 Antoni Kowalski 75 - Paweł Rogoza 33
2016 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 1 Mateusz Robiński 56 - Mateusz Robiński
20
2015 Karol Szuba-Jabłoński 3 : 2 Paweł Rogoza 60 - Paweł Rogoza 21
2014 Paweł Rogoza 3 : 1 Szymon Duda 42 - Paweł Rogoza 23
2013 Paweł Rogoza
2 : 1 Robert Czupryniak
29 - Robert Czupryniak
23
2012 Paweł Rogoza 2 : 0 Grzegorz Zbijowski
43 - Paweł Rogoza 24
2011 Krzysztof Górniak
2 : 1 Paweł Rogoza
29 - Paweł Rogoza 34
2010 Karol Szuba-Jabłoński
3 : 2 Krzysztof Górniak
35 - Paweł Rogoza 19
2009 Marcin Gdula
3 : 2 Wiktor Doberschuetz
30 - Mateusz Baranowski 25
2008 Bartłomiej Zacniewski 3 : 0 Marcin Gdula 23 - Bartłomiej Zacniewski 28
2007 Maciej Undrych 3 : 1 Filip Siudziński 22 - Filip Siudziński 16

 

 

 

 

handicap

 

Handicap Poznań Open
SNOOKER

 

  Termin : 10-11 sierpnia 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry standardowe z handicapem punktowym na początku każdego frejma
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Bartosz Olchówka [62] 2. Tomasz Sobczak [21] 3. Krzysztof Drążkiewicz [75] 4. Jakub Wieliński [18]
5. Tomasz Kasiński [34] 6. Marcin Jamroziak [56] 7. Dominik Teda [11] 8. Wojciech Ptak [29]
9. Nikodem Jankowiak [40] 10. Karol Tyszer [53] 11. Szymon Grewling [31] 12. Adam Wrzecian [25]
13. Paweł Deckert [54] 14. Arkadiusz Karbiak [40] 15. Jarosław Strugała [30] 16. Tytus Pawlak [67]
17. Robert Jachimowski [55] 18. Mikołaj Stęsik [57] 19. Marcin Smorawski [51] 20. Maciej Śniegowski [44]


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2019 Tomasz Sobczak [21] 3 : 0 [40] Nikodem Jankowiak 49 - Krzysztof Drążkiewicz
20
2018 Kinga Pietrzak [14] 3 : 0 [13] Kazimierz Czernecki 32 - Kinga Pietrzak 22
2017 Krystian Ćwikła [75] 3 : 2 [19] Nikodem Jankowiak
35 - Krystian Ćwikła 31
2016 Krystian Ćwikła [60]
3 : 1 [14] Wojciech Ptak
36 - Krystian Ćwikła
16

 

 

 

 

teamgp

 

 

Team Grand Prix
SNOOKER

 

  Termin : 17-18 sierpnia 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry : drużynowe 4Z => (streszczenie)
  Rozstawienie zawodników : Według uśrednionego rankingu SummerTime. Drużyny niesklasyfikowane - wg kolejności zgłoszeń
  Ranga SummerTime : 2*
  Opłata startowa : 30zł od osoby

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

  • DRABINKA
  • GRUPA
  • LISTA BREJKÓW
  • Zwycięzcy: sepnu pues (Krzysztof Górniak, Ariel Trębocha, Tomasz Bystrzyński - Licheń Stary/Warszawa/Poznań)

ZAPISANE DRUŻYNY:

1. HAŁASTRA 2. sepnu pues  3. GERIATRIA SHOW 4. SHOT OR NOT
  Piotr Adamczak   Krzysztof Górniak   Tomasz Kasiński   Marcin Smorawski
  Kazimierz Czernecki   Ariel Trębocha   Paweł Deckert   Tytus Pawak
  Marcin Jamroziak   Tomasz Bystrzyński   Wojciech Ptak   Szymon Grewling
5. DRUŻYNA MARZEŃ
  Tomasz Sobczak
  Karol Tyszer
  Marcin Wołoszczuk


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba drużyn
2019 sepnu pues
(Krzysztof Górniak, Ariel Trębocha, Tomasz Bystrzyński)
244 : 158 Shot Or Not
(Szymon Grewling, Tytus Pawlak, Marcin Smorawski)
51 - Krzysztof Górniak
5
2018 Forma Not Found
(Krzysztof Górniak, Ariel Trębocha, Marcin Jamroziak)
242 : 122 Końgo
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
37 - Ariel Trębocha 5
2017 Nie Szukaj Drogi, Znajdziesz Ją w Sercu
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Piotr Słodzinka)
240 : 180 Kijołamacze
(Mikołaj Stęsik, Maciej Stęsik, Nikodem Jankowiak)
25 - Piotr Słodzinka 9
2016 Ze szczęściem nie wygrasz
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
240 : 140 Koniokrady
(Paweł Deckert, Mikołaj Stęsik, Sebastian Wawrzyniak)
33 - Tytus Pawlak
7
2015 Co zrobić
(Wiktor Doberschuetz, Tytus Pawlak, Krzysztof Górniak)
244 : 210 Ostrogi Jeźdźców Apokalipsy
(Paweł Rogoza, Rafał Zimniak, Piotr Gazda)
44 - Paweł Rogoza 5
2014 Hiszpańska Inkwizycja
(Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński, Krzysztof Górniak)
260 : 134 Nie Ma Problemu
(Marcin Smorawski, Rafał Zimniak, Paweł Rogoza)
41 - Marcin Gdula 8
2013 Poolococta dla każdego
(Marek Żuchowski, Szymon Duda, Mateusz Śniegocki)
250 : 142 Hajs się nie zgadza
(Marcin Jamroziak, Wiktor Doberschuetz, Karol Szuba-Jabłoński)
33 - Mateusz Śniegocki
9
2012 Forfiter
(Paweł Rogoza, Robert Czupryniak, Krzysztof Górniak)
243 : 200 Niemampojęcia
(Bartłomiej Kuśnierz, Michał Białek, Sebastian Wawrzyniak)
42 - Krzysztof Górniak
9
2011 Forfiter
(Paweł Rogoza, Bartłomiej Zacniewski, Krzysztof Górniak)
241 : 145 Europejska Stolica Kultury
(Przemysław Pietrzykowski, Piotr Olejnik, Bartosz Olchówka)
41 - Bartłomiej Zacniewski 9

 

 

 

 



9 transparentne white 

 

9 bil
POOL BILARD

 

  Termin : 24 sierpnia 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
  Opłata startowa : 25 zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Tomasz Sobczak 2. Arkadiusz Karbiak 3. Krzysztof Borowczyk 4. Szymon Woś
5. Piotr Ptaszyński 6. Maciej Górny 7. Piotr Słodzinka 8. Nikodem Jankowiak
9. Piotr Kurek


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
liczba zawodników
2019 Piotr Ptaszyński 7 : 5 Piotr Kurek
6 11
2018 Remigiusz Wyrzykiewicz 7 : 6 Łukasz Bartkowiak 17 15
2017 Piotr Słodzinka 7 : 2 Nikodem Jankowiak 12 15
2016 Waldemar Dębski 8 : 4 Tytus Pawlak 11 15
2015 Piotr Ptaszyński 8 : 4 Marcin Jamroziak 9 10

 

 

 

 

6red white 100

 

6red
SNOOKER

 

  Termin : 25 sierpnia 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry : 6red => (streszczenie)
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime. Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
  Ranga SummerTime : 1*
  Opłata startowa : 20 zł

 
 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

ZAPISANI ZAWODNICY:

1. Paweł Deckert 2. Tomasz Sobczak 3. Arkadiusz Karbiak 4. Szymon Grewling
5. Wojciech Ptak 6. Tomasz Bystrzyński 7. Karol Tyszer 8. Piotr Słodzinka
9. Paweł Błaszczak 10. Jarosław Strugała 11. Marcin Dzbanuszek 12. Sebastian Wawrzyniak


 


Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk
liczba zawodników
2019 Sebastian Wawrzyniak
3 : 0 Tomasz Bystrzyński
22 - Sebastian Wawrzyniak 12
2018 Krzysztof Górniak
3 : 1 Sebastian Wawrzyniak
43 - Krzysztof Górniak
16
2015 Rafał Zimniak
3 : 2 Michał Potysz
29 - Wiktor Doberschuetz 20
2014 Rafał Zimniak
4 : 3 Marcin Gdula
49 - Marcin Gdula
16
2013 Kevin Dabrowski
3 : 0 Tytus Pawlak
27 - Kevin Dabrowski
22
2012 Wiktor Doberschuetz
3 : 1 Paweł Deckert
27 - Sebastian Wawrzyniak
14
2011 Wiktor Doberschuetz 3 : 0 Przemysław Poźniak 31 - Wiktor Doberschuetz
16
2010 Przemysław Poźniak 3 : 0 Tomasz Apolinarski 20 - Przemysław Poźniak 22

 

 

 

 

 


 

summer


 Finał SummerTime
POOL BILARD

 

  Termin : 31 sierpnia 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry
8bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
: 9bil => (wyciąg najważniejszych zasad)
: 14/1 => (wyciąg najważniejszych zasad)

  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime
  Opłata startowa : 30 zł

 
 

 

 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista partie z kija w turnieju
najwyższy brejk liczba zawodników
2019 Nikodem Jankowiak 10 : 3 Piotr Ptaszyński
9 13 - Piotr Słodzinka
16
2018 Remigiusz Wyrzykiewicz
8 : 7 Łukasz Bartkowiak
5 19 - Nikodem Jankowiak
14
2017 Nikodem Jankowiak 10 : 5 Leszek Antczak 7 n.d. 13
2016 Waldemar Dębski
10 : 4 Krzysztof Dys
4 n.d. 16
2015 Tytus Pawlak 10 : 7 Marcin Jamroziak 4 n.d. 12

 

 

 

 

 

 

summer

 

Finał SummerTime
SNOOKER

 

  Termin : 31 sierpnia - 1 września 2019
  Zapisy : zakończone
  Przepisy gry standardowe
  Rozstawienie zawodników : Według rankingu SummerTime.
  Opłata startowa : 30zł

 
 

 

 

 

 

  WYNIKI 2019:

 

 

 

Poprzednie edycje:

rok zwycięzca wynik finalista najwyższy brejk liczba zawodników
2019 Ariel Trębocha 4 : 0 Tytus Pawlak 79 - Ariel Trębocha 16
2018 Ariel Trębocha
4 : 0 Kinga Pietrzak
137 - Ariel Trębocha
16
2017 Wiktor Doberschuetz
4 : 1 Tytus Pawlak
35 - Tytus Pawlak 16
2016 Kacper Filipiak
4 : 0 Wiktor Doberschuetz 100 - Kacper Filipiak
16
2015 Paweł Rogoza 4 : 3 Patryk Masłowski 51 - Patryk Masłowski 16
2014 Karol Szuba-Jabłoński 4 : 2 Wiktor Doberschuetz 61 - Karol Szuba Jabłoński 16
2013 Karol Szuba-Jabłoński
4 : 3 Krzysztof Górniak
33 - Karol Szuba-Jabłoński
16
2012 Krzysztof Górniak
4 : 3 Paweł Rogoza
42 - Krzysztof Górniak
16
2011 Bartłomiej Zacniewski 4 : 2 Patryk Masłowski
53 - Karol Szuba-Jabłoński 16
2010 Mateusz Baranowski
4 : 1 Karol Szuba-Jabłoński
39 - Mateusz Baranowski 16